Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

епідемія самогубств

Re: епідемія самогубств

Евтаназію та безболісний вихід з життя потрібно дозволити. (християнські догми йдуть нахій)

Подивіться фільм жахів  Сонцестояння.
Це в наших скандинавських традиціях.

Я один, тож якщо я колись стану немічний і не можу за собою доглядати краще заснути й не проснутись .
   
Re: епідемія самогубств

Щось розмова якось перейшла до евтаназії.
Хоча суіцідна чудачка в тс ледве переступила 45.
Ми разом з жінкою десь з листопаду ходимо до військового госпіталю. В травматологію. Там вся наша еліта((. Затиснута в апаратах Ілізарова.
Є молодий хлопчина з Кринок, якого привезли голим в ковдрі. Є поранений  дід за псєвдо Хотабич. Велика більшість з них тримається ДУЖЕ гідно. Не ноє, не плаче. Жінка зв'язала одненькому чехольчик на культю. Він жалкує, чому він не ящірка))((. Є молоді хлопці, які лежать очима до стєни і на питання, хлопче, що тобі потрібно, відповідвють: НІЧОГО.
Зрозумів, що наше завдання не просто роздати кібєртруси та кібер футболки.
Наше завдання, щрб цей хлопець щось звхотів.
Захотів спочатку свіжу футболку. А потім захотв
ЖИТИ ДАЛІ
   
Re: епідемія самогубств

Надивляться нетфліксів а потім вішаються бо життя не по казково голівудському пішло.
Купи корову,годуй,ходи доїти,роби масло і зразу мозок прочиститься.

 Теж вважаю, що у бідних країнах, де смерть завжди поряд і постійна боротьба за виживання, думки про самогубство приходять значно рідше.
   
Re: епідемія самогубств

Щось розмова якось перейшла до евтаназії.
Хоча суіцідна чудачка в тс ледве переступила 45.
Ми разом з жінкою десь з листопаду ходимо до військового госпіталю. В травматологію. Там вся наша еліта((. Затиснута в апаратах Ілізарова.
Є молодий хлопчина з Кринок, якого привезли голим в ковдрі. Є поранений  дід за псєвдо Хотабич. Велика більшість з них тримається ДУЖЕ гідно. Не ноє, не плаче. Жінка зв'язала одненькому чехольчик на культю. Він жалкує, чому він не ящірка))((. Є молоді хлопці, які лежать очима до стєни і на питання, хлопче, що тобі потрібно, відповідвють: НІЧОГО.
Зрозумів, що наше завдання не просто роздати кібєртруси та кібер футболки.
Наше завдання, щрб цей хлопець щось звхотів.
Захотів спочатку свіжу футболку. А потім захотв
ЖИТИ ДАЛІ

молоді, вони ще не знають з чим стикнуться. Нажаль каліцтва як і старість не толеруються, це в людській природі
   
Re: епідемія самогубств

Оце ржака.
Там мети дві - як швидше видурити всі ваші гроші і як якомога менше на вас потратити.
Якщо довічне утримання - то роблять щоб пошвидше вмерли.
Якщо /кась страховка довічна - то налікують деменцію і будуть кормити гімном і відноситись як до свині. "Ну бабця вже несповна розуму, придумує".

Бля...  :D

Да де ви живете?
Всі вас кідають опускають чи хочуть з вами щось зробити...   кругом вороги і кідали .... а тих що заздрить, впевнений - всі навколо.

‐---
Всі вавки в бошці..
---

Не зрозуміло тільки - кому ви це доказуєте все своє життя? Саме кому і що ви доказуєте?
Хто на вас увагу не звернув? Хто з вамі не рахується?





Останнє редагування: 20 травня 2024 17:11:57 від Аeternitas
   
Re: епідемія самогубств

1. Бачив за життя декілька разів як старі люди перед смертю чіплялися за життя, намагаючись прожити ще трошки(
2.Оці всі розмови типу як я буду жити в старості——порозмовляйте з людьми , які втратили кінцівки( алезалишилися живими там де не мали би), або перебороли смертельну хворобу—— вони із здивуванням сприймуть ваші такі настроі(
3.Читайте—дивіться—надихайтеся тягою до життя від людей типу Нік Вуйчич(
   
Re: епідемія самогубств

В мене за останні декілька років померли декілька близьких друзів(
Одна з них боролася з раком(—— боролася до кінця. І не скиглила( Хоча в останній місяць вже не вставала(—— але вірила що вилікується(
Не вам зараз——більш—менш здоровим людям думати про самогубство(
   
Re: епідемія самогубств

1. Бачив за життя декілька разів як старі люди перед смертю чіплялися за життя, намагаючись прожити ще трошки(
2.Оці всі розмови типу як я буду жити в старості——порозмовляйте з людьми , які втратили кінцівки( алезалишилися живими там де не мали би), або перебороли смертельну хворобу—— вони із здивуванням сприймуть ваші такі настроі(
3.Читайте—дивіться—надихайтеся тягою до життя від людей типу Нік Вуйчич(

Дурко, не роби висновків з виключень.
Старі перед смертю чіпляюцця за життя, бо давно втратили розум і там більш працює інстинкт.
А супербільшість інвалідів хтіла би вмерти.
Ти сам оце верзеш, бо не на їх місці. Будеш - ЗАВОЛАЄШ, но піздно. Бо про евтаназію приймають закони зовсім не ті, кому це ЗАРАЗ потрібно.
   
Re: епідемія самогубств

Вірунів тре різати.
Саме ізза вірунів багато з нас буде волати від болю і не буде мать змоги легкої достойної смерті.
Віруни - ЦЕ ВОРОГИ ЛЮДСТВА і ГУМАНІЗМУ.
Не відносьтесь до них поблажливо.
   
Re: епідемія самогубств

Дурко, не роби висновків з виключень.
Старі перед смертю чіпляюцця за життя, бо давно втратили розум і там більш працює інстинкт.
А супербільшість інвалідів хтіла би вмерти.
Ти сам оце верзеш, бо не на їх місці. Будеш - ЗАВОЛАЄШ, но піздно. Бо про евтаназію приймають закони зовсім не ті, кому це ЗАРАЗ потрібно.
+100500%
   
Re: епідемія самогубств

Вірунів тре різати.
Саме ізза вірунів багато з нас буде волати від болю і не буде мать змоги легкої достойної смерті.
Віруни - ЦЕ ВОРОГИ ЛЮДСТВА і ГУМАНІЗМУ.
Не відносьтесь до них поблажливо.

В тебе завжди хтось крайній...
Завжди...
Віруни ... батьки ... хтось ще ...
Але не ти ... 

Що? теж не знаеш способів самогубіться? Лагідна таблетка потрібна?  Чи думка вірунів тебе так важлива?
   
Re: епідемія самогубств
N88

Бля...  :D

Да де ви живете?
Всі вас кідають опускають чи хочуть з вами щось зробити...   кругом вороги і кідали .... а тих що заздрить, впевнений - всі навколо.

‐---
Всі вавки в бошці..
---

Не зрозуміло тільки - кому ви це доказуєте все своє життя? Саме кому і що ви доказуєте?
Хто на вас увагу не звернув? Хто з вамі не рахується?

Ну вибачайте що прогнав ваших рожевих поні.
..Так, за вами будуть доглядати, дбати як рідні, сидіти і тримати за руку, аж до кінця..
   
Re: епідемія самогубств

Дурко, не роби висновків з виключень.
Старі перед смертю чіпляюцця за життя, бо давно втратили розум і там більш працює інстинкт.
А супербільшість інвалідів хтіла би вмерти.
Ти сам оце верзеш, бо не на їх місці. Будеш - ЗАВОЛАЄШ, но піздно. Бо про евтаназію приймають закони зовсім не ті, кому це ЗАРАЗ потрібно.


Хто ім не дозволяє самоубіться?

Розстріл?
   
Re: епідемія самогубств

Хто ім не дозволяє самоубіться?

Розстріл?

пішов вхуй, падло вірунське.
надвіюсь, шо боженька тобі подарує вєсьолу канчіну, як ти і заслуживаєш.
   
Re: епідемія самогубств

молоді, вони ще не знають з чим стикнуться. Нажаль каліцтва як і старість не толеруються, це в людській природі
Колись в дитинстві мені мати надала один урок. Кожний день сидів біля дому на скамійці один хлопчина. З ДЦП. Страшний та огидний. Інвалід, карочє. І ніхто з ним не грався. Його боялися та їм гидували всі діти.
Мати запропонувала мені пійти та подружитися з ним. Я спросив, навіщо. Вона відповіла, що хлопець цей страждає і йому потрібна підтримка. Я послухався.
Спочатку хлопак не сприняв мене зовсім. Думав, що я буду його чмирити та тролити.
За пару днів я грав з ним в шахи. І не бачив його вадів. До речі, в нього був розряд з шахів, але я мав фору. По його обличчю бачив, що він щось замислює)
До чого це я?
Підтримуйте людей, не тільки родичів та близьких. Просто людей.
   
Re: епідемія самогубств

Добре..
Це ваш вибір...
Тоді дом приистарелих - з 5-і зірковим обслуговуванням і лагідною старістю...

Життя мінливе, побачимо.
   
Re: епідемія самогубств

пішов вхуй, падло вірунське.
надвіюсь, шо боженька тобі подарує вєсьолу канчіну, як ти і заслуживаєш.

Ага ..

Тобто ти просто тут ниеш...  ні хто тебе не жаліє.. ні хто тебе не розуміє...
Ну добре...
Не плач бедненький. (Відверто кажу)
   
Re: епідемія самогубств

бля, куди зайшла розмова
я трохи про інше , якдовідатись що людину щось мучить і як допомогти щоб не зробила незворотнього
в мене настрій якийсь такий що і моя якась вина є в тому що сталось
як в асмолова , в той вєрьовке бєльєвой єсть ніточка от каждого із нас :(
   
Re: епідемія самогубств

бля, куди зайшла розмова
я трохи про інше , якдовідатись що людину щось мучить і як допомогти щоб не зробила незворотнього
в мене настрій якийсь такий що і моя якась вина є в тому що сталось
як в асмолова , в той вєрьовке бєльєвой єсть ніточка от каждого із нас :(
нема 100% способу довідатися

Скільки страждають родичі в таких випадках, а якщо це підліток, то матері усе життя себе гноблять що  не роздивилися. Але все рівно нема гарантованих ознак
   
Re: епідемія самогубств

бля, куди зайшла розмова
я трохи про інше , якдовідатись що людину щось мучить і як допомогти щоб не зробила незворотнього
в мене настрій якийсь такий що і моя якась вина є в тому що сталось
як в асмолова , в той вєрьовке бєльєвой єсть ніточка от каждого із нас :(

Може б ти з нею станцював як з Агнєшкою, то такого б не сталося
Але хулі вже заморочуватися
Твоєї вини немає, бо ти їй нічого поганого не зробиів і не підозрював її стан
Але ти відкоив гілку і хочеш про це говорити
Значить, та людина була якось близька тобі

   
Re: епідемія самогубств

Евтаназію та безболісний вихід з життя потрібно дозволити. (християнські догми йдуть нахій)

Подивіться фільм жахів  Сонцестояння.
Це в наших скандинавських традиціях.

Я один, тож якщо я колись стану немічний і не можу за собою доглядати краще заснути й не проснутись .
В тому фільмі якісь дикунські сектантські традиції, геть не наші
   
Re: епідемія самогубств

бля, куди зайшла розмова
я трохи про інше , якдовідатись що людину щось мучить і як допомогти щоб не зробила незворотнього
в мене настрій якийсь такий що і моя якась вина є в тому що сталось
як в асмолова , в той вєрьовке бєльєвой єсть ніточка от каждого із нас :(
В нас прям зараз товариша накрило, каже хоч руки на себе накладай. Чесно нема бажання панькатися із здоровим дорослим чоловіком. Або впорається самотужки, або ні.
Трохи пігулок антидепресантів йому дали, далі повинен сам вирішувати що і як йому робити.
   
Re: епідемія самогубств

Слухайте, у нас же зараз Зеленська пропагує всюди «Ти як?»
https://howareu.com/


   
Re: епідемія самогубств

Може б ти з нею станцював як з Агнєшкою, то такого б не сталося
Але хулі вже заморочуватися
Твоєї вини немає, бо ти їй нічого поганого не зробиів і не підозрював її стан
Але ти відкоив гілку і хочеш про це говорити
Значить, та людина була якось близька тобі
досить близька мені людина , мала добре серце
   
Re: епідемія самогубств

В нас прям зараз товариша накрило, каже хоч руки на себе накладай. Чесно нема бажання панькатися із здоровим дорослим чоловіком. Або впорається самотужки, або ні.
Трохи пігулок антидепресантів йому дали, далі повинен сам вирішувати що і як йому робити.
От це ви зря. Його треба до лікаря і серйозне медикаментозне лікування. 
   
Re: епідемія самогубств

досить близька мені людина , мала добре серце

співчуваю
але мусиш прийняти її вибір
   
Re: епідемія самогубств

пішов вхуй, падло вірунське.
надвіюсь, шо боженька тобі подарує вєсьолу канчіну, як ти і заслуживаєш.
fagots always hate Christians.it ok.they feel hell calling them
   
Re: епідемія самогубств

В тому фільмі якісь дикунські сектантські традиції, геть не наші

Якшо норманстка теорія права то це наші традиції  :weep:
Віночки там і одежа майже як у нас
   
Re: епідемія самогубств

Цікавіше  з 59 бригади на Авдіїському напрямку було читати тільки гілку проТЦК.
   
Re: епідемія самогубств

В тебе завжди хтось крайній...
Завжди...
Віруни ... батьки ... хтось ще ...
Але не ти ... 

Що? теж не знаеш способів самогубіться? Лагідна таблетка потрібна?  Чи думка вірунів тебе так важлива?
Яскравий приклад цинічної та брехливої тварюки
Вірун одним словом
   
Re: епідемія самогубств

Віруни це падли
   
Re: епідемія самогубств

напевно це все весна. весною і осінью психічні розлади усилюються. ну і нестабільність у Світі із-за війни також не дають покою людям
   
Re: епідемія самогубств

Віруни це падли
атеїсти такі самі віруни
   
Re: епідемія самогубств

От це ви зря. Його треба до лікаря і серйозне медикаментозне лікування.
Серйозно?
Ну, порекомендуйте, будь ласка , відповідного лікаря і щоб він був у Харкові, а не онлайн.

І ще. Не забувайте, будь ласка, що доросла людина може прийти до лікаря виключно добровільно.

Останнє редагування: 20 травня 2024 20:36:34 від дмхз
   
Re: епідемія самогубств

Купила будинок, хуяк інсульт-параліч, пі3да. Далі що?

Лежати і ваняти. Сумно це
   
Re: епідемія самогубств

атеїсти такі самі віруни
В що вірять атеїсти?
   
Re: епідемія самогубств

В що вірять атеїсти?
в то що Бога нема
   
Re: епідемія самогубств

Це п***а, дарагіє таваріщі)
ЯКА РІЗНИЦЯ, хто во що вірує, невірує, чи вірує не так?
Людина вкоротила собі віку. В 45. АЛЕ САМА.
Зацепери вкорочують собі віку в 15. Тому що не знають, що на проводі 27 КV.
Але та - сама.
ЧОМУ?
   
Re: епідемія самогубств

Мав колись двох (двох!  :facepalm1: ) товаришів, що старанно і у різноманітний спосіб самовбивалися купу разів і в кінці-кінців у обох все вийшло. Згинули, зникли молодими - як і не було...

Хз. Це якийсь збій програми, біологічне збочення, тяжка хвороба чи що.



p.s.
Також мав (маю) кілька подруг, які чайлдфрі не за власною волею - усі ці нещасні дами дуже сильно не зрозуміли б пані панну Chock_Keks...
   
Re: епідемія самогубств

Також мав (маю) кілька подруг, які чайлдфрі не за власною волею - усі ці достойні дами дуже сильно не зрозуміли б пані панну Chock_Keks...

кожному своє...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія