Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нацрада просить не називати орків орками

Нацрада просить не називати орків орками

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення опублікувала рекомендацію не називати російських військових "орками" та "русною", бо це підриває довіру до українських джерел інформації та не сприяє об'єктивному сприйняттю окупаційних військ
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Звідки текст? Бо там орфографічні помилки, тому сумнівно що не фальшивка
   
За слово "хуйло" скоро будут штрафы выписывать?  :-)o
   
За слово "хуйло" скоро будут штрафы выписывать?  :-)o

Не будут. Это название конкретного преступника. А вот про "орков" я тут писал неоднократно.
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками
N88

А як якийсь главкацап здохне - треба буде вставати імвисловлювати жалобу.
Ну як ООН іранському мяснику.
   
Тільки у мене виникли варіанти, в якому напрямку має рухатися та нацрада?  :facepalm1:
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

може ця нац рада ще вшанує пам'ять Раісі? нє, а чого ні? он ООН вшанувало
   
Вони ще і з великої літери пишуть «рф». Йобана блятb русня!  :fuck:
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

після того, що росіяни зробили з Україною, орки це ще ласкове прозвище. українські військові інашке ніж "пі***ри" росіян не називають
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

а от русня в своїх ЗМІ називають Україну "БЧРС, бувша частина радянського союзу" і норм їм. а ми маємо компліменти цим пі***м говорити бо хтось нас може не правильно сприйняти за кордоном? та пішли вони
   
об'єктивному сприйняттю окупаційних військ

Ипанулись они шоли?
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

от відчуваєтся, відчуваєтся що дармоїдам в нацраді немає чим зайнятись і треба показувати якусь діяльність. навіть якщо вона тупа. але щось показувати щоб налогоплатники повинні їх утримувати
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

бракує слів, якщо чесно
   
бракує слів, якщо чесно

Я писал неоднократно тут, на ФУПе:

На мою страну напал не русский язык, и ни призрачный "русскиймир", и ни злобные орки или загадочные эльфы. На мою страну напала конкретная преступная российская армия соседнего террористического государства, руководимого международным преступником, находящимся в розыске. Это то государство, граждане которого за это понесут ответственность, невзирая на долю вины каждого их них.

Если вы хотите ОТМАЗЫВАТЬ кого-то в рашке - давайте дальше про орков и эльфов... Если нет, то слова "россия" и "террористы" всегда и ОБЯЗАТЕЛЬНО должны быть написаны вместе.

PS А то, после победы, заИпьотесь доказывать, кто там был орком, а кто не был.
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Я писал неоднократно тут, на ФУПе:

Если вы хотите ОТМАЗЫВАТЬ кого-то в рашке - давайте дальше про орков и эльфов... Если нет, то слова "россия" и "террористы" всегда и ОБЯЗАТЕЛЬНО должны быть написаны вместе.

PS А то, после победы, заИпьотесь доказывать, кто там был орком, а кто не был.
Країна, народ мародерів, гвалтівників, вбивць, кривавих недорозвинених дикунів - так підходить?
   
PS А то, после победы, заИпьотесь доказывать, кто там был орком, а кто не был.

Пусть здохнут все от мала до велика.... И пусть их потом Бог сортирует...
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Я писал неоднократно тут, на ФУПе:

Если вы хотите ОТМАЗЫВАТЬ кого-то в рашке - давайте дальше про орков и эльфов... Если нет, то слова "россия" и "террористы" всегда и ОБЯЗАТЕЛЬНО должны быть написаны вместе.

PS А то, после победы, заИпьотесь доказывать, кто там был орком, а кто не был.
І язиг,язиг не ображати
   
 в тій нацраді хоч один порохобот залишився?
   
Країна, народ мародерів, гвалтівників, вбивць, кривавих недорозвинених дикунів - так підходить?

Мы давно не в совке. Я не даю рецептов. Я высказал свое мнение, а вы поступайте так, как считаете правильно.

Пример - вот в москвабаде в центре стоят такие себе курсантики кремблядские (в трусиках). Внимание вопрос - они являются военными преступниками? Они же не орки, они в Украину не приезжали, тут никого не убивали, не насиловали, не мародерили. Ну такие себе "невинные барашки"... Или же он все же является соучастником, военнослужащим армии, который будет являться виновным в служении преступной организации и понесет ответственность.

Ну а так, в качестве детской забавы, называйте хоть "злобным буратиной", хоть "мерзкой чебурашкой".
   
в тій нацраді хоч один порохобот залишився?

Там же была "Ольга - печальный ослик" :) Или ее уже выперли?
   
Пусть здохнут все от мала до велика.... И пусть их потом Бог сортирует...

Печалька в том, что сами по себе не сдохнут. :(
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Цитувати
А то, после победы, заИпьотесь доказывать, кто там был орком, а кто не был
маячня. росіяни, орки, пі**ри, це все сіноніми
   
маячня. росіяни, орки, пі**ри, це все сіноніми

Вот интересно, в материалах Нюрнбергского процесса фигурируют термины, например, "фирцы"? :)
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Вот интересно, в материалах Нюрнбергского процесса фигурируют термины, например, "фирцы"? :)
тьотя, досить тролити. ніхто в документах, звісно, орків орками називати не буде, бо нема такої нації. а не в документах, чому ні? законне право
   
Вот интересно, в материалах Нюрнбергского процесса фигурируют термины, например, "фирцы"? :)

https://www.oxfordreference.com/display/10.1093/oi/authority.20110803100043566

С каких пор это подсудное дело?  :D
   
тьотя, досить тролити. ніхто в документах, звісно, орків орками називати не буде, бо нема такої нації. а не в документах, чому ні? законне право

Вы точно прочитали, о чем тут топик? Нацрада ВАС (и меня) ни о чем не просит. Вообще. Поэтому - еще раз замечу - мы не в диктаторском совке, а в свободной демократической стране. Поэтому, поступайте так, как хотите, как принято у вас, у подростков во дворе. Свое мнение я высказал.
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

медіа теж не державна установа. кожен може завести свій ютуб і стати медіа і називати пі***ів орками
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Вот интересно, в материалах Нюрнбергского процесса фигурируют термины, например, "фирцы"? :)
Ну, за далеких часів мого дитинства (а це було ще за дорогого Леоніда Ілліча), німців інакше ніж фріцами не називали. Та й те, то було ще ласкаво....
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Тут є резон, це ж елементарно. Коли ми називаємо кацапа-вбивцю орком, "рашистом", тим самим відволікаємо увагу від факту, що це - першим чином кацап. Россіянін. Нема чого. Напали на нас і вбивають нас саме россіянє. А не орки, і не "російская армія", як каже вище кацапське опудало, хоча по суті це опудало має рацію.
   
медіа теж не державна установа. кожен може завести свій ютуб і стати медіа і називати пі***ів орками

А там, в заголовке же, слово "просит"... Мы же не в совк... (а, ну да, я это уже писал) :)
   
Тут є резон, це ж елементарно. Коли ми називаємо кацапа-вбивцю орком, "рашистом", тим самим відволікаємо увагу від факту, що це - першим чином кацап. Россіянін. Нема чого. Напали на нас і вбивають нас саме россіянє. А не орки, і не "російская армія", як каже вище кацапське опудало, хоча по суті це опудало має рацію.

"Россиянин" - это какой-то частный бухарик. Турист в Стамбуле.... А напала на нас именно ГОСУДАРСТВЕННАЯ СТРУКТУРА. Именно "армия роашки". Это делает их преступления ВОЕННЫМИ, а не "инцидентом на пикнике". А ответственными за их преступления - КАЖДОГО гражданина этой страны.

Ну еще раз замечу - это мое мнение.
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

А ответственными за их преступления - КАЖДОГО гражданина этой страны
Та щас. Якщо злочини творить державна машина - винне хуйло, як і намагаються змалювати харошиє русскіє, і ти в тому числі.
Хуйло творить злочини цілком і повністю іменем і бажанням самого кацапського племені, поки що імєнуємого "россіянє". І тому ти правий, не треба відвертати увагу, переводити стрєлки на якихось орків.
Вбиває нас кацапня ака "россіянє". А ті, котрі не вбивають - тільки тому, що сцять це робити, не в змозі фізично це робити, або ж просто ледачі і апатичні.
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Цитувати
Коли ми називаємо кацапа-вбивцю орком, "рашистом", тим самим відволікаємо увагу від факту, що це - першим чином кацап. Россіянін
ніхто ні від чого не відволікає увагу. всі псіхично здорові люди розуміють що орк це росіянин. чи в вас проблема з психікою?
   
Та щас. Якщо злочини творить державна машина - винне хуйло, як і намагаються змалювати харошиє русскіє, і ти в тому числі.
Хуйло творить злочини цілком і повністю іменем і бажанням самого кацапського племені, поки що імєнуємого "россіянє". І тому ти правий, не треба відвертати увагу, переводити стрєлки на якихось орків.
Вбиває нас кацапня ака "россіянє". А ті, котрі не вбивають - тільки тому, що сцять це робити, не в змозі фізично це робити, або ж просто ледачі і апатичні.

Я не понял, вы против того, что бы КАЖДЫЙ гражданин рашки нес ответственность? Хера се... Может вы путаете "ответственность" и "наказание"?
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

чи в вас проблема з психікою?
Нівроку гумор. :lol:
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Я не понял, вы против того, что бы КАЖДЫЙ гражданин рашки нес ответственность? Хера се... Может вы путаете "ответственность" и "наказание"?
Проти цього саме ти. Бо несеш якусь муйню про напад "армії та державної машини", і слідом пропонуєш за злочини армії та держави звинуватити всіх кацапів, тобто заводиш питання в профанацію, як це зазвичай і роблять кацапи.
   
Проти цього саме ти. Бо несеш якусь муйню про напад "армії та державної машини", і слідом пропонуєш за злочини армії та держави звинуватити всіх кацапів, тобто заводиш питання в профанацію, як це зазвичай і роблять кацапи.

Понятно. Вы не раздупляете, чем отличается "вина" и "ответственность".

Виновные преступники понесут наказание. А ответственные - граждане страны-террориста - будут всю жизнь ее нести в виде существенного ухудшения своей жизни в связи в выплатами компенсаций и репараций.

Как делают кацапы - я не знаю, я не интересуюсь, что они там делают.
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Пример - вот в москвабаде в центре стоят такие себе курсантики кремблядские (в трусиках). Внимание вопрос - они являются военными преступниками? Они же не орки, они в Украину не приезжали, тут никого не убивали, не насиловали, не мародерили. Ну такие себе "невинные барашки"... Или же он все же является соучастником, военнослужащим армии, который будет являться виновным в служении преступной организации и понесет ответственность.
Так. Весь той народ є співучасником злочинів рашизму на українській землі.
Не відгородився, не заявив голосно про незгоду, про сором, жах від того, що витворяє паРаша - значить співучасник.
   
Re: Нацрада просить не називати орків орками

Ну то др купи хай не птшуть усюди на армію рвссії "противник", хз чи не калька з кацапської, а "ворог".
А то постійно вухр ріже.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія