Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прохання до модератора знести цю гілку в смітник, бо нічого гарного тут нема,на превеликий жаль. :( i:

Бандер1вець Написав:
-------------------------------------------------------
> а швабода я перепрошую прокуратуру отримала в трофеї від майдану.

Десь так.

>
> п.с. як думаєте прокуроський нагляд зміниться ? будуть ноі закони про прокуратуру
> чи просто на місце і в систему пшонки сяде хтось інший ?

Зміниться - на нашу користь. Будуть нові закони - українськи. І багато чого ще буде.
   
asmodey Написав:
-------------------------------------------------------
> Via Написав:
> --
> > Так воно і буде, і що? Пропонуєте й надалі терпіти гнид у владі?
>
>
> тупая, дебильная курица готова страну уже и кацапам сдать, ради поживиться
> голожопость ей глаза застит..таки надо было разгонять эти "сотни", когда только
> янек удрал..

Це ви дебіли - почали тут волати, що Мацква танками приїде, якщо буде переділ. Бо майна у москалів тут неміряно, а в українців - катма.
Тому й приїдуть. Тому й всі напоготові.
   
Мдяяяяяя.

Via та MG мене дуже неприємно вразили.... не чекав.
   
Kren Написав:
--
> тоесть у вас хитрый план....разворовывание всего до чего сможете дотянуться, это
> ваш вариант борьбы с властью? Виечка....свобода может даже больше не показываться
> на люди. Ей писец после таких действий. Но вот что печальнее, что эту ситуацию
> будут использовать против страны в целом. И вам лично и свободе этого не простит
> очень много людей. Хороших людей. А не мразей, на которых вы решили опереться.


я думаю свободе дорога туда, куда отправилась "наша украина" - хер перевалит и проходной минимум... моя мать голосовала за свободу - боюсь в последний раз..



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/03/2014 23:34 користувачем asmodey.
   
гниди є всюди, мені знайомі теж розказували як щурі тягали з майдану сумки з краденим, обнагліли настільки що хтіли їхати ще й автобусом, що безкоштовно віз людей на майдан... щура зловили, сумку забрали, але нажаль не пішли далі по ланцюгу, хто тому щурові дав ту сумку на майдані... не до того було...
я вважаю, що порядна людина не може собі дозволити вкрасти вкрадене чи пожертву, однак вони були, є і будуть.... Бог їм суддя... Незабуваймо, що все ж таки якби там не було переважна більшість людей на майдані жертвували всім в ім_я нашої загальної перемоги... Їм честь і слава на віки вічні
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> pirat Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Via Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Вони вояки. Здобувають собі зброю і транспорт, щоб їхати на Крим.
> > > І правильно роблять - поки жиденята у владі яйця мнуть, хлопці заздалегідь
> > > готуються.
> >
> > Ви дебіли, чи працюєте на ставці в ФСБ? Який Крим???
> > Кримом повинна займатись законна влада, силові структури держави.
>
> Угу, вже назаймалися - аж очі ріже від їх "активності" :( Жиденята Крим хуйло
> подарували, бо дуже сцикотно їм озброювати українців :(

Так, проти регулярної армії поїдуть озброєні українці на "Бентлі" та "РенджРовері"

>
> > Послухайте російські новини, що говорять люди в Криму та на сході,
> > тільки "Свободи" та "Правого Сектору" там і не вистачає, своїми силами
> намагаються
> > імпровізувати для "правильної" картинки. :(
>
> Вам все аби картинка, а на реальний стан речей насрати :(

з картинки складається думка та настрої людей. а з правильної картинки буде другий майдан на сході проти "Свободи", "Правого сектору" та іншоі мерзоти
   
Pадник Написав:
-------------------------------------------------------
> Илонка Написав:
> -------------------------------------------------------
> >
> > п.с.все, Свобода для мене вмерла.
>
>
> Вія - не Свобода, але це не означає, що там немає таких, як Вія.
> Нічим не відрізняються від кубанських козачків, які зараз наводять "порядок" у
> Криму.


Карати і ще раз карати злодіїв!
   
Kren Написав:
-------------------------------------------------------
> тоесть у вас хитрый план....

Є, але він набагато хитріший. аніж ви думаєте.


разворовывание всего до чего сможете дотянуться, это
> ваш вариант борьбы с властью?

Ні. Але озвучення імен власників Бентлі і способів наповнення ббюджету "хоч від Януковича, аби бабло" - це наш варіант боротьби також.
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> Илонка Написав:
> -------------------------------------------------------
> > тобто? тобто покуй закон, раз юлькам можна, то і 11 сотні можна?
> > ви здуріли? піднімайте гвалт і до прокуратури, до Тані Чорновол -в корупціонне
> > бюро -хай розбираються.
>
> Угу-угу, вона ж ні разу не з того самого кодла :(


рукаліцо", чи всіх по собі судите? )))


>
>
> > а що, ці тачки мають належати голоті? ви здуріли вкрай?
>
> Дійсно - яке ж горе, голота на Бентлі :(
>


це не горе -це нонсенс.
не може голота мати гроші на такі тачки, а тому і не може бути їх власником. це ж махновщина якась.
якщо так стає -це апріорі незаконне володіння.
до чого ви агітуєте? що ви чекаєте від країни, в який таке можливо?
а якщо той сотник завтра приде до іншого багатія і відіжме його тачку, бо вона йому сподобалася, а в нього ружбайка?

ви породжуєте хаос і беззаконня, такий самий беспредел, проти якого вийшли на Майдан.
ви ваші ведмеді іншу мету переслідували? грошей в смутті зрубити.
мдя...


> Всяке там було , і що? Якби той бутік згорів, власнику б дешевше вийшло, чи що?
>
>

то не кажіть, будь ласка, що вони герої. вони злодії, мародери і рекетири.

герої інші -оті хлопчики, що йшли туди з щирими намірами і загинули від куль. ваші Ведмеді під кулі не підставлялися.


> Знаєте, в чому ваше горе? Що ви занадто дбаєте про безпеку майна гнид і вам насрати
> на своє власне життя, безправність і голожопість :(

знаєте в чому ваше горе? -що ви не розумієте, що при такому підході, все те майно ніколи не стане народним, а буде переходити від однієї гніди до іншої, як ото до ваших ведмедів.

"убій в собі дракона" (с)
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
Тому й всі напоготові.

Точняк, напоготові.
Вже Бентлі трофеями завантажили та напоготові до Рахова драпати.
   
Бату-Хан Написав:
-------------------------------------------------------
> Мдяяяяяя.
>
> Via та MG мене дуже неприємно вразили.... не чекав.


та це пстць...
я в шоці.
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> western man Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Наскільки я розумію, ці машини - вже власність усього украінського народу. А не
> > окремоі сотні.
>
> Дійсно - як це ж голота на Бентлі буде кататися, ви що? :(

Хай чесно зароблять, куплять і катаються.
Причому всі, хоч регіонали, хоч свободівці, хоч юльки, хоч ющенківці.
А голота, якщо не може ЧЕСНО заробити на бентлі, має їздити на тому, на що в неї вистачає грошей - діапазон широкий: від велосипеда до електрички.
А якщо буде брати те, що їй сподобалося, бо в них є таке "право", то сподіваюся, їм доведеться довго потім осмислювати своє право у казеній хаті із гратами на вікнах.
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> western man Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Наскільки я розумію, ці машини - вже власність усього украінського народу. А не
> > окремоі сотні.
>
> Дійсно - як це ж голота на Бентлі буде кататися, ви що? :(


я не сказав "голота". Це ти так про сотню думаєш. І кататись взагалі не треба. Треба просто продати а гроші в бюджет перерахувати.
   
ZVIAD Написав:
-------------------------------------------------------
> Via Написав:
> -------------------------------------------------------
> Тому й всі напоготові.
>
> Точняк, напоготові.
> Вже Бентлі трофеями завантажили та напоготові до Рахова драпати.
(td)
   
тут ще така історія на очі попалась

На фото учасник 9-ї сотні Євромайдану Геннадій Дуравкін, сирота із Донецька, протягом 2 місяців був на майдані, брав участь в подіях 18-20 лютого, там же ж був травмований, приїхав підлікуватися до Львова, дав кілька задушевних інтерв’ю, а потім ОБІКРАВ наших батьків, які прийняли його до себе, дали йому окрему кімнатку на постійно (вкрав дуже велику суму грошей, золото, велосипед), увімкнув газ (не запалив, а просто відкрутив), залишив увімкненим світло і втік. Дякувати Богу всі живі...

Просто знайте і будьте обережні. Він під приводом майдану купує шокери і пневматичну зброю, збирає гроші і дуже втирається в довіру (акцентує на тому, що він сирота, що йому через майдан спалили хату і погрожували що вб’ють). Швидше за все він вже давно не у Львові (хоча заяву в міліцію ми написали), але якби раптом він вам трапився – будемо вдячні за будь-яку інформацію (marjanka.j@gmail.com, 063-302-00-65 - Мар"яна). Особлива прикмета – немає верхніх зубів.

П.С. Ось такі от доблесні інтерв"ю він давав львівським ЗМІ [www.wz.lviv.ua]

[www.facebook.com]
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> asmodey Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Via Написав:
> > --
> > > Так воно і буде, і що? Пропонуєте й надалі терпіти гнид у владі?
> >
> >
> > тупая, дебильная курица готова страну уже и кацапам сдать, ради поживиться
> > голожопость ей глаза застит..таки надо было разгонять эти "сотни", когда только
> > янек удрал..
>
> Це ви дебіли - почали тут волати, що Мацква танками приїде, якщо буде переділ. Бо
> майна у москалів тут неміряно, а в українців - катма.
> Тому й приїдуть. Тому й всі напоготові.

Мацква танками приїде, томущо владу захопили повні дебіли, які і гадки не мають як управляти країною. Не буде вам, дурні, чого ділити, москалі все відберуть задарма.
   
блин..не могу успокоиться.....в голове не укладывается происходящее. Я конечно не ребенок, и понимаю что под прикрытием любых революций происходит передел и набивание карманов. Но эта ситуация реально отвратительна. именно показушностью и дебильными оправданиями. Ощущение словно говна наелся. Спасибо вие и свободе, с 11 сотней. Пошел поинформирую знакомых. Они будут очень рады узнать кому помогали, иногда отдавая все что на тот момент было.
   
Pадник Написав:
-------------------------------------------------------
> А голота, якщо не може ЧЕСНО заробити на бентлі, має їздити на тому, на що в неї
> вистачає грошей - діапазон широкий: від велосипеда до електрички.

Шикарна сентенція і вже вкотре повторена у цій гілці :(

> А якщо буде брати те, що їй сподобалося, бо в них є таке "право", то сподіваюся, їм
> доведеться довго потім осмислювати своє право у казеній хаті із гратами на
> вікнах.

Вони довго осмислювали на "заробітчанстві" і досить недовго осмислювали цьогоріч на Майдані - під кулями.
Тому й приїхали на електричках і велосипедах, а поїхати додому бажають на бентлі. Мають право.
   
мені це тоже дуже не подобається, не за бентлі люди гинули, - це ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!, не для цього я помагав чим міг................
   
Мені гидко взагалі про таке читати... особливо про "захист трофеїв" (td)
   
western man Написав:
-------------------------------------------------------
> Via Написав:
> -------------------------------------------------------
> > western man Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Наскільки я розумію, ці машини - вже власність усього украінського народу. А не
> > > окремоі сотні.
> >
> > Дійсно - як це ж голота на Бентлі буде кататися, ви що? :(
>
>
> я не сказав "голота".

Ти не сказав - то інші вище сказали.
Мені огидно і боляче це чути :(

Це ти так про сотню думаєш. І кататись взагалі не треба. Треба
> просто продати а гроші в бюджет перерахувати.

Кататись порадили на електричках :(
Продати - кому? Сину Януковича?
Гроші з бюджету - куди? Яценюку і турчинову в кишені? :(
А майданівці мають право розійтися по домівках - хто вижив :(
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------

> Тому й приїхали на електричках і велосипедах, а поїхати додому бажають на бентлі.
> Мають право.


"Грабь награбленное!", фуле...
"Мы к вам, профессор, и вот по какому делу"
страна победивших Швондеров, йопт
они не мечтают построить страну, в котрой будут работать законы и уважаться права человека-они просто хотят поехать домой на "бентли"
и ради єтого все ото и было затеяно, да, Вия?
   
GUGA Написав:
-------------------------------------------------------
> мені це тоже дуже не подобається, не за бентлі люди гинули, - це ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!, не
> для цього
я помагав чим міг................

А для чого - щоб нова влада поторгувала цими бентлями синам Януковича, бо тільки вони платоспроможні і наповнять бюджет? Ви це схвалюєте???
   
to Via
Знаєте, що я Вам скажу. Ви, нажаль, і перепрошую, ніколи великим розумом не відрізнялися, але перечитайте ще раз цю гілку від початку. просто перечитайте. Перечитайте і дайте собі відповідь на запитання: ЩО. ВИ. ЗАРАЗ. ЗАХИЩАЄТЕ?
Якщо і потім у вас нічого не хитнеться, то всьо, запокойтесь і продовжуйте в тому ж дусі. Час згодом все розставить.

to MG
... просто промовчу.
   
вія попустись... в полемічному запалі верзеш нісенітницю....
   
я бы ще розумив якбы мижгирья януковыча штурмом взялы, тоди бы можна було пыздиты про якись трофеи
а так штафиркы обикралы пусту садыбу и россуждают про бандво януковыча :lol:
   
Стиви Джи Написав:
-------------------------------------------------------
> они не мечтают построить страну, в котрой будут работать законы и уважаться права
> человека-они просто хотят поехать домой на "бентли"

Одне другому не заважає.

> и ради єтого все ото и было затеяно, да, Вия?

Ні, затіяно було якраз заради побудови національної держави. Але оскільки влада послала нахєр Майдан - то майданівці озброюються і запасаються транспортом. І правильно роблять - будуть новітні махновці чи бандерівці, бо все одно влада жидівська :(
   
Бату-Хан Написав:
-------------------------------------------------------
> to Via
> Знаєте, що я Вам скажу. Ви, нажаль, і перепрошую, ніколи великим розумом не
> відрізнялися, але перечитайте ще раз цю гілку від початку. просто перечитайте.
> Перечитайте і дайте собі відповідь на запитання: ЩО. ВИ. ЗАРАЗ. ЗАХИЩАЄТЕ?
> Якщо і потім у вас нічого не хитнеться, то всьо, запокойтесь і продовжуйте в тому ж
> дусі. Час згодом все розставить.


не расставит
это бисер
доказано 8 годами практики
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> Pадник Написав:
> -------------------------------------------------------
> > А голота, якщо не може ЧЕСНО заробити на бентлі, має їздити на тому, на що в неї
> > вистачає грошей - діапазон широкий: від велосипеда до електрички.
>
> Шикарна сентенція і вже вкотре повторена у цій гілці :(
>
> > А якщо буде брати те, що їй сподобалося, бо в них є таке "право", то сподіваюся, їм
> > доведеться довго потім осмислювати своє право у казеній хаті із гратами на
> > вікнах.
>
> Вони довго осмислювали на "заробітчанстві" і досить недовго осмислювали цьогоріч
> на Майдані - під кулями.
> Тому й приїхали на електричках і велосипедах, а поїхати додому бажають на бентлі.
> Мають право.
Ти плутаєш. Поіхати на трофеях мали б право якби вони б захопили трофеі на чужині, а не у власного народу.
   
А що, на фупі вже розмови про "жиденят" дозволені?



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/03/2014 23:47 користувачем luche.
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> Стиви Джи Написав:
> -------------------------------------------------------
> > они не мечтают построить страну, в котрой будут работать законы и уважаться
> права
> > человека-они просто хотят поехать домой на "бентли"
>
> Одне другому не заважає.
>
> > и ради єтого все ото и было затеяно, да, Вия?
>
> Ні, затіяно було якраз заради побудови національної держави. Але оскільки влада
> послала нахєр Майдан - то майданівці озброюються і запасаються транспортом. І
> правильно роблять - будуть новітні махновці чи бандерівці, бо все одно влада
> жидівська :(


а твой собрат по партии Швайка тебе уже 2 гектара выделил? Или он тоже "власть" не той национальности?
   
до сих пор я защищал "свободу".. если прокуратура не отреагирует на эту херню - нахер с кузницы -только агитация против этих трофейщиков... надо всем киевлянам рассказывать..
   
Вия...вы ничем не лучше вооруженной гопоты в Крыму. Они тоже имеют теперь право пощипать до кого дотянутся. И вы не представляете ЧТО вы заварили. Продолжайте дальше, с такими "друзьями" и врагов не надо.
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------

> Вони довго осмислювали на "заробітчанстві" і досить недовго осмислювали цьогоріч
> на Майдані - під кулями.
> Тому й приїхали на електричках і велосипедах, а поїхати додому бажають на бентлі.
> Мають право.


Тобто, ти стверджуєш, що вони свідомо приїхали пограбувати, бо це набагато прибутковіше, ніж чесно працювати?
Що люди стояли не за право жити згідно з мораллю, а просто, щоб здобути право грабувати? Чим ви тоді відрізняєтеся від комуняк?
Навіщо валили пам'ятники Леніну? Саме з цього почався комуністичний переворот - грабь награбленноє.
   
5 губернаторов, 6 министерств у "Свободы"- а Вия все кричит что власть не такая :weep:
   
asmodey Написав:
-------------------------------------------------------
> Via Написав:
> --
> > Так воно і буде, і що? Пропонуєте й надалі терпіти гнид у владі?
>
>
> тупая, дебильная курица готова страну уже и кацапам сдать, ради поживиться
> голожопость ей глаза застит..таки надо было разгонять эти "сотни", когда только
> янек удрал..


і хто тепер скаже, що турчинов не мав рацію...
я досі не можу прийти в себе.
герої мать їх... гроші собі прийшли на Майдан заробляти.
Вія, це, я так зрозуміла, Ведмеді закинули оком на майно Курченка і Сем'ї - це ж такий пєрєдєл буде, в долях хотят бути, на крові отих святих з небесної сотні.
слів немає...

хлопчики свого не упустять. мразото.
   
Илонка Написав:
-------------------------------------------------------
> то не кажіть, будь ласка, що вони герої. вони злодії, мародери і рекетири.
>
> герої інші -оті хлопчики, що йшли туди з щирими намірами і загинули від куль. ваші
> Ведмеді під кулі не підставлялися.

Якраз Ведмеді під кулі і підставлялися, тому само вони мають право рихтувати цю владу, як схочуть. Бо вижили в аду!
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> Илонка Написав:
> -------------------------------------------------------
> > то не кажіть, будь ласка, що вони герої. вони злодії, мародери і рекетири.
> >
> > герої інші -оті хлопчики, що йшли туди з щирими намірами і загинули від куль. ваші
> > Ведмеді під кулі не підставлялися.
>
> Якраз Ведмеді під кулі і підставлялися, тому само вони мають право рихтувати цю
> владу, як схочуть.


и брать всё что хотят?
а если они захотят твою квартиру?
   
Бату-Хан Написав:
-------------------------------------------------------
> Мдяяяяяя.
>
> Via та MG мене дуже неприємно вразили.... не чекав.

Чо ты несешь?
Вы хоть понимаете, что называете мародерами людей, которые никакими мародерами не являются.

Во-первых, это не мародерство по определению.
Во-вторых, через сотню прошло множество людей, в том числе и те, кто отдал свое здоровье и даже жизнь на Майдане. И никакого отношения к этим тачкам не имели и не имеют.

Поэтому, только диванные ебланы могли назвать 11-ю сотню мародерской.

Повторяю, это - трофеи. Транспортные средства того самого Януковича, с которым они вели смертельную войну. Который отдал приказ их убивать.

Повторяю еще раз, я не считаю красивым и даже правильным то, что они присвоили захваченные транспортные средства.

Но, если они и на самом деле собираются их использовать для дела, то им негде взять шаровые автомобили. Ну не реквизировать же у мирного населения.

Людям, участникам автомайдана и просто активистам пожгли и побили десятки машин.

Как они могут вернуть себе хоть что-то?

Кто им компенсирует?
   
luche Написав:
-------------------------------------------------------
> А що, на фупі вже розмови про "жиденят" дозволені?


Та до завтра забанять знову на місяць, але мені пофіг. Мовчати не бачу сенсу, у владі нині жиди, українці отримали дулю з маком і Небесну сотню в сиру землю положили :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія