Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Торт рашен :X

Re: Торт рашен :X

в німців рітейл то машина
Ага,  машина примусу до скудного асортименту. Ти дивишся з точки зору рітейлу. Для нього це гуд. Але не для споживача.
І да, соки в Німеччині не кращі, а часто гірші, ніж в Україні.
   
Re: Торт рашен :X

Ніхто нічого не витіснить.
Західний споживач дуже консервативний у плані їжі.
І їм цілком вистачає одного двох брендів соку на мережу.
Так само молочка. І все інше.
Для тих, хто хоче чогось незвичного є різні магазини делікатесів.
Але тенденція скрізь до зменшення асортименту.
У Британії більшість суперів, наприклад, позакривали рибні та мʼясні відділи, які торгують на розвіс.
Ті самі цукерки в суперах тільки фасовані. Є правда невеликі винятки - якісь драже можна набирати самому в кульок.
Але, щоб зайти так як в Рошен і самому собі набирати - такого нема у принципі.
   
Re: Торт рашен :X

Щодо тортів, то я в дитинстві київський не любив. А любив бісквітно-кремовий за 2.20.
Торти замінював свіжий батон з маслом, посипаний цукром.
   
Re: Торт рашен :X

Торти замінював свіжий батон з маслом, посипаний цукром.
:facepalm:
   
Re: Торт рашен :X

Щодо тортів, то я в дитинстві київський не любив.
А я Київський любила. Завжди. І от донька теж любить Київський, хоча й їла лише цей Рашенівський.
Ще така цікава деталь. Тут можете вірити, можете не вірити, то не має значення.
Коли вона вже жила у Німеччині, і приїздила до нас у відпустку, то коли їхала назад, захотіла пригостити колег на роботі українськими цукерками.
Пішли ми до фірмового Рашену, і там вибрали найдорожчих, грамів по 200 різних. А потім на додачу в АТБ купили ще таких подушечок, Шарм називаються, вони здається є двох чи трьох видів - горіховий наповнювач, вершковий і ще якийсь. Такот, у німців на ура пішов якраз цей Шарм виробництва АВК. Наступного разу, коли була у відпустці, то везла у Німеччину лише той Шарм.
А Київський Рашен торт ми завжди купували їй на приїзд.
На прощання - Грильяжний.
   
Re: Торт рашен :X

А Київський Рашен торт ми завжди купували їй на приїзд.
....ти якась не послідовна, то любиш Петра, то ні...я, наприклад, рошенівські торти не люблю, бо там стільки цукру, що отруїтися можна..а шоколадки купую..:)))
   
Re: Торт рашен :X

Чесно, задрали ви своїми тортами.
   
Re: Торт рашен :X

....ти якась не послідовна, то любиш Петра, то ні...я, наприклад, рошенівські торти не люблю, бо там стільки цукру, що отруїтися можна..а шоколадки купую..:)))
Сказати, що я не люблю Петро - це не сказати нічого.
І якби Київський торт мав до нього більший стосунок, ніж те, що це одоробло просто тупо вкрало і привласнило надбання українців...
   
Re: Торт рашен :X

одоробло просто тупо вкрало і привласнило надбання українців...
:lol:
Те, з кондитерки, що не встигли "вкрасти" заможні люди, "працьовиті українці" розікрали по-справжньому і знищили. Як і не було.
Перед очима приклад Херсонської фабрики ім.Войкова.
Виробляла чудові цукерки. Особлива фішка - вафельні у шоколаді.
Візитна картка - "Ананасові". Таких смачних як наші, я ніде не зустрічав. Харківські
поруч не стояли. У кінці 90-х, херсонці, що перебралися до Москви, купували їх кілограмами,
коли приїзджали до родичів.
Фірмовий магазин фабрики був якраз на шляху до роботи. Заїзджав майже щотижня. У двотисячні
продавчиня хвалилася, яка в них добра директорка- Нікому не віддала! А то б нас давно придбав
якійсть порошенко!

Фабрика так і сконала "непроданою". У керівництва не було ніякого хисту до бізнесу. Навіть мережу
своїх магазинів по Херсону не спромоглися відкрити.
   
Re: Торт рашен :X

Сказати, що я не люблю Петро - це не сказати нічого.
І якби Київський торт мав до нього більший стосунок, ніж те, що це одоробло просто тупо вкрало і привласнило надбання українців...

Ризикну зробити припущення що якби "одоробло" не "вкрало і привласнило надбання українців" то їла б ти не карло-марксівський тортик а якусь підробку невідомого походження.
А на місці фабрики вже би двійко висоток красувалися
   
Re: Торт рашен :X

давайте фотку, де цей торт лежить на полицях у Реве
я нічого не стверджую, навмисно не шукала у Реве, але - не бачила жодного разу

Тату, де море?

Замовляй за посиланням.
Не вдасться купити - тоді приходь обговорювати
   
Re: Торт рашен :X

https://itemimg.com/i/239995219.0.208x208s.jpg
Ризикну зробити припущення що якби "одоробло" не "вкрало і привласнило надбання українців" то їла б ти не карло-марксівський тортик а якусь підробку невідомого походження.
А на місці фабрики вже би двійко висоток красувалися
:gigi:  (tu)
В точку!
Наша фабрика стояла на схилі до Дніпра, і коли її врешті-решт купили, то саме під снос та побудову висоток.
Не встигли. Війна почалася раніше.
   
Re: Торт рашен :X

Надбання українців, ага. І шоколад замість того пластиліну, що був при совків теж вкрав, падлюка.
З дешевих цукерок ромашка набагато смачніша, ніж була колись. Не кажу вже про більш дорогі цукерки. Той же монблан. Де при совку було щось подібне у вільному доступі? Обмежено для спецрозподільників, звісно була і стріла, іноді можна було натрапити на метеоріт.
Кондитерську фабрику в Кропивницькому не вкрав ніякий кривавий барига. Що на її місці? Правильно, торгові точки зі всяким непотрібом.
   
Re: Торт рашен :X

Тату, де море?

Замовляй за посиланням.
Не вдасться купити - тоді приходь обговорювати
У мене в пішій досяжності 3 магазини Реве. Нафіга мені замовляти??? Я просто піду в одному з напрямків і подивлюся. Про результати дослідження доповім тобі особисто. Згода?
   
Re: Торт рашен :X

https://itemimg.com/i/239995219.0.208x208s.jpg:gigi:  (tu)
В точку!
Наша фабрика стояла на схилі до Дніпра, і коли її врешті-решт купили, то саме під снос та побудову висоток.
Не встигли. Війна почалася раніше.
в яку - "точку" може бути чиєсь припущення?  :laugh:
   
Re: Торт рашен :X

якби "одоробло" не "вкрало і привласнило надбання українців" то їла б ти не карло-марксівський тортик а якусь підробку невідомого походження.
ну так одороблин торт і є підробкою, не найгіршою, але таки підробкою
от тільки бренд одоробло вкрало і привласнило
   
Re: Торт рашен :X

Той же монблан. Де при совку було щось подібне у вільному доступі?
Пригадався старий совєцький анекдот про чудові якості автомобіля "жигулі".
(це там, де після декількох заходів на спробу дізнатися вартість Жигулів в сссср послідувало сакраментальне "А у вас негрів лінчують!)

ПС Німцям Монблан Петро не зайшов зовсім. Пролежав у доньки на роботі пару тижнів у відкритому доступі - і вона його забрала додому, щоб не ганьбитися через несприйняття. АВКшний Шарм розмели за пару днів. Зараз не пам"ятаю вже, але ціна на той Монблан просто зашкалювала.
   
Re: Торт рашен :X

Німцям Монблан Петро не зайшов зовсім.

Я вже казав: у кожної нації свої уподобання щодо солодощів.
Східні солодощі, наприклад, засолодкі.
Те що німцям не зайшло - не козир і не показник що воно погане. Тобі ж мабуть теж не все з німецької кухні подобається?
Ну і бізнес вміє підлаштовуватися під окремі ринки.
Може до Німеччини йде продукція з угорської Бонбонетті. Яка формально не в корпорації Рошен начебто. Хоча Порох її бенефіціяр.
Тож уважай, раптом від незнання випадково таки з'їси товар виробництва твого коханого Петра

Останнє редагування: 26 травня 2024 00:10:19 від H.Kropp
   
Re: Торт рашен :X

У мене в пішій досяжності 3 магазини Реве. Нафіга мені замовляти??? Я просто піду в одному з напрямків і подивлюся. Про результати дослідження доповім тобі особисто. Згода?

 :lol:

Німецьку, бачу, не вчиш.
Ну хоча б перекладачем сайтів користуватися вмієш?
Так от за моїм посиланням там є червоненька така кнопочка.
Тиснеш на неї і тебе кидає на сторінку де вводиш свою адресу а тобі підказує чи є цей товар у близьких до твого місцезнаходження магазинах мережі.
Або...
Ні, йди шукай.
Не має бути так легко.
Раптом сайт мережі бреше і мережа тортиком цим насправді не торгує.
   
Re: Торт рашен :X

Ще про німців.
Що з їхньої солодкої продукції присутнє на полицях наших супермаркетів?
Ну ось так, пригадати не гуглячи.
Я, наприклад, згадую лише шоколадки Lindt дійсно непогані і Sсhogetten, які здається ніхто й не купує практично.
То що, солодощі німецькі погані?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія