Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Російська пропаганда, русская пропаганда, russian propaganda, russische propaganda

Російська пропаганда (англ. russian propaganda, нім. russische Propaganda, яп. ロシアのプロパガンダ, кит. 俄宣传) або кремлівська пропаганда — російська державна інформаційна політика, спеціальні інформаційні заходи («спецоперації», «політичні технології») та відповідні державні органи і установи, які під виглядом «суспільного інформування» займаються психологічною обробкою населення Російської Федерації, а також населення інших країн — в першу чергу країн пострадянського російськомовного простору та російської діаспори. Також об'єктом російської пропаганди є іншомовне населення у США, ЄС, арабських країнах тощо. Загалом російська пропаганда розповсюджується щонайменше 40 мовами світу у 160 країнах.Російська державна пропаганда має прямим попередником радянську пропаганду, але також активно використовує досвід інших історичних авторитарних та тоталітарних режімів. Пропаганда в Росії завжди застосовується в тандемі з цензурою: цезура відсікає будь-яке інакомислення, пропаганда змушує думати відповідно до інтересів і цілей владної верхівки. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0
   
Починаючи з 2000-х років антиукраїнську і антизахідну пропаганду в Росії ретельно розробляли та втілювали, а у 2013 році, після початку Революції гідності в Україні російська пропаганда еволюціонувала в відверто шовіністичну, агресивно імперську та фашіську, перетворившись на повноцінну інформаційну війну, яка мала метою підготування суспільної думки в Росії до зовнішньої агресії і отримання схвалення російського населення на дії Росії проти України. Після військової агресії, окупації і анексії Криму, за методами та прийомами російська пропаганда стала воєнною — злочинною та тотально дезінформаційною (розповсюдження тотальної брехні), спрямованою на те, аби демонізувати в очах російського та світового суспільства керівництво України.

Станом на 2012 рік Росія посідала (згідно з даними своїх державних ЗМІ) перше місце у світі за фінансуванням пропаганди, сумарно витрачаючи на неї 1.6 мільярда доларів США — більш ніж Китай та інші країни. При цьому російська державна агенція РИА Новости висвітлювала цей факт таким чином, нібито перше місце у світі за фінансуванням державної пропаганди належить не Росії, а Китаю. Але навіть цифра «1.6 мільярда» стосується лише деяких, державних ЗМІ. Від 2011 року в Росії діє безпрецедентна путінська програма «Інформаційне суспільство (2011-2020 роки)», загальною вартістю 40,6 мільярдів доларів, що дорівнює 4 мільярдам на рік. Мету програми можна охарактеризувати як стовідсоткове охоплення російськомовного населення земної кулі як державними засобами масової інформації, так і приватними, які розділяють державний стратегічний курс Російської Федерації. Також існують чисельні загони інтернет-бойовиків — «кремлівських тролів», які організовано і агресивно пропагують «лінію держави». Масштаби і географія їхньої активності вражають редакції таких авторитетних західних видань, як Washington Post, The Guardian, The New York Times, CNN та інші. У 2014 році дану програму буде виконано вже майже на половину: до кінця 2014 року сума державних коштів, витрачених на пропаганду «російських цінностей» зросте до 16,5 млрд. доларів США.
   
СРСР. Агітпроп

Першим законодавчім актом захопивших владу в Росії більшовиків був «Декрет про друк» В.І.Леніна (рос. «Декрет о печати», 1917). Згідно з яким закривалися існуючі газети, що «кличуть до непокори уряду», «сіють смуту шляхом наклепницького перекручення фактів», «закликають до дій злочинного характеру». Потім було ще два декрету — «Про монополію на друкування оголошень» та «Про революційний трибунал друку».В основу радянської пропаганди полягала ідеологія марксизму-ленінізму. Характер пропаганди змінювався в міру історичного розвитку СРСР. Пропаганда розроблялася спеціальними партійними та державними органами та установами і спрямовувалася на населення через всі можливі канали суспільної інформації: через ЗМІ, телебачення, літературу, кіно, театр, образотворче мистецтво. При ВУЦВК було засноване Всеукраїнське державне видавництво. Воно випускало матеріали для пропагандистів і розраховану на маси агітаційну літературу. Незважаючи на нестачу паперу і поліграфічних потужностей, сумарна кількість віддрукованої у 1920 році пропагандистської продукції (періодичних видань, прокламацій, плакатів, брошур тощо) перевищила 18,5 млн. примірників.

Надаючи великого значення монументальній пропаганді, В. Ленін затвердив великий список потрібних пам'ятників. Нерідко вони споруджувалися з нетривких матеріалів, а скульптори не мали достатньої професійної підготовки. Важливим був тільки ідеологічний результат. Щоб торувати шляхи до умів і сердець, комуністична ідея у монументальній пропаганді пов'язувалась з національною традицією. Тому в Україні почали найбільше тиражувати пам'ятники К. Марксу і Т. Шевченку. Перший пам'ятник великому Кобзареві роботи скульптора І. Кавалерідзе було встановлено 1919 р. у Ромнах. Разом з тим знищувалися пам'ятники царям.

В. Ленін зауважував, що з усіх мистецтв для радянської влади найважливішим є кіно. Справді, роль кінематографа в агітації і пропаганді важко було переоцінити. Ще у січні 1919 року при наркоматі освіти УСРР було утворено Всеукраїнський кінокомітет. Він узяв під суворий контроль виготовлення та прокат фільмів, кіноапаратуру, запаси плівки. У кіновиробництві перевага надавалася хронікальним журналам і агітаційним фільмам.
   
Зовнішні об'єкти пропаганди

1. Російська діаспора, емігранти — російські національні меншини в інших країнах, так званий "російський світ"
2. іншомовне населення світу, зокрема англомовне, іспаномовне, німецькомовне, арабське

За даними Директора російського незалежного центру соціологічних досліджень «Левада» Льва Гудкова, з листопада 2013 року, коли почалися масові демонстрації в Києві, до кінця лютого 2014 року, коли був зміщений президент Віктор Янукович, явна більшість росіян вважала, що те, що відбувалося в Україні — було її внутрішнім питанням і що Росія не повинна втручатися. Але:

«Розпочата в 20-х числах лютого 2014 року пропагандистська кампанія, незвичайна за своєю інтенсивністю, тотальності і агресивності тону, різко змінила настрої в суспільстві. Пропаганда оглушила людей, вони перебувають у збудженому стані, всі імперські комплекси оживлені. Ефективність пропаганди пов'язана з тематикою безпосередньо.»

18 березня 2014 року міжнародний відео-сервіс Youtube заблокував акаунт державного пропагандистського телеканалу Russia Today за «обман, поширення спаму, неприпустимий вміст у відео».

Пропаганда агресивної війни в Росії

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, як один із напрямків інформаційної війни агресором використовується пропаганда війни через засоби масової інформації, а також представниками керівництва країни та наближеними до нього політичними діячами і науковцями.

Супротивників війни із Україною В. Путін називає не інакше як «зрадниками» та «п'ятою колоною».

Вже з вересня 2008 року А. Дугін,— російський фашист, що його називають «мозком Путіна»,— вимагав вторгнення в Україну та інші країни, що раніше входили до СРСР:

«Радянська імперія буде відновлена різними засобами: силою, дипломатією, економічним тиском... Все буде залежати від місця та часу»...

У квітні 2014 року за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та пропаганду війни в Україні було заборонено ретрансляцію чотирьох російських телеканалів. Одночасно в Литві заборонили мовлення двох російських каналів.

13 квітня 2014 року Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен у заяві, опублікованій на сайті альянсу, звинуватив РФ у пропаганді війни і бажанні повалити владу в Україні.

У травні 2014 року у мережі з'явився рекламний ролик, створений восени 2013 року на замовлення Міноборони РФ, що агітує вступати до лав збройних сил РФ. Цей ролик викликав критику за пропаганду війни і його оригінал видалили з відеохостингу Vimeo (тепер він опублікований лише на Youtube).

Для пропаганди використовуються навіть передачі для дітей! X(

Режим Путіна для обгрунтування агресії проводить у пропаганді чітку розподілювальну лінію між «нашими» та «фашистами» в Україні, де «наші» — це російськомовні мешканці «Юґо-Востока» і «Новоросії», а «фашисти» — це україномовні «нєонацисти», «бєндеровци», «каратєлі НАТО» та «військові злочинці». В той же час керівництво Росії продовжує пропаганду насильства по відношенню до «не наших» як щось бажане та навіть обов’язкове.

Так, журналісти телеканалу Міністерства оборони Росії «Звезда» Євген Давидов та Микита Конашенков, які таємно знімали блокпости українських силовиків та передавали інформацію про них, визнали, що спотворювали та вигадували інформацію про події на сході України за вказівкою керівництва каналу, зокрема, про нібито використання українськими силовиками «фосфорних бомб» та установок «Град» проти мирного населення. В той час як насправді з російських БМ-21 «Град» обстріли мирного населення неодноразово вели проросійські терористи «ДНР» і «ЛНР», а самі ракетні установки неодноразово незаконно поставлялися з території Росії. Проте навіть після з'ясування таких деталей, державні російські телеканали продовжують розповідати населенню про обстріли мирних мешканців «всєго Юґо-Востока» «боєвікамі так називаємой Нацгвардії» в рамках «каратєльной опєрації Кієва».

8 липня 2014 року на російському пропагандистському сайті «Комсомольська правда» з інтервалом в 3 години вийшло дві статті у дусі фейку на основі сюжету радянського кіна про війну: у першій статті нібито терорист «ЛНР» з Молодогвардійська Олександр Скрябін, героїчно підриває себе гранатою, з метою «не потрапити до рук бойовиків нацгвардії» — «снайперів, які розстрілювали з гранатометів», при цьому «вдома у героя залишилася жінка і двоє дітей». А через 3 години, в іншій статті того ж сайту цей же терорист вже не просто підірвався, а «спас товаріщєй» — «не пожалів свого життя і загинув як герой, кинувшись під танк», тільки вже не з гранатою, а зі «зв'язкою гранат». Насправді ж вказана людина померла ще 29 вересня 2011 року.

5 липня СБУ відкрила кримінальне провадження проти радника президента РФ Сергія Глазьєва за публічні заклики до розв'язування військового конфлікту із Україною.

Всі ці дії за законодавством Російської Федерації є злочинами «проти миру та безпеки людства»: Стаття 354 Кримінального кодексу. Публічні заклики до розв'язування агресивної війни.
   
Пропаганда є не тільки складовою авторитарної, а раніш тоталітарної держави, — вона є основою для сучасної російської ідентичності!

Головним штабом з вироблення пропагандистських концепцій є Адміністрація президента Росії, в якій конкурують кілька центрів впливу. Домінуюче положення (положення куратора) займає перший заступник голови адміністрації — В'ячеслав Володін (з 27 грудня 2011, до цього цю посаду займав Владислав Сурков). У чинному російському законодавстві визначення «пропаганди» відсутнє як таке, не дивлячись на те, що це поняття все ширше в ньому вживається.

Організаційна структура пропаганди

Організатори

Дмитро Пєсков — прес-секретар Путіна
В'ячеслав Володін — політик, адміністратор
Владислав Сурков — політик, організатор
Гліб Павловський — організатор, дослідник
Олександр Бородай (статус невідомий)

Керівники

Дмитро Кисельов — адміністратор, телеведучій, «головний пропагандист Путіна»
Костянтин Ернст — адміністратор, продюсер

Ідеологи

Сергій Марков — політик, політолог
Олександр Дугін — «філософ», ідеолог
Наталя Нарочницька — історик, політик
Андранік Мігранян — політолог, представник в США

Засоби поширення

LifeNews (телеканал) — російськомовний телеканал, інтернет
Russia Today — телеканал з віщанням 4 мовами, інтернет
Комсомольська правда — міжнародне видання, інтернет
Росія-24 — російськомовний телеканал, інтернет
РИА Новости — інформагенція, інтернет
Перший канал (Росія) — російськомовний телеканал, інтернет
Голос Росії — радіостанція з віщанням 38 мовами у 160 країнах, інтернет
Бригади тролів — чисельні організовані групи різномовних «коментаторів на зарплаті», інтернет
   
Юридичний аспект воєнної пропаганди

Пропаганда агресивної війни є кримінальним злочином проти миру і безпеки людства, і порушує як міжнародне, так і внутрішнє кримінальне законодавство країн. Ці злочини несуть загрозу не конкретній людині, а людській спільноті, довкіллю, порушують правила людського співіснування. Вони караються не тільки законами певної країни, а й міжнародним законодавством (трибуналом). Це пропаганда війни, планування та ведення війни, застосування зброї масового знищення, піратство, створення злочинної організації, бандитизм, терористичний акт тощо

Засудження агресивної воєнної пропаганди

Після закінчення Другої світової війни, 3 листопада 1947 року Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято резолюцію №110 про «Заходи, які повинні бути прийняті проти пропаганди і розпалювачів нової війни». Зокрема в ній зазначено, що в Статуті ООН народи висловили їх рішучість позбавити прийдешні покоління від лиха війни, які двічі принесли людству невимовне горе, проявляти терпимість і жити разом, у мирі один з одним, як добрі сусіди. Беручи до уваги, що Статут також вимагає розвитку загальної поваги до основних свобод, у тому числі до свободи слова, і дотримання їх, причому всі члени зобов'язалися вживати спільні і самостійні дії для такого дотримання основних свобод,

«Генеральна Асамблея засуджує будь-яку форму, що ведеться в будь-якій країні, пропаганди, що має на меті або здатної створити або посилити загрозу миру, порушення миру або акт агресії»
   
Заборона агресивної воєнної пропаганди

Згідно зі статтею 1 Статуту ООН, Організація Об'єднаних Націй переслідує цілі:

«Підтримувати міжнародний мир і безпеку і з цією метою приймати ефективні колективні заходи для запобігання та усунення загрози миру і придушення актів агресії або інших порушень миру і проводити мирними засобами, у згоді з принципами справедливості і міжнародного права, залагоджування чи розв'язання міжнародних суперечок або ситуацій, які можуть призвести до порушення миру»

У 1950 році Нюрнберзький трибунал визначив злочини проти миру у VI Нюрнберзькому принципі. Цей принцип встановлює, що «Злочини, які караються за міжнародним правом, це зокрема злочини проти миру:

планування, підготовка, розв'язання або ведення агресивної війни або війни внаслідок порушення міжнародних угод та договорів;
участь в загальному плані або змові, спрямованих на здійснення будь-яких з дій, згаданих вище.


Відповідно до вимог Статуту ООН, національне кримінальне право майже усіх країн світу містить заборону на агресивну воєнну пропаганду. Зокрема це відображено у статтях 436 і 437 Кримінального кодексу України — «Планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни», «Пропаганда війни», статтях 353 і 354 Кримінального кодексу Російської Федерації — «Планування, підготовка, розв'язання або ведення агресивної війни», «Публічні заклики до розв'язування агресивної війни» тощо.
   
Приклади популярних міфів

Київська Русь і Московія — один і той же етнос, держава та пряма спадкоємність історії
Жовтнева революція — це змова світового сіонизму («жидобільшовіків»)
Сталін був ефективним менеджером
Голодомору не було, його вигадали «бандерівці»
Сталінський терор і репресії — були вимушеними та корисними
СРСР ніколи не був союзником Гітлера
1-у і 2-у світову, а також «Холодну війну» розпочав Захід
«Другий фронт» був не важливим
В Катині польських полонених вбили не чекісти, а німці
Путін — це «Сталін сьогодні»
Ісус Христос був православним росіянином
Капіталізм — це міжнародна змова євреїв
Конгрес та уряд США — це «вашингтонський обком»
СРСР розвалили сіоністи Горбачов і Єльцин
Путін бореться з олігархією
Єльцин винний у приватизації 1990-х, а тепер завдяки Путіну «Росія встає з колін»
Захід хоче розчленити Росію і привласнити її природні багатства
Україна — це не держава, українці — це не нація, не народ, а «відстала частина» россіян
Росіяни — «корінна нація», якій належить «земля» і народи на всій теріторії колишньої Російської імперії і СРСР. Інші — «понаїхали»
Єдині «союзники» Росії — армія, авіація і флот (цар Олександр ІІІ)
Росія — добра, народ її покірливий і завжди всім допомогає
СРСР самотужки переміг Третій Рейх
Єдина країна-перможець в Другій світовій війні — Російська Федерація (навіть не РРФСР). Країни коаліції РФ тільки заважали
США — найбільш агресивна країна в світі
Військовий бюждет США більш ніж всіх інших країн разом взятих (брехня Путіна)
Американські астронавти (програма «Аполон») ніколи не були на Місяці
На Заході псевдодемократія, справжня демократія — в Росії
США це «піндостан», а американці — це «піндоси». Вони знущалися над неграми, а ще раніш учинили геноцид індійців
ЦРУ підірвало хмарочоси-близнюки 11 вересня 2001
АПЧ «Курск» був потоплений (2000) американським АПЧ (раніш говорилося, що британським)
Радянські вчені самі винайшли схему побудови атомної бомби. (Корольов сам збудував першу радянську МБР, а не копіював В. ф. Брауна. М.Калашніков сам розробив АК-47, а не скопіював з StG-44 Гуго Шмайссера)
Росія завжди всіх годує (Кавказ, … а також і українців)
«Росія — це не Америка» (чому Росія не може сама себе прогодувати — пояснив в своїй книзі колишній полковник КДБ Паршев)
Захід не заплатив Росії за те, що вона відмовилась від комуністичного минулого і перестала переслідувати інакомислячих
Захід обіцяв не розширювати НАТО на Схід та не дотримався свого слова (міфологема Путіна)
На Заході скрізь педофіли та гомосексуалісти
Владу в Україні захопили «бЄндеровци» або «жидо-бандерівці»
В Україні владу захопила нелегітимна хунта, яка знущається над російським населенням
   
Інформаційна війна (англ. Information War) — використання і управління інформацією з метою набуття конкурентоздатної переваги над супротивником.

Інформаційна війна може включати в себе:

збір тактичної інформації,
забезпечення безпеки власних інформаційних ресурсів,
поширення пропаганди або дезінформації, щоб деморалізувати військо та населення ворога,
підрив якості інформації супротивника і попередження можливості збору інформації супротивником.

Завдання і мета Інформаційної Війни

Мета інформаційної війни — послабити моральні і матеріальні сили супротивника або конкурента та посилити власні. Вона передбачає заходи пропагандистського впливу на свідомість людини в ідеологічній та емоційній галузях. Очевидно, що інформаційна війна — складова частина ідеологічної боротьби. Вони не призводять безпосередньо до кровопролиття, руйнувань, при їх веденні немає жертв, ніхто не позбавляється їжі, даху над головою. І це породжує небезпечну безпечність у ставленні до них. Тим часом, руйнування, яких завдають інформаційні війни у суспільній психології, психології особи, за масштабами і за значенням цілком співмірні, а часом і перевищують наслідки збройних воєн.

Головне завдання інформаційних війн полягає в маніпулюванні масами. Мета такої маніпуляції найчастіше полягає у:

внесенні у суспільну та індивідуальну свідомість ворожих, шкідливих ідей та поглядів;
дезорієнтації та дезінформації мас;
послабленні певних переконань, устоїв;
залякуванні свого народу образом ворога;
залякуванні супротивника своєю могутністю. Нарешті, останнє, але не менш важливе завдання: забезпечення ринку збуту для своєї економіки. У цьому випадку інформаційна війна є складовою частиною конкурентної боротьби.
   
Приклади популярних міфів

Мля... Зачем его запустили снова? Чтоб форум в балаган превратить? Зачем это надо?
   
Вже двоє тролів в гілці відмітилось :K

Дави їх, Єгорій!   [M]
   
авжеж написав:
-------------------------------------------------------
> Дави їх, Єгорій!   

Єгорій не может давить. Он может только демонстрировать публике, что патриот Украины непременно кретин. А я против таких демонстраций.
   
В русской Вики "Российская пропаганда" нет! :D
   
vvk написав:
-------------------------------------------------------
> авжеж написав:
> -------------------------------------------------------
> > Дави їх, Єгорій!  
>
> Єгорій не может давить. Он может только демонстрировать публике, что патриот
> Украины непременно кретин. А я против таких демонстраций.
>

[M]
   
Георгиу , если Вы помните, я когда-то Вам сказал, что Вы за Ваши старания заслужите почетное право быть повешенным на березке, если в Украине возьмут власть украинские националисты, а не на смереке, поскольку Вы, русский, ответственны за Голодомор, организованный именно русскими, за коллективизацию, проведенную именно русскими и за прочие безобразия и трагедии.

И Вы тогда спросили у ФУПа: неужели Вы виноваты в трагедиях украинского народа только потому, что Вы русский? Вы помните это или память отказала?

И ФУП Вам ответил, что Вы, гадина, виноваты, и Ваши родители виноваты, и Ваши дети виноваты, и Ваши внуки виноваты, и Ваши правнуки будут виноваты...

Продолжайте лизать сапоги фальшивых укропатриотов.

За Ваши заслуги Вы можете быть даже повешенным на благородном кедре, если сапоги будете лизать старательно.
   
vvk написав:
-------------------------------------------------------
> авжеж написав:
> -------------------------------------------------------
> > Дави їх, Єгорій!   
>
> Єгорій не может давить. Он может только демонстрировать публике, что патриот
> Украины непременно кретин. А я против таких демонстраций.
>

ти, мразота. пішла (x) з моїх гілок, чмота рашисська.
   
Єгорій написав:
-------------------------------------------------------
> vvk написав:
> -------------------------------------------------------
> > авжеж написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Дави їх, Єгорій!   
> >
> > Єгорій не может давить. Он может только демонстрировать публике, что патриот
> > Украины непременно кретин. А я против таких демонстраций.
> >
>
> ти, мразота. пішла (x) з моїх гілок, чмота рашисська.


Нік vvk, НМД, розшифровується як vолодимир vолодимирович kуйло :K

На честь його святого покровителя :lol:
   
ватные уроды чуют где правда
   
vvk написав:
-------------------------------------------------------
> Георгиу , если Вы помните, я когда-то Вам сказал, что Вы за Ваши старания
> заслужите почетное право быть повешенным на березке, если в Украине возьмут
> власть украинские националисты, а не на смереке, поскольку Вы, русский,
> ответственны за Голодомор, организованный именно русскими, за
> коллективизацию, проведенную именно русскими и за прочие безобразия и
> трагедии.
Мало ли что ты какую гадость придумаешь...подума ешь,что там говорит бригадёныш,по умолчанию враг Украины и мой?
Бригада сру и сейчас утверждает,что власть в Украине принадлежит нацикам и фашистам,что у нас власть захватили хунта.
Так чего мне бояться того,чем ты мне грозишь???,Когда власть уже у "украинских националистов"(
tu)
> И Вы тогда спросили у ФУПа: неужели Вы виноваты в трагедиях украинского
> народа только потому, что Вы русский? Вы помните это или память отказала?
>
> И ФУП Вам ответил, что Вы, гадина, виноваты, и Ваши родители виноваты, и Ваши
> дети виноваты, и Ваши внуки виноваты, и Ваши правнуки будут виноваты...
 Не ФУП,а канадские украинские нацисты  и их подпевала,надеюсь только тогда,Виктория (Виа).
> Продолжайте лизать сапоги фальшивых укропатриотов.
А ты знаешь,что при всех издержках ,я тем не менее считаю украинских националистов искренними украинскими патриотами.
> За Ваши заслуги Вы можете быть даже повешенным на благородном кедре, если
> сапоги будете лизать старательно.
Ну, это чисто российская рабская фишка,самим лизать и одновременно считать,что другие лижут,а не они.

Останнє редагування: 13 вересня 2014 13:21:37 від Георгиу
   
vvk написав:
-------------------------------------------------------
> Приклади популярних міфів
>
> Мля... Зачем его запустили снова? Чтоб форум в балаган превратить? Зачем это
> надо?

:S

Какие конкретно будут возражение по тексту, который привёл ТС? Там где-то написано неправда?
   
це відомий рашен пропагандист. ставити йому питання немає сенсу. воно тільки засре гілку копіпастой з "історії кпсс"
   
Ще одна цікава стаття про рашенпропаганду (таблиця з прикладами маніпуляцій не вставилась, дивіться за посиланням)

http://неперевірене джерело/ru/news/4931-kak-sozdayut-radioaktivnyy-pepel

Мэтр кремлевской пропаганды, «сладострастный некрофил» Путина, министр путинской правды, кремлёвский журнализ – это все о Дмитрии Киселеве.

Назначенного Путиным на должность гендиректора нового информагентства «Россия сегодня»  Д. Киселева знают в России как самого креативного ведущего с «путинским» креном. Однако его коллеги о нем говорят, что Киселев не столь линеен, однозначен и одиозен, как его гипертрофированный экранный образ, что на понятном языке звучит, как человек с двойными (или даже тройными) взглядами.

«Вести недели» с Дмитрием Киселевым» – едва ли не самая популярная новостная программа в России. Она готовится и первоначально демонстрируется на канале «Россия-1», потом спустя несколько часов повторяется на «Россия-24» и спутниковом канале «РТР-Планета», а по понедельникам – на канале «Россия». Охват аудитории колоссальный.

Киселев – мастер пропагандистского ремесла. В день 60-летия Путина он с экрана мастерски произнес торжественную оду в 12 мин. 41 сек. (как в период культа личности). А государственную проблему Киселев запросто может трансформировать в подвиг за Отечество. И это не преувеличение.

Вот один из его последних сюжетов от 7 сентября 2014 г.

Что бы было понятно, Киселев решил затронуть тему о погибших российских наемниках на территории Украины. На протяжении нескольких последних недель Россия была шокирована большим количеством гробов с молодыми парнями, погибшими на войне в восточной Украине. Солдатские похороны во многих городах России превратились в антипутинские митинги, возрастало недовольство россиян, вместе с этим увеличивалось количество несогласных с российским руководством.

В последних «Вестях недели» в сюжете о российских добровольцах он просто заставлял аудиторию отказываться от жизненных реалий и виртуозно пытался выстроить собственную логическую цепочку происходящих в России событий. Он – мастер ломать естественное понимание и умело манипулируя создавать иллюзорные представления о простых вещах.

Анализ упомянутого семиминутного сюжета разобран буквально по цитатам Д.Киселева и напоминает некую схему нейролингвистическо го программирования:

Для специалиста-пропагандиста схема достаточно проста. Все разложено, как по нотам, только играй. Смысловая составляющая в тексте обладает большой степенью убедительности – над материалом не один день работали профессионалы.

Дмитрий Киселев – отличный оратор. В своих программах он всегда использует психологические ораторские приемы:

·         постоянная жестикуляция  – способ невербального общения для подчеркивания некоторых слов или фраз;

·         ударение на определенных словах или фразах – для придания им особой «окраски»;

·         использование постоянного темпа речи – для быстрого вовлечения аудитории в манипуляцию;

·         речевые паузы (редко) – для привлечения внимания аудитории и создания интриги;

·         искусственные запинания – едва заметные заминки в речи, которые придают черты реальности и искренности;

·         уверенный взгляд с небольшим прищуром глаз – для создания уверенности в приведенных фактах;

·         смена ракурса видео-съемки – для акцента восприятия нового факта в сюжете;

·         высокий уровень применения литературных образов и сравнений.

В жизни Д.Киселев – достаточно противоречивая личность.

Так, с 2000 по 2004 год он работал в Украине главным редактором информационной службы телеканала ICTV. В одном из своих ранних интервью в 2000 г. Киселев похвалил Украину и признался, что в Украине есть движение в обществе, а в России, к сожалению, его пока нет. Даже если взять формальные характеристики, скажем, промышленный рост – в Украине он гораздо выше.

А уже в мае 2014 г. он заявлял, что Украины нет, что это виртуальное понятие, виртуальная страна. Абсолютно полярное мнение высказанное «на заказ».

Практически в каждой своей передаче он говорит об украинских бандеровцах и пугает ими россиян. Хотя сам теперь скрывает свои корни с Западной Украины. Как-то он признался: «Мой дед из Западной Украины. С замечательной фамилией Несмачно».

Сейчас Киселев проповедует ущемление русского языка в Украине, а в другом интервью, которое было раньше, он убеждал, что в Украине реально нет проблемы понимания русского языка. Русский в Украине понятен большему количеству людей, чем украинский.

Умом Россию не понять…

Еще один интересный факт.

В конце 2013 года члены Украинской комиссии по журналистской этике обратились в Российскую общественную коллегию по жалобам на прессу по вопросу тенденциозного освещения событий в программе «Вести недели» (телеканал «Россия-1») и её ведущего Дмитрия Киселёва в связи с выходом в эфир сюжета «Украинское вече» (выпуск от 08.12.2013).

В результате чего, российская коллегия заключила, что в сюжете «Украинское вече», вышедшем в эфир 8 декабря 2013 г., ведущий программы Д.Киселев прибегает к прямой дезинформации, «подмене анализа проблем и причин их возникновения обсуждением и дискредитацией отдельных персонажей или групп граждан».

Сами россияне уже понимают, что если Дмитрий Киселев появился на экране телевизора, значит будет пропаганда против Украины.

***

Как видим, для доминирования в информационном пространстве кремлевская информационная машина ничем не гнушается и прибегает к самым изощрённым способам лжи с применением специальных методик.

Структуры российского информационного влияния, пытаясь навязать кремлевское общественное мнение, широко применяют негуманные информационные технологии, используя при этом телевизионную программу «Вести недели» с Дмитрием Киселевым».

Вячеслав Гусаров, эксперт ЦВПИ по вопросам информационной безопасности, группа "Информационное Сопротивление"
   
(tu)

а от ще...

ГОСУДАРСТВЕННАЯ РОССИЙСКАЯ ПРОПАГАНДА ЗАНИМАЕТСЯ РАЗЖИГАНИЕМ МЕЖЭТНИЧЕСКОЙ НЕНАВИСТИ И ПОДСТРЕКАТЕЛЬСТВОМ К ГОСУДАРСТВЕННОЙ ВОЕННОЙ АГРЕССИИ. Бессмысленная и беспощадная российская пропаганда — самые яркие примеры: http://gazeta.ua/ru/articles/life/_bessmyslennaya-i-besposchadnaya-rossijskaya-propaganda-samye-yarkie-primery/563998

--

Согласно ст. 6 Устава Международного Военного Трибунала (Лондон, 8 августа 1945 г.) эти действия путинской России — ни что иное, как «преступления против мира, а именно: планирование, подготовка, развязывание или ведение агрессивной войны или войны в нарушение международных договоров, соглашений или заверений». Преступления точно такие же, какие совершила нацистская Германия в 1939-1945 годах. И, раз уж речь о войне, то не лишним будет напомнить, что Россия начала Вторую мировую войну как союзник Третьего Рейха — нацистско-советским военным вторжением в Польшу. Деды воевали.А в конце той же ст. 6 Устава МВТ указывается, что:

«РУКОВОДИТЕЛИ, ОРГАНИЗАТОРЫ, ПОДСТРЕКАТЕЛИ И ПОСОБНИКИ, участвовавшие в составлении или в осуществлении общего плана или заговора, направленного к совершению любых из вышеупомянутых преступлений, НЕСУТ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА ВСЕ ДЕЙСТВИЯ, совершенные любыми лицами в целях осуществления такого плана».

Документ http://avalon.law.yale.edu/imt/imtconst.asp

Таким образом, разжигатели войны стоят в шаге от статуса подсудимых Международного Военного Трибунала, хотя уже на него наработали. И в век глобализации скрыться на Земном шаре не получится — те же нацисты от евреев не скрылись.
   
Говноканал НТВ придумывает хероев для своих говнопередач. Одна и та же тётя в «17 друзьях хунты» изображает «немецкую журналистку», а потом её же применяют в сюжете «Анатомии дня», где она становится уже «немецкой монахиней». Так делается пропаганда, смотрите. На самом деле она никакая не журналистка, и не монахиня, а сотрудник информационной службы "армии" "ДэНэРэ"

   
«Рупор Кремля» — політичне кліше, яке використовується, в основному, в якості синоніма терміну «російська пропаганда» представниками російської опозиції на адресу різних організацій, політичних партій, представників ЗМІ, та окремих людей, які вкрай радикально (фанатично, беззастережно) підтримують, і всіляко агітують внутрішню і зовнішню політику що проводиться російським керівництвом взагалі, і адміністрацією президента Російської федерації зокрема. В основному, така підтримка виражається в антиамериканських, антиукраїнських і антигрузинських гаслах.

Вираз використовувався також в часи «холодної війни», був антиподом виразу «ворожі голоси».

Існує думка, що завдання «Рупора Кремля» — за «вказівкою зверху» або без, проголошувати ту точку зору, яку сам Кремль не може висловлювати з міркувань політкоректності.

В різний час «Рупором Кремля» називали: Перший канал, НТВ, РТР, Russia Today,Перший Балтійський канал, Російську газету, партію «Єдина Росія», партію «Родіна», «Партію політики Путіна», Інститут країн СНД, Євразійський союз молоді, «Центр політичної коньюктури Росії» Дмитра Рогозіна, Костянтина Затуліна, Юрія Лужкова, Сергія Маркова, Михайла Леонтьєва, Глеба Павловського, Виталія Іванова, Рамзана Кадирова, Геннадія Оніщенка, Володимира Жириновського, Максима Шевченка, Наталію Вітренко та інших.
   
Российское ТВ в чистом виде построено по заветам Геббельса и фашизация России происходит ровно поэтому

По мнению российского оппозиционера Бориса Немцова, телевидение в России является оружием информационного террора, убивающим у граждан разум, здравый смысл и инстинкт самосохранения.

На совести российских владельцев каналов смерти русских и украинцев. А сами каналы работают по заветам Геббельса. Об этом в Facebook написал российский оппозиционный политик Борис Немцов.

Политик предложил сказать, что отличает Константина Эрнста (генерального директора Первого канала РФ), Владимира Кулистикова (генерального директора НТВ) и Олега Добродеева (генерального директора Всероссийской государственной телевизионной и радиовещательной компании) от Йозефа Геббельса (рейхсминистра народного просвещения и пропаганды фашистской Германии).

"Ну хоть один пункт назовите, который бы они не реализовали", – пишет Немцов и дает список главных принципов пропаганды, автором которых является Геббельс:

1.Пропаганда всегда обращена только к массам, а не к интеллигенции, поэтому её уровень должен ориентироваться на способности восприятия самых ограниченных среди тех, на кого она должна повлиять.
2.Пропаганда должна воздействовать больше на чувство, чем на разум, так как масса в сущности имеет женственный характер, поэтому чувства доходчивей размышлений.
3.Пропаганда должна ограничиться минимумом и повторять это постоянно. Настойчивость является важнoй предпосылкой её успеха.
4. Пропаганда не может быть объективной, она должна быть принципиально субъективно односторонней.

"Российское ТВ в чистом виде построено по заветам Геббельса и фашизация России происходит ровно поэтому. Отсюда витающая в воздухе ненависть, агрессивность, и нежелание слышать и слушать. Отсюда шпиономания и враги- внешние и внутренние. Отсюда война и смерть людей", – заявил Немцов.

По мнению оппозиционного политика, российское телевидение не является СМИ.

"Это оружие информационного террора против народа, убивающее разум, здравый смысл и инстинкт самосохранения. Управляют этим оружием циничные и жестокие преступники, на совести которых смерти русских и украинцев. Ибо натравливая народы друг на друга они разжигают войну", – подытожил Немцов.

Российские СМИ запустили неудачный фейк о неудачном запуске ракеты с корабля "Тернополь".

До этого в исторической передаче "Первая мировая" плакат, нарисованный в 2009 году, назвали пропагандистской листовкой США начала XX века а "Первый канал" снял сюжет о том, как украинские солдаты якобы показательно "распяли" трехлетнего мальчика в Славянске на глазах у его матери.
   
vvk написав:
-------------------------------------------------------
> авжеж написав:
> -------------------------------------------------------
> > Дави їх, Єгорій!  
>
> Єгорій не может давить. Он может только демонстрировать публике, что патриот
> Украины непременно кретин. А я против таких демонстраций.
>

Это не патриот, а бот
Единственный вопрос, который интересует:
эту всю галиматью группа товарищей стряпает или только одн обкуренный креативщик
Судя по скоости и разнообразию выпускаемого говна - склоняюсь в подозрениях к "группе товарищей"
   
пішла накуй, чмота ватна ;)
   
Георгиу написав:
-------------------------------------------------------
> В русской Вики "Российская пропаганда" нет! :D

В русофашистській версії і не таке знайти можна. Там у списку країн фігурують ДНР і ЛНР, а в англійській відсутні.
   
YouTube заблокував сторінку російського телеканалу LifeNews (tu) [M]
   
Russia Today получит наибольшие дотации из федерального бюджета которые составят 15,38 млрд рублей! Стоит отметить, что это на 41% больше, чем планировали выделить телеканалу раннее.

А все дело в том, что в правительстве РФ решили не мелочиться и сыграть по-крупному, запустив вещание телеканала еще на двух языках – немецком и французском.

Стороной не обошли и международное информационное агентство «Россия сегодня», в котором генеральным директором является всеми нами любимый главный испепелитель Кремля - Дмитрий Киселев. "Пожертвования" для его СМИ вырастут в 2,5 раза.

Таким образом можно подвести следующую черту - Кремль нацелился на международную арену и англоязычная аудитория его теперь интересует (ведь база уже есть) в меньшей степени, нежели новые горизонты. А в то время как на промывку мозгов французской и немецкой аудитории выделяются миллиарды, где-то под Тверью бабушка не знает как дотянуть до пенсии...
   
Интернет наводняют кремлеботы под видом крымских татар

Об этом в своем блоге на LiveJournal пишет пользователь zloy-odessit.

"По ходу, получена новая вводная и в социальных сетях с сентября месяца замечается повальная регистрация аккаунтов якобы крымских татар. При этом, эти "крымские татары" всячески высказывают свои симпатии Путину, российской оккупации полуострова и критикуют "киевскую власть".  [M]

В принципе, методичка не сильно изменилась за исключением того, что теперь бот должен проживать в Бахчисарае, Керчи либо другом крымском городе, являться крымским татарином и мало мальски владеть татарским языком (спасибо онлайн переводчикам - проблем ноль)."
   
Наваял.
И всё это находясь в плену у ДНР?
   
Єгорій  (tu)
Russia Today збільшило штат в два рази
   

Ну, это чисто российская рабская фишка,самим лизать и одновременно считать,что другие лижут,а не они.

Честный человек не может мне бросить упрек в том, что я тут лизал чьи-то сапоги. О том, что российское руководство ведет Россию к неминуемой катастрофе, было дело, говорил.

 Георгиу, Вы в обсуждении сорвались на бабскую манеру скандалить: говорите мне гадости, для которых реальных оснований нет. "Корнет, Вы женщина?!!"
   
Єгорій  (tu)
Russia Today збільшило штат в два рази

охмурьож ідьот. 40 мов у 160 країнах їм вже недостатньо - не вірять кляті пєндоси з гейропейцями  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія