Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

есть ли будущие у Украини как у гасударства ?

бачу по твоєму ай пі ти вже сьебав


взагалі то це трлінгова тема за 2012 рік
От Слав,  накуралєсіл в минулому, добре що хоч таке цікаве слово "тролінг" придумали зараз за яке можна сховатись. :D
   
Re: есть ли будущие у Украини как у гасударства ?

До чого тут тролінг ? Кого можна троллити такою темою? Громадян тої самої держави? Ну явно не москалів..
   
От Слав,  накуралєсіл в минулому, добре що хоч таке цікаве слово "тролінг" придумали зараз за яке можна сховатись. :D
:facepalm1:

я з форуму провокатор  :weep:
   
До чого тут тролінг ? Кого можна троллити такою темою? Громадян тої самої держави? Ну явно не москалів..

а кого ще ?
плюс кацапи починали гавкати
   
Re: есть ли будущие у Украини как у гасударства ?

Матюки перетворили його в кацапа. Ніякої різниці з кримськими колаборантами, шо для них, шо для цього, основний ворог - "Свобода", бо українська, ну і звісно перспектив ніяких, якщо голосувати за кацапські риго-барижні партії Азарова чи Порошенка.
Кого тут Ольгерд баригою обзива?  B-)
   
сомневаюсь я
сумнівайся
   
 :facepalm: будущее пока не очевидно, 50 на 50, или будет или нет.
   
:facepalm: будущее пока не очевидно, 50 на 50, или будет или нет.
без "пока"
   
Поки суспільна думка з поглядом на державу з позиції єждєвенца, поки ми будемо думати що ми десь на рівні Німеччини, Японії, ну мінімім Польщі, а не Гондурасу чи Бангладеш, поки будуть віддаватися за кульочок макарошек і календарик з ручкою - нічого нового не буду - в принципі тут 3000 років нічого іншого і не було.
   
сомневаюсь я


взагалі то такі я ти і повинні створювати ту державу а не сидіти сумніватися...

ні і якась формальна держава зі столицею у Києві  буде завжди
   
Вопрос поставлен неправильно!
Он должен быть таким!
 Есть ли у украинцев их личное будущее в их собственном Государстве Украина и будет ли Украина существовать вообще как Государство в её нынешних  границах???
   
Re: есть ли будущие у Украини как у гасударства ?

Вопрос поставлен неправильно!
Он должен быть таким!
 Есть ли у украинцев их личное будущее в их собственном Государстве Украина и будет ли Украина существовать вообще как Государство в её нынешних  границах???

 Чому це турбує неукраїнців? ;o
 
   
Чому це турбує неукраїнців? ;o

Я знаю,что всплывут те.кто сознательно работает на раскол украинского социума на абсолютно любой платформе. во вред Украине ,кто блокируется в этой деструктивной работе с явными и бесспорными врагами Украины,российскими пропагандистами- лахтинцами,занятыми той же работой!Они все плавают на воде и воняют, и воняют, и воняют!
   
:facepalm: будущее пока не очевидно, 50 на 50, или будет или нет.

50 на 50 було 30 років тому
   
Я знаю,что всплывут те.кто сознательно работает на раскол украинского социума на абсолютно любой платформе. во вред Украине ,кто блокируется в этой деструктивной работе с явными и бесспорными врагами Украины,российскими пропагандистами- лахтинцами,занятыми той же работой!Они все плавают на воде и воняют, и воняют, и воняют!
Я працюю на відродження українства, Ви працюєте на поширення московства.
 Є різниця, егеж?
   
Я працюю на відродження українства, Ви працюєте на поширення московства.
 Є різниця, егеж?

оскільки українство це корумпованість брехливість ницість та недолугість - і зважаючи на укр реалії - ти працюєш плідно (tu)
   
оскільки українство це корумпованість брехливість ницість та недолугість - і зважаючи на укр реалії - ти працюєш плідно (tu)
Топа.. вот это тебе засадили))
   
зі зростанням відродження українства топами - найпалкіші укр патріоти - типу фрілендера - стрімко втікають в патріотствувати в екзиль))) саупадєніє? не думаю
топа.  може збавиш трохи темп укрвідродження - а то в україні і так з 52 мільйони залишилось лиш 35. ще років 10 повідроджуєш українство - і в україні залишаться тільки пенси і чиновники з силовиками :love:
це геноцид . топа

   
   
Я працюю на відродження українства, Ви працюєте на поширення московства.
 Є різниця, егеж?
Видродження- это строительство Государства украинцев- ВСЕХ его граждан! Ты же ведёшь годами одну деструктивную,разрушительную работу по подрыву государственности изнутри-постоянно пытаясь сеять межнациональную рознь на национальной и лингвистической основе!
 Никогда не будет Украины,о которой ты мечтаешь исключительно из " чистопородных украинцев в 7 поколениях",всех до единого общающихся исключительно и только на украинском языке и не желающих знать и понимать любые другие языки!
 Попытка силовой реализации такой Украины заранее безнядёжна!
  Одновременно,есть хорошо,если все граждане Украины украинской национальности- 75-80 % всего населения Украины будут общаться между собой исключительно на украинском языке. Пока  только около 45% от всех украинцев. И ВСЕ граждане Украины на нём же с Государством.
   
Видродження- это строительство Государства украинцев- ВСЕХ его граждан! Ты же ведёшь годами одну деструктивную,разрушительную работу по подрыву государственности изнутри-постоянно пытаясь сеять межнациональную рознь на национальной и лингвистической основе!
 Никогда не будет Украины,о которой ты мечтаешь исключительно из " чистопородных украинцев в 7 поколениях",всех до единого общающихся исключительно и только на украинском языке и не желающих знать и понимать любые другие языки!
 Попытка силовой реализации такой Украины заранее безнядёжна!
  Одновременно,есть хорошо,если все граждане Украины украинской национальности- 75-80 % всего населения Украины будут общаться между собой исключительно на украинском языке. Пока  только около 45% от всех украинцев. И ВСЕ граждане Украины на нём же с Государством.

брешеш. українці не розмовляють українською , а балякають суржиком :love:  [ua]
   
так само і не російською -  а суржиком з більшим вмістом російських слів.
українці це суржик. і в голові і з ротів [ua]
   
так само і не російською -  а суржиком з більшим вмістом російських слів.
українці це суржик. і в голові і з ротів [ua]
Украинцы разговаривают на своих разговорных вариантах украинского языка.И это вполне нормально!
 Твой идеал,чтобы все общались исключительно на правильном ,грамотном литературном украинском языке?
 Однако я считаю,что украинцам следует избавляться от общения на смеси явно русских слов и остальных украинских ..или наоборот.  Избавляться от русско- украинского суржика.
   
Украинцы разговаривают на своих разговорных вариантах украинского языка.И это вполне нормально!
 Твой идеал,чтобы все общались исключительно на правильном ,грамотном литературном украинском языке?
 Однако я считаю,что украинцам следует избавляться от общения на смеси явно русских слов и остальных украинских ..или наоборот.  Избавляться от русско- украинского суржика.

 :D

"українці балякають не суржиком але я хочу щоб українці перестали балякать суржиком" :laugh:

давай ще щось (tu)
   
Re: есть ли будущие у Украини как у гасударства ?

по факту такого явища як держава україна не має

   
як території яка постачає рабів та сировину - ну і обробляє землеволодіння іноземних латифундистів тощо
 
 так вона і так вже така
Бля, так оця блядота тут щонайменше вісім років сере?
   
оскільки українство це корумпованість брехливість ницість та недолугість - і зважаючи на укр реалії - ти працюєш плідно (tu)
   
сомневаюсь я
Є ! ! !
   
чергове підтвердження що україн а бантустан корупціонерія виключно тому що українці - корумповані брехливі злодії, і тому для них оцей корумпований  бантустан і є нормою - державою (tu)  [ua]
   
Бля, так оця блядота тут щонайменше вісім років сере?
не судіть строго. Хвороба мамчура косить найслібших на голову.
   
1. Україна пережила 3 (три) революції і не зникла/,не розвалилася.

2. Агресія Росії отримала відсічь та провалилася.

3. Сьогодні в Європі в США йде компанія по приєднанню України до цивілізованної Європейської спільноти.

Тому, майбутнє України, за яке гинули найкращі ВЖЕ Є сьогоднішнім днем.

Героям Слава!

   
Вибачте. Відсіч
   
А ще, забув. Слав крут  (tu)  сподіваюсь побачити подібну людину адміном ФУПу. Щоб голови ольгинських щурів котилися и стукали об сходи залізними клювами. - дзень-дзелень
   
50 на 50 було 30 років тому


 :facepalm: не согласен. imho конечно, но 30 лет назад будущее виделось очевидным и прекрасным. украина виделась современной страной построенной на принципах неприкосновенности частной собственности, верховенства права и прочее, прочее, прочее. то есть 100 % уверенности. а вот тридцать лет незалэжности привели к тому что уверенность  в том что страна станет нормальной упала в два, а для некоторых и более, раз. а если коснутся близкой к вам сфере. то 30 лет назад украинский ученый смотрел например на польского или румынского сверху вниз, и было понятно почему, потому что он был ведущий по отношению к ним. а сейчас смотрит снизу вверх, потому что у тех финансирование, современное оборудование, стажировки в ведущих научных центрах мира, а у нашего ничего, кроме драных портков.
   
Навіть, якщо дехто каже, що аларм! Вы не добилися ВСЬОГО!

А ми йому - а ми не поспішаємо. Наши діти вже частина цивілізованого світу. Що найменьше.

Добудуємо, не бздіть вонючькі  :D
   
А ще, забув. Слав крут  (tu)  сподіваюсь побачити подібну людину адміном ФУПу. Щоб голови ольгинських щурів котилися и стукали об сходи залізними клювами. - дзень-дзелень
сам себе тобто? Ну-ну.
Ви педри, таки б голову хоча б для профілактики ходили перевіряти.
   
Навіть, якщо дехто каже, що аларм! Вы не добилися ВСЬОГО!

А ми йому - а ми не поспішаємо. Наши діти вже частина цивілізованого світу. Що найменьше.

Добудуємо, не бздіть вонючькі  :D

так було вже. українці чекали на комунізьм)))
тепер чекають на буття в цивілізованому світі)) з зімбвабвійською корупцією і сомалілендською державністю
 :D



українці можуть почекати. але. за 30 років з вимиранням в третину популяції - недовго :gigi:
   
ну невже ви досі не зрозуміли що в геополітичному і історичному плані Україна це аналог ОРДЛО? Треба покаятись перед поляками і відновлювати Річ Посполитої.
   
чергове підтвердження що україн а бантустан корупціонерія виключно тому що українці - корумповані брехливі злодії, і тому для них оцей корумпований  бантустан і є нормою - державою (tu)  [ua]
Украинцы - разные. Есть те, кто наживается на коррупции, есть те, кого грабят, как и везде. На счет перспектив: конечно есть! Владельцы огромных имений и автопарков на 50 авто вдруг резко от этого всего откажутся? Вопрос только в численности населения и на сколько его хватит  :lol:

Останнє редагування: 4 грудня 2020 22:29:45 від Lecturer
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія