Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВІТАЄМО НА ОНОВЛЕНОМУ ФОРУМІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ!

Шановні користувачі ФУП!

Ми нарешті вирішили питання з оновленням програмного забезпечення форуму – у першу чергу, з міркувань безпеки та забезпечення можливості доступу нових користувачів на ФУП.

Одним із наших завдань також було збереження максимальної схожості нового форуму з тим, який ви звикли бачити на протязі багатьох років, та зробити так, щоб користувачі не відчули ніякого дискомфорту через оновлення програмного забезпечення.

Головна цінність форуму – це його люди (зареєстровані нікнейми) та його історія (архів за 10 років).

І ось що нам вдалося:

1) перенести практично всі теми та пости за останні роки;
2) забезпечити перенос усіх наявних та незабанених станом на 10.09.2014 користувачів;
3) зберегти та перенести ваші паролі та email-адреси, за якими ви реєструвалися та заходили на форум Української Правди;
4) у більшості випадків – зберегти та перенести дати реєстрації та кількість постів.


Водночас ми не стали переносити ваші особисті повідомлення з міркувань пошани до вашої приватності. Але вони, як і раніше, є доступними для вас – старий форум буде заархівовано в режимі "тільки для читання", і ви матимете можливість скопіювати всю важливу для вас інформацію з ваших особистих повідомлень.

Наразі роботи ще не закінчено. Існує багато недоліків, над якими працює наша команда. Водночас основний функціонал форуму забезпечений.

УВАГА!

В зв'язку з тим, що новий форум забезпечує більш надійне зберігання ваших паролів – при першому вході на новий форум вам буде запропоновано ввести ваш пароль не один, а декілька разів. В подальшому таких незручностей не виникатиме.

Виглядає це так:
1) введіть ваш логін та пароль від фупу та натисніть ОКВведіть ті самі логін та пароль ще разВсе, ви увійшлиПри виникненні будь-яких проблем з входом пишіть на адресу fup.adm.ua@gmail.com

Приємного спілкування!

У кого не відображається бокове меню в профілі, натисніть 1 раз лінк http://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;togglebar

ВАЖЛИВО!
В зв"язку з шаленим потоком листів від старих користувачів, що загубили паролі в зв"язку з недійсними email, забаненими на 999 і іншими проблемами з входом, пояснюємо, шо вашими справами займатимуться обрані адміністрацією модератори, яких ще немає.
Писати на fup.adm.ua@gmail.com листи "я колись в 2005 писав, а потім забув пароль, email адреса вже недійсна, допоможіть" нема ніякого змісту.
Ця адреса служить для допомоги користувачам, які були активні та мали змогу логінитися станом на 11 вересня 2014 року (на момент переїзду)


Примітка:
Реєстрацію незабаром буде ВІДКРИТО


Останнє редагування: 14 вересня 2014 07:32:52 від rastamanchik
   
Щодо реєстрації

Наразі реєстрація ЗАКРИТА
Отримання ніку на фупі ще не означає можливості брати участь в обговореннях та житті форуму.

Активація новоприбулих користувачів проводитиметься пізніше за допомогою окремого алгоритму.
   
admin1 написав:
-------------------------------------------------------
> Щодо реєстрації
>
> Наразі реєстрація ЗАКРИТА
> Отримання ніку на фупі ще не означає можливості брати участь в обговореннях
> та житті форуму.
>
> Активація новоприбулих користувачів проводитиметься пізніше за допомогою
> окремого алгоритму.

Те саме стосується і забанених на 999, які зараз штурмують пошту
Будуть модератори - будуть і рішення по ваших ніках
Наразі кілька днів виловлюватимемо баги
   
Зміна паролю:

Останнє редагування: 31 січня 2015 17:52:06 від Forum moderator
   
Щодо зміни ніків

Будь ласка, ставтесь відповідально до власного нікнейму. Зміну/заміну технічно реалізувати можна - але це стосуватиметься лише того, як буде відображатися ваш нік на форумі для інших дописувачів.
Для входу на форум вам все одне доведеться використовувати той нікнейм, за яким ви реєструвались на ФУПі.

До того ж, ваш нік - це ваше ім'я, ваша впізнаваність та ваша репутація. Тому адміністрація не буде приставати на прохання дописувачів щодо вашого перейменування. Виключення робляться у крайніх випадках, головним чином таких, що пов'язані з технічними помилками під час переїзду, або для тих, хто постраждав півроку тому під час несанкціонованого втручання ззовні у роботу форуму та масові крадіжки акаунтів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія