Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

епідемія самогубств

Re: епідемія самогубств

адміністративна одиниця.
County
дякую.
   
Re: епідемія самогубств

Ні чого з ними не робить - вони самі швидко помруть... є хоспіси яки цим і займаються - 1,5 -2 місяци ...
1,5-2 місяці пекла. а може й пів року. а як хтось не хоче?
   
Re: епідемія самогубств

взагалі все що відбувається то є наслідки християнської моралі... бо там самогубство було великим гріхом
   
Re: епідемія самогубств

Бля...
1. " не суді да не судім будеш".

2. Для зрівняня : от подивився на молодеж - чому такі тупі.Вони навіть не розуміють що з ними не так. Хоча може це вже звичайний похуїзм.

Молодь не тхне сечею, молодь носить чистий одяг. У мене таке враження, що як тільки людина виходить на пенсію, то у неї одразу ламається пральна машина, а десь на поличці одразу знаходиться одяг часів брежнєва. Моїй мамі 71 і я їй подарувала джинси Ralph Lauren, які вона залюбки носить.  Тому ставлю на похуїзм і маразм.
   
Re: епідемія самогубств

1,5-2 місяці пекла. а може й пів року. а як хтось не хоче?


Ну вперед будуй теорію коли 1,5 пекло а коли не пекло і дивись не перепуиай...
Бо то що ти називаеш 1,5 пеклом - насправді виліковне... саме за 1,5 місяца...  а ось скабка в дупі - незворотня херня..

   
Re: епідемія самогубств

Ну вперед будуй теорію коли 1,5 пекло а коли не пекло і дивись не перепуиай...
Бо то що ти називаеш 1,5 пеклом - насправді виліковне... саме за 1,5 місяца...  а ось скабка в дупі - незворотня херня..
в хоспісі не лікують. самі ж казали
   
Re: епідемія самогубств

Я мрію, що доживу до того часу, коли капсули для евтаназії стануть звичністю. Нас ніхто не питає, коли приводить у цей світ, так дайте хоч обрати час смерті. Але самогубців серед знайомих не маю.
Треба врегулювати права власності на органи, чи може самогубець заповісти розпродати їх на аукціоні і купити корм для котиків?
   
Re: епідемія самогубств

Молодь не тхне сечею, молодь носить чистий одяг. У мене таке враження, що як тільки людина виходить на пенсію, то у неї одразу ламається пральна машина, а десь на поличці одразу знаходиться одяг часів брежнєва. Моїй мамі 71 і я їй подарувала джинси Ralph Lauren, які вона залюбки носить.  Тому ставлю на похуїзм і маразм.
Ще як тхне... і носить взуття без шкарпеток,
Ходить в брудной нижней білізне...

Коплексуеш ти ... ой коплексуеш...
Вже і старики в тебе винні..


   
Re: епідемія самогубств

Если б у меня была капсула цианистого или подобного чего нибудь - я б намного спокойнее доживал..
Запасной вариант.
Да где ж ее взять, капсулу...
   
Re: епідемія самогубств

Треба врегулювати права власності на органи, чи може самогубець заповісти розпродати їх на аукціоні і купити корм для котиків?

Я думаю, що таке право повинно бути врегульованим для кожного. Бути посмертним донором це прекрасно
   
Re: епідемія самогубств

Если б у меня была капсула цианистого или подобного чего нибудь - я б намного спокойнее доживал..
Запасной вариант.
Да где ж ее взять, капсулу...

Вольтер ніби писав, що шарить в ядах. Може дасть репт.  :laugh:
   
Re: епідемія самогубств

Если б у меня была капсула цианистого или подобного чего нибудь - я б намного спокойнее доживал..
Запасной вариант.
Да где ж ее взять, капсулу...
Купи в аптеке...
   
Re: епідемія самогубств

Ще як тхне... і носить взуття без шкарпеток,
Ходить в брудной нижней білізне...

Коплексуеш ти ... ой коплексуеш...
Вже і старики в тебе винні..

Та мені пох на них, я буду модною бабкою, якщо доживу.  :queen:  Головне не сцятися під себе.
   
Re: епідемія самогубств

Ще звернув увагу як деяки молоді ногти гризуть і шмарклі їдять...   :-)o
   
Re: епідемія самогубств


але щось більше в уяві озеро, сад і тишина
і я рибу ловлю)
  (tu)
   
Re: епідемія самогубств

Вольтер ніби писав, що шарить в ядах. Може дасть репт.  :laugh:

Он по насекомым ядам спец и вытравливанию последних волос на голове
   
Re: епідемія самогубств

Та мені пох на них, я буду модною бабкою, якщо доживу.  :queen:  Головне не сцятися під себе.

Молодець!!!!  (tu)  (tu)

Нахер ефтоназію - життя чудове і шляхетна дорога ... яку потрібно пройти достойно
   
Re: епідемія самогубств

Молодець!!!!  (tu)  (tu)

Нахер ефтоназію - життя чудове і шляхетна дорога ... яку потрібно пройти достойно

Евтаназія це просто гуманний запасний парашут.
   
Re: епідемія самогубств

Надивляться нетфліксів а потім вішаються бо життя не по казково голівудському пішло.
Купи корову,годуй,ходи доїти,роби масло і зразу мозок прочиститься.
все вірно.
головна причина самогубств,і може і єдина,-це неправильна проекція своїх мрій,уявлень про життя(яскраво видима в розладах психіки) на реальне життя.
самотність тут ні до чого.
головне час на такі роздуми.
втрата придуманої мети життя.

   
Re: епідемія самогубств

Евтаназія це просто гуманний запасний парашут.

Вже 3 сторінки:
- не гуманий (бо в чому гуманість?)..
- запасних парашутов - валом і маханька тележка.. ..

І коротко - не вигадуй воно того не варто.

   
Re: епідемія самогубств

Вже 3 сторінки:
- не гуманий (бо в чому гуманість?)..
- запасних парашутов - валом і маханька тележка.. ..

І коротко - не вигадуй воно того не варто.

Гуманність полягає в тому, що не треба себе труїти, різати, вішати, виходити у вікно і т.п. Всі такі пролайфери поки при здоров*ї і своєму розумі.
   
Re: епідемія самогубств

Не розмовляйте з Аeternitas.
То вірун, а значить - дегенеративна антирозумная срака.
   
Re: епідемія самогубств

Гуманність полягає в тому, що не треба себе труїти, різати, вішати, виходити у вікно і т.п. Всі такі пролайфери поки при здоров*ї і своєму розумі.

Бля.... хібні висновки ... і позиція - Здатись...саме просте але неодекватне рішення яке у більшості висновків хібна...

І як виглялатиме :
- все завтра зарошую лікаря на евтанащію...
Лікарь:
- ви в черзі через 2 місяца...
   
Re: епідемія самогубств

вірунів тре різати
   
Re: епідемія самогубств

вірунів тре різати

Краще палити ... можна в психушку або газову камеру...

Палить краще на майдані чи якись площі ... ну щоб плебс бачив... а після чого дискотека, пиво креветки і читання : про матеріальність буття увочко..

Останнє редагування: 20 травня 2024 16:11:59 від Аeternitas
   
Re: епідемія самогубств

Бля.... хібні висновки ... і позиція - Здатись...саме просте але неодекватне рішення яке у більшості висновків хібна...

І як виглялатиме :
- все завтра зарошую лікаря на евтанащію...
Лікарь:
- ви в черзі через 2 місяца...

2 місяця воно якось краще полежати овочем ніж двадцять років.
   
Re: епідемія самогубств

2 місяця воно якось краще полежати овочем ніж двадцять років.

Знову за рибу гроши...

Чому 20 років? Не робить нічого ... не лікуйтися і все... тіж самі 2 місяца... і лікарь не потрібен.. а зєкономлені гроши на евтаназії в благодфйний фонд... чи внукам з дітьми.. за 2 місяца типа страждань заплатите.
   
Re: епідемія самогубств

Знову за рибу гроши...

Чому 20 років? Не робить нічого ... не лікуйтися і все... тіж самі 2 місяца... і лікарь не потрібен.. а зєкономлені гроши на евтаназії в благодфйний фонд... чи внукам з дітьми.. за 2 місяца типа страждань заплатите.

Ви можете бути у стані в якому нічого не вирішуєте, але формально в вашому тілі підтримують життя. Дітей у мене немає і не буде, хіба що підчеплю якогось розлученного з його причепами.
   
Re: епідемія самогубств

2 місяця воно якось краще полежати овочем ніж двадцять років.
а ще є наркомани... що лежать і кричать дай укол. і вони живляться за рахунок держави яка сплачує ото всьо...
   
Re: епідемія самогубств

а ще є наркомани... що лежать і кричать дай укол. і вони живляться за рахунок держави яка сплачує ото всьо...

Наркомани самі обрали свій шлях. Я тут про те, що від мене не залежить, але може статися.
   
Re: епідемія самогубств

Наркомани самі обрали свій шлях. Я тут про те, що від мене не залежить, але може статися.
ви не розумієте. установа їх зробила наркоманами через обезболюючі і інші процедури. якби була альтернатива піти а не гнити роками в тих мед установах
   
Re: епідемія самогубств

ото настрої..
за вікном весна, все цвіте і пахне
бухать&іпаццо
   
Re: епідемія самогубств

Купи корову,годуй,ходи доїти,роби масло і зразу мозок прочиститься.

так, ми живі коли в нас є потреба, коли комусь потрібні. є сенс.

корова, до речі, не погана ідея. насправді.
багато одиноких старих тримають котиків чи собачок.

а ось в Ліоні кіллері таким сенсом був вазон з кущем.
   
Re: епідемія самогубств

я скептична до евтаназії.
бо бачила, як стара людина, яка подеколи заводила розмови про самогубство (бо нащо мені жити, лише тягар рідним, немає ніякого сенсу, життя прожите і тощо-тощо), коли схватило серце і вона вмирала, раптом запитала "я ж буду жити? я не помру?"

я це буду пам'ятати до кінця своїх днів.
   
Re: епідемія самогубств

Ви можете бути у стані в якому нічого не вирішуєте, але формально в вашому тілі підтримують життя. Дітей у мене немає і не буде, хіба що підчеплю якогось розлученного з його причепами.
Ага ось теперь зрозуміло чому кажете...

Коли в моєй жинки спитали чим ви хворіли в перши 3 місяця вагітності -  вона каже: безпліддя ...
Диагноз : повязаний з загибом матки..   і 100% безпліддя ... 

Всі вави в бошці... просто повірте що всі болячки від голови...  тим паче у жинок..

Не зустричав ні одной фрігідной жинки... не зустричав ні одной жинки яка не отримувала задоволення - хоча вони з початку вперто це розповідали приблизно так : 5-15-10-20 років вже і ні разу не отримала задовоення ...

Дітей можна усиновити.... але діти це не квітки по углах ... і не для престижа ... і не що люді  скажуть..





Останнє редагування: 20 травня 2024 16:37:30 від Аeternitas
   
Re: епідемія самогубств

Ага ось теперь зрозуміло чому кажете...

Коли в моєй жинки спитали чим ви хворіли в перши 3 місяця вагітності -  вона каже: безпліддя ...
Диагноз : повязаний з загибом матки..   і 100% безпліддя ... 

Всі вави в бошці... просто повірте що всі болячки від голови...  тим паче у жинок..

Не зустричав ні одной фрігідной жинки... не зустричав ні одной жинки яка не отримувала задоволення - хоча вони з початку вперто це розповідали приблизно так : 5-15-10-20 років вже і ні разу не отримала задовоення ...

Дітей можна усиновити.... але діти це не квітки по углах ... і не для престижа ... і не що люли скажуть..

Оце ви загнули, вже діагнозів мені наставили.  ;o  Я добровільно бездітна. Ніколи не хотіла дітей, не люблю їх, не мала у тому потреби і тому ніколи не вагітніла. Childfree. Завжди робила те, що хотіла, бо маю на це ресурси.
   
Re: епідемія самогубств

Оце ви загнули, вже діагнозів мені наставили.  ;o  Я добровільно бездітна. Ніколи не хотіла дітей, не люблю їх, не мала у тому потреби і тому ніколи не вагітніла. Childfree. Завжди робила те, що хотіла, бо маю на це ресурси.

Добре..
Це ваш вибір...
Тоді дом приистарелих - з 5-і зірковим обслуговуванням і лагідною старістю...
   
Re: епідемія самогубств
N88

Тоді дом приистарелих - з 5-і зірковим обслуговуванням і лагідною старістю...

Оце ржака.
Там мети дві - як швидше видурити всі ваші гроші і як якомога менше на вас потратити.
Якщо довічне утримання - то роблять щоб пошвидше вмерли.
Якщо /кась страховка довічна - то налікують деменцію і будуть кормити гімном і відноситись як до свині. "Ну бабця вже несповна розуму, придумує".
   
Re: епідемія самогубств

я скептична до евтаназії.
бо бачила, як стара людина, яка подеколи заводила розмови про самогубство (бо нащо мені жити, лише тягар рідним, немає ніякого сенсу, життя прожите і тощо-тощо), коли схватило серце і вона вмирала, раптом запитала "я ж буду жити? я не помру?"
я це буду пам'ятати до кінця своїх днів.

 Ще у древніх це було визначено. Вся історія про це, але найбільше із 7:30:
   
Re: епідемія самогубств

Нідерландах піти на так
У Нідерландах піти на такий крок може будь-яка людина від 12 років, але до 17-ти необхідний дозвіл батьків.
Це нормально? Толерастія досягла піку. І ще хочуть, щоб європейська цивілізація не вимерла
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія