Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Канадський українофоб, фальсифікатор історії Джон-Пол Химка :-G

Канадський українофоб, фальсифікатор історії Джон-Пол Химка  :-G
Slavw

Основні тези цього "історика", котрому сниться слава українофоба Віктора Поліщука:

-- Голодомор 1931 - 33 років в Україні -- це сільськогосподарський експеримент, а не спланований геноцид чи просто злочин радянського режиму над українським народом.

-- Створена ОУН українська міліція масово приймала участь у погромах єврейського населення, ОУН-УПА вбивала поляків, український націоналізм є фашизмом і т. д.


Щоб не робити негіднику лишньої непотрібної реклами, я утримаюся від подачі гіперпосилань на публікації та інтерв'ю Івана - Павла Химки. Його опуси можна знайти в інтернеті за допомогою пошуковика гугл, задаючи ключові слова " Джон-Пол Химка, Іван Химка, Іван-Павло Химка, Іван-Павл Химка, Джон Гімка, John-Paul Himka " окремо та у комбінації з словами " ОУН , голокост, українська міліція, погром, голодомор, націоналізм і т.д." Недивно, найчастіше його опуси знаходять позитивні оцінки та похвали серед українофобів різних мастей.

ДЖОН-ПОЛ ХИМКА -- примітивний фальсифікатор, котрий годується з фондів голокосту -- [url=h[ukraine-history.livejournal.com]]факт, котрий був визнаний ним же самим.[/url]

Я Химці написав декілька листів на сайти

[www.facebook.com]
[www.uofaweb.ualberta.ca]

наступного змісту:

Quote:
I read your publication:
"True and False Lessons from the Nachtigall Episode"

Your wrote:
"Shukhevych commanded UPA at the time that it committed mass murders of Polish civilians in Volhynia in 1943."

However, Shukhevych became the commander of UPA at the beginning of 1944. From the beginning of the time when UPA was created and up to the end of 1943, UPA was actually commanded by Dmytro Klyachkivsky, not Roman Shukhevych

Your wrote:

"The Lviv pogrom started on 30 June 1941 and the Germans put an end to it on 2 July. This is established by numerous reliable sources."

Do you know about the numerous historical publications especially
by polish historians whom it is ridiculous to suspect as OUN-UPA sympathizers regarding the en-masse collaboration of polish Jews after September of 1939 with soviets including NKVD? This should not be confused with the different issue of Jewish participation in Soviet Union and in international communist organizations generally. It is worth to note that among those hideously killed by NKVD before the beginning of WW2 the significant part constituted the members of OUN.

, даючи розуміти, що польських євреїв громило головним чином місцеве населення за масову у всіх на очах співпрацю з радянським НКВД та іншими радянськими органами після 1939 року. Про це є море публікацій

( деякі з них:
[www.electronicmuseum.ca]

[www1.yadvashem.org]

[www.citinet.net]

[www.polskawalczaca.com]

З середини 125-ої сторінки:
ts=q2GqHZBfyq&sig=jJKEea1qlXvSqj2-5DZuChtxTug&hl=en&ei=NVN_SsKxHY-6NorNmd4C&sa=X& ;o i=book_result&ct=result&resnum=7#v=onepage&q&f=false">Understanding ethnic violence: fear, hatred, and resentment in twentieth ... By Roger Dale Petersen

З 35-ої сторінки:
i=book_result&ct=result&resnum=4&ved=0CC4Q6AEwAw#v=onepage&q&f=false">Poland's holocaust: ethnic strife, collaboration with occupying forces and ...By Tadeusz Piotrowski )

чесних польських істориків , котрі не ску*вилися за гроші з фондів голокосту. Оунівська міліція могла приймати лише деяку участь у цих погромах, з своїх мотивів: серед замордованих жертв НКВД значну частину складали арештовані оунівці. В деяких польських містечках, як наприклад Єдвабне, взагалі жодної міліції не було, а погром здійснювався місцевим польським населенням при сприянні німецької влади. Не йдеться про виправдовування будь-яких погромницьких акцій, але чесний та добросовісний історик зобов'язаний правдиво розкрити всі факти та обставини, котрі супроводжували досліджувані ним історичні події.

Іншою примітивною фальсифікацією є висловлювання Химки ( [www.brama.com] ) щодо командування Шухевичем УПА у 1943 році під час "Волинської різні", так як фактично у цей час командував УПА Дмитро Клячківський («Клим Савур»). У тій же публікації розводяться Химкою брехливі інсинуації без будь-яких доказів на рахунок участі колишніх вояків батальону "Нахтігаль" у вбивствах євреїв у Білорусії лише на підставі відомих фактів участі інших поліційних шуц-батальйонів у антиєврейських акціях.

Зрозуміло, жодних відповідей, котрі б проливали світло на мої питання ні у вигляді листів, ні у наступних публікаціях Химки, я не отримав.

В контескті такої писанини є очевидною однобічністю згадування Іваном Химкою "Волинської різні" разом з дивним замовчуванням масових вбивств українського населення польськими формуваннями АК, БХ , НСЗ та ін.

Прирівнювання українського націоналізму до фашизму лише яскраво свідчить про нерозуміння Химкою відмінностей обидвох політичних явищ. Химці мабуть невідомо про масштабну участь італійських євреїв у італійському фашистському русі до 1938 року, якщо він в одній з своїх публікацій виділяє антисемітизм однією з головних ознак фашизму, котра була притаманною, як вважає Іван - Павло Химка, українському націоналізму.

Прикметно, що головний кремлівський "історик" Александр 3.14-Дюков дуже часто цитує та вихваляє ДЖОН-ПОЛ ХИМКу у своєму блозі на ресурсі livejournal.com .Редаговано разів: 5. Востаннє 08/03/2013 23:10 користувачем Slavw.
   
Проблема була у значної частини польських євреїв , які нахабно на очах у неєвреїв співпрацювали з НКВД та іншими радянськими органами після вересня 1939 р. ( [www.scribd.com] ), бо це тільки додатково значно підлило масла у вогонь антисемітизму, який вже і раніше був в значній мірі спричинений єврейською участю у польському та міжнародному комуністичному русі. Хоча це не врятувало інших євреїв від радянських репресій. Очевидно, що нічим не можна виправдовувати будь-які погроми, але тупа писанина Химки направлена не на встановлення істини, а на звинувачення українців, та на виставляння згодом їм рахунків. А відповідно за участь частини польського єврейства у комуністичному русі, співрацю з НКВД та іншими радянськими органами у всіх на очах можна буде їм виставляти відповідні контр-рахунки. Об'єктивний та правдивий історик зобов'язаний вказати всі обставими історичних подій, про які часто пишуть інші історики, хоча має право висловлювати незгоду, своє негативне до них ставлення та з ними не погоджуватись. Замовчування важливих історичних обставин, які можуть вплинути на оцінку подій у неупередженого оглядача, є такою ж самою історичною фальсифікацією, як і відверте спотворене та перекручене викладення історичних подій. Замовчування, як і перекручення відповідних історичних обставин, в однаковій мірі створюють хибне уявлення у читача про історичні події.

Тільки деякі ресурси про співпрацю польських євреїв з НКВД та іншими радянськими органами:

[www.naszawitryna.pl]

[www1.yadvashem.org]

[www.scribd.com]

[www.scribd.com]

[www.scribd.com]

[history-books.webs.com]

[www.scribd.com]

Претензія до Химки, що він не вказав на те, про що пишуть польські історики. І тільки. Ніхто, нігде не збирається виправдовувати будь-які погроми.

Зайдіть на сайти Химки та уважно прогляньте хронологію його праць: коли, в який час та якими історичними темами він займався. Ви відразу помітите, що темою голокосту та, зокрема, єврейського погрому у Львові він лише почав займатися в останні роки, а до того часу він займався темами минулих століть, тому не дивуйтесь, що в його текстах можуть проскакувати різні маразми чи неточності. Він не є досвідченим спеціалістом в темах, якими він відносно недавно почав займатися. Химка сам признавався, що його праці щодо єврейського погрому та загалом участь націоналістів в антиєврейськи акціях фінансуються з фондів Голокосту. Відтак можна догадуватись, чому ні з того, ні з сього Химка раптом десь в останні роки взявся досліджувати ці проблеми, якими він раніше не займався. І чому в його текстах часто проскакують, м'яко кажучи, суттєві неточності чи навіть відверті маразми.

Якби Химка був порядним істориком, то мав би написати, що погроми відбувались і в інших місцях окупованої Польщі, які до початку війни знаходились під радянською окупацією, і головним мотивом погромників була помста за масову та нахабну співпрацю значної частини польського єврейства з радянцями та, зокрема, з НКВД, про що написано море праць навіть польськими істориками. Навіть нещодавно я знайшов про це коротку інформацію в книзі [books.google.com]

[ic.pics.livejournal.com]
відомого англійського історика [en.wikipedia.org] , який колись виступав експертом в суді проти ревізіоністів, і чому його аж ніяк не можна запідозрити в необ'єктивності.Редаговано разів: 2. Востаннє 09/03/2013 00:06 користувачем Slavw.
   
Точність викладених подій Химку майже не цікавить, аби лише звинуватити у всьому оунівську міліцію. Він в своїх статтях стягнув звідки тільки можна різноманітне лайно , наклав його в міксер та на потужних оборотах збив та виділив потрібну йому "пінку" головної участі української міліції в погромах. В його тексті намішано все на купу: і німці з військовою вогнепальною зброєю, і натовп в цивільному одязі, і якісь люди з жовто-синіми пов"язками, і якісь особи в невідомо якій формі, але кінцевий висновок в тому, що нібито майже весь погром вчинила оунівська міліція. Порядний історик, якщо він звинувачує українську міліцію в погромі, мав би конкретно, посилаючись на достовірні джерела написати, що саме конкретно зробила міліція, яка кількість побитих та вбитих євреїв саме на її рахунку, а не мішати все на одну купу, а пізніше звинувачувати в основному українську міліцію.
   
http://img.istpravda.com.ua/images/doc/d/a/da2d068-himka.jpg

МОРДА - СРАКА
   
В самій першій замітці в словах:

-- Голодомор 1931 - 33 років в Україні -- це сільськогосподарський експеримент, а не спланований геноцид чи просто злочин радянського режиму над українським народом.

-- Створена ОУН українська міліція масово приймала участь у погромах єврейського населення, ОУН-УПА вбивала поляків, український націоналізм є фашизмом і т. д.

, загубилося початкове посилання на джерело. Копія статті з цього цього джерела знаходиться тут: [ukraine-history.livejournal.com]

Я вище згадав відомого англійського історика Richard J. Evans [en.wikipedia.org] , який колись виступав експертом в суді проти ревізіоністів, і чому його аж ніяк не можна запідозрити в необ'єктивності. Ось інформація про співпрацю польських євреїв з НКВД в його книзі [books.google.com]
на 45-46 сторінках: [ic.pics.livejournal.com] , про що підло мовчить Іван Химка.

Вся писанина цього Івана Химки, крім відвертих фальсифікацій, ще зводиться до замовчувань невигідних фактів.
   
Химка має взаємовідносини з ФСБ РФ давні і робочі
   
Це звичайний самозакоханий павіан. Таких в західному академічному середовищі як у собаки бліх. Він колись в Ізраілі просив пробачення за Голокост "від імені украінців". Його треба на розмову до Москаля, щоб той йому все пояснив двома реченнями.  :fuck:
   
Канадський українофоб, фальсифікатор історії Джон-Пол Химка

http://agent-x00.livejournal.com/11115.html


Евреїв в різних місцях окупованої Польщі громило місцеве населення, яке постраждало від червонозоряної влади, за масову, нахабну у всіх на очах співпрацю деякої частини польського єврейства з НКВД та іншими радянськими органами, про що дивовижно "забув" написати Химка. Про це написано море статей та декілька книг самими польськими істориками, яких смішно запідозрити у симпатіях до українських націоналістів. Навіть історик польсько-єврейського походження Ян Грос, який раніше зайнявся темою єврейского погрому в Єдвабне, так само як тепер Химка темою погрому у Львові, сам у своїх попередніх книгах вказував на відверту колаборацію польських євреїв з НКВД та іншими радянськими органами. Очевидно, що на євреїв була покладена колективна відповідальність і погромники не виясняли, хто з них співпрацював з радянцями, а хто - ні. Кожен більш-менш порядний історик, який описує окупацію Польщі після 1939 р. радянцями та початок Другої світової війни вказує на масштабну співпрацю деякої частини єврейства з радянцями. При чому ініціатива колаборації виходила від самих євреїв і пізніше інших євреїв це не врятувало від радянських репресїй. Ми вже раніше цю тему обговорювали: https://archive.is/YRKbH , http://archive.is/u3LJz
Її варто перечитати тим, кого цікавить тема погрому у Львові і чому Химка так тенденційно з фальсифікаціями викладає історію тих подій.


Проблема була у деякої частини польських євреїв , які нахабно на очах у неєвреїв співпрацювали з НКВД та іншими радянськими органами після вересня 1939 р. ( http://www.scribd.com/doc/71640372/The-NKVD-Executions-In-Poland-and-Jews ), бо це тільки додатково значно підлило масла у вогонь антисемітизму, який вже і раніше був в значній мірі спричинений єврейською участю у польському та міжнародному комуністичному русі. Хоча це не врятувало інших євреїв від радянських репресій. Очевидно, що нічим не можна виправдовувати будь-які погроми, але тупа писанина Химки направлена не на встановлення істини, а на звинувачення українців, та на виставляння згодом їм рахунків. А відповідно за участь частини польського єврейства у комуністичному русі, співрацю з НКВД та іншими радянськими органами у всіх на очах можна буде їм виставляти відповідні контр-рахунки. Об'єктивний та правдивий історик зобов'язаний вказати всі обставими історичних подій, про які часто пишуть інші історики, хоча має право висловлювати незгоду, своє негативне до них ставлення та з ними не погоджуватись. Замовчування важливих історичних обставин, які можуть вплинути на оцінку подій у неупередженого оглядача, є такою ж самою історичною фальсифікацією, як і відверте спотворене та перекручене викладення історичних подій. Замовчування, як і перекручення відповідних історичних обставин, в однаковій мірі створюють хибне уявлення у читача про історичні події.

Тільки деякі ресурси про співпрацю деякої частини польських євреїв з НКВД та іншими радянськими органами:

http://www.geocities.ws/jedwabne/english/jedwabne.htmhttp://archive.is/ccy7N

http://www1.yadvashem.org/odot_pdf/Microsoft%20Word%20-%205416.pdf

http://www.scribd.com/doc/72092745/Collaboration-Of-Polish-Jews-With-Nkvd-and-Soviets

http://www.scribd.com/doc/71640372/The-NKVD-Executions-In-Poland-and-Jews

http://www.scribd.com/doc/71636374/Jewish-Collaboration-With-NKVD-and-Soviets

http://www.scribd.com/doc/74181959/Jan-Gross-W-Czterdziestym-Nas-Matko-Na-Sibir-Zeslali-pages-31-36


З 35-ої сторінки Poland's Holocaust: Ethnic Strife, Collaboration with Occupying Forces and ...
By Tadeusz Piotrowski
https://books.google.com/books?id=hC0-dk7vpM8C&dq=Tadeusz+Piotrowski%E2%80%99s+book,+Poland%E2%80%99s+Holocaus&printsec=frontcover&source=bn&hl=en&ei=dykqTOW5KpOgnQfUqeXVDg&sa=X&%3Cimg%20class=#v=onepage&q=Tadeusz%20Piotrowski%E2%80%99s%20book%2C%20Poland%E2%80%99s%20Holocaus&f=false

З середини 125-ої сторінки Understanding Ethnic Violence: Fear, Hatred, and Resentment in Twentieth-Century Eastern Europe by Roger D. Petersen:
https://books.google.com/books?id=sW8o6xIeHOwC&pg=PA123&lpg=PA123&dq=W+Czterdziestym+Nas+Matko+na+Sybir+Zes%C5%82ali+jews&source=bl&%3Cimg%20class=

Претензія до Химки, що він не вказав на те, про що пишуть польські історики. І тільки. Ніхто, нігде не збирається виправдовувати будь-які погроми.

Зайдіть на сайти Химки та уважно прогляньте хронологію його праць: коли, в який час та якими історичними темами він займався. Ви відразу помітите, що темою голокосту та, зокрема, єврейського погрому у Львові він лише почав займатися в останні роки, а до того часу він займався темами минулих століть, тому не дивуйтесь, що в його текстах можуть проскакувати різні маразми чи неточності. Він не є досвідченим спеціалістом в темах, якими він відносно недавно почав займатися. Химка сам признавався, що його праці щодо єврейського погрому та загалом участь націоналістів в антиєврейськи акціях фінансуються з фондів Голокосту. Відтак можна догадуватись, чому ні з того, ні з сього Химка раптом десь в останні роки взявся досліджувати ці проблеми, якими він раніше не займався. І чому в його текстах часто проскакують, м'яко кажучи, суттєві неточності чи навіть відверті маразми.

Якби Химка ( Джон-Пол Химка, Іван Химка, Іван-Павло Химка, Іван-Павл Химка, Джон Гімка, John-Paul Himka ) був порядним істориком, то мав би написати, що погроми відбувались і в інших місцях окупованої Польщі, які до початку війни знаходились під радянською окупацією, і головним мотивом погромників була помста за масову та нахабну співпрацю деякої  частини польського єврейства з радянцями та, зокрема, з НКВД, про що написано море праць навіть польськими істориками. Навіть нещодавно я знайшов про це коротку інформацію в книзі  The Third Reich at War by  Richard J. Evans   https://books.google.com/books/about/The_Third_Reich_at_War.html?id=0XZHSyTLyIMChttp://archive.is/O5LBO  відомого англійського історика https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_J._Evans , який колись виступав експертом в суді проти ревізіоністів, і чому його аж ніяк не можна запідозрити в необ'єктивності.

Точність викладених подій Химку майже не цікавить, аби лише звинуватити у всьому оунівську міліцію. Він в своїх статтях стягнув звідки тільки можна різноманітне лайно , наклав його в міксер та на потужних оборотах збив та виділив потрібну йому "пінку" головної участі української міліції в погромах. В його тексті намішано все на купу: і німці з військовою вогнепальною зброєю, і натовп в цивільному одязі, і якісь люди з жовто-синіми пов"язками, і якісь особи в невідомо якій формі, але кінцевий висновок в тому, що нібито майже весь погром вчинила оунівська міліція. Порядний історик, якщо він звинувачує українську міліцію в погромі, мав би конкретно, посилаючись на достовірні джерела написати, що саме конкретно зробила міліція, яка кількість побитих та вбитих євреїв саме на її рахунку, а не мішати все на одну купу, а пізніше звинувачувати в основному українську міліцію.

Ivan Katchanovski is a falsifier of the Maidan massacre and contemporary history of Ukraine:  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=835545.0

Останнє редагування: 29 січня 2019 19:01:50 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія