Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

епідемія самогубств

Re: епідемія самогубств

що-що відкрила???

 Я написав, що лікар зайшла і відкрила. Здогадувався, що хтось може вчепитись. )
   
Re: епідемія самогубств

 А, повіка. Ок. )
   
Re: епідемія самогубств

Ось історія людини, якій не допоміг ні один психотерапевт

У Нідерландах померла 17-річна дівчина, яка домагалася права на евтаназію. У 14 років вона стала жертвою зґвалтування
06 червня 2019 22:12
У Нідерландах померла 17—річна Ноа Потховен. В 11 років вона стала жертвою сексуальних домагань, а в 14 — зґвалтування. Дівчина боролася з важкою депресією, анорексією, декілька разів намагалася накласти на себе руки і домагалася права на евтаназію.
Ноа розповіла про своє життя в автобіографічній книзі «Перемагати або вчитися», виданої у 2018 році. У віці 11 років вона стала жертвою сексуальних домагань на шкільній вечірці, рік по тому це повторилося. У 14 років її зґвалтували двоє чоловіків. Довгий час Ноа соромилася розповідати про це. Вона страждала від посттравматичного стресового розладу, депресії і анорексії.
У грудні 2018 року Ноа давала інтерв’ю газеті De Gelderlander. Дівчина розповіла про те, як без відома батьків звернулася в клініку з проханням про евтаназію. У Нідерландах піти на такий крок може будь-яка людина від 12 років, але до 17-ти необхідний дозвіл батьків. Ноа отримала відмову.
«Вони вважають, що я занадто молода, щоб померти. Вони думають, що я маю закінчити лікування, що я повинна вирости. Цього (евтаназії – ред.) треба чекати до 21 року — це зламало мене, тому що я не можу чекати так довго», — сказала вона газеті.
Кілька разів дівчину намагалися лікувати — іноді примусово.
«Я відчувала себе злочинницею, хоча жодного разу в житті не вкрала з магазину жодної цукерки», — розповідала Потховен.
Одну з лікувальних установ, куди її помістили, щоб не дати накласти на себе руки, дівчина називала «справжнім пеклом».
В останні місяці життя Потховен зробила кілька спроб самогубства.
Минулого тижня вона опублікувала пост в Instagram (наразі видалений), оголосивши, що помре: «Відразу перейду до справи: максимум через 10 днів я помру. Після багатьох років боротьби я виснажена. Нещодавно я перестала їсти і пити, і після довгих обговорень було вирішено відпустити мене, тому що мої страждання нестерпні».
Потховен померла вдома у минулі вихідні, через кілька днів після відмови від води і їжі. У неділю, 2 червня, про смерть дівчини повідомила її сестра. За даними The Guardian, у травні лікарі та батьки дівчини вирішили примусово не годувати Ноа і не примушувати до лікування.
Менш ніж за добу після першого повідомлення про смерть дівчини різні версії цієї історії переказали такі великі міжнародні видання, як New York Post, Euronews, Washington Post, The Independent, Sun, Daily Mirror, Sky News, Times та інші. Автори публікацій стверджували, що дівчина домоглася дозволу на евтаназію і померла в клініці. Жодне ЗМІ не вказало іншого джерела інформації, крім Daily Mail, яке посилалося тільки на слова дівчини за життя і повідомлення в Instagram. Неперевірена інформація настільки активно поширювалася в італійській пресі, що Папа Римський Франциск у своєму Twitter незабаром написав про неприпустимість евтаназії.
На наступний день деякі ЗМІ внесли правки у свої матеріали. Видання Politico було одним з перших, хто дав достовірну інформацію про смерть дівчини. Його журналістка Наомі О’Лірі у коментарі BuzzFeed зазначила, що через повідомлення про «законне вбивство підлітка» Нідерланди тепер можуть сприйматися як «ліберальна країна, де все дозволено».
   
Re: епідемія самогубств

вона мала маленький магазин з різною електричною хернею типу кабелі, розетки і тд
постійно в неї купував
,потім син мій на канікулах працював в макдоналдсі і каже , Марта там теж працює
виявляється пішла працювати до мака в другу зміну і суботи-неділі щоб не сидіти самій вдома
ніколи б не подумав що може щось таке зробити, завжди усміхнена і весела була
а воно мучило всередині
самотність все ясно. сенс життя народитися , вирости, народити потомство, передати знання, доживати старість споглядаючи дітей і онуків.

це сенс і зміст життя. а в самотніх людей то порушено , і коли немає сенсу жити - ідуть...
   
Re: епідемія самогубств

Тобто мені обтяжувати когось зі своїх родичів, замість того, щоб за певний гешефт хтось якісно зробив роботу.
в тебе теж хиба не все гаразд в житті якщо думаєш про такі речі
піди до якогось психолога , життя воно одне
   
Re: епідемія самогубств

вона мала маленький магазин з різною електричною хернею типу кабелі, розетки і тд
постійно в неї купував
,потім син мій на канікулах працював в макдоналдсі і каже , Марта там теж працює
виявляється пішла працювати до мака в другу зміну і суботи-неділі щоб не сидіти самій вдома
ніколи б не подумав що може щось таке зробити, завжди усміхнена і весела була
а воно мучило всередині
так буває через крок  самотні люди
потрібно завжди розмовляти  подорожувати життя сумнє
   
Re: епідемія самогубств

в тебе теж хиба не все гаразд в житті якщо думаєш про такі речі
піди до якогось психолога , життя воно одне
псіхологи що цигані але цигани недешеві :lol:
   
Re: епідемія самогубств

в тебе теж хиба не все гаразд в житті якщо думаєш про такі речі
піди до якогось психолога , життя воно одне

У мене все гаразд. Я писала про майбутнє чи обставини при яких я би не хотіла жити в якості росилини, яка ходить під себе.
   
Re: епідемія самогубств

самотність все ясно. сенс життя народитися , вирости, народити потомство, передати знання, доживати старість споглядаючи дітей і онуків.

це сенс і зміст життя. а в самотніх людей то порушено , і коли немає сенсу жити - ідуть...
теж так думаю
ми якось з нею говорили , каже пройшло 20 років як знаємось
я , каже , не зробила нічого
не народила дітей, не створила сім'ї , ще ніби молода але за кілька років буду 50річною бабцею
   
Re: епідемія самогубств

Тобто мені обтяжувати когось зі своїх родичів, замість того, щоб за певний гешефт хтось якісно зробив роботу.

в чому проблема оплатити послуги агенства?
чек до записки з інструкціями, що і як зробити після...
двері можна не закривати, попросити когось знайомих чи сусідів, щоб зайшов ввечері в гості)))
   
Re: епідемія самогубств

в чому проблема оплатити послуги агенства?
чек до записки з інструкціями, що і як зробити після...
двері можна не закривати, попросити когось знайомих чи сусідів, щоб зайшов ввечері в гості)))

Я надіюсь, що все ж таки доживу до того часу, коли все буде культурно.
   
Re: епідемія самогубств

Тобто мені обтяжувати когось зі своїх родичів, замість того, щоб за певний гешефт хтось якісно зробив роботу.

А тобі не пофіг кому гроши віддавати?
Віддай родичям ... чі думаеш що вони тебе кинуть..?

Не вигадуй...
   
Re: епідемія самогубств

теж так думаю
ми якось з нею говорили , каже пройшло 20 років як знаємось
я , каже , не зробила нічого
не народила дітей, не створила сім'ї , ще ніби молода але за кілька років буду 50річною бабцею
так думаю в жінок то особливо загострено. сестра дружини все життя крутила,  заміж не виходила. вже під 50 завела чоловіка молодшого за себе на 15 років, народила у лікарні через штучне шось там таке... бо самій вже важко було, зараз живуть вона в одному місці він в іншому. вважаються одруженими а насправді все подружнє життя провели роздільно.
   
Re: епідемія самогубств

Ось історія людини, якій не допоміг ні один психотерапевт

У Нідерландах померла 17-річна дівчина, яка домагалася права на евтаназію. У 14 років вона стала жертвою зґвалтування
06 червня 2019 22:12
У Нідерландах померла 17—річна Ноа Потховен. В 11 років вона стала жертвою сексуальних домагань, а в 14 — зґвалтування. Дівчина боролася з важкою депресією, анорексією, декілька разів намагалася накласти на себе руки і домагалася права на евтаназію.
Ноа розповіла про своє життя в автобіографічній книзі «Перемагати або вчитися», виданої у 2018 році. У віці 11 років вона стала жертвою сексуальних домагань на шкільній вечірці, рік по тому це повторилося. У 14 років її зґвалтували двоє чоловіків. Довгий час Ноа соромилася розповідати про це. Вона страждала від посттравматичного стресового розладу, депресії і анорексії.
У грудні 2018 року Ноа давала інтерв’ю газеті De Gelderlander. Дівчина розповіла про те, як без відома батьків звернулася в клініку з проханням про евтаназію. У Нідерландах піти на такий крок може будь-яка людина від 12 років, але до 17-ти необхідний дозвіл батьків. Ноа отримала відмову.
«Вони вважають, що я занадто молода, щоб померти. Вони думають, що я маю закінчити лікування, що я повинна вирости. Цього (евтаназії – ред.) треба чекати до 21 року — це зламало мене, тому що я не можу чекати так довго», — сказала вона газеті.
Кілька разів дівчину намагалися лікувати — іноді примусово.
«Я відчувала себе злочинницею, хоча жодного разу в житті не вкрала з магазину жодної цукерки», — розповідала Потховен.
Одну з лікувальних установ, куди її помістили, щоб не дати накласти на себе руки, дівчина називала «справжнім пеклом».
В останні місяці життя Потховен зробила кілька спроб самогубства.
Минулого тижня вона опублікувала пост в Instagram (наразі видалений), оголосивши, що помре: «Відразу перейду до справи: максимум через 10 днів я помру. Після багатьох років боротьби я виснажена. Нещодавно я перестала їсти і пити, і після довгих обговорень було вирішено відпустити мене, тому що мої страждання нестерпні».
Потховен померла вдома у минулі вихідні, через кілька днів після відмови від води і їжі. У неділю, 2 червня, про смерть дівчини повідомила її сестра. За даними The Guardian, у травні лікарі та батьки дівчини вирішили примусово не годувати Ноа і не примушувати до лікування.
Менш ніж за добу після першого повідомлення про смерть дівчини різні версії цієї історії переказали такі великі міжнародні видання, як New York Post, Euronews, Washington Post, The Independent, Sun, Daily Mirror, Sky News, Times та інші. Автори публікацій стверджували, що дівчина домоглася дозволу на евтаназію і померла в клініці. Жодне ЗМІ не вказало іншого джерела інформації, крім Daily Mail, яке посилалося тільки на слова дівчини за життя і повідомлення в Instagram. Неперевірена інформація настільки активно поширювалася в італійській пресі, що Папа Римський Франциск у своєму Twitter незабаром написав про неприпустимість евтаназії.
На наступний день деякі ЗМІ внесли правки у свої матеріали. Видання Politico було одним з перших, хто дав достовірну інформацію про смерть дівчини. Його журналістка Наомі О’Лірі у коментарі BuzzFeed зазначила, що через повідомлення про «законне вбивство підлітка» Нідерланди тепер можуть сприйматися як «ліберальна країна, де все дозволено».

Депресія і навязливий стан...
   
Re: епідемія самогубств

Я надіюсь, що все ж таки доживу до того часу, коли все буде культурно.

купи собі будинок десь на березі теплого моря, де багато сонця і не вигадуй
можна на старості тягнути біле сухе і слухати шум моря та спів птахів)

я от мрію про таке
але щось більше в уяві озеро, сад і тишина
і я рибу ловлю)
   
Re: епідемія самогубств

Я надіюсь, що все ж таки доживу до того часу, коли все буде культурно.
смерть на замовлення не є ні культурна ні нормальна
так само як не є нормальним самогубство
самогубство то останній крик душі , яку ніхто не чув або не хотів чути
   
Re: епідемія самогубств

купи собі будинок десь на березі теплого моря, де багато сонця і не вигадуй
можна на старості тягнути біле сухе і слухати шум моря та спів птахів)

я от мрію про таке
але щось більше в уяві озеро, сад і тишина
і я рибу ловлю)
чому уся америка на старості валить у флориду. наш штат називають кладовище слонів.
в Україні був Крим, багато сонця і море...
   
Re: епідемія самогубств

мене дивує що взагалі так багато самогубств тут
за останні півтора роки та жінка вже четверта в нашій гміні
населення гімни щось біля 12000
   
Re: епідемія самогубств

шо таке гміна
   
Re: епідемія самогубств

Брак позитивних емоцій.
депрессия
болезнь
только позитивными эмоциями не вылечишь
   
Re: епідемія самогубств

смерть на замовлення не є ні культурна ні нормальна
так само як не є нормальним самогубство
самогубство то останній крик душі , яку ніхто не чув або не хотів чути
ненормально відмовляти в гідній смерті смертельно хворій людині, або безнадійно немічній людині (фізично чи психічно)
   
Re: епідемія самогубств

А тобі не пофіг кому гроши віддавати?
Віддай родичям ... чі думаеш що вони тебе кинуть..?

Не вигадуй...

Вони мене будуть душити голими руками? Справа не в тому щоб просто померти, а померти лагідно. Бажано, коли ти сам вирішиш, що пора, або настав той стан, який на думку тебе, здорового, несумісний з нормальним (в твоєму розумінні) існуванням. В другому варіанті такий список могли б допомогти скласти лікарі.
   
Re: епідемія самогубств

Я надіюсь, що все ж таки доживу до того часу, коли все буде культурно.


В мене шкільна подружка теж казала:  39 і під трамвай або втоплюсь...

Зараз(вже за 50):  - я тоді була девчінкою несмишленою, а зараз не дура щоб таки дурниці робить.
   
Re: епідемія самогубств

В мене шкільна подружка теж казала:  39 і під трамвай або втоплюсь...

Зараз(вже за 50):  - я тоді була девчінкою несмишленою, а зараз не дура щоб таки дурниці робить.

Ми живемо в країні, де сьогодні ти здоровий, а завтра бабах і ти інвалід - фізичний чи ментальний. Насолоджуватися життям все ж приємно на своїх двох і зі здоровою головою.
   
Re: епідемія самогубств

Вони мене будуть душити голими руками? Справа не в тому щоб просто померти, а померти лагідно. Бажано, коли ти сам вирішиш, що пора, або настав той стан, який на думку тебе, здорового, несумісний з нормальним (в твоєму розумінні) існуванням. В другому варіанті такий список могли б допомогти скласти лікарі.

Лагідно це як?

Ага !! Тоді в костюмі зайчика і щоб белизна була сексі... і сосци коли посинеють щоб стирчали... і пудри пудри побільше бо трупні пятна .. якось не то...
   
Re: епідемія самогубств

купи собі будинок десь на березі теплого моря, де багато сонця і не вигадуй
можна на старості тягнути біле сухе і слухати шум моря та спів птахів)

я от мрію про таке
але щось більше в уяві озеро, сад і тишина
і я рибу ловлю)

Купила будинок, хуяк інсульт-параліч, пі3да. Далі що?
   
Re: епідемія самогубств

Лагідно це як?

Ага !! Тоді в костюмі зайчика і щоб белизна була сексі... і сосци коли посинеють щоб стирчали... і пудри пудри побільше.

коли були сильні ракетні атаки по Львову, то мені одна знайома писала, що завжди одягає найкращу білизну під час тривоги)))
   
Re: епідемія самогубств

Лагідно це як?

Ага !! Тоді в костюмі зайчика і щоб белизна була сексі... і сосци коли посинеють щоб стирчали... і пудри пудри побільше бо трупні пятна .. якось не то...

Ніт, в капсулі з газіками)
   
Re: епідемія самогубств

Купила будинок, хуяк інсульт-параліч, пі3да. Далі що?

А розглянь такий варіант:
- купила будинок, чайки море , яхта, краби і матроси..
Внуки, мальдиви океанія і таіланд...
Дні народження , подарунки, літо і різдво..
Пальми, йолкі і життя..


   
Re: епідемія самогубств

ненормально відмовляти в гідній смерті смертельно хворій людині, або безнадійно немічній людині (фізично чи психічно)
згоден, відмовляти людині піти на той світ в такому стані... то не людяно...

з іншого боку яка напруга на державу коли тримають тих немічних страждальців в лікарнях роками...
   
Re: епідемія самогубств

Ніт, в капсулі з газіками)

3 пакети під сміття і клей момент з ефіром на ватке...
   
Re: епідемія самогубств

Купила будинок, хуяк інсульт-параліч, пі3да. Далі що?

ну,може будинок якраз збереже від того
якось ти так думаєш депресивно, як я з жосткого бодуна..
   
Re: епідемія самогубств

шо таке гміна
адміністративна одиниця.
County
   
Re: епідемія самогубств

Ми живемо в країні, де сьогодні ти здоровий, а завтра бабах і ти інвалід - фізичний чи ментальний. Насолоджуватися життям все ж приємно на своїх двох і зі здоровою головою.

Ти кому це розповідаеш?  :D
Життя чудово і все залежить в ньому від мене..

Страждати за твоєю логикою винен я... а х.й.ю несеш ти...
 :-)o
   
Re: епідемія самогубств

Надивляться нетфліксів а потім вішаються бо життя не по казково голівудському пішло.
Купи корову,годуй,ходи доїти,роби масло і зразу мозок прочиститься.
   
Re: епідемія самогубств

ну,може будинок якраз збереже від того
якось ти так думаєш депресивно, як я з жосткого бодуна..

Це не депресивно, це продумано. Я як дивлюсь на пенсів в тролейбусах, то мені сумно. Вони навіть не розуміють що з ними не так. Хоча може це вже звичайний похуїзм.

Ти кому це розповідаеш?  :D
Життя чудово і все залежить в ньому від мене..

Страждати за твоєю логикою винен я... а х.й.ю несеш ти...
 :-)o

Чому це хуйня бажання не бути овочем, який ходить під себе і заживо гниє?
   
Re: епідемія самогубств

згоден, відмовляти людині піти на той світ в такому стані... то не людяно...

з іншого боку яка напруга на державу коли тримають тих немічних страждальців в лікарнях роками...

Ні чого з ними не робить - вони самі швидко помруть... є хоспіси яки цим і займаються - 1,5 -2 місяци ...
   
Re: епідемія самогубств

Це не депресивно, це продумано. Я як дивлюсь на пенсів в тролейбусах, то мені сумно. Вони навіть не розуміють що з ними не так. Хоча може це вже звичайний похуїзм.

Чому це хуйня бажання не бути овочем, який ходить під себе і заживо гниє?

Ні чого не роби - без води 10 днів... без ліків 5..


   
Re: епідемія самогубств

Я як дивлюсь на пенсів в тролейбусах, то мені сумно. Вони навіть не розуміють що з ними не так. Хоча може це вже звичайний похуїзм.


Бля...
1. " не суді да не судім будеш".

2. Для зрівняня : от подивився на молодеж - чому такі тупі.Вони навіть не розуміють що з ними не так. Хоча може це вже звичайний похуїзм.

   
Re: епідемія самогубств

Ні чого не роби - без води 10 днів... без ліків 5..

А якщо тебе примосово поять і годують, а ти все одно овоч? Справа ж не в тому,щоб піти з життя через те, що в тебе з мужиками не склалося, а в тому, що ти вже не особистіть, а просто організм,який працює, бо медицина просунулася. Ви коли-небудь бачили в якому стані тримають в кацапії психічно хворих людей (https://varlamov.ru/3496688.html)? Хіба вони не заслуговували б евтаназії?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія