Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Ситуація як в підручниках нобелівського лауреата з економіки Лаффера, коли збільшення ставок податків не збільшує надходження.
так ти вважаєш що той екстремум знаходиться нижче 10%?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Як на мене, то це не збільшить надходження до бюджету.
Ситуація як в підручниках нобелівського лауреата з економіки Лаффера, коли збільшення ставок податків не збільшує надходження. Причини - ті бізнеси, що межують на грані виживання просто припиняють діяльність, а ще частина, що частково працює в тіні компенсує збільшені ставки ще більшим переходом в тінь.
З тінню теж не вдається боротись, тому що якщо побороти тінь, то знову закриються бізнеси, що межують на гарні виживання і саме тінь їх тримає на плаву.
Збільшення ставок збільшує надходження тільки у випадках державних підприємств і у тих, що мають монополію чи тимчасові надмірні прибутки.  Цікаво, яка частка таких підприємств серед всіх.
Ще проблема цієї ідеї збільшення ставок, що ставки різко піднімаються, а бізнеси не завжди можуть пережити такі різкі зміни.



уряди країн зазвичай балансують між точками М та Н і майже ніколи між М та Л
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я як вам ліміти по банківським рахункам:
- 30 операцій на місяць
- 100 000 грн. максимальний обіг

?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я як вам ліміти по банківським рахункам:
- 30 операцій на місяць
- 100 000 грн. максимальний обіг

?

купі-продай можна закривати
   
Дупа
Чи срака
По волонтерській карті легко перевищення буде
Коли тепловізора чи мавіка якогось сплатити

Треба буде ділити рахунки
Або кеш знову буде грати

Дурня в цілому
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я як вам ліміти по банківським рахункам:
- 30 операцій на місяць
- 100 000 грн. максимальний обіг

?

А якщо жінці-дітям-батькам?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я як вам ліміти по банківським рахункам:
- 30 операцій на місяць
- 100 000 грн. максимальний обіг

?
Рахункам чи карткам?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати
U2

Я б наиавто 100% податко поставив би
Окрім звісно військовим

Який Ізраїлі було ( не знаю чи так це зараз )

Коли почнеш випускати авто українського виробництва - поставиш. А що в Україні додано до вартості японських, французьких тощо малолітражок?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

https://t.me/getmantsevdanil/6906
Хто б п*здів про мародерство, але не зелені уїпани 
Ленку-куму з яких надходжень фінансують? Невже наших податків? Хто б міг подумати...
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

купі-продай можна закривати

Ну так якщо це бізнес типу купи-продай, то відкривайте ФОП з роздрібної торгівлею, платіть податок і не матимете ліміту по операціям...
   
так ти вважаєш що той екстремум знаходиться нижче 10%?
Я просто впевнений. Справа в тому, що Україна в позиції найгірших 10% країн по сприятливості заняття бізнесу.
За умов що склалися всі існуючі бізнеси ведуть діяльність в умовах конкуренції і вона затиснута економічними рамками, обмеженим попитом, пропозицією від конкурентів, прибутковістю та собівартістю. І десь третина бізнесів має прибуток, третина просто збиткові і ще третина в стані рівноваги між прибутком та збитками. Так от, кожна дія, що погіршує стан справ митево закриває уже збиткові, а ті що балансують біля нуля переходять в збиткові.
Ставки податку, які є, тільки номінально зображені відсотками, а в реаліях відсоток значно вищий по причині неможливості всю діяльність легально провести через бухгалтерію. Якщо ви маєте свій бізнес, то знаєте, що дуже багато витрат неможливо провести через бухгалтерію. Останні роки - донати на армію, допомога рідним загиблих, виплати по хворобах працівників, доплати за перепрацьовані години, нічні години, виклик електрика, таксі, ремонти, використання власного транспорту для бізнесу, відрядження, представницькі витрати і так далі... А це сотні тисяч підприємств користуються такими оборудками. Я маю бізнес в Україні та в США, в США плачу набагато менші податки у відсотках, хоча ставки податку ніби вищі.
   
Я просто впевнений. Справа в тому, що Україна в позиції найгірших 10% країн по сприятливості заняття бізнесу.
За умов що склалися всі існуючі бізнеси ведуть діяльність в умовах конкуренції і вона затиснута економічними рамками, обмеженим попитом, пропозицією від конкурентів, прибутковістю та собівартістю. І десь третина бізнесів має прибуток, третина просто збиткові і ще третина в стані рівноваги між прибутком та збитками. Так от, кожна дія, що погіршує стан справ митево закриває уже збиткові, а ті що балансують біля нуля переходять в збиткові.
Ставки податку, які є, тільки номінально зображені відсотками, а в реаліях відсоток значно вищий по причині неможливості всю діяльність легально провести через бухгалтерію. Якщо ви маєте свій бізнес, то знаєте, що дуже багато витрат неможливо провести через бухгалтерію. Останні роки - донати на армію, допомога рідним загиблих, виплати по хворобах працівників, доплати за перепрацьовані години, нічні години, виклик електрика, таксі, ремонти, використання власного транспорту для бізнесу, відрядження, представницькі витрати і так далі... А це сотні тисяч підприємств користуються такими оборудками. Я маю бізнес в Україні та в США, в США плачу набагато менші податки у відсотках, хоча ставки податку ніби вищі.

Не зовсім розумію.... в України дуже багато бухгалтерів, та все що ви перерахували, на мій погляд, їх: а) праці, та б) за це вони взагалі гроші заробляють, та мають вміти в правовому полі провести все те що ви перерахували.  Ти забув перерахувати в процентах, долю тих хто заробляє, але зовсім не сплачує податків. наприклад в тому ж таксі в кращі часи це до 97 процентів. Та і зараз, мабуть, не на багато менше. Та ще багато хто крім них. Тут мають бути  бухгалтери на форумі, мабуть, Аліса....   може прокоментує список...  ? Як буде її ласка!
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я так розумію буде сксування ЕП для юросіб і повернення всіх на примусовий ПДВ плюс перегляд лімітів на спрощенку!
   
Я так розумію буде сксування ЕП для юросіб і повернення всіх на примусовий ПДВ плюс перегляд лімітів на спрощенку!

де саме про це написано? в якій саме фразі, документі?   виглядає як твоя фантазія ...
   
Не зовсім розумію.... в України дуже багато бухгалтерів, та все що ви перерахували, на мій погляд, їх: а) праці, та б) за це вони взагалі гроші заробляють, та мають вміти в правовому полі провести все те що ви перерахували.  Ти забув перерахувати в процентах, долю тих хто заробляє, але зовсім не сплачує податків. наприклад в тому ж таксі в кращі часи це до 97 процентів. Та і зараз, мабуть, не на багато менше. Та ще багато хто крім них. Тут мають бути  бухгалтери на форумі, мабуть, Аліса....   може прокоментує список...  ? Як буде її ласка!
Спробую пояснити на конкретному прикладі. В нашу компанію в США приїздить потенційний клієнт. Зустрічаємо його в аеропорту, залишається машина на платній парковці, далі їдеться з ним і його дружиною в ресторан, автомобіль віддається на парковку, обідаємо, платимо чайові офіціантові, відвозимо назад в аеропорт, даруємо подаруноч і назад на роботу в офіс.
Так от, в США всі ці витрати списуються на собівартість і для цього не треба бухгалтера штатного. Навіть чайові парковщик та офіціанту списуються на собівартість і амортизацію власного автомобіля, що був використаний на дорогі в аеропорт і назад.
Завтра в нашу компанію приходять грузчики розвантажити контейнер, це якісь два здоровані-школярі і їм заплатять і все піде на собівартість. Викликаємо електриків чи сантехніків або тих хто чистить водостічні труби, і кожен раз це просто оплачується і все йде на собівартість. Траву на території компанії косить бабця-пенсіонерка, і їй платиться 30 доларів за покіс.
В такій же моїй компанії в Україні все це платиться готівкою. Хочете спитати за бухгатера? Так, в Україні він штатний і на такій зарплаті в місяць, як а США обходиться за рік ( і там і там первинні документи ведуться не бухгалтером).
У мене таке враження, що я тут підтверджую і доказую, що Україна в переліку найгірших місць для бізнесу і це відповідає всім рейтингам, а мені тут пробують доказати щось протилежне, але тоді треба не з мене починати, а з рейтингових агенцій, які Україну ставлять на 147 місце, при тому, що ще 10 років тому вона була взагалі серед країн в кінці - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_by_economic_freedom
   
А західні партнери кордони для українських товарів вже відкрили?

Яким куєм пропонуєцця ріст економіки?  Додоїти корову до смерті?
   
А західні партнери кордони для українських товарів вже відкрили?

Яким куєм пропонуєцця ріст економіки?  Додоїти корову до смерті?
Якщо ферма не приносить прибутку, то або треба менше годувати корову або більше цю корову доїти - популярна думка.
   
А західні партнери кордони для українських товарів вже відкрили?

Яким куєм пропонуєцця ріст економіки?  Додоїти корову до смерті?
Взагалі то США відкрили непогано - мито нульове, просто завожу і все. Для аналогії - ан китайський аналогічний товар мито 25%. Цікаво, що при переміщення товару з українського заводу на американский ринок більше проблем саме у українського виробника. З точки зору адміністрування важче товар замитнити в Україні ніж його розмитнити в США.
   
А західні партнери кордони для українських товарів вже відкрили?

Яким куєм пропонуєцця ріст економіки?  Додоїти корову до смерті?

ЄС відкрив в основному

Але в Україні зараз важко щось енергомістке або високотехнологічне робити

Залишається сфера послуг та харчопром + основа наша - СГ
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати
U2

Якщо ферма не приносить прибутку, то або треба менше годувати корову або більше цю корову доїти - популярна думка.

Або криза перевиробництва або недобросовісна конкуренція (читай - купівля відповідних чиновників).
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

де саме про це написано? в якій саме фразі, документі?   виглядає як твоя фантазія ...

https://www.epravda.com.ua/news/2023/12/27/708174/

Минулорічна новина

Національна стратегія доходів

Останнє редагування: 23 травня 2024 22:31:02 від Zhmen
   
https://www.epravda.com.ua/news/2023/12/27/708174/

Минулорічна новина

Сумно, але вважаю що це не цього року завдання.  Збільшення військового (про  що обговорення в цій гілці) мабуть, реалія цього року.
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я б навіть привітав це рішення, якби гроші з бюджету реально йшли на виробництво зброї. Але чомусь за зібрані податки купляють барабани і асфальтують дорогу Харків - Вовчанськ, а на дрони Федоров збирає серед благодійників  8-:
   
Або криза перевиробництва або недобросовісна конкуренція (читай - купівля відповідних чиновників).
Чиновники і бюджетники переважно підараси.
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Погані умови для бізнесу насамперед через  криве законодавство. Особливо зараз, коли трускавецьким випускникам пофвк, за що голосувати, аби гроші платили.
Для великого бізнесу ще, мабудь, важливий вплив осіб, наближених до імператора. Хоча ми з таким не стикалися.
З всього перерахованого Лисом, дійсно проблемним є донати та допомога родинам. Простіше це зробити налом. Без слідів для донаторів та наслідків для отримуючих.

Ну, й волонтерство дуже гетманцових напрягає. Стільки грошей мимо їх каси пролітає. Тому звідси й всі їх рухи, що загалом погіршують умови ведення бізнесу. Від жадності то все.

Примусового повернення до ПДВ не буде. Ту нішу вже більш-менш почистили під себе, нах там усілякі таракани. Зробите за попередні 12 міс оборот в мільйон гривень, велкам до платників  ПДВ. І то будете доводити, що в вас були ресурси, щоб  зробити той мільйон.

Останнє редагування: 24 травня 2024 09:11:29 від Alisa
   
Вже і так гривні наштампували стількі що курс майже 41, та ціни полетіли у космос
   
Вже і так гривні наштампували стількі що курс майже 41, та ціни полетіли у космос

1 квартал без допомоги буде впливати на весь рік

Дефіцит бюджету величезний

   
1 квартал без допомоги буде впливати на весь рік

Дефіцит бюджету величезний

Який буде курс, прогнози?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Який буде курс, прогнози?
Не відомо. Але в найближчій перспективі чергова зупинка міжбанку вірогідно на тозначці 41..42.
   
Я все ж не можу зрозуміти коли буде запроваджена нормальна прогресивна ставка оподаткування? І припинено масове явище псевдофопів?
В нас немало найманих працівників із зарплатами 100 - 200 тис грн зареєстровані як ФОПи і платять тільки 5% податку. Так не має бути.
Під час великих воєн більшість країн запроваджували дуже високі ставки для людей з високими доходами. Більше 90% для найбагатших. Чому в нас не так?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я все ж не можу зрозуміти коли буде запроваджена нормальна прогресивна ставка оподаткування? І припинено масове явище псевдофопів?
В нас немало найманих працівників із зарплатами 100 - 200 тис грн зареєстровані як ФОПи і платять тільки 5% податку. Так не має бути.
Під час великих воєн більшість країн запроваджували дуже високі ставки для людей з високими доходами. Більше 90% для найбагатших. Чому в нас не так?
Угу фопу 90% з обороту.
   
Але чомусь за зібрані податки  асфальтують дорогу Харків - Вовчанск

Якась свіжа педдротівська гнида з'явилась. Сьогодні тут було посилання на Цензор, почитав коментарі, а там таких гнид сила силена. Запропонуйте Бутусову створити форум на Цензорі, будете там вільно смердіти.
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я все ж не можу зрозуміти коли буде запроваджена нормальна прогресивна ставка оподаткування? І припинено масове явище псевдофопів?
В нас немало найманих працівників із зарплатами 100 - 200 тис грн зареєстровані як ФОПи і платять тільки 5% податку. Так не має бути.
Під час великих воєн більшість країн запроваджували дуже високі ставки для людей з високими доходами. Більше 90% для найбагатших. Чому в нас не так?
Індусів завозь... Вони врятують економіку!
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Я все ж не можу зрозуміти коли буде запроваджена нормальна прогресивна ставка оподаткування? І припинено масове явище псевдофопів?
В нас немало найманих працівників із зарплатами 100 - 200 тис грн зареєстровані як ФОПи і платять тільки 5% податку. Так не має бути.
Під час великих воєн більшість країн запроваджували дуже високі ставки для людей з високими доходами. Більше 90% для найбагатших. Чому в нас не так?

Совєцький дегенерате, в тебе бліать економіка штатівська що ти закликаєш добити останнє що ще рухаєцця в Україні?
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Індусів завозь... Вони врятують економіку!
Та він сам напевно індус
   
будуть збільшувати в назві теми

можуть збільшити
в темі


знайди різницю

підараси, сер.
Тобто, зрадойоби
   
Совєцький дегенерате, в тебе бліать економіка штатівська що ти закликаєш добити останнє що ще рухаєцця в Україні?

Що за дурня? Якщо найманий працівник зареєстрований як ФОП і одержуючи 100 - 200 тис платить 5% податку, то це нормально? Під час війни?
   
Та він сам напевно індус

Вас депортують з Канади за образу індійців.
   
Re: Військовий збір та ПДВ будуть збільшувати

Вас депортують з Канади за образу індійців.
А яких індусів треба завозити? Південних чи північних? І як їх відрізняти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія