Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ

КАБи у кацапів були вже багато десятиліть. Останнє піврічча попередньго главкому у нас був нещадний дронодроч. Та ще й на мавіки.
Поточний главком намагається воювати тим - чим є.

УМПК були штучним виробом або навіть прототипом. Кацапи додали crpa антену, вдосконалили конструкцію, налагодили масоване виробництво.

"Дронодроч" - наш основний метод коригування вогню артилерії з 2022-го року. А зараз і головний протитанковий засіб і спосіб зупинки кацапських штурмів  :facepalm:
   
Схоже в мене було дві фури в йевропі, і схоже я вже купував третю.  Схоже 22 почалась велика війна, і всі чоловіки - українці  поїхали  назад в Україну.  Чоловіки різні. І бізнесмени, і вантажники, і менеджери і садівники і далекобійникі. Чоловіки.

 А  жмихі   типу  тебе уєбали. Або були раніше,  і не поїхали назад.  Забили на свою країну куй, схоже прикриваючись необтяжуючими  донатиками.

сувора правда життя, що якщо я опинюсь у зброєних силах, .


 :facepalm:  :facepalm:  :facepalm: 
  Ну не пи3ди хоч собі  :lol:


я буду вище за тебе у військовій ієрархії.

Яка  нелепа куйня  тобі цікава. Це полюбе розлади з самооцінкою.

 Розчарую. В нашої бригаді  погон не носять,  звертаються  до всіх на  равних по позивних, і єдине що за тебе говорить - як ти воюєш.


А, як ти воюєш, іерарх?


 

Останнє редагування: 26 травня 2024 07:40:19 від Miki Mastiffo
   
Схоже в мене було дві фури в йевропі, і схоже я вже купував третю.  Схоже 22 почалась велика війна, і всі чоловіки - українці  поїхали  назад в Україну.  Чоловіки різні. І бізнесмени, і вантажники, і менеджери і садівники і далекобійникі. Чоловіки.

 А  жмихі   типу  тебе уєбали. Або були раніше,  і не поїхали назад.  Забили на свою країну куй, схоже прикриваючись необтяжуючими  донатиками.

:facepalm:  :facepalm:  :facepalm: 
  Ну не пи3ди хоч собі  :lol:


Яка  нелепа куйня  тобі цікава. Це полюбе розлади з самооцінкою.

 Розчарую. В нашої бригаді  погон не носять,  звертаються  до всіх на  равних по позивних, і єдине що за тебе говорить - як ти воюєш.


А, як ти воюєш, іерарх?

Ой бля, ти багато кого з бригади у очі ні коли не бачів. Ти свої казочки для дівчаток залиш.
Як воюю? Сплачую податки. Вважай, шо квартал ти отримуєш зарплату з податків, сплачених мною.
Як воюватиму якщо опинюсь у зброєних силах? Дуже можливо, що ефективніше за тебе.
   
   
Ой бля, ти багато кого з бригади у очі ні коли не бачів.
   звісно. Кілька тищ людей.  Всіх і комбриг  не  бачив)


Як воюю? Сплачую податки. Вважай, шо квартал ти отримуєш зарплату з податків, сплачених мною.
:facepalm1:


Твої подптки - це оплата за право жити та використовувати  інфраструктуру країни де ти живеш)))

Якщо ти їх не сплатиш - турма або під зад ногою.

До їх розподілення ти теж не маєш  ніякої  причетності)
Але бажання вважати себе тим, хто платить солдатам платню видає  в тобі ще більшого  єбаната, чим я навіть уявляв досі.




Ти просто недолугий пі3допол.

ПІШОВ НAXYЙ, НІКЧЕМА.



   
 

Мікі забий,тутешні гамноїди тебе змішають і навіть не помітять.
Як голуб що в шахи грає.
   
 

Мікі забий,тутешні гамноїди тебе змішають і навіть не помітять.
Як голуб що в шахи грає.

Досліджую природу єбаната
   
Це той самий  дибіл, який писав  "Після війни приїду в Україну і куплю собі ARку :weep: 

Ми з МГ і ще кимось пообіцяли приїхати, і відібрати арку)

   
Це той самий  дибіл, який писав  "Після війни приїду в Україну і куплю собі ARку :weep: 

Ми з МГ і ще кимось пообіцяли приїхати, і відібрати арку)

Пам'ятаю, тебе, ідіота. Ти й на передовій промишляєш тим щоб відбирати то те то се?
   
Пам'ятаю, тебе, ідіота. Ти й на передовій промишляєш тим щоб відбирати то те то се?

Ми не  будемо відбирати.

Ми приб'ємо  арку на даху до стропила, й насадимо тебе на неї, як флюгер.
Будеш крутитись на даху, й  вказувати напрямок на Краків :lol:
   
Тебе будуть в новинах показувати.

Як є день Бабака, бабак вилазить, і предсказує весну.

Так буде день Долбака.  Куди  показуєш, там в Бедрьонці розпродаж великий :D
   
Тебе будуть в новинах показувати.

Як є день Бабака, бабак вилазить, і предсказує весну.

Так буде день Долбака.  Куди  показуєш, там в Бедрьонці розпродаж великий :D

   
Це твоя сусідка?

Шо ти їй зробив?
   
Це той самий  дибіл, який писав  "Після війни приїду в Україну і куплю собі ARку :weep: 

Ми з МГ і ще кимось пообіцяли приїхати, і відібрати арку)
взагаліто він за два дні до повномаштабки, озброювався та робив доки на пукалку.

пукалку поїхав шукати в Бєдронку після пари днів кацапського наступу.

ахфіцер мєждупрочім
   
взагаліто він за два дні до повномаштабки, озброювався та робив доки на пукалку.

пукалку поїхав шукати в Бєдронку після пари днів кацапського наступу.

ахфіцер мєждупрочім

 :D
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

Це твоя сусідка?

Шо ти їй зробив?

Нуууу...
Такий-собі гумор...
Навіть, враховуючи поправку на далекобійника...
   
А зараз, схоже, що потрапив у сержантський склад, та відчуваєш себе дуже великим цабе. "У народі" це зветься "комплєкс вахтьора".  ;)
Шо б ти там не писав про те, що ти про мене думаєш, сувора правда життя, що якщо я опинюсь у зброєних силах, я буду вище за тебе у військовій ієрархії.
не задрочуй Солдата.
тіпа в нього нема кращих завдань, ніж оце реагувати на твої шуточкі йумора. які ти відпускаєш між шніцелем і пивом на Rynku Glownym. пий своє пиво тихо і радуйся, чи в тебе уміща навіть на це не хватає?
   
не задрочуй Солдата.
тіпа в нього нема кращих завдань, ніж оце реагувати на твої шуточкі йумора. які ти відпускаєш між шніцелем і пивом на Rynku Glownym. пий своє пиво тихо і радуйся, чи в тебе уміща навіть на це не хватає?
Пан ТС дуже Аеліта нагадує, а той лише так себе на форумі і поводив.
   
Нуууу...
Такий-собі гумор...
Навіть, враховуючи поправку на далекобійника...
.
Врахуй поправку, що я чоловік,  а ти гліст обосраний

 Ти вже встала  на карту побуту,  біженка?


За тиждень повернусь підніму цю гілку.


   
не задрочуй Солдата.
тіпа в нього нема кращих завдань, ніж оце реагувати на твої шуточкі йумора. які ти відпускаєш між шніцелем і пивом на Rynku Glownym. пий своє пиво тихо і радуйся, чи в тебе уміща навіть на це не хватає?

У цього солдата дуже великі проблеми. Нагадаю, шо він вже з бровадою погрожував пограбувати мене. Тепер погрози перейшли на якісь його садистськи фантазії.
Так от, якщо, він не схаменеться, та почне справді таким чином "чудити" - він наживе собі великі неприємнощі. Бо кримінальний кодекс, він лишається.
Це досить розповсюджене явище, коли люди на війні очікують "занадто особливого" до себе відношення. А коли повертаються, з війни, дізнаються, шо це не так, подавляюча більшість суспільства не виказуватиме якоїсь особливої подяки.
Деякі з них починають "чудити"...
Для когось це скінчуються тюрмою. Для когось тим, що умовний "снайпер ФБР" відправляє йому кулю у серце або стовбур головново мозку, і майже усим  пох, шо той воював та навіть має нагороди.
Отакі діла.
Тут бувають і зовсім адекватні військові, але у цього є проблеми.
   
У цього солдата дуже великі проблеми. Нагадаю, шо він вже з бровадою погрожував пограбувати мене. Тепер погрози перейшли на якісь його садистськи фантазії.
Так от, якщо, він не схаменеться, та почне справді таким чином "чудити" - він наживе собі великі неприємнощі. Бо кримінальний кодекс, він лишається.
Це досить розповсюджене явище, коли люди на війні очікують "занадто особливого" до себе відношення. А коли повертаються, з війни, дізнаються, шо це не так, подавляюча більшість суспільства не виказуватиме якоїсь особливої подяки.
Деякі з них починають "чудити"...
Для когось це скінчуються тюрмою. Для когось тим, що умовний "снайпер ФБР" відправляє йому кулю у серце або стовбур головново мозку, і майже усим  пох, шо той воював та навіть має нагороди.
Отакі діла.
Тут бувають і зовсім адекватні військові, але у цього є проблеми.
чим швидше ти зрозумієш який ти їбанько тим більше шансів що зможеш стати людиною.
   
У цього солдата дуже великі проблеми. Нагадаю, шо він вже з бровадою погрожував пограбувати мене. Тепер погрози перейшли на якісь його садистськи фантазії.
Так от, якщо, він не схаменеться, та почне справді таким чином "чудити" - він наживе собі великі неприємнощі. Бо кримінальний кодекс, він лишається.
Це досить розповсюджене явище, коли люди на війні очікують "занадто особливого" до себе відношення. А коли повертаються, з війни, дізнаються, шо це не так, подавляюча більшість суспільства не виказуватиме якоїсь особливої подяки.
Деякі з них починають "чудити"...
Для когось це скінчуються тюрмою. Для когось тим, що умовний "снайпер ФБР" відправляє йому кулю у серце або стовбур головново мозку, і майже усим  пох, шо той воював та навіть має нагороди.
Отакі діла.
Тут бувають і зовсім адекватні військові, але у цього є проблеми.
Кацапе  -Курва
В табе вже клімакс головного мозку
Ти забув , то нагадаю

   
У цього солдата дуже великі проблеми. Нагадаю, шо він вже з бровадою погрожував пограбувати мене. Тепер погрози перейшли на якісь його садистськи фантазії.
Так от, якщо, він не схаменеться, та почне справді таким чином "чудити" - він наживе собі великі неприємнощі. Бо кримінальний кодекс, він лишається.
Це досить розповсюджене явище, коли люди на війні очікують "занадто особливого" до себе відношення. А коли повертаються, з війни, дізнаються, шо це не так, подавляюча більшість суспільства не виказуватиме якоїсь особливої подяки.
Деякі з них починають "чудити"...
Для когось це скінчуються тюрмою. Для когось тим, що умовний "снайпер ФБР" відправляє йому кулю у серце або стовбур головново мозку, і майже усим  пох, шо той воював та навіть має нагороди.
Отакі діла.
Тут бувають і зовсім адекватні військові, але у цього є проблеми.
Привітулі, Паняночко.

   
Шо там, в Бедрьонці знов скидки?
Шалений розпродаж флячкив, ні?
   
Мікі  дивиться на ТС як на..

Недорозуменіє)))

   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

Мікі  дивиться на ТС як на..

Недорозуменіє)))



Коли має місце недорозвинення мозку, непорозуміння чогось може бути нормальним явищем...
   
Коли має місце недорозвинення мозку, непорозуміння чогось може бути нормальним явищем...

А, ось шо..

Мої співчуття,  не нехтуй терапією.

   
А як ти ARку  зібрався купувати, там жеш  психіатра проходить тре?

Завернуть тебе на взльоті,  а ми на ту арку вже бійця маємо.
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

А як ти ARку  зібрався купувати, там жеш  психіатра проходить тре?

Завернуть тебе на взльоті,  а ми на ту арку вже бійця маємо.

Тобі ж кулемета видали. А вдало пройти психіатра ти не міг.
Схоже послабили вимоги.  :laugh:
   
Ахфіцер,  ну шо ти так  рідко дристанув і сйєбав, , де твій ієрархіческій напор? 
Напих де?


*Грає  пiдoрcькa  пісня газманова*

Ахфіцери, ахфіцери,
Снова Кракав под прицелом,
За Бедрьонку -  спрячусь в норке
Да канцаааааа....

Ахфіцери, фупіяне!
МіГ чініть не куй в стакане!
Патаму я наверну-ка
Халадцаааа!
   
Тобі ж кулемета видали. А вдало пройти психіатра ти не міг.
Схоже послабили вимоги.  :laugh:
Ну вот взагалі куйню  несеш, мабуть самому стидно.
Алеж несеш.

Чому?
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

Ну вот взагалі куйню  несеш, мабуть самому стидно.
Алеж несеш.

Чому?

Яку xyйню? Xуйню ти несеш!
   
Це від усвідомлення, яке ти чмошне сцикло?

Чому не в Арміі, ахфіцер?
Чому в бігах?
   
Яку xyйню? Xуйню ти несеш!
Якщо війна до польщі дійде - то далі побіжиш?
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

Це від усвідомлення, яке ти чмошне сцикло?

Чому не в Арміі, ахфіцер?
Чому в бігах?

От. Знову воно xyйню понесло...
   
От. Знову воно xyйню понесло...
Нічого відповісти, то ти як папуга почав мой пост повторювати :lol:

Папуга, говори!
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

Нічого відповісти, то ти як папуга почав мой пост повторювати :lol:

Папуга, говори!

Ти там з дзеркалом спілкуєшся, чи шо?
   
Ти там з дзеркалом спілкуєшся, чи шо?

Ні,  я кажу шо ти пiдaр.
Почув?
   
ТС, ти пiдaр.
 :lol:
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

Ні,  я кажу шо ти пiдaр.
Почув?

Схоже, шо воно пиячить, на пару з дзеркалом...
   
Втратила держава кошти, щоб людину навчить.
А він  навчився і збіг, як шмата.
Грошей ше  винен.
Пiдaр
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія