Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові 8-:

Ну смішно так - але що краще щоб нічого не було?  :facepalm:

Так це і є нічого.
   
На текстах читав Акунін  книжку в Лондоні презентував руссожопозиції, було гламурно, лише українці питання невдобні ставили  :(
   
«Скажіть, будь ласка, скільки ви задонатили ЗСУ й кому? Як ви вважаєте, кому зараз треба більше допомагати: українським біженцям чи російським мігрантам?» — запитала я в письменника на зустрічі з читачами в Лондоні, де він нині живе. Чхартішвілі презентував десятий том «Історії Російської держави».

Зал на хвилину завмер і незадоволено загудів, а сусідка на гальорці відсахнулась і посунула ногою мою сумку так, неначе звідти стирчав коктейль Молотова.

Письменник взяв кількасекундну паузу і відповів, що ніколи не донатив ЗСУ, бо не може нищити власну аудиторію:

«Я вважаю дії Росії злочинними, проте не хочу вбивати співвітчизників, навіть якщо вони погані й кругом не праві. Це вище моїх сил».
   
Норм, ми ж європейська країна.
   
Між іншим, фінальна резолюція ніби непогана, Садовий - ну тут промовчу  :facepalm:

Вважаю, що будь-які форуми, які проти того режиму, треба підтримувати. Уявимо: десь в Мюнхені при совку дали трибуну представникам українського дисидентського руху 60-70х років. Чи приємно було б, щоб німці хейтили "червонодупих комуняк", тому що вони там в совку усі однакові?

Мені здавалося, що постійно лунала теза, що харошиє русскіє - це тільки ті, хто за збройний спротив режиму. Ну так ось, це ж вони. Знову чимось не догодили?

Звісно, я ставлюся до всього цього дуже обережно, але більш доцільно такому сприяти, а не відштовхувати.

P.S. Латиніної ж з Люсіком там не було - це показово  :laugh:
   
Садовий - ну тут промовчу

йому не скзали, бо конспірація
   
Звісно, я ставлюся до всього цього дуже обережно, але більш доцільно такому сприяти, а не відштовхувати.

P.S. Латиніної ж з Люсіком там не було - це показово

там, наскільки я зрозумів були хороші рускі що підтримують збройний опір, не навальнята що за мир...
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Українці не люблять російську опозицію. Це факт, хоча причини цього беспезди цікавого явища будуть багатьом незручні.
Кому саме?
Вас влаштовують конкретні вислови Шендеровича щодо "нацистів" в Україні?
Може ви сумніваєтеся - а чи не має рацію масковський шендерович і в Україні справді розгул справжнього нацизму, справжнього - а не того, що сидить міцно вбитий  у рашистських головах?
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Латиніної ж з Люсіком там не було - це показово
Скоріш за все вони самі не захотіли би, якби навіть були запрошені.
   

там, наскільки я зрозумів були хороші рускі що підтримують збройний опір, не навальнята що за мир...

схоже на те
   
Скоріш за все вони самі не захотіли би, якби навіть були запрошені.

Звісно, бо Люсіка б одразу бусифікували, а Латиніна ризикувала отримати відро лайна (в прямому сенсі) :lol:
   
@ ШОУБІСИКИ (Марина і Богдан з ютуб-канала Цензора)

Кілька слів з приводу форумів якихось росіян у Львові. Пишу з точки зору політтехнології.

Перше, я цілком допускаю, що наше ГУР МО намагається працювати з російською стороною — це грамотно і правильно. Це і є їхньою парафією, але диявол, як завжди криється в деталях.

1. Левова частина людей із цих панелей абсолютно нецікава самим росіянам. Чимало цих псевдоопозиціонерів багато років мешкає закордоном, отримує шведські та німецькі гранти на свою імітацію бурхливої діяльності і їх не колише життя всередині рф пересічної людини. З таким фундаментом мрії цих товаришів про те, як ми осідлаємо процеси після смерті хуйло — смішні і недалекі. Всі морди з форуму ніколи не стануть новими політичними елітами. Для пересічних росіян вони ніхто і звати їх ніяк — при тому, що вони мали медійність, були депутатами і працювали на хуйло. Це знак, що давно треба працювати не з цими дармоїдами, а брати іншу вибірку.

2. Присутність на заході зашквареного лизоблюда Михайла Подоляка, якого свого часу депортували з Мінська за надмірно проросійські погляди — понижує статус акції нижче плінтуса. Він справді спеціаліст в глибинній росії чи просто спеціаліст потриндіти про «українських хуторян» в ефірі нудної молі Латиніноі? Яка спить і бачить еротичні сни про Арестовича без майки і Київ, як центр російського світу.

Подоляк з недавнього часу дещо усунений від піар-процесів Зеленського. Але вперто хоче прогнутись і показати свою лояльність. Тому недавно видав облизувальну заяву про те, як хоче аби Зеленський пішов на другий термін.

В цілому, якщо це «куратор» роботи з росіянами та білорусами — то можу з упевненістю сказати, що вся ця робота піде в унітаз.

3. Перцю додала заява Садового, який буцімто не знав про форум. І звернувся з заявою до правоохоронних органів. Це лукавство і гра на емоціях львівʼян, які явно не в захваті, що і розпал війни — низка мужиків призовного віку з російськими паспортами шастає по місту, як в 1939. Також лукавство полягає в тому, що колись цілком прикольний 24 канал — дітище родини Садових — перетворилось в агітку пушкіністанців. І там кого лише не побачиш від специфічного Осєчкіна до шматка буженини в брудних шортах Бикова. Фу і ганьба. До слова, вчора там була порція інтервʼю з запрошеними форумʼянами. То чи справді пан мер не знав?

4. Емоційне тло. Ці посиденьки у Львові могли би пройти непомічено, якби паралельно окупанти не обвалювали Харків. І не вбивали жінок, які працювали на типографії, яка друкує ледве не половину українських книжок для дітей. Тому реакція в стилі «що це за прутня?», — цілком логічна.

5. Із хорошого. У форумі брали участь представники добровольчих формувань. Це чи не єдині достойні представники РФ. Але весь їх позитив обнуляється, коли про них пише колишній кремлівський політтехнолог Марат Гельман, який працював в Україні на початку 2000-х, брав участь у президентській кампанії Віктора Януковича 2004 року і був співавтором технології цензури темників. Тепер це у нас великий борцун з хуйло?

PS. Працювати над розвалом рф треба. Але варто розуміти тригери і тонкощі минулих злодіянь проти України проти кожного персонажа, який рветься в спікери. Бажаю ГУР МО більш відточених ідей на майбутнє.
   
"Ворог мого ворога - мій друг".
Хоч "жопо-", але хай колупають Хуйла як можуть.
   
Цитувати
1. Левова частина людей із цих панелей абсолютно нецікава самим росіянам

Оце експертів підвезли...

Достатньо, щоб було цікаво тій меншості, хто здатний організувати БУНД в той час, поки іншим буде нецікаво. Яка там свого часу підтримка була в Чаушеску?
   
Отже, у Львові було проведено (таємно! подалі від людських очей!) так званий форум так званої російської так званої опозиції.

З цього плюгавого приводу скажу таке:

1. Влада сама порушує Указ президента про заборону в'їзду громадянам росії. Вони можуть в’їжджати лише по дипломатичному паспорту, або якщо мають посвідку на тимчасове/постійне проживання в Україні.

2. Влада не лише впустила громадян росії, але й сама їх привезла, забезпечивши охорону, логістику й найвибагливіші умови перебування.

3. На це стопудово було потрачено кошти держбюджету. Думаю, кошторис цього збіговиська імпотентів містить суми з шістьма нулями мінімум.

4. Дивно, чому Львів? Вважаю логічним проводити «форуми російської опозиції» в околицях Вовчанська, Бахмута або Авдіївки.

5. Так звана опозиція – це діячі в еміграції, в екзилі, в вигнанні. Сам факт їхнього виїзду з росії означає неспроможність боротися з хуйло.

6. Вони – ніхто. Це «зрадники» з нульовою політичною перспективою, нульовим впливом на суспільну думку, нульовими ресурсами вести бодай якусь діяльність.

7. Ідея-фікс офісу президента про так званих «хороших руских» - це самогубство.

8. Рідний брат Подоляка – громадянин росії й полковник ФСБ.

9. ГУР має займатися іншими справами. Наприклад, регулярно випускати в люди заслуженого балабола України, триразового володаря звання Містер Тріпло-2022, 2023, 2024, з черговими фантазмами про каву в Криму та розпад росії в наступному кварталі.

10. Наступного разу як захочуть освоїти кошти на щось подібне – краще привезти Аллу Пугачову й Максима Галкіна. І ККД буде вищим, і принаймні буде з гумором.

Остап Дроздов (с)
   
Мені здавалося, що постійно лунала теза, що харошиє русскіє - це тільки ті, хто за збройний спротив режиму. Ну так ось, це ж вони.

Троє представників легіону "Свобода Росії". Де РДК?




Останнє редагування: 24 травня 2024 18:23:26 від villar
   
Їм то Бабченко  і дорікає. Типу я якийсь дурень простий збираю бабло для України, а вони зі вхожістю в західні дома ніфуя не зібрали
що там, донатив аркаші на яндекс-кафєльок?
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

А може цей форум відповідь форуму хуйла з якуком і булььою в біларусії
   
що там, донатив аркаші на яндекс-кафєльок?
Нє
   
Дуракам не йметься...вам кацапо опозиціонери завіжають?шо з вами робити. Мо' примусово на Кульпарківську відправити, і ці процедури допоможуть? Шо ж вам не подобається??? б***ь
   
Отже, у Львові було проведено (таємно! подалі від людських очей!) так званий форум так званої російської так званої опозиції.

З цього плюгавого приводу скажу таке:

1. Влада сама порушує Указ президента про заборону в'їзду громадянам росії. Вони можуть в’їжджати лише по дипломатичному паспорту, або якщо мають посвідку на тимчасове/постійне проживання в Україні.

2. Влада не лише впустила громадян росії, але й сама їх привезла, забезпечивши охорону, логістику й найвибагливіші умови перебування.

3. На це стопудово було потрачено кошти держбюджету. Думаю, кошторис цього збіговиська імпотентів містить суми з шістьма нулями мінімум.

4. Дивно, чому Львів? Вважаю логічним проводити «форуми російської опозиції» в околицях Вовчанська, Бахмута або Авдіївки.

5. Так звана опозиція – це діячі в еміграції, в екзилі, в вигнанні. Сам факт їхнього виїзду з росії означає неспроможність боротися з хуйло.

6. Вони – ніхто. Це «зрадники» з нульовою політичною перспективою, нульовим впливом на суспільну думку, нульовими ресурсами вести бодай якусь діяльність.

7. Ідея-фікс офісу президента про так званих «хороших руских» - це самогубство.

8. Рідний брат Подоляка – громадянин росії й полковник ФСБ.

9. ГУР має займатися іншими справами. Наприклад, регулярно випускати в люди заслуженого балабола України, триразового володаря звання Містер Тріпло-2022, 2023, 2024, з черговими фантазмами про каву в Криму та розпад росії в наступному кварталі.

10. Наступного разу як захочуть освоїти кошти на щось подібне – краще привезти Аллу Пугачову й Максима Галкіна. І ККД буде вищим, і принаймні буде з гумором.

Остап Дроздов (с)

 Остапе , йди нахуй
   
Звертання "дядьку" - давня традиція в Україні.
Це як в Великобританії, наприклад, звертання "сер")
   
А що кацапи про форум пишуть?
Хтось моніторив, нє?
   
Уявимо: десь в Мюнхені при совку дали трибуну представникам українського дисидентського руху 60-70х років. Чи приємно було б, щоб німці хейтили "червонодупих комуняк", тому що вони там в совку усі однакові?
отжи курва
українці що збиралися в мюнхені тримали до середини  50х зброю в руках
вбивали ворога
і виходили через карпати коли репресивна машина тотально перекрила можливість боротьби

а кацапи з ютюбів сидять в відні отримуючи пенсію колишнього депутата госдури
і точно її не втратять  щоб ви тут в їх захист не розписували   
горба вони гнути не будуть
бо то гарантований дохід з рашки а не пістьож  про високі матерїї

хуйло додав пару статей в ук рф  і кацапи за кордонами  різко полиняли
бо майно доходи від свого бізнесу і пенсіон в рашці втачати не мають бажання
тому і вішають плашки що вони агенти
а комерцплощі і квартири там працюють

як можна уявляти що воїн упа в мюнхені чи парижі  вішав би тавро  що він іноагент в усср     
і отримував стабільно  гроші зі львова
???

варто все ж тримти макітру без полови і не кидати такі довільно порівняння 
...
брат мого діда виходив в 52му через татри і дістався родини що жила в парижі
вісім років боротьби в підпіллі
а не тої хєрні якою кацапи з ютьюбів кормлять

підпілля в кацапів можливо і  є
але то точно не то лайно що в тут в плахуті на здибанки з кураторами ходить 
мають українців за ідіотів (не на камеру)

ті кацапські консерви  вже почало рвати
риторика не на камеру змінилася
дайте час
самі побачите
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Ой людоньки, шож се твориця, форум провели, жах!!!
   
отжи курва
українці що збиралися в мюнхені тримали до середини  50х зброю в руках
вбивали ворога
і виходили через карпати коли репресивна машина тотально перекрила можливість боротьби

а кацапи з ютюбів сидять в відні отримуючи пенсію колишнього депутата госдури
і точно її не втратять  щоб ви тут в їх захист не розписували   
горба вони гнути не будуть
бо то гарантований дохід з рашки а не пістьож  про високі матерїї

хуйло додав пару статей в ук рф  і кацапи за кордонами  різко полиняли
бо майно доходи від свого бізнесу і пенсіон в рашці втачати не мають бажання
тому і вішають плашки що вони агенти
а комерцплощі і квартири там працюють

як можна уявляти що воїн упа в мюнхені чи парижі  вішав би тавро  що він іноагент в усср    
і отримував стабільно  гроші зі львова
???

варто все ж тримти макітру без полови і не кидати такі довільно порівняння 
...
брат мого діда виходив в 52му через татри і дістався родини що жила в парижі
вісім років боротьби в підпіллі
а не тої хєрні якою кацапи з ютьюбів кормлять

підпілля в кацапів можливо і  є
але то точно не то лайно що в тут в плахуті на здибанки з кураторами ходить 
мають українців за ідіотів (не на камеру)

ті кацапські консерви  вже почало рвати
риторика не на камеру змінилася
дайте час
самі побачите

Я нікого не хотів образити, моє порівняння не тих українців з цими кацапами, а я скоріш про ставлення місцевих, для яких "усі, хто звідти - однакові". Ті, хто там зібралися у Львові, можливо вони не пробували до того протистояти зі зброєю, але зараз займаються саме цим. Плюс, в РФ на них чекають нормальні такі статті, просто в них мозоку більше, ніж в Навального і вони пробують в спротив хоча б так. Зрозумівши, що мертвий опозиціонер вже не опозиціонер.

Я їх не ідеалізую, в очі не заглядаю, але наразі це щось більш-менш притомне, в порівнянні з рештою сцикливого сміття. Якщо помиляюся - ну що ж, час покаже.
   
Ще додам. Такі як Фейгин, Невзоров - вони скрізь відкрито підтримують Україну і мають велику аудиторію ТАМ. Приблизно як свого часу "ворожі голоси" в совку. Є люди, які просто завжди в опозиції і не довіряють ящику. Впевнений, що подібний підхід крапля за краплею працює, і якщо це зупиняє "їхніх мальчіков" від контракту, то вже великий плюс. Повинна бути якась притомна альтернатива їхній тотальній пропаганді, на цьому відрізку шляху - це в наших інтересах.
   
Ще додам. Такі як Фейгин, Невзоров - вони скрізь відкрито підтримують Україну і мають велику аудиторію ТАМ. Приблизно як свого часу "ворожі голоси" в совку. Є люди, які просто завжди в опозиції і не довіряють ящику. Впевнений, що подібний підхід крапля за краплею працює, і якщо це зупиняє "їхніх мальчіков" від контракту, то вже великий плюс. Повинна бути якась притомна альтернатива їхній тотальній пропаганді, на цьому відрізку шляху - це в наших інтересах.

Були в вони при владі, то й інакше б говорили
Все в них зводиться до приблизно такого: "Украина независимая страна, но..."
   
Пригадалось  :gigi:

https://тсн/svit/moskovska-gazeta-vikoristala-foto-mera-lvova-schob-pokazati-schaslivu-rosiysku-rodinu-328285.html

Останнє редагування: 25 травня 2024 07:30:14 від svo1973
   
там, наскільки я зрозумів були хороші рускі що підтримують збройний опір, не навальнята що за мир...

Цитата: [facebook width=640]https://www.facebook.com/valerii.pekar/posts/10221362974218508?r[/facebook]ef=embed_post
Валерій Пекар
1 д.  ·
Повторю в черговий раз.
1. Немає хороших росіян.
2. Не треба ділити росіян на хороших і поганих. Треба ділити росіян на корисних, шкідливих і неважливих. Корисні наближають нашу перемогу, шкідливі віддаляють нашу перемогу, решта (переважна більшість) є неважливими.
3. Треба допомагати корисним росіянам наближати нашу перемогу. Кожен, хто вважає інакше, фактично ллє воду на млин шкідливих росіян.
4. Немає хороших русскіх, але є хороші нерусскі. (Вибачте, українська мова не пристосована для розрізнення етнонімів нествореної російської національної ідентичності та закам'янілої архаїчної імперської ідентичності).
5. Імперія має бути ліквідована як політична одиниця.
   
Вважайте, що всі хто ходить до цієї шмари, поділяють її мюслі
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Вважайте, що всі хто ходить до цієї шмари, поділяють її мюслі
Я слабо обізнана у цих коцабських пропагандонах, не знаю чим дихала сука Латиніна на зорі своєї появи в інформпросторі, але цій тварюці схоже колись випадково з чиєїсь "легкої руки" навісили ярлика опозиціонерства Хуйлові, чого насправді ніколи не було
До того ж вона тупа цинічна тварина, бо глузливо дорікати групі хлопців тим що не завалили ядерну имперію - це просто за межею здорового глузду
   
Якщо Латиніна лає той з'їзд, значить годне було діло  (tu)  :gigi:
   
Латынина таки мудиха
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Тих російских підарів не зустрічать у Львові потрібно, а пиз.дити  держаками від лопат.
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Латынина таки мудиха
Ти тільки роздуплився ?  :D
   
Re: Форум російської опозиції (ахахаха) у Львові  8-:

Остапе , йди нахуй
Згоден з Остапом , це мабуть єдиний раз коли я з ним згоден.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія