Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Торт рашен :X

Re: Торт рашен :X

якщо серйозно, то ця йобань куплена в Costco, це така велика стодола, де продають різну умовно-їстівну поєбєнь.
Хз, де саме вони цю *бань придбали, але знаю точно, що приперли літаком з Лас-Вегаса.
Ось такі амерЕканські смаколики))) Це вам не бельгійський шоколад, навіть не оті шоколадні болти, гайки і водопровідні ключі, як на тій моїй фотці з Брюгге
   
Re: Торт рашен :X

Навіщо купувати торт Рошенівський коли аж ТАК ненавидиш політика Порошенка? :S

Мазохізм?
Уявіть, я не те щоб ненавидів, а просто вважаю його негідником, але продукцію рошен купляю. З того що є на ринку найякісніша
   
Re: Торт рашен :X

Всім совкодрочерам на чудову фабрику карламакса: підприємство модернізовано до невпізнаваності. Замість отого захаращеного одоробла зараз це сучасне підприємство. Безвідносно до того хто і як сприймає Порошенка. І да, до Поршенка ставлюсь негативно. А от до продукції рошен - навпаки.
   
Re: Торт рашен :X

Всім совкодрочерам на чудову фабрику карламакса: підприємство модернізовано до невпізнаваності. Замість отого захаращеного одоробла зараз це сучасне підприємство. Безвідносно до того хто і як сприймає Порошенка. І да, до Поршенка ставлюсь негативно. А от до продукції рошен - навпаки.
І шо, торти були не краще, дерева  не вище, трава не зеленіше?
   
Re: Торт рашен :X

Юльки плакали, кололись, але продовжували жерти торти рошен.   :lol:  :weep:
   
Re: Торт рашен :X

Не привласнив а чесно
розпиляв нахуй всю цукрову промисловість...
   
Re: Торт рашен :X

розпиляв нахуй всю цукрову промисловість...

Совкова цукрова промисловість, з заводами ще часів Терещенка та обладнанням що вивезли з Дойчлавнда після 2СВ,  в УРСР вбивала грунти, жерла енергоресурси,  вимагала сотень тисяч робочих рук щоб сапати буряк, перебирати потім гнилля в кагатах  отримувати 1\10  того що отримували, наприклад,  у Франції.
А тепер нема тисяч бабів з сапками, нема кагатів з гниллям, врожаї та цукристсть нарешті догнали світові стандарти, вихід цукру з тони буряка теж. І сезон цукроваріння, нарешті не 9 місяців, а лише той час поки буряк йде з поля прямо на завод на переробку, як зібрали весь буряк так  сезон укроварння, на новому сучасному енергоефективному обладнанні і    закінчився

А вам все ще треба старі, 19 століття заводи Терещенкв і Ко? Дивні бажання

За реформування совкової дуже не ефективної застарілої цукрової промисловості і дали Героя старому Порошенку
   
Re: Торт рашен :X

Не привласнив а чесно приватизував, зберіг, розвинув, повністю модернізував і зробив конкурентноздатним. Карлумарлу ніде в світі не знали, а Рошен знають.
Уся українська промисловість була чесно прихватизована - тобто, отримана за заниженою у багато разів ціною проти реальної.

Щодо конкурентоздатності Рошен. Якщо замість багатогодинного виробляння, випікання і підсушування тоненьких коржів зробити щось швидкісне із застосуванням розпушувачів і т.п. нововведень, ціна звісно стане конкурентнішою, але смак буде зовсім не той. Тим більш, коли замість кешью всипати щось, а замість справжнього вершкового масла застосувати спред з пальмової олії.
Прикольно читати експертні порівняння споживачів теперішніх штучних наскрізь солодощів, які не куштували продукт Карлимарли 70-80х. Креми зі спредів це ж справжня профанація хоч Шарлот, хоч Гляссе, для яких використовується виключно вершкове масло 82%+ жирності.
Як казав великий класик, ми дуже полюбляємо "...спорить о вкусе устриц и кокосовых орехов с теми, кто их ел. До хрипоты, до драки, воспринимая вкус еды на слух, цвет на зуб, вонь на глаз.."  :)

Останнє редагування: 23 травня 2024 01:19:20 від Euro
   
Re: Торт рашен :X

Я київський торт їв двічі в житті.
Перший - тато ще за совка припер його з відрядження, то ми всі  пробували. Якийсь здоровий був за розмірами, пипець. Коротше, їли його три дні, і було так собі. Ми тоді частенько купували торти "Прага" чи "Львів", то вони за день щезали.

Другий - в 2006 я вже сам припер з Києва. Тесть його гриз тиждень, я  лише  шматочок ледь  подужав
   
Re: Торт рашен :X

Справжній Київський мало кому міг не сподобатись. Хіба що їм дали щось інше замість нього.
А вже з теперішнім лайном в торту 80-х років нічого спільного окрім цукру не було.
Ім це кому? Я куштувала Києвський торт прямо з цеху КМ. Не сподобалося. Не люблю безе в масляному кремі.
   
Re: Торт рашен :X
HSM

Я київський торт їв двічі в житті.
Перший - тато ще за совка припер його з відрядження, то ми всі  пробували. Якийсь здоровий був за розмірами, пипець. Коротше, їли його три дні, і було так собі. Ми тоді частенько купували торти "Прага" чи "Львів", то вони за день щезали.

Другий - в 2006 я вже сам припер з Києва. Тесть його гриз тиждень, я  лише  шматочок ледь  подужав
То є проблема вашого смаку й зубів
Я київський за два дні сам нараз
Можна й за день але що занадто
То не здраво
   
Re: Торт рашен :X

Совкова цукрова промисловість, з заводами ще часів Терещенка та обладнанням що вивезли з Дойчлавнда після 2СВ,  в УРСР вбивала грунти, жерла енергоресурси,  вимагала сотень тисяч робочих рук щоб сапати буряк, перебирати потім гнилля в кагатах  отримувати 1\10  того що отримували, наприклад,  у Франції.
А тепер нема тисяч бабів з сапками, нема кагатів з гниллям, врожаї та цукристсть нарешті догнали світові стандарти, вихід цукру з тони буряка теж. І сезон цукроваріння, нарешті не 9 місяців, а лише той час поки буряк йде з поля прямо на завод на переробку, як зібрали весь буряк так  сезон укроварння, на новому сучасному енергоефективному обладнанні і    закінчився

А вам все ще треба старі, 19 століття заводи Терещенкв і Ко? Дивні бажання

За реформування совкової дуже не ефективної застарілої цукрової промисловості і дали Героя старому Порошенку
Що ви несете.. це ж треба так упоротися.
   
Re: Торт рашен :X

Про що тут сперечатися

кожен Івась має свій лас
   
Re: Торт рашен :X

виключно вершкове масло 82%+ жирності.
Дрочери на совок та вершкове масло
   
Re: Торт рашен :X

Київський торт саме «по ГОСТу» за бажання можна відтворити дома. Інгредієнти прості, але сам процес довгий. Не один день.Найвідоміша адаптація колись була у Ірини Чадєєвої aka чадейка в ЖЖ.
   
Re: Торт рашен :X

Совкова цукрова промисловість, з заводами ще часів Терещенка та обладнанням що вивезли з Дойчлавнда після 2СВ,  в УРСР вбивала грунти, жерла енергоресурси,  вимагала сотень тисяч робочих рук щоб сапати буряк, перебирати потім гнилля в кагатах  отримувати 1\10  того що отримували, наприклад,  у Франції.
А тепер нема тисяч бабів з сапками, нема кагатів з гниллям, врожаї та цукристсть нарешті догнали світові стандарти, вихід цукру з тони буряка теж. І сезон цукроваріння, нарешті не 9 місяців, а лише той час поки буряк йде з поля прямо на завод на переробку, як зібрали весь буряк так  сезон укроварння, на новому сучасному енергоефективному обладнанні і    закінчився

А вам все ще треба старі, 19 століття заводи Терещенкв і Ко? Дивні бажання

За реформування совкової дуже не ефективної застарілої цукрової промисловості і дали Героя старому Порошенку
а я ось що думаю :можливо вся справа в тростиному цукрі який значно солодше за буряковий і технології з поправками на сучасну оптимізацію все ж таки витримуються просто на виході виходить занадто пересолодженний продукт як на мій смак.
   
Re: Торт рашен :X

а я ось що думаю :можливо вся справа в тростиному цукрі який значно солодше за буряковий і технології з поправками на сучасну оптимізацію все ж таки витримуються просто на виході виходить занадто пересолодженний продукт як на мій смак.
Ну все ж навпаки
Буряковий зазвичай солодше
   
Re: Торт рашен :X

Аспартан
Тільки синтетика б'є солодким по рецепторах так що аж неприємно.
Просто чайну ложечку цукру з'їсти - не так приторно, можете спробувати
   
Re: Торт рашен :X

Уся українська промисловість була чесно прихватизована - тобто, отримана за заниженою у багато разів ціною проти реальної.

Щодо конкурентоздатності Рошен. Якщо замість багатогодинного виробляння, випікання і підсушування тоненьких коржів зробити щось швидкісне із застосуванням розпушувачів і т.п. нововведень, ціна звісно стане конкурентнішою, але смак буде зовсім не той. Тим більш, коли замість кешью всипати щось, а замість справжнього вершкового масла застосувати спред з пальмової олії.
Прикольно читати експертні порівняння споживачів теперішніх штучних наскрізь солодощів, які не куштували продукт Карлимарли 70-80х. Креми зі спредів це ж справжня профанація хоч Шарлот, хоч Гляссе, для яких використовується виключно вершкове масло 82%+ жирності.
Як казав великий класик, ми дуже полюбляємо "...спорить о вкусе устриц и кокосовых орехов с теми, кто их ел. До хрипоты, до драки, воспринимая вкус еды на слух, цвет на зуб, вонь на глаз.."  :)
Дядьку. Тут більше пенсіонерів чим піонерів. Всі коштували продукцію карлимарли. 
   
Re: Торт рашен :X

а я ось що думаю :можливо вся справа в тростиному цукрі який значно солодше за буряковий і технології з поправками на сучасну оптимізацію все ж таки витримуються просто на виході виходить занадто пересолодженний продукт як на мій смак.
Гм. Мені навпаки. Буряковий солодший.
   
Re: Торт рашен :X

Київський торт саме «по ГОСТу» за бажання можна відтворити дома. Інгредієнти прості, але сам процес довгий. Не один день.Найвідоміша адаптація колись була у Ірини Чадєєвої aka чадейка в ЖЖ.
білки для коржів треба щоб прокисали у теплі не менш як добу, довго печуться самі білкові коржі, потім вже спечені коржі треба висушити просто у кімнаті ще приблизно добу, а краще дві...
Безпосередньо роботи кондитера як такої там загалом небагато
   
Re: Торт рашен :X

білки для коржів треба щоб прокисали у теплі не менш як добу, довго печуться самі білкові коржі, потім вже спечені коржі треба висушити просто у кімнаті ще приблизно добу, а краще дві...
Безпосередньо роботи кондитера як такої там загалом небагато

Саме так.  (tu)
   
Re: Торт рашен :X

Можна відтворити але навіщо. вам не шкода часу?
   
Re: Торт рашен :X

      Київський торт смачний був. Але тільки орігінал. Кешью там ніколи не бачив і не чув, що такі горіхи були в ті часи. Був фундук.  Багато тортів робили місцеві хлібокомбінати. Булка з кремом  :) . Але альтернатива була не гірше. "Пражский", "Золотой ключик", "Ветка". Зараз якісна продукція "Лукас" з Кременчука. Но цукру в цьому всьому ......ой вей.
   
Re: Торт рашен :X

      Київський торт смачний був. Але тільки орігінал. Кешью там ніколи не бачив і не чув, що такі горіхи були в ті часи. Був фундук.  Багато тортів робили місцеві хлібокомбінати. Булка з кремом  :) . Але альтернатива була не гірше. "Пражский", "Золотой ключик", "Ветка". Зараз якісна продукція "Лукас" з Кременчука. Но цукру в цьому всьому ......ой вей.
При совку торти в продажі були дефіцитом і дорогі. Їли їх в кращому випадку 1-2 рази на рік. Тому вони і були смачні. Ще їх водою шпигувати для ваги.
Зараз любі солодощі доступні в любій кількості. Та і смаки молодої людини і пенсіонера зовсім різні. Тому ці всі совкодрочерські порівняння немають нічого спільного з істиною.
   
Re: Торт рашен :X

Шоколадних тортів, при совку не було взагалі. Бо не було ні шоколаду ні какао.
   
Re: Торт рашен :X

Ім це кому? Я куштувала Києвський торт прямо з цеху КМ. Не сподобалося. Не люблю безе в масляному кремі.
мені теж не заходить.  рошенівський грильяжний любила.
але зараз краще самому торти і десерти робити, дивлячись на ціни і оптимізацію інгрідієнтів.
   
Re: Торт рашен :X

Можна відтворити але навіщо. вам не шкода часу?

Це для збоченців какраньшиків.
   
Re: Торт рашен :X

Шоколадних тортів, при совку не було взагалі. Бо не було ні шоколаду ні какао.
Шоколад був і дуже якісний (в порівнянні з продукцією з магазину), гіркий. На початку 80-х на кодитерках він йшов плитами десь 4-5 см. завтовшки. То, що його бодяжили вже на фабриці ...ну то таке. І з,їв я його не один десяток кг. на 3-4 роки.
   
Re: Торт рашен :X

Київський торт саме «по ГОСТу» за бажання можна відтворити дома. Інгредієнти прості, але сам процес довгий. Не один день.Найвідоміша адаптація колись була у Ірини Чадєєвої aka чадейка в ЖЖ.
є ще класний ютюб канал тортів, десертів і випічки Лізи Глинської.
   
Re: Торт рашен :X

Шоколад був і дуже якісний (в порівнянні з продукцією з магазину), гіркий. На початку 80-х на кодитерках він йшов плитами десь 4-5 см. завтовшки. То, що його бодяжили вже на фабриці ...ну то таке. І з,їв я його не один десяток кг. на 3-4 роки.
Де він був? І чому я його не бачив? Шоколад, кава і какао,  зникли з продажі в кінці 70х. Все, що продавалося в вісімдесятих,  то не шоколад.
   
Re: Торт рашен :X

Де він був? І чому я його не бачив? Шоколад, кава і какао,  зникли з продажі в кінці 70х. Все, що продавалося в вісімдесятих,  то не шоколад.
    Яж вам кажу, на конд. фабиру чоколяд йшов товстими плитами. Це не магазинний варіант. Це для виробництва. Ну...як було при совку ним підторговвали для своїх по 5-6 руб. кг.. На фабриці вже свої технології - розтопили, з чимось перебодяжили і "в путь".
   
Re: Торт рашен :X
Geo

Закріпіть гілку!
   
Re: Торт рашен :X

зникли з продажі в кінці 70х.
літо того року, як зникли, було холодним. І зникло ще багато чого...
   
Re: Торт рашен :X

Де він був? І чому я його не бачив? Шоколад, кава і какао,  зникли з продажі в кінці 70х. Все, що продавалося в вісімдесятих,  то не шоколад.
у Харкові до середини 80-х завжди був
у магазині Ведмедик
І цукерки були. каракум та червоний мак
   
Re: Торт рашен :X

Балувані ви, рєбята.
Київський торт для них не такий.
Ви б американські торти побачили, ті, що для широких народних мас виробляються  :D
І товстий-товстий шар крему, всіх кольорів райдуги…
А якби ризикнули його скуштувати, то два дні після того дристали б дальше, ніж бачили.

Цінуйте те, що маєте.

Ні, коцяпаблядям треба погавкати на Рошен. Їм же ш Петро муляє.
   
Re: Торт рашен :X

у Харкові до середини 80-х завжди був
у магазині Ведмедик
І цукерки були. каракум та червоний мак
От чи був у тих цукерках чоколяд, то питання інше. Та і по ціні вони були багатьом не доступні. Хорошими цукерками ніхто не обжирався. Я вже не кажу про торти.
   
Re: Торт рашен :X

Ні, коцяпаблядям треба погавкати на Рошен. Їм же ш Петро муляє.
++
солодкий їм
то купуйте солоні огірки
Це ж торт б***ь
   
Re: Торт рашен :X

ніколи не бачив і не чув, що такі горіхи були в ті часи.
Не повірите. Було таке собі драже "дружба". З горіхами кешью. Не дефіцитне.  Окремо в продажу кешью не бачив. Як і інших горіхів.
   
Re: Торт рашен :X

Їпанута тема.
Обговорення невідомої йопаної куйні ("справжній" торт давно не існуючої фабрики),
смак якого пам'ятають лише кілька "гурманів"  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія