Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Торт рашен :X

Re: Торт рашен :X

О! А про пальмову олію шо, забули? Нєпорядок, тов. прапорщик!
   
Re: Торт рашен :X

Zero Sum К Петру треба повертатись потихенько, а ти за раз цілий торт фуйнув  :D
я б до нього взагалі б не торкнувся якби жінка не сказала йди зкуштуй те чим ти мене пригостив взагалі не люблю солодкого
   
Re: Торт рашен :X

Родина мазохістів
   
Re: Торт рашен :X

О! А про пальмову олію шо, забули? Нєпорядок, тов. прапорщик!
хуяльмову то масло рашен теж гівно рідкісне :bueee:
   
Re: Торт рашен :X

Ми два місяці тому купували Київський Рашен, той що глибокої заморозки і термін придатності рік від дати виготовлення.
Хотіли вразити українським тортом тутешніх німців.
Ну їли вони, звісно, ми їм попутно розповіли історію торта, як ще у совєцькі часи японці - вражені надзвичайним смаком - купили рецепт і намагалися випускати у себе в Японії. Але позаяк не мали таких печей, то й нічого не вийшло. Я цю історію читала колись у Вечірньому Києві. Розповіли, що всередині України цей торт завжди був символом Києва, а за межами України - вже символом всієї України.
Зустрічаєш брата з київського потягу, а багато хто виходить з вагонів зі зв"язками не менш як з трьох Київських тортів..
Ну, розрізали, розклали по тарілках...Дивували ся певній незвичності білкових коржів з горіхами...Але смак..Повна фігня солодка у порівнянні з тими, карламарксівськими. ..
Заморожений… Карл. Ви хотіли щоб заморожений торт мав смак свіжого?
   
Re: Торт рашен :X

О пляць діти зкуштували теж лаються :gigi:
   
Re: Торт рашен :X

До речі вони точно смак"того самого"київського пам'ятати не можуть
   
Re: Торт рашен :X

Заморожений… Карл. Ви хотіли щоб заморожений торт мав смак свіжого?
ми звісно спочатку розморозили - в сенсі дали постояти з годину не в морозилці
Я ж тому і вказала що то глибокої заморозки, бо саме на неї я списала ненайкращу якість в плані смаку
   
Re: Торт рашен :X

О пляць діти зкуштували теж лаються :gigi:

Ти ж так всю свою родину потравиш  :laugh:

Треба починати з маленької бджілки, потім батончик Рошен раз на тиждень, потім тістечка два рази на тиждень, і тільки коли організм звикне до смаку Петра - то вже тоді кілограмового торта купувати.
   
Re: Торт рашен :X

Треба починати з маленької бджілки, потім батончик Рошен раз на тиждень, потім тістечка два рази на тиждень, і тільки коли організм зникне до смаку Петра - то вже тоді кілограмовий торта купувати.
(tu)
   
Re: Торт рашен :X

До речі вони точно смак"того самого"київського пам'ятати не можуть
Той самий київський багатьом не подобався. Мені наприклад. Цей самий києвський мені теж не подобається. Але імхо смак який був такий і залишився.
   
Re: Торт рашен :X

білого вугілля і єнтеросгель
   
Re: Торт рашен :X

чесно кажучи, ніколи не розумів торт Київський.
недарма є версія, що при його розробці щось пішло не так. але махнули рукою і сказали: най буде!
(tu)
   
Re: Торт рашен :X

знову відірвався від власної реальності?
сидить отаке в Америці і пащекує : чужина, вертайся
Тебе не запитала, що мені робити. Це якщо коротко. Але можу і розлогіше, але тобі навряд чи сподобається.
фрау ти чого така нервова. хоча перших пару років це норма у емігів-тому спишемо не на кондовий юлькізм а на ті справи.
   
Re: Торт рашен :X

О!
Дякую за нагадування.
Встиг замовити дві штуки знайомому, що їде в Київ по справах.
У нас (Херсон) не знайти.
   
Re: Торт рашен :X

Ти ж так всю свою родину потравиш  :laugh:

Треба починати з маленької бджілки, потім батончик Рошен раз на тиждень, потім тістечка два рази на тиждень, і тільки коли організм звикне до смаку Петра - то вже тоді кілограмового торта купувати.
ні тільки треш і хай сім'я буде монополітична :gigi:
   
Re: Торт рашен :X
N88

Нерви то від браку пестощів.
Нажертись солодкого трохи помагає.
   
Re: Торт рашен :X

білого вугілля і єнтеросгель
Другий толковий коментар у гілці))
Щодо тортів - тиждень тому спробував рошенівський торт, назву не пам'ятаю. Типу Київського, але не такий сухий, і фундука багато - дуже смачний. І цукру норм.
   
Re: Торт рашен :X

Доречі непоганий спосіб антиагитації спочатку частувати бельгийським шоколадом а потім купити кілограмовий торт Рошен :lol:
   
Re: Торт рашен :X

Другий толковий коментар у гілці))
Щодо тортів - тиждень тому спробував рошенівський торт, назву не пам'ятаю. Типу Київського, але не такий сухий, і фундука багато - дуже смачний. І цукру норм.

Це залежить за кого голосував у 2019.
 :-)o
   
Re: Торт рашен :X

Фу досі в роті солодко( і за горілкою йти пізно(
   
Re: Торт рашен :X

Це залежить за кого голосував у 2019.
 :-)o
Не за Пороха :laugh:
   
Re: Торт рашен :X

Ти ж так всю свою родину потравиш  :laugh:


Треба починати з маленької бджілки, потім батончик Рошен раз на тиждень, потім тістечка два рази на тиждень, і тільки коли організм звикне до смаку Петра - то вже тоді кілограмового торта купувати.
О, а тоді славні в честь Петра автоматом з рота вилітатимуть.
   
Re: Торт рашен :X

фрау ти чого така нервова. хоча перших пару років це норма у емігів-тому спишемо не на кондовий юлькізм а на ті справи.
та пішло ти, дурко))
   
Re: Торт рашен :X

 ось і дійшли  ,
Бату-Хан, cьогодні в 23:04
Розгорнути попередні цитати...
Це залежить за кого голосував у 2019.
 :-)o
Не за Пороха :laugh:
плюсую (tu)
   
Re: Торт рашен :X

А хто швиденько повертати хоче
Нехай Торт Київський одразу весь затопче ...  :scenic:
   
Re: Торт рашен :X

б***ь, в сезон полуниць купувати торти. Їбануті, чишо?
   
Re: Торт рашен :X

Доречі непоганий спосіб антиагитації спочатку частувати бельгийським шоколадом а потім купити кілограмовий торт Рошен :lol:

Белгійський шоколад гівно
   
Re: Торт рашен :X

ось і дійшли  ,
Бату-Хан, cьогодні в 23:04
Розгорнути попередні цитати...
Це залежить за кого голосував у 2019.
 :-)o
Не за Пороха :laugh:
плюсую (tu)
Зауважте, що вже на 2-й сторінці :laugh:
   
Re: Торт рашен :X
Ita

ну не з'їсть вона сама кілограм торту сказала іди скуштуй те чим ти мене пригостив
Бачили очі що купували. Тепер їжте хоч повилазьте... :)
   
Re: Торт рашен :X

Той самий київський багатьом не подобався. Мені наприклад. Цей самий києвський мені теж не подобається. Але імхо смак який був такий і залишився.

Є ще торти типу КИївського від БКК.

Можете спробувати  :D

Мені з рошенівських найбільше подобається Трюфельний.

Ну і Вишня в шоколаді.
   
Re: Торт рашен :X

Другий толковий коментар у гілці))
Щодо тортів - тиждень тому спробував рошенівський торт, назву не пам'ятаю. Типу Київського, але не такий сухий, і фундука багато - дуже смачний. І цукру норм.

Мабуть грильяжний. Там коржі типу як у Київського.
   
Re: Торт рашен :X

я б до нього взагалі б не торкнувся якби жінка не сказала йди зкуштуй те чим ти мене пригостив взагалі не люблю солодкого

А ти що, й досі не знаєш, що любить твоя дружина?

Чи ти цю гілку відкрив, щоб похизуватися?

Чи щоб що?  До речі, нащо було купувати великий торт і бідкатися, що аж півтищі просрав, якщо є маленькі на 400 грам і у тебе дружина не любить солодке?

Дивний ти...
   
Re: Торт рашен :X

Белгійський шоколад гівно
Ну не таке вже й гівно, але що не найкращий це точно. Мені наприклад більше швейцарський до вподоби. І ще окремі марки німецького та австрійського. Але то справа смаку.
Ось такий бельгійський)))
   
Re: Торт рашен :X

Дивний ти...

Сублімація неусвідомленого бажання повернутись к Петру
   
Re: Торт рашен :X

А ти що, й досі не знаєш, що любить твоя дружина?

Чи ти цю гілку відкрив, щоб похизуватися?

Чи щоб що?  До речі, нащо було купувати великий торт і бідкатися, що аж півтищі просрав, якщо є маленькі на 400 грам і у тебе дружина не любить солодке?

Дивний ти...
як раз любить але не суцільний цукор
   
Re: Торт рашен :X

Є ще торти типу КИївського від БКК.

Можете спробувати  :D

Мені з рошенівських найбільше подобається Трюфельний.

Ну і Вишня в шоколаді.
в ББК теж цукру надмірно тому вирішив купити Рошен і тут повний ппц :(
   
Re: Торт рашен :X

так херовато мені  :(
З толчка пишеш?
   
Re: Торт рашен :X

А ти що, й досі не знаєш, що любить твоя дружина?

Чи ти цю гілку відкрив, щоб похизуватися?

Чи щоб що?  До речі, нащо було купувати великий торт і бідкатися, що аж півтищі просрав, якщо є маленькі на 400 грам і у тебе дружина не любить солодке?

Дивний ти...
великий бо на трьох жінка що дітям не дасть ?Рошен бо колись це був знак якості для тортів тепер вже ні(
   
Re: Торт рашен :X

З толчка пишеш?
печія після цього солодкого (
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія