Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

новий закон ЄУ про ланцюг постачання - чи щезне з маркетів європи абібас

вчора нарешті німці дотисли
в них є той закон рік діє

отже зміст  цитата
.....
Європейські компанії несуть відповідальність за те, щоб вони, користувачі їхньої продукції та їхні постачальники звертали увагу на захист прав людини, біорізноманіття та навколишнього середовища, наприклад: b.

Повага до основних прав працівників, викладених у основних трудових нормах Міжнародної організації праці (МОП), таких як: B. Свобода об’єднань, заборона дитячої та примусової праці, рівна оплата праці, дискримінація в галузі праці та професії тощо.

Повага прав людини, напр B. Свобода та особиста безпека, фізична цілісність, правоздатність і рівність перед законом, приватність, просторова свобода, харчування та основні послуги, а також відпочинок і дозвілля

Захист біологічного різноманіття та екосистем

Охорона якості води та повітря

Боротьба зі зміною клімату

Екологічні порушення, такі як викиди парникових газів, забруднення або знищення біорізноманіття та руйнування екосистем
...
кого стосується
...
Європейські компанії з обмеженою відповідальністю та чисельністю 1000 і більше співробітників і обсягом продажів у всьому світі понад 450 мільйонів євро.
Малі та середні підприємства (МСП) безпосередньо не стосуються закону, але можуть бути опосередковано, наприклад. B. як постачальник для більших компаній.
....

абібас та адідас з азії  проти адідасу з європи

кацапи азіати уважно  спостерігали
сьогодні почали шторм
fpö АТ за кацапгроші вже другу добу верещать
якраз під вибори в єп
штормить нехило

чекайте до вечора розгін про грєту і захист рольників
хоча вони там і близько не валялися
то є політичне рішення
партіям на підсосі кацапів і азіатів то  серпом по яйцям
бізнесу що юзає азійські заводи та пошивочні цехи теж

термін впровадження 2-5 років
єврокомісари очевидно взяли в руки не молоток а хаммер
бити нерозумним по макітрами
дитяча праця і права працівників то є політика  а не бізнес пані та панове

грєта грєта
fpö вже понеслась))

німці протисли до виборів 9.06
і це теж  вірно
   
Що ж, заводи та цехи з Азії перенесуть поближче
   
з тими законами в результаті за все заплатить кінцевий споживач, з чим я вас і вітаю  (tu)
   
з тими законами в результаті за все заплатить кінцевий споживач, з чим я вас і вітаю  (tu)
а кЕтаю що треба  робити?
   
а кЕтаю що треба  робити?

а що кєтай, той закон мас поставок китайського лахміття зовсім не стосується, а єс компанії вкладають додаткове бабло, щоб всім цим новим критеріям відповідати, бо інакше штраф а то і кримінал

це до речі стосується і продуктів харчування, про кривизну бананів не буду нагадувати
   
Якщо це так то наші пошивчні цехи сьгодні мають святкувати не херово...  :super: І свічку ставити за здоров'я єврокомісарів у всіх патріархатах!
   
нічого не счезне. допоки Китай не завоюють він і далі буде наплоднювати Світ своїми дешевими товарами виробленими рабами і дітьми в підвалах за миску рису. а крім Китая є ще Індія і купа бідних країн готових працювати за копійки. але все це тлєн і демагогія. після третьої світової людей не це буде цікавити, а де знайти їжу і воду  :-)o
   
з тими законами в результаті за все заплатить кінцевий споживач, з чим я вас і вітаю  (tu)

чим ти не задоволений?
досі носиш одяг з азбестом?
чому б і ні?
дешево і зручно - колись бізнес на ньому робили аж гай гудів
то що довго не проживеш, ну то таке, зате без вказівок що кому виробляти і як
   
а закон потрібен
бо або всі грають за однаковими правилами і мають відкриті ринки або нах з пляжу
хай китайці самі носять свої кросівки чи труси чи що вони там виробляють
   
грають за однаковими правилами і мають відкриті ринки або нах з пляжу
хай китайці самі носять свої кросівки чи труси чи що вони там

А в китайців закриті ринки?
   
А в китайців закриті ринки?

ще як
спробуйте щось продати у Китай, а тоді кудись запхати юані

є інструментальне виробництво в Китаї, власник українець
я йому час від часу проектую

так задниця повна, офіційно йому продати проект, ще можна, а юані у бакси ковертувати - юх

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія