Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На крові

Re: На крові

Люмпенізмом попахує

"Це ж було вже!"
1917-1991
Ніхто не краде, все "жито" "народне", опчєє, не "крадене"
   
Re: На крові

Це твої вологі фантазії, хто і чого зробив БИ. Ти дивись, хто та що зробив.

Він це вже робив, але я бачу для вас - один раз не 3.14дарас
   
Re: На крові

Люмпенізмом попахує

"Це ж було вже!"
1917-1991
Ніхто не краде, все "жито" "народне", опчєє, не "крадене"
А от Голобородька нас не підвів би, не крав би. Не те що ці теперішні...
   
Re: На крові

Люмпенізмом попахує

"Це ж було вже!"
1917-1991
Ніхто не краде, все "жито" "народне", опчєє, не "крадене"

Угу, тільки не зрозуміло, якщо не крадене, то як ці олігархи з минулими презілами стільки цього жита назаробляли?!  :laugh:

 
   
Re: На крові

Це не піар, це юра-плакулол ріже правду-матку. Бля! (ц)(той, що не матюкається)... :weep:

   
Re: На крові

Порошенко передав і молодець. Почитав коментарі до статті. І тут було б таке бдядство. То ж Порошенко молодець за допомогу армії, а модер молодець що банить педдротів.
   
Re: На крові

Це не піар, це юра-плакулол ріже правду-матку. Бля! (ц)(той, що не матюкається)... :weep:

https://www.youtube.com/watch?v=yQvUQ2hy6Rk
морда підара  алколола, стиль скабєєвої. От тепер  стало гидко
   
Re: На крові

А от Голобородька нас не підвів би, не крав би. Не те що ці теперішні...


Ну...
Голобородько свій стартовий капітал не вкрав з допомогою батькагерочукраїни а заробив..
Як щас - не знаю
Але знаю, шо сивого коня не перекрасиш н.і.х.у.я!
   
Re: На крові
den

Ну...
Голобородько свій стартовий капітал не вкрав з допомогою батькагерочукраїни а заробив..
Як щас - не знаю
Але знаю, шо сивого коня не перекрасиш н.і.х.у.я!

Бєея через фірму зе аідмив 40 лямів з привату
Вічно збиткова контора дала заробити зе чимало грошей
   
Re: На крові

Я ще можу зрозуміти коли ці дрони розкладають безпосередньо у військових частинах...
волонтери розкладають дрони
1) щоб прозвітувати на що пішли внески донатерів
2) щоб заохотити інших допомагати армії

от ви подивились на Петра, то складіть і собі пару дронів і відправте в армію
   
Re: На крові

волонтери розкладають дрони
1) щоб прозвітувати на що пішли внески донатерів
2) щоб заохотити інших допомагати армії

от ви подивились на Петра, то складіть і собі пару дронів і відправте в армію
Знаете откуда пошла критика с раскладыванием дронов? - От шария. Когда Притула и Чмут снимали такие же ролики с дронами перед тем как их передать в ЗСУ, шарий снимал в ответ видео и критиковал, что бы подорвать доверие к волонтерскому движению. Очень жаль что некоторые несознательные люди подхватили эту критику и сейчас до сих пор носятся с ней как полезные идиоты.
   
Re: На крові

несознательные люди подхватили эту критику и сейчас до сих пор носятся с ней как полезные идиоты.
а на свідомих лежить відповідальність здійснювати контр-іпсо
   
Re: На крові

Бєея через фірму зе аідмив 40 лямів з привату
Вічно збиткова контора дала заробити зе чимало грошей


Я не знаю що й де чудив Бєея, не про нього річ..
Шмаркля, канєшно шмаркля, але персонально Ви в свойому праві пред'явити йому свої претензії!
І це буде правильно, бо ми ж поки ще демократична  Держава?
   
Re: На крові

Нащо порівнювати заохочення та рекламу для ЗБОРІВ..., з рекламою - ОСЬ, БАЧИТЕ ЯКИЙ Я?! ОБЕРІТЬ МЕНЕ президентом ЗНОВУ!
Це... несумісні речи
:facepalm:
Дядько, ви не сповна розуму?
А як треба обирати? Парня з вулиці, який, коли держава на межі виживання, нічого для неї не робив, бо "не піарився"? Може ухилянта якогось?  :lol:
А як ще бля треба себе пропонувати в президенти як не справами? Може словами "проти всього поганого за все хороше" і відосиками?  Стоп, так це було вже (с)

Ось (перші хвилин 10) якість державного управління "парня з вулиці" за версією Луценко:




   
Re: На крові

ще більше рошено-скабєєвих, ще
   
Re: На крові

ще більше рошено-скабєєвих, ще

 (tu)
Ще більше гигикання ідіотів  під кацапські наративи про "простроченого президента"... :weep:
   
Re: На крові

(tu)
Ще більше гигикання ідіотів  під кацапські наративи про "простроченого президента"... :weep:
і цими луценками керує  Порошенко!
   
Re: На крові

https://censor.net/ua/photo_news/3491037/poroshenko_peredaye_na_front_2_tysyachi_droniv

Порошенко передає ЗСУ 2 тис. дронів. ФОТО
Петро Порошенко везе на фронт чергові 2 тисячі дронів. Вартість цієї партії техніки – 40,9 млн грн, або понад мільйон доларів.

 (tu)

Сподіваюсь, суд прийме це до уваги, коли виноситиме рішення про покарання за його злочини проти України. І хоча це крапля в морі на тлі того, що він зпорошенив разом з "досвідченим юристом"(ц) та без нього, і ніяк не може бути порівняно з Кальчугою, загнаною Ізраїлю, але все одно  (tu)

А якби він ще привіз своїх синів, один із яких артилерист, то було б  (tu)  (tu)  і я б з неволі замислився: а може йому справді щось болить за Україну?  :shuffle:

 
   
Re: На крові

Ось (перші хвилин 10) якість державного управління "парня з вулиці" за версією Луценко

 :facepalm1:  :lol:

Цікаво: коли версії свого "досвідченого юриста" та "ефективного переговорника" зайвохромосомні "патріоти" озвучуватимуть? Чи в крайньому випадку таких професіоналів-політиків як Нюся чи Богyслаєв? Секта підхуяльників досі не може заспокоїтись, що замість професіонала Богyслаєва зайшов весільний фотограф. Добре, що хоч петестали хрюкати про відміну депутатської неприкметності...
   
Re: На крові

А потім з,вичайно забере ? Так зелепуки ? ))))

хз, коричнепук. Раптом він їх як сервери із ситуацитивної кімнати теж орендував...  :shuffle:
   
Re: На крові

морда підара  алколола, стиль скабєєвої. От тепер  стало гидко
Коли вони вже остаточно сховаються? Непотоплямі авторитетні експелти, огидні до ригачки. Я кілька хвилин уважно слухала в очікуванні правди-матки  :weep:
   
Re: На крові

А як треба обирати? Парня з вулиці, який, коли держава на межі виживання, нічого для неї не робив, бо "не піарився"? Може ухилянта якогось?
хай хоч парня з вулиці, але ж не ізворотлівого паразита з гнучкою мораллю, який протягом років шкодив Україні, нещадно обкрадаючи її, плазуючи аж до втрати людської подоби перед різними кучмами, янучарами, мудачуками, хуйлами - і все заради них, зелененьких американських президентів на папірцях
   
Re: На крові

Коли вони вже остаточно сховаються? Непотоплямі авторитетні експелти, огидні до ригачки. Я кілька хвилин уважно слухала в очікуванні правди-матки  :weep:
у нас демократична  країна, залупочоси луценки мають паспорт України і мізки скабєєвої. Нема на то ради
   
Re: На крові
Geo

Geo
Ну нах ця профанація ?
Робить і молодець
Молодець
Але в 17 році він чомусь
Сагайдачного на кузні ремонтував
А він в Одесі стояв
І ще купа всякої не інтернетної
Хєрні була

Це дуже слизький пацик

Є і мінуси і плюси

Тобто ти в першому моєму пості побачив якусь профанацію. Звичайні дві строчки ПО ФАКТУ, ПО ДІЇ.

А ось коменти цих "відбитків наглухо" тебе не хвилюють, правда?

Ок.
   
Re: На крові
Geo

Вся бригада зелених антиукраїнських юлькоригівських уєбанів збіглась. Таке несуть....на голову не налазить.

І це просто рекация на ДВІ ЙОБАНІ СТРОЧКИ про дрони для армії і Пороха.

ДВІ
СТРОЧКИ

Ці це, звісно ж...нормально, правда?
   
Re: На крові

І це просто на ДВІ ЙОБАНІ СТРОЧКИ про дрони для армії і Пороха.
там Югік генпрокурор казав, що такі ж дрони поставляють і Ахметка та Пінчук
де положені їм два рядки?
   
Re: На крові
Geo

там Югік генпрокурор казав, що такі ж дрони поставляють і Ахметка та Пінчук
де положені їм два рядки?


ПІШЛА НА ХУЙ, КОЗА. ЗАЇБАЛА ВЖЕ МЕНЕ!  :X
   
Re: На крові

ПІШЛА НА ХУЙ, КОЗА. ЗАЇБАЛА ВЖЕ МЕНЕ!  :X
бачиш, а відповісти то й нічого)))
То навіщо Петро самотужки - як ти стверджуєш у стартпості -  повіз ті дрони на фронт?
Хіба у нього нема відповідних людей для таких справ?
   
Re: На крові

Вся бригада зелених антиукраїнських юлькоригівських уєбанів збіглась. Таке несуть....на голову не налазить.

І це просто рекация на ДВІ ЙОБАНІ СТРОЧКИ про дрони для армії і Пороха.

ДВІ
СТРОЧКИ

Ці це, звісно ж...нормально, правда?

 :facepalm1:

Сектанізм у всій своїй красі! Держдеб вороги атакують!  :X  Але московського поца диякона та його парафіян нічого не зламає. Ку! Алилуйя!  :super:

П.С. За дрони - (tu) А якщо ще домовиться з Ізраїлем і поверне/орендує кольчугу, яку йому загнав, то взагалі буде супер  (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: На крові

гриша досі плутає Україну й  підараса кучерявого рошен.
Це не смішно
   
Re: На крові

:facepalm1:

Сектанізм у всій своїй красі! Держдеб вороги атакують!  :X  Але московського поца диякона та його парафіян нічого не зламає. Ку! Алилуйя!  :super:

П.С. За дрони - (tu) А якщо ще домовиться з Ізраїлем і поверне/орендує кольчугу, яку йому загнав, то взагалі буде супер  (tu)  (tu)  (tu)
сімонєнко сімонєнко, тімашенко тімашенко але Україна це  ПАРАШЕНКА.

 Всі хто не лиже очко петі брехлу -  антиукраїнці.

Жму руку  абнімаю, гріша слишиш
   
Re: На крові
TC

гриша досі плутає Україну й  підараса кучерявого рошен.
Це не смішно

Коли у людини запой, це зовсім не смішно...
   
Re: На крові

Myroslava, cьогодні в 12:51
Розгорнути попередні цитати...
там Югік генпрокурор казав, що такі ж дрони поставляють і Ахметка та Пінчук
де положені їм два рядки?


ПІШЛА НА ХУЙ, КОЗА. ЗАЇБАЛА ВЖЕ МЕНЕ!

обережніше, мирося запросто побажає здохнути, вона може
мені вже неодноразово бажала за більш обережні висловлювання
   
Re: На крові

обережніше, мирося запросто побажає здохнути, вона може
мені вже неодноразово бажала за більш обережні висловлювання
Знову ця ...приповзла  :bueee:
Приготуйтеся - зараз ця нечисть розповість чергову казочку про те, як я шантажувала тут ФУП якимись своїми хворобами, картинно хапаючись за серце...чи що це прибацане  ще там верзло
після чого мені не залишиться іншого виходу як побажати нечисті здохнути
   
Re: На крові

гриша досі плутає Україну й  підараса кучерявого рошен.
Це не смішно

Він Жора. Жора - гвалтівник вбитих стюардес.
ПС
Не закопає він її, це любов... :weep:
   
Re: На крові

А де ж фірмове "кумхуйла"?! А то якось незвично.
Чи за те вже не платять?
Які там новини залізничних фронтів?
   
Re: На крові

я вже не пам`ятаю скільки разів мирося бажала мені здохнути
я навпаки бажаю їй одужання - бо здохнути бажаю ворогам україни а не патріотам навіть якщо погляди на патріотизм у них дещо відрізняються від моїх

якщо людина працює на користь україни - хай працює, красно дякуємо
чергові 2 тис дронів - здорово
з претензіями - після війни
   
Re: На крові

я вже не пам`ятаю скільки разів мирося бажала мені здохнути
я навпаки бажаю їй одужання - бо здохнути бажаю ворогам україни а не патріотам навіть якщо погляди на патріотизм у них дещо відрізняються від моїх

якщо людина працює на користь україни - хай працює, красно дякуємо
чергові 2 тис дронів - здорово
з претензіями - після війни
рівно стільки разів, скільки ти чіплялася до мене зі своїми хворобливими фантазіями, приписуючи мені власні марення
Скажи, чи не простіше тобі було би просто відчепитися від мене ?
Я десь колись тебе зачіпаю, щоб тобі довелося мені відповідати?
Начебто ж ні.
Ти не бачиш, що я тобою елементарно гидую?
Від чого ти мені зараз явно блазнюючи, бажаєш одужати?
Ти взагалі притомна?
От наприклад ця гілка.
На моє цілком логічне запитання, яке повністю базується і логічно випливає з поста Гео, він відреагував досить брудно - воно й зрозуміло, бо там справді по суті мого запитання йому сказати нічого.
Ну відреагував, то й відреагував. Бруду з мого боку він не почув. На тому би все й закінчилося...
Аж тут прискакала ти. І звично почала сичати саме у мій бік. Як це кваліфікувати інакше, ніж крайній ступінь твоєї неадекватності?
Скажи, чого ти домагаєшся?
   
Re: На крові

А де ж фірмове "кумхуйла"?! А то якось незвично.
Хуйло вже не кум Мудачукові? Навіть у Вікіпедії написано, що хуйло хрестило доньку Мудачука та Оксани Марченко.
   
Re: На крові

Скажи, чого ти домагаєшся?
не знаю з якого переляку мирося вважає що я не маю заходити у теми які вона помітила як свої
але це її проблеми

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія