Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трампа почали гнати геть на мітінгах

Re: Трампа почали гнати геть на мітінгах

і я маю стількі рідні що не вистачіть пальців перерахувати
і в окупаціі і в кієві і в  Одессі
якшо в тебе рідня то чого ти мене запитуєш про тампу
   
Re: Трампа почали гнати геть на мітінгах

Libertarian Presidential Nominee :D


- Transitioning children
- Mask & Vax mandates
- Men in women’s sports
- Open borders


https://twitter.com/ChaseForLiberty
   
Re: Трампа почали гнати геть на мітінгах

У кацапського пропагандончика валіка знову пукан підірвався, бо його кумира хуйловську підстилку Трампа відкрито послали курсом кацапського ваєнного карабля.  :good:
   
Re: Трампа почали гнати геть на мітінгах

Если члены этой партии выбирают себе ТАКОГО кандидата то я думаю что Трамп будет только рад что его послали. 

Вот господин Robert F. Kennedy Jr., вернее его избирательная компания, немного просчитались. Он баллотировался на их кандидата но получил всего 2% голосов.

Жалко что господин Байден не видвигался от них. Было бы очень интересно посмотреть на интригу.
   
Re: Трампа почали гнати геть на мітінгах

Если члены этой партии выбирают себе ТАКОГО кандидата то я думаю что Трамп будет только рад что его послали.

 :weep:
Як у класичній байці про лисицю і виноград.  :fuck:
Трамп такий довбойоб, щоза межами своєї секти він програє будь-кому, причому з розгромним рахунком.

Там навіть кіт набрав більше голосів ніж Трамп. :lol:   :good:
   
Re: Трампа почали гнати геть на мітінгах

Название заголовка не соответствует описанию.

Жаба (Трамп) пришла к гадюкам (либертарианцам) которые выдвигали на съезде своего кандидата в Президенты, в итоге и выдвинули. А Трамп им предложил поддержать его, типа вы всегда набираете 3% на выборах, а я в душе сам либетарианец  :lol:  Его конечно освистали и было весело.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія