Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Торт рашен :X

Re: Торт рашен :X

Не варто блазнювати, пані По суті є щось заперечити?
По суті - чого?
Карколомного розшарування в плані матеріальної спроможностіі, яке сталося не без участі Петро, позаяк він корупціонерствував в країні з кінця 90-х років?
   
Re: Торт рашен :X

та була
може неофіційно, але таки була
Можна взяти наприклад зарплату виховательки з дитячого садочка
Що значить не офіційно? Вихователька на ставці була. Який у неї міг бути виробіток?
Але головне питання залишається відкритим. Чому візуально так мало покупців у магазинах Рашен?

У вас в Німеччині є магазини Рошен?
   
Re: Торт рашен :X

Що значить не офіційно? Вихователька на ставці була. Який у неї міг бути виробіток?
У вас в Німеччині є магазини Рошен?
До чого тут якийсь виробіток, коли йдеться зовсім про інші речі? Ви не розумієте чи прикидаєтеся? Виховательки в дитячих садках були не потрібні, то була виключно їхня власна примха- вигадати собі таку посаду?
А у Португалії є магазини Рашен? Взагалі в якомусь популярному суперемаркеті бачили продукцію Рашен?
   
Re: Торт рашен :X

При совку не було мінімальної зарплати.  ;)
Працювали від виробітку. В селі деякі місяці робочий і сім рублів міг заробити. Якщо не було роботи.
А якщо було то 8.
Один знайомий до сих пір згадує, як він за совка ціле літо пас в колгоспі корів і за ті гроші, що заробив, ледве зміг купити собі тільки спортивний костюм, советский.
   
Re: Торт рашен :X

До чого тут якийсь виробіток, коли йдеться зовсім про інші речі? Ви не розумієте чи прикидаєтеся? Виховательки в дитячих садках були не потрібні, то була виключно їхня власна примха- вигадати собі таку посаду?
Мирослава, не тупіть. Не було в совку мінімальної зарплати, все питання закрите. Мінімальна зарплата і ставка то різні речі.

А у Португалії є магазини Рашен? Взагалі в якомусь популярному суперемаркеті бачили продукцію Рашен?
Магазинів не бачив, а продукцію бачив. Навіть у Франції.
   
Re: Торт рашен :X

Несамовито хочеться рошенівського зефіру в шоколаді
   
Re: Торт рашен :X

наїбну мабуть сьогодні рошенівського тортіка
а міросьска хай всереться
   
Re: Торт рашен :X

Несамовито хочеться рошенівського зефіру в шоколаді

бо у ньому "дохуямасла"?
   
Re: Торт рашен :X

По суті - чого?
Карколомного розшарування в плані матеріальної спроможностіі, яке сталося не без участі Петро, позаяк він корупціонерствував в країні з кінця 90-х років?

якщо вас турбує корупційне минуле Петра то  з вами солідарний. Мені безмежно соромно, що в ті часи  я теж давав хабарі.

Щодо розшаровування і збідніння населення зверніть свої претензії до кацапів.
Щодо непопупулярності продукції рошен то ваші аргументи нікчемні.
   
Re: Торт рашен :X

Якщо вже про ставки при совку заговорили. Цікаво,  якв у виховатильки в 70-ті роки була ставка? Моя мама продавцем магазину, мала 40 р.
   
Re: Торт рашен :X

Мирослава, не тупіть. Не було в совку мінімальної зарплати, все питання закрите. Мінімальна зарплата і ставка то різні речі.
Ви навмисно прикидаєтеся тупим?
Зарплата-ставки-виробіток...Маячня якась. Дохід. І крапка.
   
Re: Торт рашен :X

Якщо вже про ставки при совку заговорили. Цікаво,  якв у виховатильки в 70-ті роки була ставка? Моя мама продавцем магазину, мала 40 р.
Моя мама була вихователькою в дитячому комбінаті-яслах. Саме у ясельній групі. Мала надбавку 5 рублів, бо з медичною освітою посада була сестра-вихователь.
Повна ставка була 72 р. 50 коп.
   
Re: Торт рашен :X

Ви навмисно прикидаєтеся тупим?
Зарплата-ставки-виробіток...Маячня якась. Дохід. І крапка.
Для тих хто приїхав на бронепотягу.

"Мінімальна заробітна платня є тією найнижчою оплатою праці, що роботодавці можуть легально платити своїм працівникам. Тобто це та планка, нижче якої працівники не мають права продавати свою працю".
Сумніваюсь, що до вас дійде. Але я зробив усе можливе.
   
Re: Торт рашен :X

Моя мама була вихователькою в дитячому комбінаті-яслах. Саме у ясельній групі. Мала надбавку 5 рублів, бо з медичною освітою посада була сестра-вихователь.
Повна ставка була 72 р. 50 коп.
70 ті роки? Маю сумніви. Це в ті роки зарплата вчителя.
   
Re: Торт рашен :X

70 ті роки? Маю сумніви. Це в ті роки зарплата вчителя.
Саме 70-ті роки. Бачите - до копійки пам"ятаю. Ваші сумніви, висловлені публічно, спонукають мене до припинення дискусії з вами. А надто ваше наполягання на ставках-виробітках замість простого і зрозумілого поняття "дохід".
   
Re: Торт рашен :X

А надто ваше наполягання на ставках-виробітках замість простого і зрозумілого поняття "дохід".
Ми взагалі то розмовляємо про те, що при совку не було мінімальної зарплати як такої. Робочі отримували зарплату від виробітку. Можете це заперечити?
Але вас щось понесло в іншу сторону.
Я не знаю скільки отримувала вихователька в 70 ті роки. Я пам"ятаю по своїх. Мама мала ставку 40 р, бать агроном 120. Бабуся пенсіонерка пенсію 16 р.
   
Re: Торт рашен :X

Myroslava, так ви ще не відповіли на одне питання.  Так скільки Київських тортів ви на місяць в той час купували? І де ви їх купували.
Я пам'ятаю, що ми дітьми після того як ожиралися Київським торфом, кисіль в брикетах гризти. Він був дешевий і не в дефіциті.
   
Re: Торт рашен :X

До речі, про "жадібного кондитера".
В Херсоні зараз можна придбати виключно отакі вироби:
https://www.atbmarket.com/product/tort-450g-tarta-povitrano-arahisovij-legenda-kieva-kup?query=%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82
і здається, що ціна анітрохи не нижча за справжній.
   
Re: Торт рашен :X

Ми взагалі то розмовляємо про те, що при совку не було мінімальної зарплати як такої. Робочі отримували зарплату від виробітку. Можете це заперечити?
Але вас щось понесло в іншу сторону.
Це вас понесло у демагогію. Бо в обговорюваному контексті могло йтися виключно в плані доходу.
   
Re: Торт рашен :X
HSM

Несамовито хочеться рошенівського зефіру в шоколаді
Як Вам не соромно
Оце   , прийдецця йти купляти
   
Re: Торт рашен :X

Як Вам не соромно
Оце   , прийдецця йти купляти
От і мені треба спробувати  :shuffle:
   
Re: Торт рашен :X

Зефір рошенівський весь смачний, при тому що я до солодощів рівно дихаю
   
Re: Торт рашен :X

Myroslava, так ви ще не відповіли на одне питання.  Так скільки Київських тортів ви на місяць в той час купували? І де ви їх купували.
Я пам'ятаю, що ми дітьми після того як ожиралися Київським торфом, кисіль в брикетах гризти. Він був дешевий і не в дефіциті.
Ми кисіль не гризли, такого не пригадую, а були такі невеличкі брикетики сухого какао з молоком, і навіть здається кава теж. То були супер-ласощі, бо дешево і надовго вистачало, ще й подружкам відломити можна було.
Торти Київські (не фабрики К-М, ці можна було придбати лише у Києві) купували не просто так, а наприклад, на день народження. Якось тоді не було заведено вдома пекти торти, моя мама робила тільки наполеон і тільки на Новий рік. Я його не любила, бо вона робила з масляним кремом, і він мені був дуже жирний. А справжні К-М-Київські торти привозили з Києва, відстоявши за ним кілометрову чергу.
 
   
Re: Торт рашен :X

Нахуй той цукор потрібен. Добре що петро порізав ті заводи ))))
(tu)
   
Re: Торт рашен :X
HSM

От і мені треба спробувати  :shuffle:
Вам теж має бути соромно
Як самому самому пропетровцю
Який не смакував тими зехфірками
Без них славні не славні
   
Re: Торт рашен :X

Відразу відчувається безпосередня дотичність людини до стану справ у Рашені)))
Дивіться, яке діло. У нас в центрі Дніпра колись був хороший магазин Риба, потім його закрили, ще щось було, останнє, що пам"ятаю - це Ева. І вже після Еви відкрився фірмовий магазин Рашен.
Коли за часів президентства Петро магазини Рашен стали з"являтися по всій країні як гриби влітку після дощу, у нас поблизу відкрився ще один магазин Рашен - поруч з МостСіті.
Але! Одна цікава деталь - зазирни до нього, і побачиш не більш як п"ять покупців одночасно, які бродять по порожньому приміщенню магазину.
Потім той, що біля Мосту, закрився, напевно через нерентабельність. Залишився лише той що у колишній Рибі. І так само майже порожній у будь-який час доби.
Я пам"ятаю ще Ромашку біля Риби, а потім Синю птицю - це кондитерські магазини у центрі міста.
В них завжди важко було протовпитися через натовпи покупців та кількість черг - до кас, до продавців.
Причина? Люди, діти менше їдять солодкого? Взагалі інші люди? Чи чому? Можливо через неспіврозмірність цін у Рашені і платоспроможність людей?
Продавати солодощі замість риби - злочин.
   
Re: Торт рашен :X

наїбну мабуть сьогодні рошенівського тортіка
а міросьска хай всереться
Та скоріше всерешся ти від свого тортика, а у мене є у морозилці морозиво Мьовенпік))) А в холодильнику темне пиво Козел)))
   
Re: Торт рашен :X
HSM

Продавати солодощі замість риби - злочин.
Вигнав магазин риба ?
Та ну
Ув Дніпрі цієї риби …
   
Re: Торт рашен :X

Але головне питання залишається відкритим. Чому візуально так мало покупців у магазинах Рашен?
щоб ти вважала, що бізнес Петра загниває. таким чином підтримують твій хороший настрій з цього приводу.
   
Re: Торт рашен :X

 Запитання  знавцям. Київський  торт є найдорогший і найсмачніший. Назвіть їх
   
Re: Торт рашен :X

Запитання  знавцям. Київський  торт є найдорогший і найсмачніший. Назвіть їх
Тричі перечитав. Нічого не зрозумів.
   
Re: Торт рашен :X

щоб ти вважала, що бізнес Петра загниває. таким чином підтримують твій хороший настрій з цього приводу.
Бізнес Петро загнив би, якби він розраховував на європейський ринок - в Європі його продукція не проканала би
я бачила стопки упаковок рашенівського Конафетто по парі центів за упаковку - в "солодкому" супермаркеті, де продається продукція зі спливаючим терміном придатності, заправляють у ньому чи то араби. чи то турки
і ще бачила пакетики з евкаліптовими льодяниками (зелені обгортки з хрестиком)  у Екшні.
Ну і в "русском" Міксмаркті теж - там і цукерки, і якраз ці торти (весь холодильник ними забитий).
У масових супермаркетах продукція Рашен не продається  - напевно через її надто високу ціну і неконкурентоздатніс ть з тими солодощами, які споживають німці
   
Re: Торт рашен :X

Тричі перечитав. Нічого не зрозумів.
так він найдорогший і найсмачніший чи ніт?
   
Re: Торт рашен :X

І справжню лікарську коббасу
Бу га га

Хто де

Наприклад на карли марли в 82
Карамель лежала на підлозі
На першому хлібхаводі - ежена потьє-
Український зачерствілий перед повторною
Випічкою теє валом на підлозі

У мене приятель тоді побував на якомусь хлібзаводі.
Розповідав страшне
Буханці просто на підлозі складовані і щурі по них перегони влаштовували
   
Re: Торт рашен :X

Бізнес Петро загнив би, якби він розраховував на європейський ринок - в Європі його продукція не проканала би
я бачила стопки упаковок рашенівського Конафетто по парі центів за упаковку - в "солодкому" супермаркеті, де продається продукція зі спливаючим терміном придатності, заправляють у ньому чи то араби. чи то турки
і ще бачила пакетики з евкаліптовими льодяниками (зелені обгортки з хрестиком)  у Екшні.
Ну і в "русском" Міксмаркті теж - там і цукерки, і якраз ці торти (весь холодильник ними забитий).
У масових супермаркетах продукція Рашен не продається  - напевно через її надто високу ціну і неконкурентоздатніс ть з тими солодощами, які споживають німці

Страшне.
Загнив би.
Як загнили Bonbonetti Choco Kft і Клайпедська кондитерська фабрика

Ну ти хоч би "я так думаю" перед власними фантазіями додавала.
Зрозуміло що ідіосинкразія до Пороха, але ж треба міру знати.
   
Re: Торт рашен :X

Бізнес Петро загнив би, якби він розраховував на європейський ринок - в Європі його продукція не проканала би
я бачила стопки упаковок рашенівського Конафетто по парі центів за упаковку - в "солодкому" супермаркеті, де продається продукція зі спливаючим терміном придатності, заправляють у ньому чи то араби. чи то турки
і ще бачила пакетики з евкаліптовими льодяниками (зелені обгортки з хрестиком)  у Екшні.
Ну і в "русском" Міксмаркті теж - там і цукерки, і якраз ці торти (весь холодильник ними забитий).
У масових супермаркетах продукція Рашен не продається  - напевно через її надто високу ціну і неконкурентоздатніс ть з тими солодощами, які споживають німці
бізнес петі  (tu) , а от у владу він  лізе виключно заради свого  бізнесу. Щось і українцям перепадає
   
Re: Торт рашен :X

Доречі так, а як так реформувати патріоти порошенки, що з 96 по 2002 ринок був завалений кацапським цукром?

І що такого сталося в 2002 р?
І який цукор та звідки був після 2002?
   
Re: Торт рашен :X

Хтось з Г+Г моніторить ФУП.
І там сьогодні сюжет про тортик цей
   
Re: Торт рашен :X

В Греції бачив багато рошен тривалого зберігання.
   
Re: Торт рашен :X

У масових супермаркетах продукція Рашен не продається
то її знімають з полиць, коли ти заходиш, щоб не травмувати твою психіку  :D
як ти взагалі живеш, знаючи що є Петро та рошен?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія