Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба викачати з реального сектора ще 200 мільярдів грн.

Зараз ЗВОРОТНЯ проблема - треба забрати звідти гривню, щоб вона не вилилася на валютний ринок.
А ти пропонуєш дешеві гривневі кредити.

Ну давайте нехай банки потримають гроші в нацбанку, а потім все одно прийдуть на валютний ринок, але маючи на 20% гривень більше  :facepalm:
   
Цікаво, який ідіот її призначив на посаду голови НБУ, хоча питання риторичне... :weep:

Той, з ким вони на двох дерибанили 'капіталізацію банків'.
   
Вона банкір. Їй головне що б дебет з кредитом зійшлось

Ти про ґєшефт забув. Банкірство це коли ґєшефти сходяцця.
   
Той, з ким вони на двох дерибанили 'капіталізацію банків'.

Це, взагалі, було ще те шоу. Валять гривню, а вимагають розрахунок резервного фонду у баксах. Якщо не зміг докапіталізуватись - під ніж.  Або індульгенція з відкатом. Реформи... :weep:
   
Так вважає видатна банкірша, лондонська професорка та  реформаторка банківського сектору гонтарєва.
І дійсно, нафуя економіці гроші, вони мусять бути у банкірів, штибу іггі.  "Це зробить курс ринковим", зазначила вона.
ПС

Это называется: идиот читал и все понял с точностью до наоборот.
Тут же неважно, что Гонтарева говорит, просто для дурачков она как красная тряпка, сразу очи кровью наливаются :D
   
Спробуйте зробити висновок, чому "думки" гонтарєвої зараз виглядають як маячня, та для чого вона це робить?

В Україну пішли грошики, ґонтарєвій хочецця присісти на ґєшефти, шо ж ще.
   
Залучені кошти НБУ перераховує на казначейські рахунки.

Це давно так? Раніше це був інструмент виймання зайвої ліквідності і гроші "лежали" в НБУ. Чим це краще ніж випуск урядом ОВДП? І ще не дуже розумію як гроші на казначейському рахунку можуть фінансувати бюджет - це ж не доходи.
   
Это называется: идиот читал и все понял с точностью до наоборот.
Тут же неважно, что Гонтарева говорит, просто для дурачков она как красная тряпка, сразу очи кровью наливаются :D

Та хіба я сперечась, що ти ідіот? Зніми червоні стрінги із вух і спробуй ще раз... прочитати... :weep:
   
Та хіба я сперечась, що ти ідіот? Зніми червоні стрінги із вух і спробуй ще раз... прочитати... :weep:

на, тупица, читай внимательно, шевеля губами, а потом найди там свой тупой вывод: нафуя економіці гроші, вони мусять бути у банкірів

За ці сім років, як я пішла з Нацбанку, я ніколи публічно не критикувала НБУ. Але настав час. Тому що неправильна монетарна та валютна політика призводять до неправильного результату й, на жаль, тільки підвищують ризики та накопичують дисбаланси в економіці. Ще в листопаді 2022 року я про це говорила, ви можете знайти інтервью (NV — Ред.), яка є у вас про банки, — жирні коти.

Так, пам’ятаю, йшося про депозитні сертифікати, на яких українські банки добре заробляють, не кредитуючи економіку та сплачуючи за депозитами відсотки, менші за інфляцію.

Як всім відомо, центральні банки — це ті, хто робить політику наперед. Коли у вас вийшло те моє інтерв'ю, мені зателефонували з кількох найбільших банків і сказали: «Ні, ми не жирні коти, ми взагалі дуже бідні нещасні банки під час війни, а ти там у своєму Лондоні нас обзиваєш жирними котами…». Я сказала: хлопці, послухайте, я просто попереджаю, якщо буде неправильна монетарна політика, то будуть неправильні наслідки. А тепер бачимо цей результат — банківська система найприбутковіша за всю історію незалежної України. Вийдіть і спробуйте це пояснити комусь із макроекономістів у світі. Всі скажуть, напевно, потрібна війна, щоб нарешті банківська система отримала найбільший прибуток, так?

Далі банківська система після того, як вже було зроблено аналіз якості активів і стрес-тестування після початку війни, має показник адекватності капіталу Н2 (норматив достатності (адекватності) регулятивного капіталу) майже 21%, а адекватність основного капіталу Н3 (норматив достатності основного капіталу) — майже 13%. Тобто у нас вдвічі вищий капітал, ніж потрібно.

Пояснить міжнародній спільноті, як банківська система під час війни отримала найбільший прибуток у своїй історії? І це, після страшної фази війни. Я про це ще говорю, бо дивлюся, що банкіри вже потирають ручки, бо вони кажуть: о, ми з таким прибутком закінчили, тепер ми собі випишемо великі бонуси, адже ми молодці.

Ще я хотіла сказати про баланси наших банків на сьогодні. Торік я розуміла, що баланси банків перетворяться в основному на портфель ОВДП і депозитних сертифікатів Національного банку. Пропорція минулого року була близько, напевно, 60%. До кінця війни я думала, що вона буде 80−90%. Зверніть увагу, це не дуже добре, але це не дуже страшно. Просто Нацбанку це треба розуміти. І Мінфіну зокрема. Наприклад, візьмемо портфель Ощадбанку — половина це ОВДП та депозитні сертифікати Нацбанку, 25% - обов’язкові резерви та гроші на коррахунку. І 25% - це кредитний портфель. Ось така наближена схема банківської системи на сьогодні. На жаль, крім операційної підтримки державної програми 5−7−9 банки мало що роблять. Та й і програма ця була започаткована для кредитування малого та середнього бізнесу, а не великим компаніям, як це сталося…
   
Це давно так? Раніше це був інструмент виймання зайвої ліквідності і гроші "лежали" в НБУ. Чим це краще ніж випуск урядом ОВДП? І ще не дуже розумію як гроші на казначейському рахунку можуть фінансувати бюджет - це ж не доходи.

Це майже одне і те ж, різниця у залучених особах, розмірах і швидкості процесів.
   
на, тупица, читай внимательно, шевеля губами, а потом найди там свой тупой вывод: нафуя економіці гроші, вони мусять бути у банкірів

Я нічого ідіотам не доводжу, не беззмістовне заняття,  "сам, любий, сам"... :weep:
   
А тепер бачимо цей результат — банківська система найприбутковіша за всю історію незалежної України. Вийдіть і спробуйте це пояснити комусь із макроекономістів у світі. Всі скажуть, напевно, потрібна війна, щоб нарешті банківська система отримала найбільший прибуток, так?
А шо там права рука БабиЛєри Рожкова на це каже? Мабуть не знає  :weep:
   
на, тупица, читай внимательно, шевеля губами, а потом найди там свой тупой вывод: нафуя економіці гроші, вони мусять бути у банкірів

За ці сім років, як я пішла з Нацбанку, я ніколи публічно не критикувала НБУ. Але настав час. Тому що неправильна монетарна та валютна політика призводять до неправильного результату й, на жаль, тільки підвищують ризики та накопичують дисбаланси в економіці. Ще в листопаді 2022 року я про це говорила, ви можете знайти інтервью (NV — Ред.), яка є у вас про банки, — жирні коти.
Так, пам’ятаю, йшося про депозитні сертифікати, на яких українські банки добре заробляють, не кредитуючи економіку та сплачуючи за депозитами відсотки, менші за інфляцію.
Як всім відомо, центральні банки — це ті, хто робить політику наперед. Коли у вас вийшло те моє інтерв'ю, мені зателефонували з кількох найбільших банків і сказали: «Ні, ми не жирні коти, ми взагалі дуже бідні нещасні банки під час війни, а ти там у своєму Лондоні нас обзиваєш жирними котами…». Я сказала: хлопці, послухайте, я просто попереджаю, якщо буде неправильна монетарна політика, то будуть неправильні наслідки. А тепер бачимо цей результат — банківська система найприбутковіша за всю історію незалежної України. Вийдіть і спробуйте це пояснити комусь із макроекономістів у світі. Всі скажуть, напевно, потрібна війна, щоб нарешті банківська система отримала найбільший прибуток, так?
Далі банківська система після того, як вже було зроблено аналіз якості активів і стрес-тестування після початку війни, має показник адекватності капіталу Н2 (норматив достатності (адекватності) регулятивного капіталу) майже 21%, а адекватність основного капіталу Н3 (норматив достатності основного капіталу) — майже 13%. Тобто у нас вдвічі вищий капітал, ніж потрібно.

Пояснить міжнародній спільноті, як банківська система під час війни отримала найбільший прибуток у своїй історії? І це, після страшної фази війни. Я про це ще говорю, бо дивлюся, що банкіри вже потирають ручки, бо вони кажуть: о, ми з таким прибутком закінчили, тепер ми собі випишемо великі бонуси, адже ми молодці.
Ще я хотіла сказати про баланси наших банків на сьогодні. Торік я розуміла, що баланси банків перетворяться в основному на портфель ОВДП і депозитних сертифікатів Національного банку. Пропорція минулого року була близько, напевно, 60%. До кінця війни я думала, що вона буде 80−90%. Зверніть увагу, це не дуже добре, але це не дуже страшно. Просто Нацбанку це треба розуміти. І Мінфіну зокрема. Наприклад, візьмемо портфель Ощадбанку — половина це ОВДП та депозитні сертифікати Нацбанку, 25% - обов’язкові резерви та гроші на коррахунку. І 25% - це кредитний портфель. Ось така наближена схема банківської системи на сьогодні. На жаль, крім операційної підтримки державної програми 5−7−9 банки мало що роблять. Та й і програма ця була започаткована для кредитування малого та середнього бізнесу, а не великим компаніям, як це сталося…

Блядіща навіть не банкірша, вона просто рекетир-дерибанщик.
   
БабаЛєра афуєває від кількості бабла що пропливли повз її рученята  :lol:
   
БабаЛєра афуєває від кількості бабла що пропливли повз її рученята  :lol:

Скоро ще один вухастий гєшефтник вималюєцця і почне всіх повчати про дебети та кредети.  :gigi:
   
Я нічого ідіотам не доводжу, не беззмістовне заняття,  "сам, любий, сам"... :weep:

слив защитан
можешь утереться и продолжать про гонтареву, которая "хочет все деньги отдать банкам"
   
А чому я не бачу дописів типу звичних:"Та пішла вона нах, еміги нам ще будуть радити,як нам жити! Ти приїжджай в Україну..."(ц) :S
" А що сі стало?"(ц)

Ох вже ця рабська жилка!! Впевнений,тут крім den-а ще
купа таких  же поціновувачів"еліти" знайдецця!
   
Блядіща навіть не банкірша, вона просто рекетир-дерибанщик.
----
Їй би почастіше слухати хіт хора ім.Г.Вєрьовки,але,мабуть в тих Лондонах нема кому нагадати. ;)
Хто там в соцмережах тусуєцця,треба б завітати на її сторіночки. :super:
   
слив защитан
можешь утереться и продолжать про гонтареву, которая "хочет все деньги отдать банкам"
----
Що,теж любитель  дерибанщиків,які сїпалися??
Поцілуй її в дупу та подякуй,плазун! :facepalm1:
   
БабаЛєра афуєває від кількості бабла що пропливли повз її рученята  :lol:
---
Пригрілася та розімліла від безкарності,вичекала  кілька років і вирішила нагадати про себе,розумницю. :weep:
Піар-наше все! (td)
   
Єдина притомна думка  в цій гілці  [ua]
без славня вона ніщо
   
----
Що,теж любитель  дерибанщиків,які сїпалися??
Поцілуй її в дупу та подякуй,плазун! :facepalm1:
Там чквак ще бакс по 18 шукає...
   
Ооо, вся зюльоная тупорылая шобла в сборе.
Давайте, хором: "Горииила хата, палалааа!!!"
гыгыгы
Чи игор валэрыч уже не башляет столько за хейт, чото вы вяленькие сегодня.
ЗЫ
А как там Кырыло Шевченко, вам этот прохиндей не муляет?
   
Ох вже ця рабська жилка!! Впевнений,тут крім den-а ще
купа таких  же поціновувачів"еліти" знайдецця!
?
   
Ооо, вся зюльоная тупорылая шобла в сборе.
Давайте, хором: "Горииила хата, палалааа!!!"
гыгыгы
Чи игор валэрыч уже не башляет столько за хейт, чото вы вяленькие сегодня.
ЗЫ
А как там Кырыло Шевченко, вам этот прохиндей не муляет?
От тепер точно злив зараховано  :weep: Не втримався ікспєрт полізло гівно поросяче.  :facepalm1:
   
Re: Треба викачати з реального сектора ще 200 мільярдів грн.

Блядіща навіть не банкірша, вона просто рекетир-дерибанщик.
якщо цей мракобєс Гонтарєву сварить, то значить вона права на 100%..  йди ліпше світову змову викривай банкір—експерт
   
 Підтримую АлкоЛєру.

Зі а скілько мішків  гривні отримають хлопці після виконання рекомендації цієї паскуди?
   
ну коли ваторошен звяд підтримує лєру.
Що хуйло лєрі та петі наобіцяло?
   
Лєра гривню рятувала в банках дірки закладала
Треба Лєру повертати знову гривні рятувати :love:
   
Лєра гривню рятувала в банках дірки закладала
Треба Лєру повертати знову гривні рятувати :love:
---
При бабі Лєрі гривня була по 28,гляньте,скільки зараз!!! :aggressiv:
 
ПиСи Манера дуркувати мені сподобалася! (tu)   :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія