Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ

мені розказували
і ви розказуйте
   
і ви розказуйте
Так він так і робить. А хтось прочитає на ФУПі і теж буде розказувати, майже як свідок. За такі пости без пруфів, потрібно нещадно банити.
   
витрати в час на очевидні речі

4 місяці тому він давав в гриву попередньому головкому за контрнаступ
ЗСУ
зарозумілі
погано підготовлені - штурмувати ніби навчили - тримати ні

зовнішня адекватність то маска
Іпсо (якщо воно є) ви не вловите
 


   
дойчьмовна сторінка крива
переклад
але англ не існує 
тоді з якої?
)

псевдо цікаве
том купер для австрійського вуха ж саме що фенімор ))

його звук р засловянський 
л теж твердувате майже як баби що ставить питання
   
Спочатку ви напишіть, як то вже нє палучаєтся… ну, ви зрозуміли…
Цікаво
Звернення було до Те Се а не Ларти
   
А мені розказували історію як один офіцер проїхався ліфтом з Сирським, вийшов з ліфта і поїхав на передок.  B-)
Поки їхали ліфтом він задавав тому різні питання, типу який сьогодні день війни, на які той не зміг відповісти.
І вот всьо кончилась кар'єра в генштабі. Канєшно той генштаб варто скоротити наполовину, але якось треба діяти системно, а не залякуваннями.

Системно він теж діє: всі допоміжні підрозділи, розробка бпла, реб, хуєб - всіх розганяють в піхоту  :beach: Будем воювати по завітам Кулеби лопатами  :comando:
   
Системно він теж діє: всі допоміжні підрозділи, розробка бпла, реб, хуєб - всіх розганяють в піхоту  :beach: Будем воювати по завітам Кулеби лопатами  :comando:

Армія і не повинна займатися розробками, вона повинна отримувати вже готовий продукт. От дивився сюжет як в 47 бригаді дрони паяють. Але якщо задуматись це зарплата 20к + трьох разове харчування + форма, і це витрати що на поверхні лежать. За в половину менший бюджет можна спокійно і на цівілці знайти людей які будуть паяти.
   
Армія і не повинна займатися розробками, вона повинна отримувати вже готовий продукт. От дивився сюжет як в 47 бригаді дрони паяють. Але якщо задуматись це зарплата 20к + трьох разове харчування + форма, і це витрати що на поверхні лежать. За в половину менший бюджет можна спокійно і на цівілці знайти людей які будуть паяти.
Канєшно можна знайти, як знайдуть так відразу мобілізують.
Те що звʼязківцями підсилюють мех. бати вже не новина.
Хоча як на мене тих звʼязківців канєшно занадто дофуя.
От тільки не зрозуміло нафуя мене тоді мобілізували, від мене на гражданці було набагато більше толку ніж зараз.
   
Армія і не повинна займатися розробками, вона повинна отримувати вже готовий продукт. От дивився сюжет як в 47 бригаді дрони паяють. Але якщо задуматись це зарплата 20к + трьох разове харчування + форма, і це витрати що на поверхні лежать. За в половину менший бюджет можна спокійно і на цівілці знайти людей які будуть паяти.

Може й калаші в армії не мають чистити?
Взагалі ті весільні дрони на озброєння прийняті?
   
Армія і не повинна займатися розробками, вона повинна отримувати вже готовий продукт. От дивився сюжет як в 47 бригаді дрони паяють. Але якщо задуматись це зарплата 20к + трьох разове харчування + форма, і це витрати що на поверхні лежать. За в половину менший бюджет можна спокійно і на цівілці знайти людей які будуть паяти.

Без питань - середня ринкова зп програміста в Україні $3к баксів. 3000 людей це буде $9 лямів баксів на місяць лише голої зп. Але державна компанія таку кількість людей навіть захантити не здужає, тому хіба через аутсорс, тоді рейт буде вдвічі більший (але все під ключ). Є в бюджеті $200 мільйонів баксів на рік, щоб замінити ту структуру, яку прямо зараз Сирський планує перекувати в штурмовики?
   
Без питань - середня ринкова зп програміста в Україні $3к баксів. 3000 людей це буде $9 лямів баксів на місяць лише голої зп. Але державна компанія таку кількість людей навіть захантити не здужає, тому хіба через аутсорс, тоді рейт буде вдвічі більший (але все під ключ). Є в бюджеті $200 мільйонів баксів на рік, щоб замінити ту структуру, яку прямо зараз Сирський планує перекувати в штурмовики?

Ну от податки які людина сплачує має бути другим фактором для надання броні, після критичних для державної інфраструктури спеціальностей.
   
Ну от податки які людина сплачує має бути другим фактором для надання броні, після критичних для державної інфраструктури спеціальностей.

Не зрозумів, до чого тут податки? Державі достався ресурс у вигляді людей зі специфічними навичками, які переважно добровільно приєднались до ЗСУ. Як вона їх використає - за призначенням або згноїть в посадках, ось в чому питання. Але другого такого шансу вже не буде.
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC


Не зрозумів, до чого тут податки? Державі достався ресурс у вигляді людей зі специфічними навичками, які переважно добровільно приєднались до ЗСУ. Як вона їх використає - за призначенням або згноїть в посадках, ось в чому питання. Але другого такого шансу вже не буде.

А до чого програміст до "дрони паяють"?
А от людей що сплачують податки з 3000 долларів зарплатні треба мобілізувати коли вже всі, хто сидять на мінімалці скінчаться.
   
А до чого програміст до "дрони паяють"?
А от людей що сплачують податки з 3000 долларів зарплатні треба мобілізувати коли вже всі, хто сидять на мінімалці скінчаться.

Бо в ЗСУ дрони не лише паяють, їх тут ще і розробляють. Бо немає таких готових, які вибухають, стріляють, наводяться на ціль і тп. І роблять це, внезапно, програмісти.
   
Re: Том Купер — про плюси й мінуси діяльності Сирського на чолі ЗСУ
TC

Бо в ЗСУ дрони не лише паяють, їх тут ще і розробляють. Бо немає таких готових, які вибухають, стріляють, наводяться на ціль і тп. І роблять це, внезапно, програмісти.

Та невже?  :laugh:
   
Та невже?  :laugh:

Приїзди - дізнаєшся  :)
   
Приїзди - дізнаєшся  :)

Шо ти xyйню пишеш, воно й без переїздів зрозуміло.  :K
   
Ти краще скажи, тобі Залужний "був батьком"?
Немаю сечі спостерігати твої борошна.
   
Немаю сечі спостерігати твої борошна.

Наче б то не важке запитання.
   
Наче б то не важке запитання.
Ти ніхто, щоб запитпння ставити.
Нуль, зеро, шмата.
   
Ти ніхто, щоб запитпння ставити.
Нуль, зеро, шмата.

Манія величі (мегаломанія) — психопаталогічний стан людини, вид маячення, що характеризується ілюзорними фантазіями щодо наявності в неї надзвичайної сили, актуальності, всемогутності, а також завищеної самооцінки. Історично даний термін застосовувався для позначення психічного розладу, що проявлявся в самозакоханості. Термін «манія величі» вперше використав Гайнц Когут у 1968 році, зараз він є еквівалентом терміну «мегаломанія».

 :laugh:
   
Манія величі (мегаломанія) — психопаталогічний стан людини, вид маячення, що характеризується ілюзорними фантазіями щодо наявності в неї надзвичайної сили, актуальності, всемогутності, а також завищеної самооцінки. Історично даний термін застосовувався для позначення психічного розладу, що проявлявся в самозакоханості. Термін «манія величі» вперше використав Гайнц Когут у 1968 році, зараз він є еквівалентом терміну «мегаломанія».

 :laugh:
це твій діагноз з ВЛК?
   
це твій діагноз з ВЛК?

Довго дотепність намагався напрягти?
   
Манія величі (мегаломанія) — психопаталогічний стан людини, вид маячення, що характеризується ілюзорними фантазіями щодо наявності в неї надзвичайної сили, актуальності, всемогутності, а також завищеної самооцінки. Історично даний термін застосовувався для позначення психічного розладу, що проявлявся в самозакоханості. Термін «манія величі» вперше використав Гайнц Когут у 1968 році, зараз він є еквівалентом терміну «мегаломанія».

 :laugh:
В особтстий медичній карті  вичитав?

Та скрін вже кидай
   
Довго дотепність намагався напрягти?
як би я хотів бути дотепним я би написав що твій діагноз хронічні запори і кожний раз як не можеш посрати то ти пишеш шось на тут щоб менше пучило.
Але я не люблю такі жарти тому і не пишу нічого такого
   
як би я хотів бути дотепним я би написав що твій діагноз хронічні запори і кожний раз як не можеш посрати то ти пишеш шось на тут щоб менше пучило.
Але я не люблю такі жарти тому і не пишу нічого такого
Хочу додати, що якщо б яне був такою вихованою людиною, я б сказав що ТС   обосране недолуге  позорисько,   нікчемна сцикліва шмара, яка  нпмагається компенсувати  відчуття своєї нікчемності  писаниною на фупі.

Але, оскількі ялюдина вихована, я  не пишу, що він нікчема та недолуге йебанько і обосраний гліст кракввський)))

   
він такий аналітик як і умовний фейгин
навіть не якийсь світан 
він не має мілітарної фахосвіти
автор (ілюстратор) працював в транспорті
пише якусь лабуду для форбз
без інсайдів

тут в відні купа розлідувачів
ХЗ що вони роздідуюють
після того як грозєв злився бо кацапи налякали
віри там мало

можуть самі кацапи юзати

слідкуйте що каже чеський павел
скаже що сирський тупаковий чобіт -вірте
ніт то ніт     
так пишіть частіше, трохи несіть промені світла народу.
Бо хтось сидить в американських єбєнях, хтось в Тернопільських.
Вам там у Відні більше видно
   
так пишіть частіше, трохи несіть промені світла народу.
Бо хтось сидить в американських єбєнях, хтось в Тернопільських.
Вам там у Відні більше видно
У Австрії Альпи. Високі.
Видно далеко.
   
В Австрії я постійно танкував мій даф. В якомусь  іншому житті...   Два баки наповну.
Дуже красиво, де не стань
І гори.
А з них  видно все,  можна давати сочну аналітику.
   
Минулий головком після пройобаного контрнаступу зрозумів, що нам потрібна технологічна перевага над кацапами. На жаль на той момент технологічну перевагу вже отримав ворог у вигляді КАБів, якими безкарно закидає лінію фронту. Цей головком не зрозумів нічого і досі намагається перемогти в технологічній війні піхотою. Це якби якийсь полководець часів другої світової робив ставку на кавалерійські атаки.
   
структуру, яку прямо зараз Сирський планує перекувати в штурмовики?
ЦУКП?
   
ЦУКП?

таких не знаю

зараз іде розгром тотальний всіх, хто займався розробкою чогось інноваційного при генштабі

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/24/7457487/
   
таких не знаю

зараз іде розгром тотальний всіх, хто займався розробкою чогось інноваційного при генштабі

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/24/7457487/

перепрошую
це ви прямо з гш пишите
и так само як і я цивіл ?

звідкі про зкорочення тих хто займається  новими технологіями
чи займається гш  новими технологіями  взагалі
всі ці новітності які маємо
прийшли не з гш а навпаки

нє?


 
   
перепрошую
це ви прямо з гш пишите
и так само як і я цивіл ?

звідкі про зкорочення тих хто займається  новими технологіями
чи займається гш  новими технологіями  взагалі
всі ці новітності які маємо
прийшли не з гш а навпаки

нє?

простий приклад:
є туєва куча радарів, якісь ще радянські, якісь ультра сучасні. Як думаєте їх потрібно об'єднати в єдину інформаційну систему? Хто по-вашому має цим займатись?
   
Ось вам підказка. А то схоже думаєте, що генштаб - то тільки малювати стрілочки на картах.

https://www.mil.gov.ua/ministry/struktura-generalnogo-shtabu/
   
таких не знаю
Ще пограюсь в абревіатури.  :gigi:
ЦГД? ЦМТР?

зараз іде розгром тотальний всіх, хто займався розробкою чогось інноваційного при генштабі
На жаль... Хоча і було передбачувано ще кілька місяців тому.

   
Ще пограюсь в абревіатури
а ви знаєте багато різних слів  :)
   
як би я хотів бути дотепним я би написав що твій діагноз хронічні запори і кожний раз як не можеш посрати то ти пишеш шось на тут щоб менше пучило.
Але я не люблю такі жарти тому і не пишу нічого такого

Коли людина намагається щось зробити краще, зазвичай вона намагається задіяти той напрямок, який цій людині відомий, робота або хобі. І в тебе це запор...
Це таке в тебе хобі?  :laugh: Чи сам страждаєш на запори? Або таки робота, та ще й канадський IP... Так от який ти, горезвісний жопомий!  :laugh:

Останнє редагування: 25 травня 2024 19:48:20 від TC
   
Минулий головком після пройобаного контрнаступу зрозумів, що нам потрібна технологічна перевага над кацапами. На жаль на той момент технологічну перевагу вже отримав ворог у вигляді КАБів, якими безкарно закидає лінію фронту. Цей головком не зрозумів нічого і досі намагається перемогти в технологічній війні піхотою. Це якби якийсь полководець часів другої світової робив ставку на кавалерійські атаки.

КАБи у кацапів були вже багато десятиліть. Останнє піврічча попередньго главкому у нас був нещадний дронодроч. Та ще й на мавіки.
Поточний главком намагається воювати тим - чим є.
   
Хочу додати, що якщо б яне був такою вихованою людиною, я б сказав що ТС   обосране недолуге  позорисько,   нікчемна сцикліва шмара, яка  нпмагається компенсувати  відчуття своєї нікчемності  писаниною на фупі.

Але, оскількі ялюдина вихована, я  не пишу, що він нікчема та недолуге йебанько і обосраний гліст кракввський)))

Ну, шо про тебе можна сказати. Був ти до війни, схоже, шо далекобійником. А зараз, схоже, що потрапив у сержантський склад, та відчуваєш себе дуже великим цабе. "У народі" це зветься "комплєкс вахтьора".  ;)
Шо б ти там не писав про те, що ти про мене думаєш, сувора правда життя, що якщо я опинюсь у зброєних силах, я буду вище за тебе у військовій ієрархії.
От така xyйня, хлопче...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія