Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лублу місто Сіетл.

Лублу місто Сіетл.

Якби не погода переїхав би сюди давно
   
Re: Лублу місто Сіетл.
U2

Якби не погода переїхав би сюди давно

На базарі - був?
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Мормон?
   
Re: Лублу місто Сіетл.

На базарі - був?
був
   
Re: Лублу місто Сіетл.
N88

Но там жеж бомжі
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Подивись комедію Loudermilk на Нетфлікс

знято в Сіетл
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Но там жеж бомжі
є але небагато. в тампі теж є...
ось ЛА та Сан Франциско там бомжі каліровані.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

В Сіетлі не був, а через Тампу колись проїжджав, з вікна авто видалась приємним містом.
Як проходить конференція? Є симпатичні учасниці, з якими можна пофліртувати під час фуршету?
   
Re: Лублу місто Сіетл.

В Сіетлі не був, а через Тампу колись проїжджав, з вікна авто видалась приємним містом.
Як проходить конференція? Є симпатичні учасниці, з якими можна пофліртувати під час фуршету?
дівчат мало, в основному чоловіки всіх вікових категорій від молодих до дідів.
сьогодні останній день бухаловка на  Lumen Field.

90% конфи. навіть 95 - це ШІ. апаратні рішення,  програмні рішення. GPU, NPU, Copilot та таке інше.

цікаво спілкуватися з менеджерами та інженерами Майкрософт. Звичайні люди відчувається велика корпорація коли права рука не знає шо родить ліва. Але організація на високому рівні.

З.И. якщо хайп ШІ не спаде, все буде проходити через моделі скоро. Майкрософт запартнерився з Huggin Face, NVIDIA, Snowflake... Сатья молодець
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Сіетл -- родіна сланоуграйнджу (tu)
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Родина АНдрюхи Атіли непотрібно забувати перших піонерів які протаптали стежку в Майкрософт
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Мені подобаеться Сієтл там всі таксисти узбекі та гарний базарчік
гарний аєропорт
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Тампа гарнє місто гарний такій готель в аєропорту інколи зупиняюсь в ньому
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Тампа гарнє місто гарний такій готель в аєропорту інколи зупиняюсь в ньому
Так в Тампі самий кращий аеропорт з усіх що я бував у Штатах
   
Re: Лублу місто Сіетл.

є але небагато. в тампі теж є...
ось ЛА та Сан Франциско там бомжі каліровані.

Залежить де. Останній раз був в Сіетлі півтора роки тому - даунтаун був дуже депресивний. Навіть депресували не стільки бомжі і намети повсюди, скільки антикорпоративна культура. На будинках немає ніяких ознак які компанії там мешкають, бізнеси маскуються і не видають свою присутність. Для приклада, мені сказали що Амазон присутній в 20 будинках в даунтауні, але поки не зайдеш в лобі, немає ніяких ознак що це Амазон. Теж саме інші. Все сіре, затемнені вікна, мінімальна присутність кафе, ресторанів аж поки не дійдеш до туристичних місць.

Істсайд значно приємніша, але то більше урбанізована сабурбія.

Останнє редагування: 23 травня 2024 17:43:13 від Dobre
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Так в Тампі самий кращий аеропорт з усіх що я бував у Штатах
Старий аэропорт був суппер але коли перенесли рент машин за будівлю аєропорту щоб туди добратися потрібно їхати на потязі
то тепер цє нудняк а не аєропорт. тіпа аеропорт з 2 пересадками
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Залежить де. Останній раз був в Сіетлі півтора роки тому - даунтаун був дуже депресивний. Навіть депресували не стільки бомжі і намети повсюди, скільки антикорпоративна культура. На будинках немає ніяких ознак які компанії там мешкають, бізнеси маскуються і не видають свою присутність. Для приклада, мені сказали що Амазон присутній в 20 будинках в доунтауні, але поки не зайдеш в лобі, немає ніяких ознак що це Амазон. Теж саме інші.

Істсайд значно приємніша, але то більше урбанізована сабурбія.

да чі не похер чі чепурні люди навкруги живуть в місті
чі в наметах чі на підлозі
 X(  щоб я на них звертав увагу
   
Re: Лублу місто Сіетл.

   
Re: Лублу місто Сіетл.

Старий аэропорт був суппер але коли перенесли рент машин за будівлю аєропорту щоб туди добратися потрібно їхати на потязі
то тепер цє нудняк а не аєропорт. тіпа аеропорт з 2 пересадками
а ну то я не в курсі не рентуавав тут уже років багато скіки живу. але поїзд то гарно, бо раніше з економічного гаража треба було їхати автобусом а поїзд то швидше.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

У Сіеттлі зараз погано. Всі тікають. Друг у Мікрософті працює. Каже шо вже давно з Редмонд кампусу у місто не вилазять. Сумно там.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

У Сіеттлі зараз погано. Всі тікають. Друг у Мікрософті працює. Каже шо вже давно з Редмонд кампусу у місто не вилазять. Сумно там.
Чого це? Гарне місто, затишне. Друг в Майкрософті працює, на верхотурі, і нікуди звідти не збирається, все маєток розвиває та примножує.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Залежить де. Останній раз був в Сіетлі півтора роки тому - даунтаун був дуже депресивний. Навіть депресували не стільки бомжі і намети повсюди, скільки антикорпоративна культура. На будинках немає ніяких ознак які компанії там мешкають, бізнеси маскуються і не видають свою присутність. Для приклада, мені сказали що Амазон присутній в 20 будинках в даунтауні, але поки не зайдеш в лобі, немає ніяких ознак що це Амазон. Теж саме інші. Все сіре, затемнені вікна, мінімальна присутність кафе, ресторанів аж поки не дійдеш до туристичних місць.

Істсайд значно приємніша, але то більше урбанізована сабурбія.
ну я звісно по всьому місту не ходжу часу немає, бомжі є але без наметів і гівна. лежать собі в закутках і не тиняються як зомбі. і не бачив великих сукупчень. може їх прибрали тимчасово хизи.
але тут є одне але. Поїдь на Дайтона Біч і там ти побачиш бомжів на пляжі і на перехрестях. бомжів агресивних.

а щодо вивісок навіть не знаю добре це чи погано. ресторани вроді є на набережній та й в даунтауні. але я так розумію в даунтаун приїжджають попрацювати та поїхати додому а там вже десь поїсти. тут не живуть...
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Ти трохи вагу скинув судячи по фото  :-)o

   
Re: Лублу місто Сіетл.

У Сіеттлі зараз погано. Всі тікають. Друг у Мікрософті працює. Каже шо вже давно з Редмонд кампусу у місто не вилазять. Сумно там.
може не сумно а заїпало? бо коли живеш років 10 в одному місці то вже й на пляж не ходиш і всі музеї облазив?
єдиний мінус що я бачу це погода.
Нагадує Україну. Ностальгія блін.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

та не. там як у кожного міста шо керується лівими схожі проблеми.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

та не. там як у кожного міста шо керується лівими схожі проблеми.
чесно тобі скажу але у штатах усі великі міста керуютьмя лівими. навіть у нас у Флориді Тампа, Орландо, Маямі- блакитні шо піпець. Техас- Остін, Даллас, Х'юстон- блакитні. невеликі міста - червоні. навіть у WA.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Мій погляд на Сіетл:

Переваги:

якщо хочеш бути в хай-тек та робити карʼєру то це одне з тих місць де ти маєш бути - SFBA, Seattle, LA, Boston, Austin.

Ще одна перевага - штат не має податку на заробітну плату. Це автоматично +10% до заробітної плати після Каліфорнії, але -10% від заробітної плати тому що зарплатні там нижчі ніж в SFBA/LA. Шило на мило.

Гарна природа та національні парки навкруги. Близько до гірськолижних курортів.

Недоліки:
Дороге житло. На рівні Каліфорнії.
Не всім підходить клімат. Мряка, туман, сирість можуть що продовжуються місяцями поспіль можуть негативно вплинути на психіку.
По ліберальності та лівацтву місто дасть фору Сан Франціско.  Для когось це може бути проблемою.
   
Re: Лублу місто Сіетл.
U2

Мій погляд на Сіетл:

Переваги:

якщо хочеш бути в хай-тек та робити карʼєру то це одне з тих місць де ти маєш бути - SFBA, Seattle, LA, Boston, Austin.

Ще одна перевага - штат не має податку на заробітну плату. Це автоматично +10% до заробітної плати після Каліфорнії, але -10% від заробітної плати тому що зарплатні там нижчі ніж в SFBA/LA. Шило на мило.

Гарна природа та національні парки навкруги. Близько до гірськолижних курортів.

Недоліки:
Дороге житло. На рівні Каліфорнії.
Не всім підходить клімат. Мряка, туман, сирість можуть що продовжуються місяцями поспіль можуть негативно вплинути на психіку.
По ліберальності та лівацтву місто дасть фору Сан Франціско.  Для когось це може бути проблемою.

Там податок з кожної покупки, крім харчів.
   
Re: Лублу місто Сіетл.
U2

був

Памʼятник Леніну бачив?
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Памʼятник Леніну бачив?
нє.  :(
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Там податок з кожної покупки, крім харчів.

В Каліфорнії sales tax десь 7-8%, в Сіетлі на навкруги  приблизно 10% але немає income tax. В Юті sales tax ще на продукти харчування.куди не подивитись - все шило на мило. Від податків не сховаєшся.

Згадав - є виключення у вигляді Аляски. Немає ні sales ні income податків. Але вони догорять там завищеними цінами на все через логістику доставки

Останнє редагування: 23 травня 2024 19:09:47 від Dobre
   
Re: Лублу місто Сіетл.
U2

нє.  :(

Тоді ти в Сіетлі не був.
   
Re: Лублу місто Сіетл.
U2

В Каліфорнії sales tax десь 7-8%, в Сіетлі на навкруги  приблизно 10% але немає income tax. В Юті sales tax ще на продукти харчування.куди не подивитись - все шило на мило. Від податків не сховаєшся.

Згадав - є виключення у вигляді Аляски. Немає ні sales ні income податків. Але вони догорять там завищеними цінами на все через логістику доставки


Income - то федеральна? Є!
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Income - то федеральна? Є!

Федеральний income податок є завжди незалежно від штату. Крім цього більшість штатів ще мають свій income податок.
   
Re: Лублу місто Сіетл.
U2

Федеральний income податок є завжди незалежно від штату. Крім цього більшість штатів ще мають свій income податок.

От бачиш? Можеш, коли хочеш! А то - incom, incom…
   
Re: Лублу місто Сіетл.

От бачиш? Можеш, коли хочеш! А то - incom, incom…

З ким не поговориш, то він такий розумний, аж страшно (c)
   
Re: Лублу місто Сіетл.
U2

З ким не поговориш, то він такий розумний, аж страшно (c)

Во-во! Ти в дзеркало давно дивився?
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Тоді ти в Сіетлі не був.

ну от вже обісрали  :D
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Але ж Сіетл це соціалізм. Там всі за демократів і не люблять Трампа. Як Алі може це подобатися?
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Але ж Сіетл це соціалізм. Там всі за демократів і не люблять Трампа. Як Алі може це подобатися?
як я вже казав будь яке місто в США синє. навіть в червоних штатах як Техас.

тепер щоб ви зрозуміли демсів - вони хочуть заробити стісняюцця і кажуть це для чорних чи для клімату. а респи кажуть прямо - це для мене бо я робив і заробив.

іще демси люблять мутити схєми.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія