Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба викачати з реального сектора ще 200 мільярдів грн.

Так вважає видатна банкірша, лондонська професорка та  реформаторка банківського сектору гонтарєва.
І дійсно, нафуя економіці гроші, вони мусять бути у банкірів, штибу іггі.  "Це зробить курс ринковим", зазначила вона.
ПС
Цікаво, який ідіот її призначив на посаду голови НБУ, хоча питання риторичне... :weep:

https://www.epravda.com.ua/news/2024/05/24/714175/
   
ми тут профани в банківський справі, але інтуїтивно позитивне ставлення до пані Валерії.
   
Я думаю, коли напишуть сучасну історію України, Валерію Гонтареву визнають героїнею реформ   
— Сума Чакрабарті , президент ЄБРР,
   
Вибачте а що всі вже стали спеціалістами з монетарної і валютної політики?  :facepalm:
Навіть хуйло було змушене знизити курс - а в нас мабуть все заєбісь?  :facepalm:
   
Коли пані Валерія щедрою рукою роздавала банкірам рефінанс, держава ці мільярди, мабуть, придбала?)
   
Пані Валерія  не про банкірів каже
А про втрати бюджету від штучного утримання курсу і запізнілі рішення щодо ставки та щодо лібералізації курсової політики

   
Вибачте а що всі вже стали спеціалістами з монетарної і валютної політики?  :facepalm:
Навіть хуйло було змушене знизити курс - а в нас мабуть все заєбісь?  :facepalm:

Я не спец, але хотілося б, що б хоча б на комуналку і харчі вистачало
   
Я не спец, але хотілося б, що б хоча б на комуналку і харчі вистачало

Це від тебе самого залежить мабуть ?

В нас досі комунізм з тарифами
   
Хуйня
Аби мова йшла про 200 млрд долярів
Було б цікаво
Про гривню - ні про що
   
Це від тебе самого залежить мабуть ?

В нас досі комунізм з тарифами

Та я розцмію що підвищимо тарифи і тожі заживйом через 20 років
   
Хуйня
Аби мова йшла про 200 млрд долярів
Було б цікаво
Про гривню - ні про що

Це дефіцит бюджету на авцсдковіьвтлраьи на цей рік

Заради цього дефіциту планують піднімати податки

   
Вибачте а що всі вже стали спеціалістами з монетарної і валютної політики?  :facepalm:
Навіть хуйло було змушене знизити курс - а в нас мабуть все заєбісь?  :facepalm:

Навіть, не будучи фахівцем у банківській справі, достатньо усвідомлювати дві прості речі

- Мінфін гроші не заробляє, як і НБУ,  а робить адміністрування коштів та курсів валют.

- Девальвація курсу вигідна експортерам і нищіть імпортерів, з відповідними наслідками для всього ринку країни.

Спробуйте зробити висновок, чому "думки" гонтарєвої зараз виглядають як маячня, та для чого вона це робить?
   
Спробуйте зробити висновок, чому "думки" гонтарєвої зараз виглядають як маячня, та для чого вона це робить?

Вона банкір. Їй головне що б дебет з кредитом зійшлось
   
Це від тебе самого залежить мабуть ?

В нас досі комунізм з тарифами

Досі?
Тобто комунізм був?
Напевно я щось пропустив...
   
Досі?
Тобто комунізм був?
Напевно я щось пропустив...


Тарифи дотувались
   
Вона банкір. Їй головне що б дебет з кредитом зійшлось

І нагородити премією власну консалтінгово-інвестиційну фірму за послуги, особисто прикупивши перед девальвацією баксів сто, не менше... :weep:
   
І нагородити премією власну консалтінгово-інвестиційну фірму за послуги, особисто прикупивши перед девальвацією баксів сто, не менше... :weep:

 [ua]
   
Тарифи дотувались

То це комунізм?
В світі багато чого дотується, але комунізму чомусь ніде немає...
   
То це комунізм?
В світі багато чого дотується, але комунізму чомусь ніде немає...
Там теж комунізм  ;)

Як мінімум сісілізм  :shuffle:
   
Навіть, не будучи фахівцем у банківській справі, достатньо усвідомлювати дві прості речі

- Мінфін гроші не заробляє, як і НБУ,  а робить адміністрування коштів та курсів валют.

- Девальвація курсу вигідна експортерам і нищіть імпортерів, з відповідними наслідками для всього ринку країни.

Спробуйте зробити висновок, чому "думки" гонтарєвої зараз виглядають як маячня, та для чого вона це робить?

Експортерів не любите? А за рахунок чого взагалі має існувати економіка?  :facepalm:
Якщо дуже довго штучно утримувати курс на догоду імпорту то за деякий час буде не просто інфляція з девальвацією а просто повна срака...  :facepalm:
Нагадати який в нас дефіцит бюджету? Приблизно 40 мільярдів доларів...  :facepalm:

   
Це буде припарка на гангрену вже.

зараз поясню

Не знаю чи брала  до уваги Гонтарєва цей момент, чи мала на увазі щось інше але,

спробував я на prom.ua знайти собі послугу ЧПУ плазморіза, щоб нарізати красиво отворів в листі.

2 з 2-х контактів, куди я звернувся сказали що спеціаліст з ЧПУ звільнився з 18 числа.
В результаті коряво зробив ручним плазморізом тут по місту.

У нас зараз буде просто згортатися на рівному місці  весь цей "реальний сектор",
де "ухилянти" були на ключових технічних посадах.


Це шидко призведе до падіння експорту і падіння надходжень до бюджету.

А оборотні кошти цього реального сектору при заморозці бізнесу підуть на створення подушки безпеки, тобто
закупки валюти в матрац.

Це або буде погашено інтервенціями нацбанку і витратою ЗВРів  або гривня посиплеться.
   
Експортерів не любите? А за рахунок чого взагалі має існувати економіка?  :facepalm:
Якщо дуже довго штучно утримувати курс на догоду імпорту то за деякий час буде не просто інфляція з девальвацією а просто повна срака...  :facepalm:
Нагадати який в нас дефіцит бюджету? Приблизно 40 мільярдів доларів...  :facepalm:

Ні, я за баланс. Але дуже погано ставлюсь до хитрожопих контрабандистів-імпортерів та експортерів корисних копалин у вигляді руди чи первинного заліза.
Покриття дефіциту буджету вільним курсом було у середині дев'яностих, закінчилось катастрофою.
   

експортерів корисних копалин у вигляді руди чи первинного заліза.

колись популісти хотіли заборонити експорт лісу-кругляка...
кляті сісілісти  :(
   

колись популісти хотіли заборонити експорт лісу-кругляка...
кляті сісілісти  :(

Так це відновлювальний ресурс, хоча б, до речі, але теж  протирічить головному гаслу сіцилізьму - хто перший хапнув - того і капці... :weep:
   
Як справжній патріот я вірю Петру і Валерії  :love:
   
Як справжній патріот я вірю Петру і Валерії  :love:
Єдина притомна думка  в цій гілці  [ua]
   
Слава Петру і Валерії слава!
Піднімемо курс, розквітне держава!
 X(  X(  X(
 [ua]
   
Це буде припарка на гангрену вже.

зараз поясню
Не знаю чи брала  до уваги Гонтарєва цей момент, чи мала на увазі щось інше але,

спробував я на prom.ua знайти собі послугу ЧПУ плазморіза, щоб нарізати красиво отворів в листі.

2 з 2-х контактів, куди я звернувся сказали що спеціаліст з ЧПУ звільнився з 18 числа.
В результаті коряво зробив ручним плазморізом тут по місту.

У нас зараз буде просто згортатися на рівному місці  весь цей "реальний сектор",
де "ухилянти" були на ключових технічних посадах.


Це шидко призведе до падіння експорту і падіння надходжень до бюджету.

А оборотні кошти цього реального сектору при заморозці бізнесу підуть на створення подушки безпеки, тобто
закупки валюти в матрац.

Це або буде погашено інтервенціями нацбанку і витратою ЗВРів  або гривня посиплеться.
Нам не потрібні ні реальний ні уявний сектор коли нас фінансують наші партнери, ми повинні виставити 7 мільйонної армії, це єдина наша справжня мета
   
Нам не потрібні ні реальний ні уявний сектор коли нас фінансують наші партнери, ми повинні виставити 7 мільйонної армії, це єдина наша справжня мета

Нещодавно Портников казав, що наш спротив буде тривати доки не скінчаться ресурси
економічні
демографічні
військові

А ще багато патякають про "розпорошену генерацію", як шлях подолання енергетичної кризи. Кажуть, що Трипільську ТЕС відновлювати не доречно. Цікаво, коли прийшло таке усвідомлення, питання риторичне... :weep:

Останнє редагування: 24 травня 2024 14:36:02 від Mur Master
   
Нещодавно Портников казав, що наш спротив буде тривати доки не скінчаться ресурси
економічні
демографічні
військові

А ще багато патякають про "розпорошену генерацію", як шлях подолання енергетичної кризи. Кажуть, що Трипільську ГЕС відновлювати не доречно. Цікаво, коли прийшло таке усвідомлення, питання риторичне... :weep:
Це розумно  8-)

Я свою генерацію вже розпорошив, бензиновий генератор у підвал а дизельного у сарай бо смердючий.
   
Це розумно  8-)

Я свою генерацію вже розпорошив, бензиновий генератор у підвал а дизельного у сарай бо смердючий.

 :-B   
   
Нещодавно Портников казав, що наш спротив буде тривати доки не скінчаться ресурси
економічні
демографічні
військові

А ще багато патякають про "розпорошену генерацію", як шлях подолання енергетичної кризи. Кажуть, що Трипільську ТЕС відновлювати не доречно. Цікаво, коли прийшло таке усвідомлення, питання риторичне... :weep:
Портніков голова і той хто придумав тему з рекрутінгом теж голова.

Генерали звели війни до окопної, де на кожні 15 метрів треба людина, показувати присутність для кацапскіх дронов і працювати мішенню забезпечуючи позитивний розмір дешевих ресурсів на дорогі.

Забезпечуючи нам економічної перемоги над Росією у довгостроковому періоді.

Не сумніваюся що це розумію виключно я і рекрутінг неодмінно допоможе.
   
Лише за минулий рік НБУ перерахував банкам 100 мільярдів гривень по депозитним сертифікатам. НБУ не хоче знизити ставку за цими паперами з нинішніх 20%? Ось би і половина суми знайшлась і банки почали б кредитувати реальний сектор. Чи це інше?
   
Нам не потрібні ні реальний ні уявний сектор коли нас фінансують наші партнери, ми повинні виставити 7 мільйонної армії, це єдина наша справжня мета
В нас є гроші на 7 мільйонну армію?  :facepalm: Навіть в хуйла немає таких грошей...  :facepalm:
   
В нас є гроші на 7 мільйонну армію?  :facepalm: Навіть в хуйла немає таких грошей...  :facepalm:
Гроші є в партнерів коли буде армія вони поділяться  X(
   
Лише за минулий рік НБУ перерахував банкам 100 мільярдів гривень по депозитним сертифікатам. НБУ не хоче знизити ставку за цими паперами з нинішніх 20%? Ось би і половина суми знайшлась і банки почали б кредитувати реальний сектор. Чи це інше?

Це один з механізмів фінансування дефіциту держбюджету, але схожий на наркотик для хворого, який дає швидкоплинне відчуття полегшення, але потім приходить "ломка".
   
Лише за минулий рік НБУ перерахував банкам 100 мільярдів гривень по депозитним сертифікатам. НБУ не хоче знизити ставку за цими паперами з нинішніх 20%? Ось би і половина суми знайшлась і банки почали б кредитувати реальний сектор. Чи це інше?

Зараз ЗВОРОТНЯ проблема - треба забрати звідти гривню, щоб вона не вилилася на валютний ринок.
А ти пропонуєш дешеві гривневі кредити.
   
коли нас фінансують наші партнери, ми повинні виставити 7 мільйонної армії, це єдина наша справжня мета


По перше: щоб виставити цю армію мобілізованих - треба закласти в бюджеті додаткові витрати, або доведеться цих мобілізованих
одягати хіба у валянки.... із швом ззаду. Якщо ти в курсі про що я.
Хоча партнери можуть надати не тільки зброю, а й амуніцію.


Але партнери нам фінансують СОЦІАЛЬНІ витрати. І стверджують що виплати бойових - самі, самі, якось в бюджеті знайдіть.
   
Це один з механізмів фінансування дефіциту держбюджету, але схожий на наркотик для хворого, який дає швидкоплинне відчуття полегшення, але потім приходить "ломка".

Яким це чином депсертифікати НБУ фінансують бюджет?
   
Яким це чином депсертифікати НБУ фінансують бюджет?

Залучені кошти НБУ перераховує на казначейські рахунки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія