Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Умови виходу на пенсію

Re: Умови виходу на пенсію

А якби сказали правду, то ти би за незалежність не проголосував?

Отвечу так, чтоб тебе максимально понравилось, забугорный патриотишка: конечно же нет  :K
   
Re: Умови виходу на пенсію

Якщо запис в трудовій зроблений без помилок, то жодного папірця не потрібно.

Може бути... але це зараз. Маю приклади коли все в людей деякий час назад було без помилок, але всі зобов'язані були подавати ще і підтвердження з підприємств, багато з яких було закрито, не працювало, або там не хотіли давали ні які довідки. Нема довідки... немає по цьому періоду стажу.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Може бути... але це зараз. Маю приклади коли все в людей деякий час назад було без помилок, але всі зобов'язані були подавати ще і підтвердження з підприємств, багато з яких було закрито, не працювало, або там не хотіли давали ні які довідки. Нема довідки... немає по цьому періоду стажу.
Це не для стажу, а для ЗП, від якої нараховують розмір пенсії
   
Re: Умови виходу на пенсію

Може бути... але це зараз. Маю приклади коли все в людей деякий час назад було без помилок, але всі зобов'язані були подавати ще і підтвердження з підприємств, багато з яких було закрито, не працювало, або там не хотіли давали ні які довідки. Нема довідки... немає по цьому періоду стажу.

Тоже знаю такие примеры, когда люди мотались по бывшим местам работы собирали справки. У меня все три конторы, где я работал, уже не существуют. Вот мне весело будет
   
Re: Умови виходу на пенсію

Отвечу так, чтоб тебе максимально понравилось, забугорный патриотишка: конечно же нет  :K
Ну то чекай кацапів, вони прийдуть і добавлять тобі до пенсії.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Ну то чекай кацапів, вони прийдуть і добавлять тобі до пенсії.

Иди нахер чмо
   
Re: Умови виходу на пенсію

Вуз рахується, якщо до вузу працював або був в армії. Раніше було так. Тоді вуз буде у трудовій
   
Re: Умови виходу на пенсію

Це не для стажу, а для ЗП, від якої нараховують розмір пенсії

Ні.... саме без довідки не включали цей період в стаж. В трудової є, казали.... підтвердить довідкою. Але знов таки, не знаю як зараз, раніше так було на жаль, та було це дуже і геморойно і карвалольно.
   
Re: Умови виходу на пенсію
HSM

Вуз рахується, якщо до вузу працював або був в армії. Раніше було так. Тоді вуз буде у трудовій
Ні , вуз стаціонар іде самостіцно
Як одиниця безумовно , так само
Армія
   
Re: Умови виходу на пенсію

Хто не працював, або не служив до вузу, подивіться, є у вас вуз в трудовій , чи нема. Мені самому цікаво, може помиляюся.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Хто не працював, або не служив до вузу, подивіться, є у вас вуз в трудовій , чи нема. Мені самому цікаво, може помиляюся.
Звісно немає. Але це ні на що не впливає. Оригінал диплому або довідка з ВНЗ.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Ні , вуз стаціонар іде самостіцно
Як одиниця безумовно , так само
Армія
ніфіга.
вуз вписаний ячкщо на момент вступу є трудова.
армія була під час навчання, окремого запису нема.
а в довідці з вузу, яку окремо вимагав ПФ, якраз всі записи з наказами про навчання і армію.

п.с. пригадав. після навчання коли працевлаштуєшся і отримуєш трудову, можна звернутись у вуз, вони вносять запис про навчання.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Мені, коли робили трудову після вузу, відразу туди внесли і армію і вуз. Стаж у мене починаеється зі служби в армії. Першого курса інституту там немає чогось
   
Re: Умови виходу на пенсію

Вуз рахується, якщо до вузу працював або був в армії. Раніше було так. Тоді вуз буде у трудовій
У мене так. Праця до вузу, вуз - в трудовій.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Так. Про навчання та службу має бути запис в трудовій книжці.
не треба
   
Re: Умови виходу на пенсію

Отвечу так, чтоб тебе максимально понравилось, забугорный патриотишка: конечно же нет  :K

То хто тепер з нас ковбасник, ти чи я?
   
Re: Умови виходу на пенсію

Ні.... саме без довідки не включали цей період в стаж. В трудової є, казали.... підтвердить довідкою. Але знов таки, не знаю як зараз, раніше так було на жаль, та було це дуже і геморойно і карвалольно.

Не було жодної довідки
Трудову скани завантажив і все
До війни це було
   
Re: Умови виходу на пенсію

Хто не працював, або не служив до вузу, подивіться, є у вас вуз в трудовій , чи нема. Мені самому цікаво, може помиляюся.

Запис по ВУЗу робили на практиці зазвичай...
   
Re: Умови виходу на пенсію
HSM

Ну нема в мене вузу в трудовій
Нема
А стаж вузівський є
Це автоматом , вуз зараховується
   
Re: Умови виходу на пенсію

То хто тепер з нас ковбасник, ти чи я?

Таких как ты "патриотов" я всегда спрашиваю: почему ж ты сдрыснул с уже независимой Украины, раз для тебя важнее этой независимости ничего нет? А коль уж сдрыснул, то свой пи3дак прикрой и не учи оставшихся тут, как родину любить.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Таких как ты "патриотов" я всегда спрашиваю: почему ж ты сдрыснул с уже независимой Украины, раз для тебя важнее этой независимости ничего нет? А коль уж сдрыснул, то свой пи3дак прикрой и не учи оставшихся тут, как родину любить.

Забаньте вже то кацапське хамло. Я би таким взагалі пенсію не давав, нехай парашка їх годує.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Забаньте вже то кацапське хамло. Я би таким взагалі пенсію не давав, нехай парашка їх годує.

Чмо, обосцаный стукач. Как я и думал, ответа на мой вопрос нет.
   
Re: Умови виходу на пенсію
Ale

Запеклі політичні баталії за пенсію у 150 баксів)
Час не щадить нікого - навіть фупівців)
   
Re: Умови виходу на пенсію

Чмо, обосцаный стукач. Как я и думал, ответа на мой вопрос нет.
Яке питання? Чому Україна "кінула" тих, хто , як каже, голосував за незалежність? Та ти , схоже , мікрохуйло....
   
Re: Умови виходу на пенсію

Яке питання? Чому Україна "кінула" тих, хто , як каже, голосував за незалежність? Та ти , схоже , мікрохуйло....

тупое, ты хоть почитай ветку прежде, чем тут гавкать. Вопрос был другой, он тут на этой странице 5-ю постами выше
   
Re: Умови виходу на пенсію

Яке питання? Чому Україна "кінула" тих, хто , як каже, голосував за незалежність? Та ти , схоже , мікрохуйло....

И ты считаешь, что это не будет кидаловом, если 7 лет (5 лет вуз + 2 года армии) не засчитают в стаж, хотя это соответствовало действующему на момент оглашения незалежности законодательству? И да, именно эти люди, молодежь тогдашняя, только окончившая вузы и отслужившая в армии (а во времена поздней брежневщины и андроповщины отсрочки от армии для студентов не было, если ты не знаешь, потому что в афгане мяса не хватало), именно они и голосовали за незалежнисть.
   
Re: Умови виходу на пенсію
Ale

Боротьба за лишні 50 баксів до пенсії триває)
   
Re: Умови виходу на пенсію

Боротьба за лишні 50 баксів до пенсії триває)

50 баксів зайвими не бувають.
   
Re: Умови виходу на пенсію
HSM

Боротьба за лишні 50 баксів до пенсії триває)
Курятник , ни пи зди
Я на зсу майже всю пенсію перераховаю
Майже постійно
50 баксів теж гроші
Натіві не дасть спиздіти
   
Re: Умови виходу на пенсію
Ale

50 баксів зайвими не бувають.
Мені так одна дівчина і сказала в далекому 2005)
   
Re: Умови виходу на пенсію
Ale

Курятник , ни пи зди
Я на зсу майже всю пенсію перераховаю
Майже постійно
50 баксів теж гроші
Натіві не дасть спиздіти
Привіт сусіде)
То ти зубожілий пенсіонер? Еталонний можна сказати фупівець)
Я так і думав)
   
Re: Умови виходу на пенсію

Звісно немає. Але це ні на що не впливає. Оригінал диплому або довідка з ВНЗ.
Є. Запис про ВУЗ повинен був внесений в першому після ВУЗу місці роботи під номером 1 до запису про прийняття на роботу.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Запеклі політичні баталії за пенсію у 150 баксів)
Час не щадить нікого - навіть фупівців)
ну в кого як... 
   
Re: Умови виходу на пенсію

И ты считаешь, что это не будет кидаловом, если 7 лет (5 лет вуз + 2 года армии) не засчитают в стаж, хотя это соответствовало действующему на момент оглашения незалежности законодательству? И да, именно эти люди, молодежь тогдашняя, только окончившая вузы и отслужившая в армии (а во времена поздней брежневщины и андроповщины отсрочки от армии для студентов не было, если ты не знаешь, потому что в афгане мяса не хватало), именно они и голосовали за незалежнисть.
Угомоніться. Зараховують.
   
Re: Умови виходу на пенсію

А где почитать?

Раньше ведь учеба и армия считались
і зараз рахується
але для тих, хто вже працював  до 2000 року, здається
підтвердження - сам диплом

запис у трудову робили пізніше першому місцю роботи
внески до ПФУ в нас діяли з 1996 року, якшо що
   
Re: Умови виходу на пенсію

Тоже знаю такие примеры, когда люди мотались по бывшим местам работы собирали справки. У меня все три конторы, где я работал, уже не существуют. Вот мне весело будет
Для вирахування розміру вибирається певний період.
Якщо в тебе в тих конторах була велика офіційна зарплата то бігай вже по податкових і збирай документи.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Є. Запис про ВУЗ повинен був внесений в першому після ВУЗу місці роботи під номером 1 до запису про прийняття на роботу.
В мене перший запис з першого місця роботи. Навчання в ВНЗ тим не менш, зарахували.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Коротка ремарка до принципів пенсій.
Є заощаджувана система, а є солідарна. Заощаджувана можлива тільки в стабільних економіках, коли можна бодай приблизно передбачити економічний розвиток через 10-20-30 років.
В Україні це неможливо апріорі, як і в абсолютній більшості країн. Умовно, можна було б використати землю, нерухомість та надра, але це окрема історія.
Щодо солідарної, то тут ситуація така, що молоді платять старим без якоїсь гарантії, що коли самі стануть старими то для них буде пенсія. Солідарна система є наче гарантією від того що люди не помруть з голоду, але добробут не гарантований.
І ще діє солідарна відповідальність старих за власну долю, от як пенсіонери виховали своїх дітей так і отримують на старості. Теперішні пенсіонери не мають чого бідкатись, бо їх колективно годують колективні діти. Пенсіонери залишили після себе розвалені підприємства, руїни гнилого совка і дуже мало дітей. Вони не залишили після себе ні Дженерал Моторс, ні Сіменс ні Кікоман, а Нова Пошта, Епіцентр, Рошен, Оболонь і інші бізнеси не є тими хто може втримати економіку і гідні пенсії. Хто їм лікар?
Якщо що, то мені не так далеко до пенсії і мені наче по барабану чи взагалі вона буде. Якби моя воля, то я б залишив пенсії на фізіологічному мінімумі у відповідності до безпекових потреб країни і не більше. Я щиро вважаю, що рядянські вчителі, лікарі, інженери та партпрацівники не заслужили того щоб отримувати хоч якусь пенсію, навпаки, їх варто було б карати штрафами за те що зіпсували нашу землю.
   
Re: Умови виходу на пенсію

Люди, що зі стажем, який нарахували за навчання в інституті, службу в радянській армії чи на посадах, які нічого доброго не приносили, поясніть мені якого хріна я маю зараз працювати і  платити податки щоб вам нараховували пенсії замість того щоб ці кошти пішли військовим, дітям-сиротам, інвалідам, на дороги, екологію, безпеку і т.д.
Із задоволенням вислухаю. Я готовий відмовитися від пенсії, тільки щоб її перестали виплачувати тим хто того не заслужив.
   
Re: Умови виходу на пенсію

В Англії мінімальний стаж, який дає право на пенсію - 10 років.
Максимальна державна пенсія нарахлвується за 33 роки стажу.
Якщо менше, то пропорційно до стажу.
Державна пенсія в усіх однакова.
На сьогодні максимальна становить десь 220 фунтів на тиждень.
Утім багато людей мають корпоративні чи приватні пенсії.
Наприклад, державні службовці, які сплачують додаткові внески в свої пенсійні фонди отримають (в різних органах діють різні схеми) щорічну надбавку до пенсії в розмірі приблизно 1/49 річної зарплати. Тобто, якщо ви отримуєте 49 тисяч на рік, то ваша річна пенсія щороку збільшуватиметтся на 1000 фунтів.
Ці внески не оподатковуються.
При виході на пенсію можна взяти разову неоподатковувану суму - при цьому ваша пенсія буде відповідно зменшена - в розмірі 12 річних виплат, але не більше чверті від суми річної пенсії. Тобто, ви можете взяти одноразово, приміром, 48 тисяч і ваша пенсія при цьому зменшиться на 4 тисячі на рік.
Є ще купа різних схем самостійного накопичення, які не обкладаються податками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія