Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому держава не вкладалася в дітей?

Re: Чому держава не вкладалася в дітей?

З відпустками оплочуваними по догляду за дітьми, з виплатами на дітей, з садочками, школами і їх станом, оздоровленням дітей у нас навіть краще ніж в інших країнах Європи.

А от сама совкова, ще 19 ст. система освіти, що давно застаріла, вас чомусь не дивує. А тут викладач англ.мови з універу в Києві з 20 річним стажем, не може здати ту мову на рівень с1-с2
Наші лише вантажники та прості робочі на будівництві якось справляються. Інженери і пр. ІТР та гуманітарії не можуть, навіть знаючи мову, просто встати на робоче місце і кваліфіковано виконувати відповідні роботи - їх дипломи гівна варті.
Оце має турбувати, а не вікна і пр. побут
   
Re: Чому держава не вкладалася в дітей?
U2

З відпустками оплочуваними по догляду за дітьми, з виплатами на дітей, з садочками, школами і їх станом, оздоровленням дітей у нас навіть краще ніж в інших країнах Європи.

А от сама совкова, ще 19 ст. система освіти, що давно застаріла, вас чомусь не дивує. А тут викладач англ.мови з універу в Києві з 20 річним стажем, не може здати ту мову на рівень с1-с2
Наші лише вантажники та прості робочі на будівництві якось справляються. Інженери і пр. ІТР та гуманітарії не можуть, навіть знаючи мову, просто встати на робоче місце і кваліфіковано виконувати відповідні роботи - їх дипломи гівна варті.
Оце має турбувати, а не вікна і пр. побут

Можуть. А пту беруть залюбки.
   
Re: Чому держава не вкладалася в дітей?

З відпустками оплочуваними по догляду за дітьми, з виплатами на дітей, з садочками, школами і їх станом, оздоровленням дітей у нас навіть краще ніж в інших країнах Європи.

А от сама совкова, ще 19 ст. система освіти, що давно застаріла, вас чомусь не дивує. А тут викладач англ.мови з універу в Києві з 20 річним стажем, не може здати ту мову на рівень с1-с2
Наші лише вантажники та прості робочі на будівництві якось справляються. Інженери і пр. ІТР та гуманітарії не можуть, навіть знаючи мову, просто встати на робоче місце і кваліфіковано виконувати відповідні роботи - їх дипломи гівна варті.
Оце має турбувати, а не вікна і пр. побут
Сміявсі.(с)
То ви не бачили садочків, які бачила я. Якщо вікна гівняні, через них дме, дитина хворіє. То яка користь від такого садочка? Навпаки, урон здоров'ю.
Оздоровлення дітей. А це взагалі про що?
   
Re: Чому держава не вкладалася в дітей?

Сміявсі.(с)
То ви не бачили садочків, які бачила я. Якщо вікна гівняні, через них дме, дитина хворіє. То яка користь від такого садочка? Навпаки, урон здоров'ю.
Оздоровлення дітей. А це взагалі про що?

Це табори що колись називали піонерськими - вони досі є і путівки навіть черех профспілки можна придбати.

Всі вікна в усіх садочках Києва давно замінені на металопластик. В школах також.

В якому селі забитому ви мешкаєте що там повна розруха і побут в школах і садочках як в совку? А всі прєлєсті совка я мала на власній шкурі  в дитинстві і ще мої діти встигли тим "щастям" насолодитись. Так що бачила я набагато більше ніж ви. І маю з чим порівнювати.
Діти тоді як і зараз більше хворіють від ОРВІ а не від вікон - вікна завжди конопатили ватою і заклеювали газетами на клейстері і то допомагало.

Ще раз - проблема у нас не в вікнах і пр., а самій системі навчання, яка давно застаріла і потребує негайної реформи.

   
Re: Чому держава не вкладалася в дітей?

Це табори що колись називали піонерськими - вони досі є і путівки навіть черех профспілки можна придбати.

Всі вікна в усіх садочках Києва давно замінені на металопластик. В школах також.

В якому селі забитому ви мешкаєте що там повна розруха і побут в школах і садочках як в совку? А всі прєлєсті совка я мала на власній шкурі  в дитинстві і ще мої діти встигли тим "щастям" насолодитись. Так що бачила я набагато більше ніж ви. І маю з чим порівнювати.
Діти тоді як і зараз більше хворіють від ОРВІ а не від вікон - вікна завжди конопатили ватою і заклеювали газетами на клейстері і то допомагало.

Ще раз - проблема у нас не в вікнах і пр., а самій системі навчання, яка давно застаріла і потребує негайної реформи.
Що ти малохольною прикидаєшся?
Київ, Київ, Київ..
3 мільйони в твоєму Києві.
Де ще 40 мешкають? Як ти написала - забите село?
Це, що за зневага до 40 мільйонів, яким пощастило жити не у Києві.
Ті табори , які були раніше, приналежали підприємствам. Нема підприємства, нема табора.
Дуже рада за киян.
Коли щось пишеш, думай, будь ласка, в межах держави, а не виключно Київа і позбудься вже своєї столичної пихи.
   
Re: Чому держава не вкладалася в дітей?
TC

Інший приклад, в Україні є школи де ан 24 учня є 25 працівників школи і все це за рахунок платників податків. У дітей є книжки та зошити. З точки зору жителів Еритреї та Сомалі це неабияке досягнення, але цей приклад ніяк не може бути позитивним для Сомалі та Еритреї, бо це шлях в глухий кут. Так і з Польщею. Польща, на нашому фоні виглядає умовно успішною, але у Польщі нема інноваційної економіки, Польща - це гарна і приємна країна, але вона є трійочницею серед країн, а ми взагалі двійочники і коли двійочник списує у трійочника, то нема чого розраховувати на позитивні наслідки.

Я не вважаю Польщу якимось взірцем для усього людства. Я лише пишу факт, шо є цільова допомога. І ця допомога дозволяє родині покрити частину витрат на дитину. Таким чином держава стимулює народжуваність насамперед серед поляків та намагається вирішити демографічні питання за рахунок дітей, які будуть з малечку інтегровані у соціум, та будуть поляками католиками, а не за рахунок мігрантів мусульман, які вимагатимуть адаптації соціуму під них.
   
Re: Чому держава не вкладалася в дітей?
den

Де ще 40 мешкають?
Багато де
Тих таборів досі багато
Не всі належали підприємствам
Зараз комерційних вистачає
Ціни умовно 1000 грн доба
На будь який смак
Є і державні і комунальні додатково
Пільги багатодітним досі є в такі табори
   
А як Держава могла вкладатися в дітей, коли та Держава постійно латала свої діри по зовнішнім зобовязанням, мала постійно політичні турбулентності, по суті постійно вела та веде війну с північним дегенератівним сусідом? Не до жири - бить би живу
   
Re: Чому держава не вкладалася в дітей?

Я не вважаю Польщу якимось взірцем для усього людства. Я лише пишу факт, шо є цільова допомога. І ця допомога дозволяє родині покрити частину витрат на дитину. Таким чином держава стимулює народжуваність насамперед серед поляків та намагається вирішити демографічні питання за рахунок дітей, які будуть з малечку інтегровані у соціум, та будуть поляками католиками, а не за рахунок мігрантів мусульман, які вимагатимуть адаптації соціуму під них.
Є дані, що така допомога стимулює?
А я бачив дані, що соціалка вбиває народжуваність.
Якщо порівняти слціуми з соціалкою та без неї, то народжуваність вища де нема соціалки. В Туреччині були періоди, коли соціалку то вводили то відміняли, за відміною появлялась народжуваність.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія