Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

епідемія самогубств

епідемія самогубств

заїпався на похорони ходити
за останні десять років нарахував 14 чоловік знайомих
тиждень тому близька колєжанка повісилася
45 років
   
Re: епідемія самогубств

Я мрію, що доживу до того часу, коли капсули для евтаназії стануть звичністю. Нас ніхто не питає, коли приводить у цей світ, так дайте хоч обрати час смерті. Але самогубців серед знайомих не маю.
   
Re: епідемія самогубств

Я мрію, що доживу до того часу, коли капсули для евтаназії стануть звичністю. Нас ніхто не питає, коли приводить у цей світ, так дайте хоч обрати час смерті. Але самогубців серед знайомих не маю.
сумне то є
людина створена щоб жити , часом бачу як хворі смертельно чіпляються за найменший шанс
а тут молода красива жінка накладає на себе руки
   
Re: епідемія самогубств

сумне то є
людина створена щоб жити , часом бачу як хворі смертельно чіпляються за найменший шанс
а тут молода красива жінка накладає на себе руки

Мене сособливо лякає перспектива жити в тілі старої немічної людини або з якимось психічним розладом. В чому кайф такого доживання? Чому я не маю право на список хвороб та станів при яких мене "усиплять". Навіть у тварин такий вибір є.
   
Re: епідемія самогубств

Мене сособливо лякає перспектива жити в тілі старої немічної людини або з якимось психічним розладом. В чому кайф такого доживання? Чому я не маю право на список хвороб та станів при яких мене "усиплять". Навіть у тварин такий вибір є.
старість то нормально
   
Re: епідемія самогубств

Брак позитивних емоцій. Якщо постійно йдуть лише одні негативні емоції, це штовхає людину до припинення цього потоку  8-)

Саме тому люто ненавиджу різних гівноїдів, які заради якоїсь копійчаної вигоди серуть на людей всякими негативними речами  8-)
   
Re: епідемія самогубств

без дітей? бо діти тримають на цьому світі шо капець.
   
Re: епідемія самогубств

Брак позитивних емоцій. Якщо постійно йдуть лише одні негативні емоції, це штовхає людину до припинення цього потоку  8-)

Саме тому люто ненавиджу різних гівноїдів, які заради якоїсь копійчаної вигоди серуть на людей всякими негативними речами  8-)
самотність
то імхо вбиває
та Марта вийшла заміж,розвелась
потім років 10 мала партнера з яким розсталась кілька років тому
дітей не мала
   
Re: епідемія самогубств

без дітей? бо діти тримають на цьому світі шо капець.
тримають але коли зовсім капець то ми чуємо про випадки що мама вийшла з вікна разом з немовлям
   
Re: епідемія самогубств

самотність
то імхо вбиває
та Марта вийшла заміж,розвелась
потім років 10 мала партнера з яким розсталась кілька років тому
дітей не мала
а з родиною не було відносин?
   
Re: епідемія самогубств

вчора я дивився на свою маму і думав що я не хочу дожити до такого стану можливо краще закінчити  життя
   
Re: епідемія самогубств

Хімічний стан мозку і змінене сприймання світу з повною відсутністю надії. Причини можуть бути абсолютно різні, але цей стан наступає повільно і насправді є час щоб змінити все за допомогою антидепресантів.
Саме тому наприклад люди в концтаборах виживали- бо як не було б важко, якщо мозок отримує всі необхідні гормони, людина не намагається накласти на себе руки. 
Єдине виключення- стан афекту, коли рішення сприймається моментально.

   
Re: епідемія самогубств

тримають але коли зовсім капець то ми чуємо про випадки що мама вийшла з вікна разом з немовлям

То післяпологова депресія.
   
Re: епідемія самогубств

а з родиною не було відносин?
мала брата і батька
з братом мала добрі стосунки , з батьком ніяких
старий дурень навіть на похорон не прийшов
   
Re: епідемія самогубств

Є кілька таких знайомих - старість(>65), хвороби, молодий (47) - алкоголь...
   
Re: епідемія самогубств

Мене сособливо лякає перспектива жити в тілі старої немічної людини або з якимось психічним розладом. В чому кайф такого доживання? Чому я не маю право на список хвороб та станів при яких мене "усиплять". Навіть у тварин такий вибір є.

Що тебе зупиняє.... бажаеш самогубіца - дик самогубся... ядів і таблеток яки допоможуть валом..  купа інших методів .

Тому не розумію ниття... бажаеш - твій вибір - тобі вирішувати...



Останнє редагування: 20 травня 2024 13:43:36 від Аeternitas
   
Re: епідемія самогубств

Співчуваю пан Гонта
В світі дужє багато людей які хворі як реально на хвороби так і псіхічно
і коли не лікувати то таке буває люди накладають на себе рукі …
   
Re: епідемія самогубств

Вбити себе.....
це сильна, чи слаба людина?
   
Re: епідемія самогубств

Я мрію, що доживу до того часу, коли капсули для евтаназії стануть звичністю. Нас ніхто не питає, коли приводить у цей світ, так дайте хоч обрати час смерті. Але самогубців серед знайомих не маю.

Бля... саме дешева - веревка і кусок мила...
Все одне: таблеточка ,ні таблеточка, верьовка, пуля втопилася ... пофіг ..


Родичам все одне тебе ховати...  все одне вони будуть емоційно подавлені...


Або тобі потрібен особистий дозвіл ... і  свято з  танцями і прибауточками...?

   
Re: епідемія самогубств

Вбити себе.....
це сильна, чи слаба людина?
Слабак і сцикло.... самие просте рішення....
   
Re: епідемія самогубств

тримають але коли зовсім капець то ми чуємо про випадки що мама вийшла з вікна разом з немовлям
це вже хворі...
   
Re: епідемія самогубств

Співчуваю пан Гонта
В світі дужє багато людей які хворі як реально на хвороби так і псіхічно
і коли не лікувати то таке буває люди накладають на себе рукі …
так таке життя... якщо немає нічого що тримає на цьому світі, і ще психіка то піти легко. зараз триває рух чайлд фрі. оті люди коли прийде старість перші кандидати на самогубство
   
Re: епідемія самогубств

Слабак і сцикло.... самие просте рішення....

не згоден
   
Re: епідемія самогубств

Бля... саме дешева - веревка і кусок мила...
Все одне: таблеточка ,ні таблеточка, верьовка, пуля втопилася ... пофіг ..


Родичам все одне тебе ховати...  все одне вони будуть емоційно подавлені...


Або тобі потрібен особистий дозвіл ... і  свято з  танцями і прибауточками...?
Ахуєвший пітарас
В сраку собі засунь тоу мотузку
Людина повинна мати право піти з життя з гідністю
   
Re: епідемія самогубств

Бля... саме дешева - веревка і кусок мила...
Все одне: таблеточка ,ні таблеточка, верьовка, пуля втопилася ... пофіг ..


Родичам все одне тебе ховати...  все одне вони будуть емоційно подавлені...


Або тобі потрібен особистий дозвіл ... і  свято з  танцями і прибауточками...?

Ні, все має бути культурно. Усипити, тіло кремувати. Я не хочу ні могилу, ні похорону. Чудово б було просто розвіяти мій прах.
   
Re: епідемія самогубств

Вбити себе.....
це сильна, чи слаба людина?

це залежить від ситуації, цей вчинок може бути і ознакою сили і ознакою слабкості.

Розкритий шпигун що вживає отруту щоб не видати інформацію однозначно сильний вчинок
   
Re: епідемія самогубств

це залежить від ситуації, цей вчинок може бути і ознакою сили і ознакою слабкості.

Розкритий шпигун що вживає отруту щоб не видати інформацію однозначно сильний вчинок
Ситуація-  сереш під себе
Зрозуміло,що більшість вважає що це його обійде стороною.

Останнє редагування: 20 травня 2024 14:16:50 від БелФаст
   
Re: епідемія самогубств

Ахуєвший пітарас
В сраку собі засунь тоу мотузку
Людина повинна мати право піти з життя з гідністю

Чим твоя таблеточка з гідністю відрізяється від снодійного з шурачою отрутою?

З гідністтю - охуеть слово...

Не лікуйся ... - так помреш і нікого мучать не будеш... швидко ... не роки за два три дні... і без страждань своїх і родичів... роками...

Цинічно : ох як страждав 5-6 років ... та ніт відмовився від швидкої смерті і вирішив потехесеньку себе вбивати.. 5-6 а іноді 10 років...

Є нееее!  потрібно щось на кшталт афігітіленої таблеткі і щоб ні хто не називав сциклом.

 

Останнє редагування: 20 травня 2024 14:29:18 від Аeternitas
   
Re: епідемія самогубств

Ні, все має бути культурно. Усипити, тіло кремувати. Я не хочу ні могилу, ні похорону. Чудово б було просто розвіяти мій прах.
не вникав у тему і, сподіваюсь, не доведеться
але ж пару жмень снодійних і пляшка віскі це питання вирішує, мабуть?
   
Re: епідемія самогубств

Слабак і сцикло.... самие просте рішення....
нема простої відповіді на то питання
   
Re: епідемія самогубств

самотність
то імхо вбиває
та Марта вийшла заміж,розвелась
потім років 10 мала партнера з яким розсталась кілька років тому
дітей не мала

 Жінки часто накладають на себе руки через невдачі у спілкуванні із чоловіками. Один раз став свідком жіночого самогубства (вірніше сказати через декілька хвилин після того, як вона це здійснила). Було то давно, я ще був геть молодим. Жив у гуртожитку, раптом крик, дівчата просять допомоги...прибігаю, лежить молода дівчина (слід відмітити не надто вродливої зовнішності (хай Господь вибачає за констатацію факту)), те се, вікна відкрили..., через деякий час приходить лікарка швидкої (а у них, очевидно, досвід не малий), повії відкрила, сказала: все. От досвід, відразу взяла руку глянула на згиб руки, там - невеличка крапинка...
 Дівчина була медсестрою, попитом серед хлопців не користувалась. Почала стосунки із одруженим, їй почали дорікати і вона наважилась на таке. Дуже шкода.
 Іде розлам ідеологій, життя..., можливо у дітей буде дещо по іншому. 
   
Re: епідемія самогубств

не вникав у тему і, сподіваюсь, не доведеться
але ж пару жмень снодійних і пляшка віскі це питання вирішує, мабуть?

Нажаль тільки віскариком не можна обійтися.
   
Re: епідемія самогубств

не вникав у тему і, сподіваюсь, не доведеться
але ж пару жмень снодійних і пляшка віскі це питання вирішує, мабуть?

А далі що? Мені треба завоняти на весь поверх перш ніж мене знайдуть, потім комусь вовтузитися з моїм тілом. Евтаназія у Швейцарії коштує 10000 доларів. Ми могли б запропонувати людям таку ж послугу скажемо за 5000. Обов*язкова умова - кремація. І все чисто.
   
Re: епідемія самогубств

нема простої відповіді на то питання

Слабак - тому що піддався комплесам своїм..
Сцикло - тому що знайшов саме просте вирішення питання. Збігти від проблеми там де вона не має значення.
   
Re: епідемія самогубств

 Пам"ятаю випадок із дитинства (десь кінець 70-х). Мені розповідали про це. Ми жили в одному будинку. Вона була молодою і доволі вродливою. Ще панувала стара мораль. Привела хлопця, були вдвох, зайшли батьки, почалась сварка...не знаю чи відразу, чи пізніше, кинулась із 5-го поверху. Кажуть, коли падала - чіпалась за все що могла...промучилась декілька днів у лікарні і померла.  :(
   
Re: епідемія самогубств

А далі що? Мені треба завоняти на весь поверх перш ніж мене знайдуть, потім комусь вовтузитися з моїм тілом. Евтаназія у Швейцарії коштує 10000 доларів. Ми могли б запропонувати людям таку ж послугу скажемо за 5000. Обов*язкова умова - кремація. І все чисто.

Біля підїзду, в парку біля супермаркету, у кино і т.д. знайдуть швидко ...

Кремують ховають - значення 0.


   
Re: епідемія самогубств

вона мала маленький магазин з різною електричною хернею типу кабелі, розетки і тд
постійно в неї купував
,потім син мій на канікулах працював в макдоналдсі і каже , Марта там теж працює
виявляється пішла працювати до мака в другу зміну і суботи-неділі щоб не сидіти самій вдома
ніколи б не подумав що може щось таке зробити, завжди усміхнена і весела була
а воно мучило всередині
   
Re: епідемія самогубств

Слабак і сцикло.... самие просте рішення....
Аха. Пригадую самогубство літньої пари (один лежачий) із Маріуполя, щоб звільнити доньку з онуками і вони могли виїхати і врятуватися.
   
Re: епідемія самогубств

повії відкрила
що-що відкрила??? :lol:
   
Re: епідемія самогубств

Біля підїзду, в парку ьіля супермаркеиу знайдуть швидко ...

Тобто мені обтяжувати когось зі своїх родичів, замість того, щоб за певний гешефт хтось якісно зробив роботу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія