Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подивіться цікаве інтерв’ю. Про що мовчать військові

Верно, только некоторым сверху спустили приказ, а другие теперь выполняют его как умеют.
Ви б то краще змогли виконати?
   
тільки що чиновник на Радіо Свобода сказав, що мобілізують 2% людей. а галасу і нитья в уанеті стільки ак буцім всі 100%(це вже я від себе додав)
   
Ви б то краще змогли виконати?
Лучше уже такие приказы никто не сможет выполнить. Нужно смотреть в корень этой проблемы. Мобилизация конечно нужна, но как не пытаюсь подобрать помягче слова что бы незабанили - не получается. Поэтому промолчу.
   
Интересно, а как скоро будут пугаться и остальные граждане глядя на то как ведут себя люди в военной форме в общественных местах? Этих видео уже масса, если все их на форум каждый день постить - сразу в бан отправят.

https://t.me/info_ua2022/4567 https://t.me/info_ua2022/4572
Ще раз.
Це яскравий приклад маніпуляції. Написано, що люди будуть боятися своєї армії. Насправді, люди бояться потрапити до лав своєї армії! І, навіть, якщо відсоток боягузів невеликий, то достатньо періодично оприлюднювати 1-2 відео з будь якою регулярністю, щоби впливати на сприйняття людиною дійсності. Тобто в реальному житті він такого не бачив , але ж воно є і воно лякає!
   
Лучше уже такие приказы никто не сможет выполнить. Нужно смотреть в корень этой проблемы. Мобилизация конечно нужна, но как не пытаюсь подобрать помягче слова что бы незабанили - не получается. Поэтому промолчу.
Знаю одного бувшого комуняку, палкого прихильника Сталіна. Коли він щось таке каже. Я завжди відповідаю. Сталін зміг би краще. Але його чомусь постійно морщить від такої відповіді.
   
Лучше уже такие приказы никто не сможет выполнить. Нужно смотреть в корень этой проблемы. Мобилизация конечно нужна, но как не пытаюсь подобрать помягче слова что бы незабанили - не получается. Поэтому промолчу.
Корінь цієї проблеми вата, яка не перевиховалася навіть від кацапських обстрілів.
У вати нема мотивів воювати за Україну. Якщо прийде росія, вони нічого не втратять.
   
кацапику, не "Кієв", а Київ, не "люді", а ухилянти :-)o
(tu)  [ua]
   
тільки що чиновник на Радіо Свобода сказав, що мобілізують 2% людей. а галасу і нитья в уанеті стільки ак буцім всі 100%(це вже я від себе додав)
2% от каких людей?? Если взять навскидку, здоровых мужчин от 25 до 60 лет, таких у нас в стране примерно 2 млн.

2% от этих 2 млн - это 40 тыс. А нужно в течении года от 250 тыс. мобилизировать.

Перерахуй.
   
І ті і ті, звичайні громадяни України.  Військових не з Марсу ж прислали?
Подивіться інтерв’ю і ставлення військового до ТЦК, ви здивуєтесь
   
Корінь цієї проблеми вата, яка не перевиховалася навіть від кацапських обстрілів.
У вати нема мотивів воювати за Україну. Якщо прийде росія, вони нічого не втратять.
Корінь проблеми - корупція, соціальна несправедливість і тп
   
Корінь проблеми - корупція, соціальна несправедливість і тп
Именно, некоторую часть возникших проблем можно было вообще обойти, а не создавая их. Например, отправив постепенно на фронт 30-50% забронированных полицейских и чиновников, а вместо них демобилизовать военных которые заняли бы их места и гражданских. Через год повторить процедуру. Мобилизованный гражданин должен видеть что он на войне не навсегда как сейчас решили власти, это очень важно.

Останнє редагування: 23 травня 2024 15:17:28 від Miner
   
"За що я зараз там воюю, що б люди мене тут боялись?"

 :facepalm:

Не "люди", а преступники...  Нехрен передёргивать...
Що вже й суд був?
   
Так реально Киев прячется
Не брешіть.
   
2% от каких людей?? Если взять навскидку, здоровых мужчин от 25 до 60 лет, таких у нас в стране примерно 2 млн.

очень странные цифры
откуда они у вас?
   
Re: Подивіться цікаве інтерв’ю. Про що мовчать військові
Geo

А оця Гросс Вагіна (політкоректно) на скріншоті....це ж Мама Сина? Як її?  Мосійчучка?

Аббббав'язкова падивлюся! Пррям щяс!
   
очень странные цифры
откуда они у вас?
Если у вас есть другие, официальные - предоставьте их, я пересчитаю, и боюсь, что они окажутся меньше чем мои.
   
Корінь проблеми - корупція, соціальна несправедливість і тп

Саме так. МСЕК і собез зараз на ізнос працюють. Кількість піклувальників,опікунів і чоловіків з жінками які стали інвалідами різко зростає) Бо чоловік фейковий інвалід зараз не проходить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія