Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Китай надає або готується надати летальну допомогу Росії

Це не питання висновків (знань і розуміння) це питання ресурсів і можливостей.


Це все разом. Бо від рівня реакції світового суспільства залежить і кількість ресурсів та перелік можливостей, необхідних для успішної агресії на той самий Тайвань.

Дати рабсії зброї, аби світ "висушив" свої запаси на допомогу Україні - щоб потім допомагати Тайваню було нічим. Теж стратегія.
   
Надо было написать так: Рашка вийшла на пік, Україна вже майже летить в піке, а Захід і США ще навіть не починали

А Україна на це ніяк не впливає. Підтримують - воює, не підтримують - програємо, далі вже буде черга інших країн.
   
И кстати, то, что Запад еще не начинал — это следствие того, что они понимают все вот то вот, что я написал про Украину. Ну, то есть типа — а зачем что-то начинать, если это уже не успеет сработать... Ну, может я и неправ конечно (хотелось бы быть неправым), но ощущение вот именно такое...

Ну буде тоді твій син воювати, чого страждати. А ти будеш з іншого боку в окопі.
   
Це все разом. Бо від рівня реакції світового суспільства залежить і кількість ресурсів та перелік можливостей, необхідних для успішної агресії на той самий Тайвань.

Дати рабсії зброї, аби світ "висушив" свої запаси на допомогу Україні - щоб потім допомагати Тайваню було нічим. Теж стратегія.

Ти серйозно вважаєш, що Захід даватиме гроші Китаю, щоб він давав зброю Рашці, а вона погрожувала Заходу?
   
Ну буде тоді твій син воювати, чого страждати. А ти будеш з іншого боку в окопі.

а ты где будешь? На фупе продолжать вешать всем лапшу про твою бронь, непрыдатнисть и тд?  :weep:
   
а ты где будешь? На фупе продолжать вешать всем лапшу про твою бронь, непрыдатнисть и тд?  :weep:

Як і ти: з іншого боку в окопі, у кацапській формі. А твій син на Грипені  :weep: Чи він у тебе буде теж ухилянтом, тільки у Швеції?
   
Re: Китай надає або готується надати летальну допомогу Росії

В принципі цікаво - чому китайози ше не продають оркам різні старі танки, БМП, БТР? Є якісь обмеження? Баггі ж вроді масово продають.
   
Свіжа зрада:) Добре шо є шось новенька, бо вся стара зрада вже трохи засмерділася:)
   
Re: Китай почав передачу летальної зброї рф

Американська та британська розвідка має докази того, що «летальна допомога вже надходить або ж надходитиме з Китаю в росію, а далі на фронт в Україну»

https://t.me/truexanewsua/92023
Ти ба, а писали що хуйло отримало бо бо бо від Сі, та буде закінчувати війну. А всі вже до якихось перемовин готуються, та кажуть що хуйло вже не потягне.
   
"Американська та британська оборонні розвідки мають докази того, що летальна допомога зараз надходить або буде надходити з Китаю в Росію та в Україну, я вважаю, що це важлива подія", - наголосив Шеппс

"Ми повинні бути стурбовані  :weep: цим, тому що на початку цієї війни Китай хотів представити себе як країну, що має стримуючий вплив на президента Росії Володимира хуйло", - зазначив Шеппс.

https://censor.net/ua/n3490757
Лишають за собою простір для маневру, після півроку поставок можна буде відчувати глибоке занепокоєння  (tu)
   
Мені здалося шо цей текст якось "по-дебильному написан"(с) мають докази того, що летальна допомога зараз надходить або буде надходити з Китаю в Росію
   
Міністр оборони Великобританії Грант Шэппс на Лондонській конференції по обороні:

«Ось авторитарних держав на чолі з Росією, Китаєм, Іраном та Північною Кореєю ескалює і підкидає пального у конфлікти та напруженості.
Вони все більше працюють разом.

І сьогодні я можу розкрити, що у нас є свідчення того, що Росія та Китай спільно працюють над бойовим обладнанням для застосування в Україні.

Як ми бачили за державним візитом хуйло до Пекіна та за 64-відсотковим зростанням торгового обороту між Росією та Китаєм з початку повномасштабного вторгнення... вони прикривають один одному спину.».
https://www.gov.uk/government/speeches/london-defence-conference-2024-defence-secretary-keynote#full-publication-update-history
   
Правильні слова, але нагадують виступ одного генерала с пробіркою. Я не проти, це  - потрібна реторика, навіть якшо це пропаганда на нашу користь, але ФУП це платформа де ми ще можемо дозволити собі критично мислити. Китайські гольфкарти та радіостанції Баофенг з Алі Екпресу - єдині доказані факти наявності чогось китайського у руках кацапів. запчастини до дронів - то окрема тема. Я навіть бронеплит з дохлих кацапів не бачив китайських. Кацапи навчились своє робити непогано. Наші навіть били беспилотніками завод шо хімію для кацапського кевлара робить.
   
Навряд чи прямо поставлятимуть...
А ось через Пончика, можуть аж бігом...
Як вже в історії було...
І тупо морозитись, під "мі за мір", і "це не ми, це вони"...
Як вже було під час ірано-іракскої війни...
І не факт, що північно-корейські снаряди, у хуйловців, насправді північно-корейські...
І не факт, що це нарощення виробництва снарядів у кацапів, не має китайського коріння...
   
Навряд чи прямо поставлятимуть...
А ось через Пончика, можуть аж бігом...
Як вже в історії було...
І тупо морозитись, під "мі за мір", і "це не ми, це вони"...
Як вже було під час ірано-іракскої війни...
І не факт, що північно-корейські снаряди, у хуйловців, насправді північно-корейські...
І не факт, що це нарощення виробництва снарядів у кацапів, не має китайського коріння...
Найпростіше пояснення найчастіше найближче до істини.
Але.
В наше розпорядження потрапляють снаряди кацапів, як захоплені, так і ті, що не здетонували.
Мають бути ж якісь технологічні ознаки, за якими можна визначити виробника боєприпасу.
Чогось досі не було інфи про це.
А це був би неспростовний доказ.
І китай би не відмазався, бо його б при спробі викрутитись притисли б тим, чим він тицяє в усіх, хто нам зброю постачає - що ми нездатні забезпечити її непотрапляння до третіх рук і терористам.
Щоб не підставитись, скоріше за все китай дійсно допомагає нарощувати виробництво нарассії...
   
Китай тупо гонить на кацапстан промислове обладнання, що дозволяє їм наростити виробництво зброї і боєприпасів.
   
Саме так. Запчастини на все шо можна, шоб імпортозамістити західне. Але й це вже стухає Принаймні фінансова частина.
   
Китай тупо гонить на кацапстан промислове обладнання, що дозволяє їм наростити виробництво зброї і боєприпасів.
скажім, Китай дає кацапам ВСЕ, від станків до ресурсів, кацапам залишається з цього всього робити зброю. ну і чим це краще за просто давати зброю? та нічим. але США і ЄС "буцім-то" цього не бачать і з Китаєм в дьосна цілуються
   
ось і результат візиту хуйло. а не те, що нам писали.
====================

Та нє, то всьо брехня. :shuffle:

"Топінамбур і свинячі хрящики"(ц) ,йопт. :facepalm1:


ПиСи  От же товпойопи! :X
Спочатку несуть ахінею, а потім жаліюцця.
Невиліковні!  Таки пороблено. Я про наших сраних пропагандистів, та про їх симпатиків тут,
які тільки день тому тринділи про топінамбур та хрящики.

"Упс, а що трапилося?*(ц) :weep:
   
====================

Та нє, то всьо брехня. :shuffle:

"Топінамбур і свинячі хрящики"(ц) ,йопт. :facepalm1:


ПиСи  От же товпойопи! :X
Спочатку несуть ахінею, а потім жаліюцця.
Невиліковні!  Таки пороблено. Я про наших сраних пропагандистів, та про їх симпатиків тут,
які тільки день тому тринділи про топінамбур та хрящики.

"Упс, а що трапилося?*(ц) :weep:

кінчив?  дивись, так ще інсульт вхопиш
   
скажім, Китай дає кацапам ВСЕ, від станків до ресурсів, кацапам залишається з цього всього робити зброю. ну і чим це краще за просто давати зброю? та нічим. але США і ЄС "буцім-то" цього не бачать і з Китаєм в дьосна цілуються
нічим не краще, але вже ж гірше прямих поставок зброї і боєприпасів.
   
germ [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
cьогодні в 09:33
IP/Host: ---.kopiyka.net
Автор ігнорується
===============

Як я тебе пропустив? 8-:
Виправляю помилку. :ok:
   
germ [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
cьогодні в 09:33
IP/Host: ---.kopiyka.net
Автор ігнорується
===============

Як я тебе пропустив? 8-:
Виправляю помилку. :ok:

не бережеш себе, ну і ок

не буду кривити душею, що за тобою скучатимемо
вдягай вже свої білі тапки, совкоєбанат
тобі пора
   
Америка, прокинься. Грейт Агейн. Є*ани ядрьоною бомбою по Рашкокитаю. Без цього вони не заспокояться і будуть знущатись над Світом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія