Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На крові

На крові
Geo

https://censor.net/ua/photo_news/3491037/poroshenko_peredaye_na_front_2_tysyachi_droniv

Порошенко передає ЗСУ 2 тис. дронів. ФОТО
Петро Порошенко везе на фронт чергові 2 тисячі дронів. Вартість цієї партії техніки – 40,9 млн грн, або понад мільйон доларів.
   
Re: На крові

 :love:
   
Re: На крові

https://censor.net/ua/photo_news/3491037/poroshenko_peredaye_na_front_2_tysyachi_droniv

Порошенко передає ЗСУ 2 тис. дронів. ФОТО
Петро Порошенко везе на фронт чергові 2 тисячі дронів. Вартість цієї партії техніки – 40,9 млн грн, або понад мільйон доларів.
(tu)

З.І. Зараз напевно збирається нарада ботів, вирішуватимуть, як засирати тему.
   
Re: На крові

(tu)

З.І. Зараз напевно збирається нарада ботів, вирішуватимуть, як засирати тему.

хай викладуть сумму, яку виклав чинний зі свого карману з зароблених на контенті у стані ворога.
і скільки однопартійці вклали, також.
а вже потім нехай співають славнів Петру.
   
Re: На крові

(tu)

З.І. Зараз напевно збирається нарада ботів, вирішуватимуть, як засирати тему.

Ви вже почали...

Що я хочу на все це сказати...:
Амери лошари, просто пакують, просто постачають, а могли б як сивочолий свін - спочатку розкласти, наприклад, десь у Аризоні на полі атакамси, бажано дотримуватись стилю вишиванок!
Ну маєш ти грошей, натиріл у свій час, робиш ти добру справу, ну то і роби по тихому, нащо ці узори викладати, це напевно зайняло не одну годину та задіяло не одну людину!
Тому свиня, вона навіть і у таких потрібних для ЗСУ справах залишається піарною свинею!
А все з-за того, що хоче до влади знову, тому "прогресує" від декількох боксів з полуницею до дієвої партії дронів!   
І спробуйте мені сказати, що це не піар, якби не ось ці узори, я б ще щось подумав протилежне..., а у такому разі мені все ясно...!
   
Re: На крові
den

спробуйте мені сказати, що це не піар,

Це піар
Який в волонтерства дуже потрібний

   
Re: На крові

Це піар
Який в волонтерства дуже потрібний

Це коли волонтер збирає донати
   
Re: На крові

Це піар
Який в волонтерства дуже потрібний

Так, згоден!!!  (tu)
Але нащо до тих дронів додавати ще кумулятивний ефект гречки Лені космоса?!
Якби потім Мінська 3 не сталося...!
   
Re: На крові
den

Це коли волонтер збирає донати
Справа громад збирає гроші
   
Re: На крові
den

На прикладі наших зборів та тут на ФУП - без щоденної роботи по нагадування про ті збори діла не буде

І нагадування - також умовний піар

Часто мають форму "розігруємо книгу з підписом автора" чи "крило від ланцета/ шахєда" чи проводимо якісь публічні акції для дітей

Тільки так якось процес рухається

Візьміть того ж стерненка

Без відео щодня - хіба можна було б зібрати 200+ дронів ?
   
Re: На крові

На прикладі наших зборів та тут на ФУП - без щоденної роботи по нагадування про ті збори діла не буде

І нагадування - також умовний піар

Часто мають форму "розігруємо книгу з підписом автора" чи "крило від ланцета/ шахєда" чи проводимо якісь публічні акції для дітей

Тільки так якось процес рухається

Візьміть того ж стерненка

Без відео щодня - хіба можна було б зібрати 200+ дронів ?

Нащо порівнювати заохочення та рекламу для ЗБОРІВ..., з рекламою - ОСЬ, БАЧИТЕ ЯКИЙ Я?! ОБЕРІТЬ МЕНЕ президентом ЗНОВУ!
Це... несумісні речи
   
Re: На крові

А потім з,вичайно забере ? Так зелепуки ? ))))
   
Re: На крові

Ви вже почали...

Що я хочу на все це сказати...:
Амери лошари, просто пакують, просто постачають, а могли б як сивочолий свін - спочатку розкласти, наприклад, десь у Аризоні на полі атакамси, бажано дотримуватись стилю вишиванок!
Ну маєш ти грошей, натиріл у свій час, робиш ти добру справу, ну то і роби по тихому, нащо ці узори викладати, це напевно зайняло не одну годину та задіяло не одну людину!
Тому свиня, вона навіть і у таких потрібних для ЗСУ справах залишається піарною свинею!
А все з-за того, що хоче до влади знову, тому "прогресує" від декількох боксів з полуницею до дієвої партії дронів!   
І спробуйте мені сказати, що це не піар, якби не ось ці узори, я б ще щось подумав протилежне..., а у такому разі мені все ясно...!
Сивочолий проти перукочолого.
   
Re: На крові

А потім з,вичайно забере ? Так зелепуки ? ))))

Добре, хоча я не вважа себе зелепукиним..., але відповім заблукавшим...:
Сивочола свиня потім забере, наприклад, новим Роттердамом++, минулий обійшовся громадянам України  у 40 ...ярдів.
А потім підпише Мінськ 3
   
Re: На крові

Сивочолий проти перукочолого.

Щось нове, може боневтік..., забули?! 
   
Re: На крові

Дякую  5 му президенту України П. Порошенко за його вклад а нашу Перемогу!
   
Re: На крові
den

Нащо порівнювати заохочення та рекламу для ЗБОРІВ..., з рекламою - ОСЬ, БАЧИТЕ ЯКИЙ Я?! ОБЕРІТЬ МЕНЕ президентом ЗНОВУ!
Це... несумісні речи
Чому несумісні ?

   
Re: На крові

Нащо порівнювати заохочення та рекламу для ЗБОРІВ..., з рекламою - ОСЬ, БАЧИТЕ ЯКИЙ Я?! ОБЕРІТЬ МЕНЕ президентом ЗНОВУ!
з іншої сторони президентом може бути обраний будь-який волонтер
то що, тепер нікому не розкладати дрони в кадрі?
   
Re: На крові

Пройшло два рочки, а прихидьники певної політичної сили продовжують "знущатись над вбитою стюардесою". Та закопуйте вже її зі словами "як дістала ця безумна розпуста"...




Останнє редагування: 24 травня 2024 09:17:29 від Mur Master
   
Re: На крові

Скачуть шавки петрофоби
   
Re: На крові
TC

Ну, кожен допомогає як може.
Правда Geo грозився шо Петро Патріотів для Харкова придбає, ну, поки дрони.
   
Re: На крові

Скачуть шавки петрофоби

 :-B
Не закопають вони стюардесу, звикли "бавитись" у цю гру...  :weep:
   
Re: На крові

Это вам не Квартал-95))


   
Re: На крові

хай викладуть сумму, яку виклав чинний зі свого карману з зароблених на контенті у стані ворога.
і скільки однопартійці вклали, також.
а вже потім нехай співають славнів Петру.
   Похеру. Я ярый противник Порошенко, и меня не упрекнуть в симпатиях к нему. Но!
   Сделал дело- молодец, и тут ему народная благодарность. Дроны есть? Есть. Каким способом? Да ниибёт...
   
Re: На крові
HSM

Geo
Ну нах ця профанація ?
Робить і молодець
Молодець
Але в 17 році він чомусь
Сагайдачного на кузні ремонтував
А він в Одесі стояв
І ще купа всякої не інтернетної
Хєрні була

Це дуже слизький пацик

Є і мінуси і плюси
   
Re: На крові

міг би піднести ціну на шоколядки не на 1 коп. а на дві. Тоді б українці купили б не 2 а 4 тисячі дронів
   
Re: На крові

Geo
Ну нах ця профанація ?
Робить і молодець
Молодець
Але в 17 році він чомусь
Сагайдачного на кузні ремонтував
А він в Одесі стояв
І ще купа всякої не інтернетної
Хєрні була


Це дуже слизький пацик

Є і мінуси і плюси

тоді з кожної праски херня летіла
а де той фрегат мав стояти?
його мали в кузню перетягнути для модернізації радіолокаційної станції?
   
Re: На крові
HSM

тоді з кожної праски херня летіла
а де той фрегат мав стояти?
його мали в кузню перетягнути для модернізації радіолокаційної станції?

Кузня ремонтували радіолокацію ???
Хм , не знав  :D
Тама вся бугалтерія всцикалася
З цього ремонту
Ви чули слово фікція ?
   
Re: На крові
LSD

Зелено сині дебіли, коли ви заспокоїтесь?
   
Re: На крові

Ви вже почали...

Що я хочу на все це сказати...:
Амери лошари, просто пакують, просто постачають, а могли б як сивочолий свін - спочатку розкласти, наприклад, десь у Аризоні на полі атакамси, бажано дотримуватись стилю вишиванок!
Ну маєш ти грошей, натиріл у свій час, робиш ти добру справу, ну то і роби по тихому, нащо ці узори викладати, це напевно зайняло не одну годину та задіяло не одну людину!
Тому свиня, вона навіть і у таких потрібних для ЗСУ справах залишається піарною свинею!
А все з-за того, що хоче до влади знову, тому "прогресує" від декількох боксів з полуницею до дієвої партії дронів!   
І спробуйте мені сказати, що це не піар, якби не ось ці узори, я б ще щось подумав протилежне..., а у такому разі мені все ясно...!
Ви сплутали державні закупівлі з волонтерською діяльністю.
   
Re: На крові

Добре, хоча я не вважа себе зелепукиним..., але відповім заблукавшим...:
Сивочола свиня потім забере, наприклад, новим Роттердамом++, минулий обійшовся громадянам України  у 40 ...ярдів.
А потім підпише Мінськ 3
Не переживайте в так. Поки "Мінськ 3" не підпишуть виборів не буде.
   
Re: На крові

Підсвинки продовжують гратися зі стюардесою,  заривайте її вже... :weep:

   
Re: На крові

Юга-плакулор-міністр-депутат, чому бойко у Раді? Це питання риторчне... :weep:


   
Re: На крові

з іншої сторони президентом може бути обраний будь-який волонтер
то що, тепер нікому не розкладати дрони в кадрі?

Я ще можу зрозуміти коли ці дрони розкладають безпосередньо у військових частинах...
Але коли ти вирішив зробити таку допомогу, то набагато приємніше коли ця допомога доходить швидко та вчасно!!!
Скільки годин, якщо не діб потратило ця свиня на цей піар?!
Треба ж було розвантажити, розпакувати кожну коробку та зібрати, викласти на пів гектару..., потім навпаки - розібрати, запакувати, завантажити и.т.п..
То напрошується простий підсумок - ця допомога зроблена свинею у першу чергу   для самопіару, я не вірю у щирість цієї допомоги!
Але згоден з реченням - з паршивої вівці хоча б шерсті клок!


Останнє редагування: 24 травня 2024 19:02:53 від CrackFind
   
Re: На крові

Ви вже почали...

Що я хочу на все це сказати...:
Амери лошари, просто пакують, просто постачають, а могли б як сивочолий свін - спочатку розкласти, наприклад, десь у Аризоні на полі атакамси, бажано дотримуватись стилю вишиванок!
Ну маєш ти грошей, натиріл у свій час, робиш ти добру справу, ну то і роби по тихому, нащо ці узори викладати, це напевно зайняло не одну годину та задіяло не одну людину!
Тому свиня, вона навіть і у таких потрібних для ЗСУ справах залишається піарною свинею!
А все з-за того, що хоче до влади знову, тому "прогресує" від декількох боксів з полуницею до дієвої партії дронів!   
І спробуйте мені сказати, що це не піар, якби не ось ці узори, я б ще щось подумав протилежне..., а у такому разі мені все ясно...!

Ну його ж стільки років обсирали і досі обсирають.
То має ж людина "доводити що не верблюд"

 :lol:
А якби не викладував а постачав таємно, то тв ж таки дописувачі волали б що не допомагає, що какіє ваши доказатєльствп
   
Re: На крові

Ну його ж стільки років обсирали і досі обсирають.
То має ж людина "доводити що не верблюд"

 :lol:
А якби не викладував а постачав таємно, то тв ж таки дописувачі волали б що не допомагає, що какіє ваши доказатєльствп

Наші бійці завжди вдячні, тому обов'язково повідомили б і про цю подію...
Але сивочолому потрібна гарна картинка, він ніколи жодної копійки не вкладає без особистої вигоди з цього, ось намалював картинку з дронів на пів гектару!  :laugh:
Уявить якби амери так робили, від них і без цього піару не дочекаєшся той допомоги, а то в загалі б дивилися ми тільки картинки на три гектари з атакамсів, наприклад... 
   
Re: На крові

Наші бійці завжди вдячні, тому обов'язково повідомили б і про цю подію...
Але сивочолому потрібна гарна картинка, він ніколи жодної копійки не вкладає без особистої вигоди з цього, ось намалював картинку з дронів на пів гектару!  :laugh:
Уявить якби амери так робили, від них і без цього піару не дочекаєшся той допомоги, а то в загалі б дивилися ми тільки картинки на три гектари з атакамсів, наприклад...

Ми тебе обсиратимемо а ти роби добрі справи тишком-нишком!
Бо інакше ми не тільки не припинимо обсирання а й додамо звинувачення у самопіарі. За твоє жито тебе ж і бито.
   
Re: На крові

Добре, хоча я не вважа себе зелепукиним..., але відповім заблукавшим...:
Сивочола свиня потім забере, наприклад, новим Роттердамом++, минулий обійшовся громадянам України  у 40 ...ярдів.
А потім підпише Мінськ 3

Це твої вологі фантазії, хто і чого зробив БИ. Ти дивись, хто та що зробив.
   
Re: На крові

Ми тебе обсиратимемо а ти роби добрі справи тишком-нишком!
Бо інакше ми не тільки не припинимо обсирання а й додамо звинувачення у самопіарі. За твоє жито тебе ж і бито.

Ми не обсиратимемо, це ви самі придумали, ми говоримо правду такою, якою вона є.
Це не його жито, воно вкрало це жито, все життя своє він краде жито, але для цього йому потрібні вагони у владі, тому зара трохи витрачається на рекламу...  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія