Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лублу місто Сіетл.

Re: Лублу місто Сіетл.

я думаю не тільки на заході а взагалі всі великі міста. згадаємо як ДеСантіс воював з Діснеєм в Орландо за те що вони були занадто лівими...

Коли на місці того що сьогодні Орландо ще було болото в 60-70, Сан Фраціско, Берклі вже були центром хіппі-лівацького руху. Потім це розповсюдилось далі по країні та світу. З Сан Франціско хіппі мігрували в Портланд, потім в Сіетл, потім на Гаваі, потім в Австралію та НЗ. Щось і до Флоріди дійшло.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Коли на місці того що сьогодні Орландо ще було болото в 60-70, Сан Фраціско, Берклі вже були центром хіппі-лівацького руху. Потім це розповсюдилось далі по країні та світу. З Сан Франціско хіппі мігрували в Портланд, потім в Сіетл, потім на Гаваі, потім в Австралію та НЗ. Щось і до Флоріди дійшло.
Х'юстон Даллас Остін теж лівацькі.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Сієтл гарний!  (tu)

Я завжди залишаюсь після відрядження на вихідні і їду десь в гори. Там краса нереальна.

наступного разу, хочу полетіти з Сіетла на Аляску або в Канаду на кілька днів.  :)
   
Re: Лублу місто Сіетл.

наступного разу, хочу полетіти з Сіетла на Аляску або в Канаду на кілька днів.

Аляска могутня та не перевершена по красі. Я не кажу що вона краще за Юту чи Каліфорнію, вона зовсім інша в своїй красі.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Я завжди залишаюсь після відрядження на вихідні і їду десь в гори. Там краса нереальна.

наступного разу, хочу полетіти з Сіетла на Аляску або в Канаду на кілька днів.  :)

Любиш гори. Хочеш побачити реально неймовірну красу. Поїдь в Банф.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Любиш гори. Хочеш побачити реально неймовірну красу. Поїдь в Банф.

Банфф гарний теж. Згодний
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Банфф гарний теж. Згодний

«Скучно, девушки!» (с) :) После Памира и Тянь-Шаня все остальное, кроме Гималаев - прогулка для пенсов. :)
   
Re: Лублу місто Сіетл.

«Скучно, девушки!» (с) :) После Памира и Тянь-Шаня все остальное, кроме Гималаев - прогулка для пенсов. :)

Ти не путай альпінізм з хайкінгом.
Скалесті гори Канади найкращі
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Я завжди залишаюсь після відрядження на вихідні і їду десь в гори. Там краса нереальна.

наступного разу, хочу полетіти з Сіетла на Аляску або в Канаду на кілька днів.  :)
маємо таку саму ідею. треба зібратися з силами  :-B
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Ти не путай альпінізм з хайкінгом.
Скалесті гори Канади найкращі

Аляска могутніша. Неперевершена демонстрація сили природи. Скелясті гори Канади більш інстаграмні, з вибором Фаірмонт готелів щоб відчути себе не ображеним на життя.

Одне не краще іншого. Різне та гарне по своєму.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

маємо таку саму ідею. треба зібратися з силами  :-B

Я вивчив світ таким чином коли працював в консалтингу та коли мав нагоду поїхати кудись на конференцію. Завжди добавляв вихідні та іноді ще декілька днів щоб скористатись тим що я вже на місці та подорожувати.  Мені тоді відпустки не потрібні були.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Аляску потрібно дивитися з пароплаву тому що там  місьцями немає доріг зовсім немає
так і цівілізаціі немає є тільки в тіх містах дє є туризм немає струму немає каналізаціі
всюди вовки медведі   і риба



Останнє редагування: 25 травня 2024 14:01:31 від old-wood
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Ось так одна вулиця в кінці припаркований пароплав. туристи вечором поїхали і все …….
   
Re: Лублу місто Сіетл.

   
Re: Лублу місто Сіетл.

Добратися тількі по воді доріг немає навкруги гори та вода … українській прапор



   
Re: Лублу місто Сіетл.

з берега Seward  до аєропорту Anchotadge їхати дві години треба
а там літаком


Останнє редагування: 25 травня 2024 14:31:26 від old-wood
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Аляску потрібно дивитися з пароплаву тому що там  місьцями немає доріг зовсім немає
так і цівілізаціі немає є тільки в тіх містах дє є туризм немає струму немає каналізаціі
всюди вовки медведі   і риба


круїзи чесно кажучи не дуже заходять. бути замкненим з тисячами людей...
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Іншого найкращего огляду Аляски немає
переліт 9 годин
коштує туди сюди  700-900 дол
а переліт в один кінець і пароплав  і чотири порти на екскурсіі з готелем і їжею за $500
то суппер
PS у менє на цугі є хайтер і ти вживаєшь  що він що ти однакові слова паразити
начувайся
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Іншого найкращего огляду Аляски немає
переліт 9 годин
коштує туди сюди  700-900 дол
а переліт в один кінець і пароплав  і чотири порти на екскурсіі з готелем і їжею за $500
то суппер
PS у менє на цугі є хайтер і ти вживаєшь  що він що ти однакові слова паразити
начувайся
є люди що люблять організований відпочинок а є ті що ні. і взагалі що ти порівнюєш? які +--200 долларов? це просто різна якість відпочинку, коли тебе не ведуть за руку, а ти сам відповідаєш за свої дії. ну і є вибір того як і де поїсти.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

є люди що люблять організований відпочинок а є ті що ні. і взагалі що ти порівнюєш? які +--200 долларов? це просто різна якість відпочинку, коли тебе не ведуть за руку, а ти сам відповідаєш за свої дії. ну і є вибір того як і де поїсти.
Молодість твоя напишкана  як ти можешь розуміти те що ніколи не пробував
екскурсіі з корабля продумані до дрібниць і тобі за гроші покажуть самі діаманти Аляскі
привизуть розкажуть покажуть шоу ти отримаешь насолоду вибір на параплаві на їжу
незрівняний. 20 ресторанів  разних країн вишколенні офіціянти
столові прибори серветкі бокали вино різних країн
насолоджуйся життям

   
Re: Лублу місто Сіетл.

А що ти мав на увазі про $200
   
Re: Лублу місто Сіетл.

А посидіти на пароплаві посередині фіорду і помилуватися краєвидами
навкруги попиваючі коктелі не один дикунській відпочінок не сможє з цім зрівнятися

   
Re: Лублу місто Сіетл.

В кожному своє. Кому круїз, кому хайкінг трейл, кому спа в 5 зірковому готелі. Для мене гірські лижі.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

В кожному своє. Кому круїз, кому хайкінг трейл, кому спа в 5 зірковому готелі. Для мене гірські лижі.
То було би останнє що яби зробив так спустився би на лижах X(
прямо в лікарню…
   
Re: Лублу місто Сіетл.

 :D я не люблю ні all inclusive, ні круїзів.

   
Re: Лублу місто Сіетл.

:D я не люблю ні all inclusive, ні круїзів.

перед війною у вересні 2021-го ми десь 3 тижні з дорогою їздили по Греції на авто
з поромами і т.д.
а потім ще по Македонії
щодня це якісь подорожі по нових місцях, 5-10 пляжів на день
коротше, я  замахався так подорожувати і хотів all inclusive і валятися біля води з білим сухим
ніякої двіжухи, просто шум моря
а я завжди на морі йду купатися до світанку
і зараз про це мрію
   
Re: Лублу місто Сіетл.

:D я не люблю ні all inclusive, ні круїзів.
А для менє вбивство бігати з чемоданами по різним готелям  кожен день
біжи в автобус біжи в літак. біжи в готель  потім  біжи їсти  потім біжи туди біжи сюди
о горе  біжи біжи  не люблю так
   
Re: Лублу місто Сіетл.

перед війною у вересні 2021-го ми десь 3 тижні з дорогою їздили по Греції на авто
з поромами і т.д.
а потім ще по Македонії
щодня це якісь подорожі по нових місцях, 5-10 пляжів на день
коротше, я  замахався так подорожувати і хотів all inclusive і валятися біля води з білим сухим
ніякої двіжухи, просто шум моря
а я завжди на морі йду купатися до світанку
і зараз про це мрію


я мав подібнє на моторхомі  їхати  їхати за 4 дні через всю америку
   
Re: Лублу місто Сіетл.

По динамиці бізнесу (кількість інвестицій в нові бізнеси) та по зарплатням, Сіетл одине з кращих міст в світі щоб жити та працювати.




Цікаво, що в списку окрім безперечних фаворитів як Сан Франціско, Лос Анжелес, Бостон, Нью Йорк, крім Сеіетл також Сан Дієго Каліфорнія, Austin Texas, Денвер  Колорадо.

Якщо відкинути китайську статистику інвестицій в нові бізнеси, то попереду Сіетл з міст поза межами США тільки Лондон, Токіо та Сеул, а попереду Сан Дієго що на два рядка нижче, ще Сінгапур що стоїть між Сіетл та Сан Дієго.


Останнє редагування: 26 травня 2024 19:05:56 від Dobre
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Молодість твоя напишкана  як ти можешь розуміти те що ніколи не пробував
екскурсіі з корабля продумані до дрібниць і тобі за гроші покажуть самі діаманти Аляскі
привизуть розкажуть покажуть шоу ти отримаешь насолоду вибір на параплаві на їжу
незрівняний. 20 ресторанів  разних країн вишколенні офіціянти
столові прибори серветкі бокали вино різних країн
насолоджуйся життям

постійні черги, війна за краще місце,  конкуренція за ресурси оце твій круїз, а все тому щоб зекономити 200 долярів. і ще ліньки шось продумувати самому.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

А посидіти на пароплаві посередині фіорду і помилуватися краєвидами
навкруги попиваючі коктелі не один дикунській відпочінок не сможє з цім зрівнятися


ідилія. насправді 20 місць на 1000 людей і треба "бігти шоб зайняти"
   
Re: Лублу місто Сіетл.

ідилія. насправді 20 місць на 1000 людей і треба "бігти шоб зайняти"

Я сам досвіду круїзів не має, але по відгукам не так все погано та навіть гарно. І пропорція гарності зростає з підвищенням класу та люксової і оператора. Конкурувати за місце не потрібно. Головна причина чому я особисто не користуюсь круїзами - в мене сидяча робота, і це я намагаюсь компенсувати активним відпочинком - лижі, скуба, каяки, тощо.

Повертаючись до Сіетлу, для тих хто шукає активний відпочинок, західне узбережжя від Сан Дієго до Ванкувер та  Аляска дає неперевершені можливості для активного відпочинку. Дома посидіти не буде часу.
   
Re: Лублу місто Сіетл.
N88

Пароплави то для пенсії.
А в Сіетлі якщо є день - то навкруг Рейнір є дорога мальовнича (дивіться чи відкрита в інеті).

   
Re: Лублу місто Сіетл.

Я сам досвіду круїзів не має, але по відгукам не так все погано та навіть гарно. І пропорція гарності зростає з підвищенням класу та люксової і оператора. Конкурувати за місце не потрібно. Головна причина чому я особисто не користуюсь круїзами - в мене сидяча робота, і це я намагаюсь компенсувати активним відпочинком - лижі, скуба, каяки, тощо.

Повертаючись до Сіетлу, для тих хто шукає активний відпочинок, західне узбережжя від Сан Дієго до Ванкувер та  Аляска дає неперевершені можливості для активного відпочинку. Дома посидіти не буде часу.
та я теж за активний відпочинок. лижі, трейли, sight seeing.просто круїз це обмеження свободи і намагання тебе поставити на графік. а я це ненавиджу. + черги. щоб не казали але виходів у теплохода всього декілька а людей тисячі.

теплоходи ще гарні для молоді знайомитись та розважатись.
   
Re: Лублу місто Сіетл.

+ черги

Це не проблема якщо є фінансові можливості купити круїз від лакшері оператора. Питання в ціні - 600 долларів за 7 ночей чи 6 тисяч за 7 ночей
   
Re: Лублу місто Сіетл.

ідилія. насправді 20 місць на 1000 людей і треба "бігти шоб зайняти"

Цє твоє бачення там 240 посдочних в кафе на вулиці 
також на своїх балконах  також на носі  всюди
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Це не проблема якщо є фінансові можливості купити круїз від лакшері оператора. Питання в ціні - 600 долларів за 7 ночей чи 6 тисяч за 7 ночей
в нього мабуть проблемиз паперами
   
Re: Лублу місто Сіетл.

та я теж за активний відпочинок. лижі, трейли, sight seeing.просто круїз це обмеження свободи і намагання тебе поставити на графік. а я це ненавиджу. + черги. щоб не казали але виходів у теплохода всього декілька а людей тисячі.

теплоходи ще гарні для молоді знайомитись та розважатись.
Так один раз я бачів чергу цє було в канаді на новому місці
   
Re: Лублу місто Сіетл.

Це не проблема якщо є фінансові можливості купити круїз від лакшері оператора. Питання в ціні - 600 долларів за 7 ночей чи 6 тисяч за 7 ночей
все схоже  що там що там
   
Re: Лублу місто Сіетл.

постійні черги, війна за краще місце,  конкуренція за ресурси оце твій круїз, а все тому щоб зекономити 200 долярів. і ще ліньки шось продумувати самому.
на круізі не зєкономишь ти купушь вхід а потім понеслась X(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія