Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зе допускає, що хуйло почав повномасштабну війну після домовленостей з іншими країнами

думаю домовленості були в першу чергу з китаєм, німцями і американцями
то що Україна вистояла то дійсно чудо
   
що саме зруйнував, якщо б українська делегація повернулась з переговорів із такими домовленостями, то зе і компанія драпали б з києва не через москалів, а тому що самі українці дали би такій владі копняка в зад
Джонсонюк надав впевненності
Що тре воювати , що зброєю
Допоможуть
   
Джонсонюк надав впевненності
Що тре воювати , що зброєю
Допоможуть

питання було, що зруйнував, а не що надав
   
думаю домовленості були в першу чергу з китаєм, німцями і американцями
то що Україна вистояла то дійсно чудо

Впевнений, що домовленність була під тиском компромату та  підкупу. Хуйло вміє  використовувати  цю слабкість глобального Заходу... :weep:
   
питання було, що зруйнував, а не що надав

Скоріш за все турецькі домовленості
   
питання було, що зруйнував, а не що надав
наскільки я зараз я розумію.
боря сказав що західні держави в тому числі Британія не будуть гарантами такої хуети. бо роль західних держав і гарантій безпеки була прописана таким чином що це ставило західні держави в двозначну моральну позицію.
   
Якась конкретна антиукраїнська домовленість могла бути хіба що з Китаєм, та дрібнотою на кшталт орбана

Однак Зе вважає, що такий варіант був би "повною зрадою".  Сі чи Орбану казати "повна зрада" якось не дуже...
   
Орбан і Китай в темі це точно.
Підараса орбана треба судити
   
Орбан і Китай в темі це точно.
Підараса орбана треба судити
орбан це занадто дрібна хуйня. він нічого не вирішує.
   
Однак Зе вважає, що такий варіант був би "повною зрадою".  Сі чи Орбану казати "повна зрада" якось не дуже...
мені цікаво як перекладачі переклали "зраду"
оце дійсно тонкощі перекладу, "непереводимая игра слов"(с)
   
орбан це занадто дрібна хуйня. він нічого не вирішує.

Ну да, але він знав ще й готувався подарунки від хуйла приймати у вигляді закарпаття  :laugh:  чорт й-й
   
Ну да, але він знав ще й готувався подарунки від хуйла приймати у вигляді закарпаття  :laugh:  чорт й-й

це майже факт.
бо ще й війська свої підтягнув до закарпаття як раз в час нападу кацапів на Україну-очикував, сволота.
Оце вам і Європа.

Але я не думаю, що США в змові з хуйлом по нападу були.
те, що вони ведуть перемовини з рашею - це очевидний факт теж.
і тут усе - і ядерка, і шантажі, і умовлення, і погрози, і мирні перспективи, і тощо.

   
Ну да, але він знав ще й готувався подарунки від хуйла приймати у вигляді закарпаття  :laugh:  чорт й-й
знати чи підозрювати. це не те саме що дозволяти Чи давати зелене світло.
   
Ну да, але він знав ще й готувався подарунки від хуйла приймати у вигляді закарпаття    чорт й-й
хуйло би поводив орбану по губах а не закарпаття
там був підкацапницький русинський рух на чолі з мпешним попом сидором
їх би забрали в родную говєнь узкаго міра
   
Само собою
Джонсонюк нагло втутився і все зруйнував
А зе дослухався

 Королева і Чарлз втрутились і прислали Джонсонюка.
Сам Борис таких рішень не приймає.
Чарлз зневажає Байдена, він для нього ірландський боягуз. 
   
орбан це занадто дрібна хуйня. він нічого не вирішує.
Ну як нічого не вирішує, блокує всі закони ЄС. Цього для хуйла достатньо.
   
Пряма мова: "Він (хуйло – ред.) неадекватна особа, бо адекватна людина не може піти війною проти іншої держави повномасштабно. Він неадекватний або він знав, що йому за це нічого не буде, а значить, були ті чи інші діалоги з іншими країнами.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/25/7457655/

Закид Байдену чи Сі?
Бля навіщо ви маніпуліруєте з байденом?
Всім зрозуміло було і до війни що васал їздив до сюзерена  на олімпіаду і получив добро на вторгнення, але після олімпіади ...я на хфупі даже число вгадав тоді коли полізуть.
   
наскільки я зараз я розумію.
боря сказав що західні держави в тому числі Британія не будуть гарантами такої хуети. бо роль західних держав і гарантій безпеки була прописана таким чином що це ставило західні держави в двозначну моральну позицію.

власне так і було, британія не збиралась бути учасником тої хуєти, говорити, що там щось було борисом зруйновано, це із розряду кацапських наративів, англічанка гадіт
   
Піон триндів, Бернс домовився, що штати не бють по рагатериторії, а хуйло не лізе в країни нато
Newsweek про це написав у червні 2023 року
   
одне зауваження, умовні політики які б не допустили здачу ядерки, не барижили би нею і з африкою, а так маємо те що маємо
здача ядерки була умовою визнання України у грудні 1991р. Вивід тактичної зброї почався ще до 1.12.1991 і завершився в квітні 1992.
   
для мене патякання про ядерку є ознакою довбойоба.
   
Чому "Зе" в назві теми? Як би комусь не хотілося, а для більшості - він чинний Президент України.
   
Чому "Зе" в назві теми? Як би комусь не хотілося, а для більшості - він чинний Президент України.
В нас влада десакралізована
   
В нас влада десакралізована

Вам так здається. Хочете перевибори - прискорюйте Перемогу.
   
питання було, що зруйнував, а не що надав
Зруйнував невпевненність



( Чому "Зе" в назві теми? Як би комусь не хотілося, а для більшості - він чинний Президент України.)
Наразі Зе не виглядає як приниження чи зневага
   
В нас влада десакралізована
Нахабна брехня.
Ще ніколи укрвлада не була такою священною коровою, як зараз.
   
Пряма мова: "Він (хуйло – ред.) неадекватна особа, бо адекватна людина не може піти війною проти іншої держави повномасштабно. Він неадекватний або він знав, що йому за це нічого не буде, а значить, були ті чи інші діалоги з іншими країнами.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/25/7457655/

Закид Байдену чи Сі?

А чому б не навести повну цитату?

Цитувати
Пряма мова: "Він (хуйло – ред.) неадекватна особа, бо адекватна людина не може піти війною проти іншої держави повномасштабно. Він неадекватний або він знав, що йому за це нічого не буде, а значить, були ті чи інші діалоги з іншими країнами.
Про це я навіть не хочу думати, бо тоді це не партнерство, а гра за спиною і повна зрада. Тому давайте подумаємо все ж таки, що у нього не було домовленостей, а він просто неадекват, який вирішив, що ніхто не буде захищати Україну, а він може захопити нас і знищити".

то про яких партнерів йде мова?
   
Всім зрозуміло було і до війни що васал їздив до сюзерена  на олімпіаду і получив добро на вторгнення, але після олімпіади

Ви впевнені що це про Сі?

"Про це я навіть не хочу думати, бо тоді це не партнерство, а гра за спиною і повна зрада"
   
здача ядерки була умовою визнання України у грудні 1991р. Вивід тактичної зброї почався ще до 1.12.1991 і завершився в квітні 1992.

не було ніяких умов так як СРСР вже ніяк не міг втриматись, може нагадати як буш з теччер на прохання горбачова щось там закликали україну не проголошувала незалежність, але зупинити цього ніяк не могли

єдиний аргумент який би можна привести це те що в декларацію про незалежність вписали, що Україна є нейтральною і без ядерною державою, але в історичний перспективі після проголошення незалежності цей пункт можна було переграти посилаючись на будь-які обставини які можна було собі для цього придумати
   
Я коли бачу таки та інші теми, де світяться узкоглазі, бо ці тварини підтримують війну , та слухая наше радіо де іде реклама про електроавтівки з кітаю, просто окуеваю від всьго цього. Я розумію шо неможливо від всього китайського відмовиться. Але ж автівки це пряме їх фінансування. Ну е другі автобренди!!!! Астаноавитесььььь!!!
   
не було ніяких умов так як СРСР вже ніяк не міг втриматись, може нагадати як буш з теччер на прохання горбачова щось там закликали україну не проголошувала незалежність, але зупинити цього ніяк не могли

єдиний аргумент який би можна привести це те що в декларацію про незалежність вписали, що Україна є нейтральною і без ядерною державою, але в історичний перспективі після проголошення незалежності цей пункт можна було переграти посилаючись на будь-які обставини які можна було собі для цього придумати

Тобто ви зараз знаєте що треба було переграти.
А 30 років назад теж хотіли переграти?
І навіть якщо піти в альтернативну історію де переграли то мали б зараз ядерну Україну з беззмінним Яником на чолі з 2004 року
   
Тобто ви зараз знаєте що треба було переграти.
А 30 років назад теж хотіли переграти?
І навіть якщо піти в альтернативну історію де переграли то мали б зараз ядерну Україну з беззмінним Яником на чолі з 2004 року

альтернатива історія полягає в тому, що якщо б до влади в 91-му прийшли інші політики, а не вчорашні комуняки, для яких незалежність і держава значило б більше за власні інтереси, то ймовірність появи згодом керманичів типу януковича складало би шанс нижче нуля
   
Шо тут? Зюзя-шашлычник похерил двукратное предупреждение о вторжении, назначал на должность минобороны всяких прохиндеев с «яйцами по 17», весщал о ниипаццо наступлении за 4 месяца до такового, запускал своих минионов трындеть о весеннем кофе в Крыму, проипал предупреждение британцев о том, что будет наступление на Харьков, прошвырнулся на фронт выяснить, куда делись якобы построенные якобы укрепления и допер, шо плебсу его хуеплетство порядком надоело? Поэтому нужна новостная бимба и мега-зрада, бо пиплу хавать нечего? :)

БУГАГА! (с) :)
   
Зеленський згадав про тотальну зраду, а це явно не про СІ.
А про байдена і Меркель. Зе підняв перші брижі, тиснучи на байдена, щоб той кінчав мʼяти яйця.
Кощеєва голка байдена в Україні, якщо він затягне війну до виборів, йому п*ізда.
Трамп його з гівном зʼїсть.
Байдена звинувать не просто в потуранні війні, а шо він розвʼязав обидві війни в Україні і Ізраїлі.
А якщо ще й Китай посуне на Тайвань, то взагалі байдену п*іздєц, нехай сушить весла.
   
альтернатива історія полягає в тому, що якщо б до влади в 91-му прийшли інші політики, а не вчорашні комуняки, для яких незалежність і держава значило б більше за власні інтереси, то ймовірність появи згодом керманичів типу януковича складало би шанс нижче нуля

якого роду "політики" існували в 1991 році ?
   
альтернатива історія полягає в тому, що якщо б до влади в 91-му прийшли інші політики, а не вчорашні комуняки, для яких незалежність і держава значило б більше за власні інтереси, то ймовірність появи згодом керманичів типу януковича складало би шанс нижче нуля

Це які такі «альтернативні політики» могли прийти до влади в комуністичній Україні?
Чорновола не пропонувати. Я за нього голосував але шансів у нього не було
   
Тобто ви зараз знаєте що треба було переграти.
А 30 років назад теж хотіли переграти?
І навіть якщо піти в альтернативну історію де переграли то мали б зараз ядерну Україну з беззмінним Яником на чолі з 2004 року
В принципі так, з ядеркою є ризик що у нас могло зʼявитися власне хуйло.
   
думаю домовленості були в першу чергу з китаєм, німцями і американцями
то що Україна вистояла то дійсно чудо

Какое, блеат, чудо? Просто служивые забили болт на «Величайшего Шашлычникп всех времен и народов» и начали действовать тупо по уставу. Просто, как угол дома.
   
Шо тут? Зюзя-шашлычник похерил двукратное предупреждение о вторжении, назначал на должность минобороны всяких прохиндеев с «яйцами по 17», весщал о ниипаццо наступлении за 4 месяца до такового, запускал своих минионов трындеть о весеннем кофе в Крыму, проипал предупреждение британцев о том, что будет наступление на Харьков, прошвырнулся на фронт выяснить, куда делись якобы построенные якобы укрепления и допер, шо плебсу его хуеплетство порядком надоело? Поэтому нужна новостная бимба и мега-зрада, бо пиплу хавать нечего? :)

БУГАГА! (с) :)
Тоді кіно про "чесного, але непідкупного".
Радий, що відігнали його від корита.
   
Чому совок не розпочав збройну ескалацію з країнами заходу під час холодної війни, (Афганістан і інші локальні зіткнення по світу не рахуємо) тому що була сильна протидія, як тільки протидія зникла імперські бажання знову взяли верх, і хуйло розпочало нову війну, а умовний захід йому це дозволив

Так хуйло і зараз не почав збройну ескалацію з країнами заходу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія