Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

10 років тому Віталій Кличко обійняв посаду мера Києва

Прям завидки беруть до жителів Оболоні.  (tu) Була в Наталці тільки раз. Вайб такий ніби десь на морі.
   
він явно переріс ці штанці,  пора їх змінити. Тим  більше,  що інший із них випадає
   
Місточок гарний і доречний. Був на тому острові до війни - гори сміття, пляжі засраті, під одним кущем наркомани, а під іншим молодь чпокається. За часів "совка" там були чудові і малолюдні дикі пляжі, бо переходити вбрід Дніпро не кожен наважувався. Добре, що довели до ладу.

Тільки кому воно треба під час війни? Треба думати, як зиму перезимувати без електрики. Бо в купі будинків нема світла - і опалення вимикається зразу, і гаряча вода, і ніхто його потім вже не вмикає, бо нема робочих рук. Та й влітку без гарячої води через те сидять.
   
Засидівся вже Віталя. Пора дати шанс молодим амбітним. :gigi:
   
Місточок гарний і доречний. Був на тому острові до війни - гори сміття, пляжі засраті, під одним кущем наркомани, а під іншим молодь чпокається. За часів "совка" там були чудові і малолюдні дикі пляжі, бо переходити вбрід Дніпро не кожен наважувався. Добре, що довели до ладу.

Тільки кому воно треба під час війни? Треба думати, як зиму перезимувати без електрики. Бо в купі будинків нема світла - і опалення вимикається зразу, і гаряча вода, і ніхто його потім вже не вмикає, бо нема робочих рук. Та й влітку без гарячої води через те сидять.

Треба якось балансувати, а то потім скиглять мамкіни тіктокери, що їм держава нічого не дала. Нам теж тут жити хочеться.
У нас дахова котельня, будинок будувався утепленим. Ви навіть не відчуєте це виключення на декілька годин. А для того, щоб увімкнути котельню є автоматика. Якщо вони і досі під ЖЕКом, то жителі можуть відірвати свої сраки від диванів, скинутися і домогтися щоб їм встановили необхідний пристрій.
   
Не одним парком сьогодні.

   
У порівнянні з 2014 зменшилося разів у 3.
Зменшилася не боротьба з МАфами, а вискіт який при цьому стоїть. У нас на виході з метро на початку 23 прибрали всі мафи і тиша.
   
Я відпишусь сюди, коли у нас щось зроблять. А поки що я very angry.

На нашій вулиці нарешті перекинулася вантажівка з асфальтом. Щось таки роблять сучечки. :K До цього один із сусідів виклав своє звернення в ШЕУ нашого району. Схоже, зреагували. (tu)
   
Киянчеги, з днем міста!

   
Треба якось балансувати, а то потім скиглять мамкіни тіктокери, що їм держава нічого не дала. Нам теж тут жити хочеться.
У нас дахова котельня, будинок будувався утепленим. Ви навіть не відчуєте це виключення на декілька годин. А для того, щоб увімкнути котельню є автоматика. Якщо вони і досі під ЖЕКом, то жителі можуть відірвати свої сраки від диванів, скинутися і домогтися щоб їм встановили необхідний пристрій.
Бгг, я дивуюся з цієї наівністі,  навіть якщо ви дівчинка.

Мудрий нарід нічого не буде робити разом і своїм коштом, краще померти в гімні.

Я цієї хуєти надивився ще коли ми парковку у ОСББ робили.
   
Місточок гарний
Интересный
А Безуглая "глист, глист"
Медик по образованию, шо с нее взять :D
   
Интересный
А Безуглая "глист, глист"
Медик по образованию, шо с нее взять :D
Насправді це справжня ганьба. :(

На тому острові немає ніфуя.  Жодних кабаків з шашликами та блядям, нема дітям морожена, нема мангалів, альтанок, пляжу, кортів, спортмайданчиків і таке інше.

Міст в ніхуйя.
   
На тому острові немає ніфуя.  Жодних кабаків з шашликами та блядям, нема дітям морожена, нема мангалів, альтанок, пляжу, кортів, спортмайданчиків і таке інше.
я вас умоляю
в дубаях вон чего на голом песке настроили
бизнесу дай волю - налепит там всего
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія