Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський - good!

Re: Сирський - good!

Є родичі в Криму
То один єблан, двоюріюний брат мами, позвонив у перші дні великої війни і сказав: " скоро будєм адной странє, в гості будєм єздіть снова"
Мама сказала, що ніхто їх бачити не хоче
До речі, чувак мав ахуєнний бвзнес в Ялті
Зв'язався  з якоюсь Анжелікою з данєцка
Вже майже бомж
Пропив з нею все

2009 рік . Я приізджаю в Карєлію, тьотя Оля встречает
- да вы хахлы там охуели…. Скоро я не смогу в Украину приехать!!!

б***ь 2009 ..их уже готовили во всю
   
Re: Сирський - good!

Немаю там родичів, тобто маю, але дуже - просто космічно,  далеких. Тому пох. Тьоща з рідною сестрою, котра виросла у Львові та поїхала десь в калузькі єбєня, плсралась раз і форевер після  лютого 22 року.

люксично  (tu)
   
Re: Сирський - good!

З моїх знайомих донецьких, всі за 50р. (за Україну звісно), один командир танку загинув, один командир танку обгорів, але живий, один піхота під Бахмутом дві контузії, зара десь в тилу, але служить.
   
Re: Сирський - good!

2009 рік . Я приізджаю в Карєлію, тьотя Оля встречает
- да вы хахлы там охуели…. Скоро я не смогу в Украину приехать!!!

б***ь 2009 ..их уже готовили во всю

а зараз що кажуть ? Вазьмут Варшаву і Бєрлін чи вже їбальники прикрили ?
хохли їм дали пііізди.
вот і всьо (с)
   
Re: Сирський - good!

З моїх знайомих донецьких, всі за 50р. (за Україну звісно), один командир танку загинув, один командир танку обгорів, але живий, один піхота під Бахмутом дві контузії, зара десь в тилу, але служить.

шо шо ?  :D
   
Re: Сирський - good!

При Залужном - один. При Сирськом аж троє, це ті що особисто знаю. Кучно пішли …
Кажуть знайоми, що йому пофуц техніка, головне жива сила, їбашить по живому
   
Re: Сирський - good!

шо шо ?  :D
--------
Шо шо?
   
Re: Сирський - good!

а зараз що кажуть ? Вазьмут Варшаву і Бєрлін чи вже їбальники прикрили ?
хохли їм дали пііізди.
вот і всьо (с)
Заткнулись, розуміють що пістьош бєсполоезен
   
Re: Сирський - good!

При Залужном - один. При Сирськом аж троє, це ті що особисто знаю. Кучно пішли …
Кажуть знайоми, що йому позуй тезніка, головне дива сила, їбашить по живому
Сирському ?
не дивно - в москалів техніки 50% від необхідного забезпечення. от наші їх і двухсотять по 1000+ щодня.
   
Re: Сирський - good!

Сирському ?
не дивно - в москалів техніки 50% від необхідного забезпечення. от наші їх і двухсотять по 1000+ щодня.

Сирський- головне вишибати живу силу. Це основна ціль. Якщо буде вибір 20 танків або 20 орків полетить на л/с
   
Re: Сирський - good!

Заткнулись, розуміють що пістьош бєсполоезен

 (tu) люксично. так і має бути.
ми вже перемогли. залишилось вбити їх усіх (с)
   
Re: Сирський - good!

Сирський- головне вишибати живу силу. Це основна ціль. Якщо буде вибір 20 танків або 20 орків полетить на л/с

 (tu)   залізо без особового складу - вартує гівно.
   
Re: Сирський - good!

люксично  (tu)

Я хоч і стару каністру не сильно люблю, але фуїв сестрі наклала знатно
   
Re: Сирський - good!

шо шо ?  :D
------------
Шо, шо(с)? Знов синячиш?
   
Re: Сирський - good!

------------
Шо, шо(с)? Знов синячиш?

не міряй людей по собі.
не хами. не бреши. не пиши гівна.
будь чемний.

з тобою взагалі немає про що говорити. пишеш гидотні речі ніпрощо.
алаверди.
   
Re: Сирський - good!

не міряй людей по собі.
не хами. не бреши. не пиши гівна.
будь чемний.

з тобою взагалі немає про що говорити. пишеш гидотні речі ніпрощо.
алаверди.
-------------------
Ти прошошокав щодо загинувшого мого земляка та двох важко поранених за Україну, тобі слово донецькі очі застилають?
   
Re: Сирський - good!

Тому і почалась в москалів нова тема - потрібна мобілізація. Там здєц…
   
Re: Сирський - good!

-------------------
Ти прошошокав щодо загинувшого мого земляка та двох важко поранених за Україну, тобі слово донецькі очі застилають?

в якій бригаді воювали ? цікаво.
п.с. ти вже оновив дані в резерві чи просто пишеш брехню на фупі ?
цікаво.
   
Re: Сирський - good!

Тому і почалась в москалів нова тема - потрібна мобілізація. Там здєц…

москалі мняса можуть набрати мільйонами. контракт - 2 штуки баксів.
в країні із населенням 140 мільйонів - набрати контрактників на 2к баксів - елементарно. наберіть мільйони.
але техніки і забезпечення у них немає вже і не буде у майбутньому.
   
Re: Сирський - good!

У мене близьких там немає.Є якись дідів родичі але я їх бачив кілька разів у житті і навіть контактів немає.Є одна більш близька з Одеси ,яка вийшла заміж за фсбшника з самої Лубянці.Його брата з Одеси послав ще у перші дні ,бо він мені за пару тижнів до всього казав, що тут буде Росія і ніхто не буде воювати Праснєшся і ти уже в Расіі.(с) .Підар навіть записав нашу розмову і намагався включити моїй 90 річній бабці .Але це таке .Він завжди був гнидою
   
Re: Сирський - good!

(tu)   залізо без особового складу - вартує гівно.
тільки от живу силу знайдуть, а от залізо ні. Якби кацапам була важлива жива сила і це було дійсно для них проблемою - вони б це берегли. Гатіння суто по живій силі ефективне для перехоплення хіба найблмжчих позицій, а десь далі по тилам буде швидко замінено
   
Re: Сирський - good!

Тому і почалась в москалів нова тема - потрібна мобілізація. Там здєц…
В мене є чуйка що в москалів все тріщить від напруження воєнних сил. вони звичайно це приховують і навіть виду не подають, храбряться.

проблеми із залізом, почнуться в кінці 2024 року.
проблеми з особовим складом, схоже на те що контрактників вони вже вигребли всіх кого могли.

ну... примусова мобілізація - це таке діло яке москалям не сподобається. вони на таке не підписувалися. кремль - це добре знає.

тобто Україні би головне протриматися цей 2024 рік.
   
Re: Сирський - good!

в якій бригаді воювали ? цікаво.
п.с. ти вже оновив дані в резерві чи просто пишеш брехню на фупі ?
цікаво.
------------------
 Ти гандін бухий, як звичай.
Загинувший - Юрій  Володимирович Беззубий, з Дружківки, командир танку,  загинув під Бахмутом.
Обидва інші живі, Слава Богу. І так, вони всі митники, як це комусь не дивно.
   
Re: Сирський - good!

тільки от живу силу знайдуть, а от залізо ні. Якби кацапам була важлива жива сила і це було дійсно для них проблемою - вони б це берегли. Гатіння суто по живій силі ефективне для перехоплення хіба найблмжчих позицій, а десь далі по тилам буде швидко замінено

Хибна думка . треба  дивитися кого і де + треба додати економічні питання .Взяти той же Білгород .Дуже потужна територія .Гугліть.Це була одна із провідних ,а зараз одна із гірших.А там харчування європейської частини і не тільки воно .Так і люди ,поки що не звикли до трупів на вулицях ,але це все попереду .так і жах відпускає коли розумієш що втрачати немає чого .Тільки сьогодні дивився звернення одного такого.22 февраля вы не предупреждали что нас будут бомбить и обещали Донбас и что то ещё в составе России ,а не вот это вот всё ,когда город буквально вымер и все из него бегут
   
Re: Сирський - good!

2009 рік . Я приізджаю в Карєлію, тьотя Оля встречает
- да вы хахлы там охуели…. Скоро я не смогу в Украину приехать!!!

б***ь 2009 ..их уже готовили во всю
Вони ї при радянському союзі по любому поводу казали да ви хахли акуєлі...
Їх і готовити не потрібно..з них це імперське велічіє з голою сракою з них лізло постійно і раніше.
   
Re: Сирський - good!

Вони ї при радянському союзі по любому поводу казали да ви хахли акуєлі...
Їх і готовити не потрібно..з них це імперське велічіє з голою сракою з них лізло постійно і раніше.

це правда, каци і за совка такі були
   
Re: Сирський - good!

В мене слава Богу, немає жодного родича на болотах.

Зі знайомих та родичів 5 людей в ЗСУ, 1 на навчаннях зараз (мобілізований) і 2 ухилянти.

Дякую Богу, всі живі.
Лише 1 поранений в ногу й вже пройшов 4 операції, служив в ППО й в травні минулого року в їх розрахунок прилетіло.


   
Re: Сирський - good!

В мене є чуйка що в москалів все тріщить від напруження воєнних сил. вони звичайно це приховують і навіть виду не подають, храбряться.

проблеми із залізом, почнуться в кінці 2024 року.
проблеми з особовим складом, схоже на те що контрактників вони вже вигребли всіх кого могли.

ну... примусова мобілізація - це таке діло яке москалям не сподобається. вони на таке не підписувалися. кремль - це добре знає.

тобто Україні би головне протриматися цей 2024 рік.

Воно то так, але є один момент.
Китай.
   
Re: Сирський - good!

Воно то так, але є один момент.
Китай.


Китай зараз теж не у найкращому економічному стані
   
Re: Сирський - good!

Китай зараз теж не у найкращому економічному стані

Не так, як колись росте, але умовно «на плаву».

Якщо ті виродки почнуть прямі поставки русні, все ускладниться до неможливого. Бо США почнуть сцятися вже за себе. Зараз просто сцяться під себе й бояться ситуації коли не можна так легко робити бабло.

   
Re: Сирський - good!

------------------
 Ти гандін бухий, як звичай.
Загинувший - Юрій  Володимирович Беззубий, з Дружківки, командир танку,  загинув під Бахмутом.
Обидва інші живі, Слава Богу. І так, вони всі митники, як це комусь не дивно.
митники з дружківки ? ти серйозно ?
ти писав про донецьких, придурку. донецьк в окупації.
дружківка це підконтрольна Україні територія.
якщо ти тверезий це пишеш - то ти придурок.

навіщо це сміття Джонні на форумі ? не розумію.

повторюю питання Джонні - ти оновив дані в ТЦК чи ні ?
де ти живеш. звідкіля пишеш ? просто цікаво.
влом твій айпішнік службі божій на контроль давати.
пиши чесно і не бреши курва ти така.

Останнє редагування: 26 травня 2024 02:52:24 від Бандер1вець
   
Re: Сирський - good!

Не так, як колись росте, але умовно «на плаву».

Якщо ті виродки почнуть прямі поставки русні, все ускладниться до неможливого. Бо США почнуть сцятися вже за себе. Зараз просто сцяться під себе й бояться ситуації коли не можна так легко робити бабло.

так.
   
Re: Сирський - good!

митники з дружківки ? ти серйозно ?
ти писав про донецьких, придурку. донецьк в окупації.
дружківка це підконтрольна Україні територія.
якщо ти тверезий це пишеш - то ти придурок.

навіщо це сміття Джонні на форумі ? не розумію.

повторюю питання Джонні - ти оновив дані в ТЦК чи ні ?
де ти живеш. звідкіля пишеш ? просто цікаво.
влом твій айпішнік службі божій на контроль давати.
пиши чесно і не бреши курва ти така.
---------------------

Бля, ти хворе та бухе, чи бухе та хворе.
Бандерівець, може ти й нормальна людина по життю, але маєш проблеми із мізками, звернися до спеців. Бувай здорів.


   
Re: Сирський - good!

Не так, як колись росте, але умовно «на плаву».

Якщо ті виродки почнуть прямі поставки русні, все ускладниться до неможливого. Бо США почнуть сцятися вже за себе. Зараз просто сцяться під себе й бояться ситуації коли не можна так легко робити бабло.

Для чого?Русня зараз від них залежить так само як ми від Заходу .Тому Китай буде робити так як йому вигідно ,а не так як хочуть кацапи .
   
Re: Сирський - good!

---------------------

Бля,

нахуй пішов дегенерат .
   
Re: Сирський - good!

Дима - нахуй ..это не наша война, больше не пойду,во всем виноваты американцы :weep:
Ах тыж сучечка..!

Да стопудово! Американка гадит. Мне еще в 80-х годах один коллега сообщил, что нашим пришлось войти в Афганистан потому, что американка гадит. Американка хотела войти в Афганистан и поставить там ракеты. Потому, что подлетное время. Коллега об этом узнал из надежного источника. Ему замполит в армии рассказывал. Замполит же врать не будет.
   
Re: Сирський - good!

Да стопудово! Американка гадит. Мне еще в 80-х годах один коллега сообщил, что нашим пришлось войти в Афганистан потому, что американка гадит. Американка хотела войти в Афганистан и поставить там ракеты. Потому, что подлетное время. Коллега об этом узнал из надежного источника. Ему замполит в армии рассказывал. Замполит же врать не будет.

Еще и приговаривают - Так всё же всем понятно, кто всё это финансирует и кому это нужно. С таким умным ебалом … типа аксиома же! Все ж понятно!
   
Re: Сирський - good!

Серед "моїх"кацапів вже дітей хоронять та скорботні фоточки виставляють. На питання ачтослучилось, відповідають умєр. А довгий час перед тим хвалилися, шо такі круті діти, вояки шо пісець. Сучєчкі бояться навіть друзям-однкашникам- однокласниками зізнатися, что загинули їх чадшукі. Від рук бандеравцав  :D
   
Re: Сирський - good!

Цікаво шо кажуть родичі Сирського
   
Re: Сирський - good!

Еще и приговаривают - Так всё же всем понятно, кто всё это финансирует и кому это нужно. С таким умным ебалом … типа аксиома же! Все ж понятно!

Ну да. Всем понятно кто тут поджигатель войны. Поэтому душевные терзания американских товарищей мне не понятны. Ну чисто герои Достоевского. А хорошо ли это будет? А право ли я имею? А если эскалация? А красные линии как же?  :laugh: В то время как каждый русский человек знает кто тут виноват и чо делать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія