Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові 8-:

У Львові триває Другий Форум російської опозиції

У Львові 22-23 травня відбувається Другий Форум Російської опозиції, перший Форум пройшов 17 березня 2024 року у Києві ( ;o ).

Учасники Форуму підтримали Українську Формулу Миру, яка означає відновлення порушенного хуйло міжнародного права. Вільна росія – це правова держава та відповідальний учасник міжнародних відносин, а не міжнародний ізгой, яким зробив росію хуйло. Ухвалення української формули миру – це єдиний шлях для Росії для повернення у світ цивілізованих міжнародних відносин, а також обов'язкова умова для зняття санкцій. 

Учасники Форуму також підтримали збройний опір пyтінським (WTF?) окупантам. Закликали громадянське суспільство росії підтримувати російських добровольців, що воюють на боці України.

На Форумі виступатимуть радник Офісу Президента України Михайло Подоляк, Гарі Каспаров, Леонід Невзлін, Михайло Ходорковський, Марк Фейгін, Віктор Шендерович, письменник Михайло Шишкін, опозиційний політик та учасник Форуму вільної Росії Іван Тютрін, Альфред Кох, Євгенія Чирікова, представники Легіон «Свобода Росії », Російського добровольчого корпусу, Сибірського Батальйону та багато інших.

У рамках порядку денного Форуму планується обговорення трьох ключових напрямків.

Перший напрямок - "Політична синергія". Представники російської політичної опозиції можуть мати різні погляди на майбутнє вільної Росії, але першочергова мета одна – демонтаж режиму хуйло. Тому опозиція має об'єднатися навколо трьох важливих аспектів сьогоднішньої боротьби з режимом хуйло – засудження та невизнання президентських виборів у Росії, українська формула миру та підтримка збройної опозиції.

Другий напрямок – «Культурний фронт». Вільна російська культура – це зброя, якої найбільше боїться режим хуйло. Об'єднання російської культурної та інтелектуальної опозиції з опозиційними політичними центрами та підтримка тих, хто вже зараз зі зброєю в руках бореться з хуйло – це сильний удар по нинішньому режиму в Росії.

Третій напрямок дискусії – «Інформаційний прорив». Режим хуйло багато в чому тримається на брехні та пропаганді. Росіяни перебувають у інформаційної «блокаді» та її прорив – одне з найголовніших завдань російської опозиції.

За підсумками Форуму планується підписання резолюції.
   
На Форумі російської опозиції на підтримку України, що проходить у Львові, виступив радник Офісу Президента України Михайло Подоляк.

«Вы – большой народ, не забывайте никогда об этом. Вы сможете решить все задачи, которые перед вами стоят. Большое количество россиян сейчас находится в тюрьмах именно по факту поддержки Украины. Это дает надежду, что страна имеет другой стержень, не только хуйло. И в Украине тоже это будут знать, пройдет какое-то время. В России в один прекрасный момент все случится обвально. В этот момент будет важно встроиться в этот поток, оставив внутренние дискуссии. Поход «вагнеровцев» на Москву показал, что силовой вертикали, которая умеет жестко защищаться, нету. Есть силовая вертикаль, которая умеет работать с диссидентами. То, что все это гнилое посыпется — очевидно. Несмотря на нарастающие депрессивные настроения, делайте то, что вы сейчас делаете, и в определенный момент будет шанс», — обратился Подоляк к участникам Форума.
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Льові  8-:
Geo

Залишити батальони і Каспарова.

Всіх інших на крабовиє палочкі.
   
Виступи росіянців можна подивитися тут https://www.youtube.com/@Activatica/videos
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

Куди ж без Подоляка?

Без нього і Віктору Фьодоровичу страусіний лапоть на ногу не ліз.
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

Виступи росіянців можна подивитися тут https://www.youtube.com/@Activatica/videos


Дякуємо. Краще Порнхаб. І приємніше. І корисніше для душі.
   
https://t.me/babchenko77/9837
ОСЬ ТАКИЙ ПИЗ.....ЦЬ. ПОКИ ХЛОПЦІ ГИНУТЬ ПІД ХАРКОВОМ У ЛЬВОВІ МОСКАЛІ ОРГАНІЗОВУЮТЬ ФОРУМ І ДІЛЯТЬ ВЛАДУ В РАШЦІ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ХЛОПЦІ НА ФРОНТІ ЗДОБУДУТЬ ПЕРЕМОГУ.

ЯКА ВІЙНА? ЯКІ КРИНКИ? В ЛЬОВІ МОСКАЛИКИ ПРОВОДЯТЬ ФОРУМИ
на яких виступають офіціійні  особи України

все

БРАТИ ВСІХ ЗА ЖАБРИ І В КРИНКИ
ХАЙ ТАМ ПРОВОДЯТЬ ФОРУМ
   
Погуглив.
Ніде інфи нема.
2 сцили максимум.
Підпільний якийсь.
   
Погуглив.
Ніде інфи нема.
2 сцили максимум.
Підпільний якийсь.

Ага, не хочуть дратувати нарід. Навіть Фейгін нічого не сказав.
   
Знайшов!

Міський голова Андрій Садовий повідомив про можливий з’їзд російської опозиції у Львові. Про це він повідомив у своїх соцмережах.

«Пишуть, що у Львові сьогодні працює форум якоїсь російської опозиції. Учасники нібито Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович та інші прізвища, мені не дуже відомі. Хто знає, це якийсь жарт?», – пише мер Львова.

У пресслужбі управління Служби безпеки України у Львівській області повідомили Tvoemisto.tv, що наразі з'ясовують, що трапилось.
   
А що в Бердичеві не могли провести?
   
А Андрійкові кацожиди долю не дали  :(
   
Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до правоохоронців через проведення у місті форуму російської опозиції, про який не було відомо міській владі.

«Пишуть, що у Львові сьогодні працює форум якоїсь російської опозиції. Учасники нібито Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович та інші прізвища, мені не дуже відомі. Хто знає, це якийсь жарт?», – написав Андрій Садовий 23 травня.

Міський голова зазначив, що скерував запит з приводу згаданого заходу у правоохоронні органи.

Про проведення у Львові «Форуму вільної Росії» повідомив один із його співорганізаторів, екс-депутат Держдуми Росії Ілля Поньомарьов. З його слів, захід відбувся за участі представників української влади та представників добровольчих батальйонів росіян, які воюють у складі ЗСУ.

«Львівський форум російської опозиції пройшов на найвищому рівні. Від провідних опозиційних об'єднань взяли участь понад 40 учасників. У роботі взяли участь представники всіх трьох добровольчих батальйонів. Були також представники Офісу президента України та Верховної Ради», – йдеться у дописі.

https://zaxid.net/news/
   
Щось нашого Андрійка ні в що не ставлять.  :(
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

Знайшов!

Міський голова Андрій Садовий повідомив про можливий з’їзд російської опозиції у Львові. Про це він повідомив у своїх соцмережах.

«Пишуть, що у Львові сьогодні працює форум якоїсь російської опозиції. Учасники нібито Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович та інші прізвища, мені не дуже відомі. Хто знає, це якийсь жарт?», – пише мер Львова.

У пресслужбі управління Служби безпеки України у Львівській області повідомили Tvoemisto.tv, що наразі з'ясовують, що трапилось.


Серед гор сміття і під джаз Міши Фрідмана. Чи вже сміття нема? Я ж не в курсі з того часу, як я коє што сказав на Майдані пану Садовому. В перерві між пожиранням Торта Рошен і Кави.
   
При Свинютці такого не було б.
Я вже не кажу при Михальчишині.
 :-G  Задовому!
   
Чи вже сміття нема?

Сміття вже нема. Там Свинютка почав вивозити за 300 лямів.
   
 :gigi:

   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

Сміття вже нема. Там Свинютка почав вивозити за 300 лямів.

Піхуй.

Я Садового і так люблю.

Коли ми збирались в черговий раз Жерти Торти Рошен на Крові на Майдані....і запивати Адською Кавою з Прєісподнєй, змеленою на кістках русскоязичних младєнцев....це в ті часи, коли Київ скандував - Зєля - ЧМО!.............на Майдані УРОЧИСТО з'явився пан Садовий. В очочках.

Я йому десь з 7 метрів гучно так через натовп:-

- А якого біса Ви тут робите, пан Садовий?
Він:

- А хто це там такий, підійдіть ближче?

Я ломлюсь через натовп впритик до нього і в упор кажу:

- ще раз повторюю, ДЯДЬКУ, що Ви тут робите серед " Справи Громад", військових і інших порохоботів, НА МАЙДАНІ ЗАРАЗ, якщо Ви Порошенка весь час з гівном змішували?


ВІн бачить, що я на відстані руки....і сракою назад попятілся аж на два ряди. І мовчить. Тільки окуляри сверкнули. СЛОВА НЕ СКАЗАВ МЕНІ. До речі...Охорони не було, або не втручувалась. Треба віддати належне.
   
Піхуй.

Я Садового і так люблю.

Коли ми збирались в черговий раз Жерти Торти Рошен на Крові на Майдані....і запивати Адською Кавою з Прєісподнєй, змеленою на кістках русскоязичних младєнцев....це в ті часи, коли Київ скандував - Зєля - ЧМО!.............на Майдані УРОЧИСТО з'явився пан Садовий. В очочках.

Я йому десь з 7 метрів гучно так через натовп:-

- А якого біса Ви тут робите, пан Садовий?
Він:

- А хто це там такий, підійдіть ближче?

Я ломлюсь через натовп впритик до нього і в упор кажу:

- ще раз повторюю, ДЯДЬКУ, що Ви тут робите серед " Справи Громад", військових і інших порохоботів, НА МАЙДАНІ ЗАРАЗ, якщо Ви Порошенка весь час з гівном змішували?


ВІн бачить, що я на відстані руки....і сракою назад попятілся аж на два ряди. І мовчить. Тільки окуляри сверкнули. СЛОВА НЕ СКАЗАВ МЕНІ. До речі...Охорони не було, або не втручувалась. Треба віддати належне.
А шо,  Порошенко майдан приватизував, чи шо? Там були різні політики
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

Зі слова "Дядьку" там трохи всі при*уїли. Хтось гигикав, всі інші мертво замовчали.
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

А шо,  Порошенко майдан приватизував, чи шо? Там були різні політики


Нє. Я про Садового. Який хотів з нами піти на Банкову.
   
як говорив Гопнік "ну і чим погано?". хай спілкуються :-)o
   
як говорив Гопнік "ну і чим погано?". хай спілкуються :-)o
бабчєнка  аЛкаши там нема
   
у аркаши єсть рабсєйскій паспарт, і іщьо д'сятак другіх паспартов


Во Львове начал работу Второй Форум российской оппозиции в поддержку Украины
На Форуме выступят советник Офиса Президента Украины Михаил Подоляк, Гарри Каспаров, Леонид Невзлин, Михаил Ходорковский, Марк Фейгин, Виктор Шендерович, писатель Михаил Шишкин, Альфред Кох и многие другие.

Украинцы, скажите, а как у вас граждане РФ мужского пола мобилизационного возраста пересекают границу так спокойно?
Указом Президента от 14 марта 2022 года въезд граждан РФ в Украину прекращен. Никто ж из российской оппозиции от гражданства РФ не отказался, я так понимаю?
Не, я ничего против конкретных персоналий не имею - ради бога, как-то фиолетово, похуй - меня сам факт такого свободного въезда в Украину каждый раз возбуждает, как институтку.
Мне вот почему-то ни разу так и не удалось. Ни с машинами, ни дронами, ни с прицелами. А тут Альфред Кох во Львове вещать будет.
Я тоже хочу, чо. Что, так можно?
А, ну, да. Подоляк. Чего это я.
В общем, львовяне, у вас там Виктор Анатольич на первой останивке вышел.
Зупинка за рогом, говорит.
   
Украинцы, скажите, а как у вас граждане РФ мужского пола мобилизационного возраста пересекают границу так спокойно?

От і наш Андрійко в офуї
   
От і наш Андрійко в офуї
Андрійко їх по паспортам знає?
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Во Львове начал работу Второй Форум российской оппозиции в поддержку Украины
ППЦ, одним словом. Диверсія, курва!  :D
   
ППЦ, одним словом. Диверсія, курва!  :D

який жах ©
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

який жах ©

Ужас! (с)
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

Цитуєш мене, так цитуй правильно, поет Нєзнайка.
   
Цитуєш мене, так цитуй
То я не тебе, а Стерненка процитував.
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

То я не тебе, а Стерненка процитував.

Умгм.
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

Саме після моєї гілки, де вся зелена кацапокурвляча блядота почала мене ПАТРІОТИЧНО УКРАЇНСЬКОЮ (а як же!) виправляти на "жах".

Умгм.
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Підпільний якийсь.

Підпільники кіндрати, йопт  :facepalm1:



   
Саме після моєї гілки, де вся зелена кацапокурвляча блядота почала мене ПАТРІОТИЧНО УКРАЇНСЬКОЮ (а як же!) виправляти на "жах".

Умгм.

ужас ©
   
Шейтельман гарно колекціонує зашквари усіх «опозиціонерів», але його треба регулярно дивитися

   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:
Geo

ужас ©

 (tu)

І Славень Заспівай! (с)
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

А як того шиндировічя пустили в Україну?

Жах! (с) Ужас! (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія