Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання про Кубань.

Re: Питання про Кубань.

І люди голосують кХто за шо

Кноп, українською треба писати ХТО, а не кто.  :punish:
Невже так важко вмикнути перевірку орфографіїї і не знущатись з читачів? Я вже не кажу, що таке просте слово  ожна запам'ятати просто.
   
Re: Питання про Кубань.

Сказав би що ця країна їбанулась і поїхав з неї. Бо жити в їбанутій країні ну його нах, ні чим хорошим воно не закінчуєтся. Лізти на чужу землю це їбанутість за визначенням.
А ви, прошу пана, звідки родом?
   
Re: Питання про Кубань.

Кноп, українською треба писати ХТО, а не кто.  :punish:
Невже так важко вмикнути перевірку орфографіїї і не знущатись з читачів? Я вже не кажу, що таке просте слово  ожна запам'ятати просто.
:pooh_lol:
   
Re: Питання про Кубань.

Аффтар, крім всього того, що написали раніше - провокатор.
   
Re: Питання про Кубань.

Аффтар, крім всього того, що написали раніше - провокатор.
:facepalm1:
Провокатор на що саме?
   
Re: Питання про Кубань.

А ви, прошу пана, звідки родом?
За мамою ріднею з Кубані.
   
Re: Питання про Кубань.

А що тут може сподобатись
Сидять десь далеко ситі ковбасники, ліниво колупаються в дупі, і думають - а не заїпошити мені якесь опитування на фупі
Недоречне, недолуге, беззмістовне
Ого. Судячи з коменту, пан  вважає що поїсти ковбасу і поколупатися в дупі - це вершина задоволення. :facepalm1:
Як мало вам треба для щастя.
   
Re: Питання про Кубань.

За мамою ріднею з Кубані.
І  ви не вважаєте гріхом  бути  байдужим до землі, звідки походить ваш рід?
   
Re: Питання про Кубань.

І  ви не вважаєте гріхом  бути  байдужим до землі, звідки походить ваш рід?
Не вважаю. Яке я маю відношення до землі на якій ніколи не жив? Кубань 100% російський регіон. Те що колись було вже давно забуто. Бачили хочь якісь невдоволення в Краснодарі з приводу війни? Отож.
Росія почала війну проти України саме тому що вирішила що мае неї якесь право. Ваші претензії на Кубань того самого штибу.
   
Re: Питання про Кубань.

Не вважаю. Яке я маю відношення до землі на якій ніколи не жив? Кубань 100% російський регіон. Те що колись було вже давно забуто. Бачили хочь якісь невдоволення в Краснодарі з приводу війни? Отож.
Росія почала війну проти України саме тому що вирішила що мае неї якесь право. Ваші претензії на Кубань того самого штибу.
Так само можна було подарувати Галичину полякам - 600 років українці були поза державою, але боролися. І сили були нерівні з окупантами.
   
Re: Питання про Кубань.

Так само можна було подарувати Галичину полякам - 600 років українці були поза державою, але боролися. І сили були нерівні з окупантами.
   Ну, то подивимось на вашу поведінку. Ще пара закидонів а-ля Гітлер - стайл, і все може бути...
   
Re: Питання про Кубань.

   Ну, то подивимось на вашу поведінку. Ще пара закидонів а-ля Гітлер - стайл, і все може бути...
Що за дурня…
   
Re: Питання про Кубань.

Зараз ситуація досить однозначна. А ось уявіть якби все було навпаки, анексії Криму не було б, а Україна була б достатньо сильною, та шляхом вирощування на Кубані сепаратистського руху та подальших гібридних дій, посилаючись на утиски українців, приєднала Кубань, ви:

Альтернативна історія - це задрочена до мозолів кацапська забавка. Не треба тягнути її в Україну.

Є визнані кордони. До вирощування сепаратистського руху відношуся негативно. Не роби другому того, чого не хочеш собі.

Щодо реалій сьогодення - відчуження територій рабсії за результатами мирного договору вважаю потрібним і справедливим. Аборигени з тих територій йдуть нах - це проблема рабсії. Агрессор повинен втрачати еквівалент того, що він намагався загарбати. Це треба зробити номінальним явищем міжнародної політики. Інакшу мову хуйлофюрери не розуміють. Юнітів баби наплодять. Тільки гарантована перспектива втратити власну землю на користь жертви може зупинити агресора. Іншого рецепта нема. 

Останнє редагування: 20 травня 2024 01:12:35 від Jinx
   
Re: Питання про Кубань.

Є міжнародновизнані кордони. Навіть якби на Кубані дійсно жили переважно українці, це вже не мало би значення. А надто з урахуванням того факту, що вони вже давно НЕукраїнці.
   
Re: Питання про Кубань.

Топік стартер - кацап, хоч і піше зараз на мові (з перекладачем).

Ціль - доказувати, «ми все одінаковие, так получілось что мі забралі Крим, а ви у нас Кубань хотіте.»

Кацапе -Є міжнародні договори та визнані кордони. Точка.
   
Re: Питання про Кубань.

Є міжнародновизнані кордони. Навіть якби на Кубані дійсно жили переважно українці, це вже не мало би значення. А надто з урахуванням того факту, що вони вже давно НЕукраїнці.
Це мало би значення у просуванні інтересів українців в Рашці, та їхнього права на автономію, принаймні культурну.
   
Re: Питання про Кубань.

Альтернативна історія - це задрочена до мозолів кацапська забавка. Не треба тягнути її в Україну.

Є визнані кордони. До вирощування сепаратистського руху відношуся негативно. Не роби другому того, чого не хочеш собі.

Щодо реалій сьогодення - відчуження територій рабсії за результатами мирного договору вважаю потрібним і справедливим. Аборигени з тих територій йдуть нах - це проблема рабсії. Агрессор повинен втрачати еквівалент того, що він намагався загарбати. Це треба зробити номінальним явищем міжнародної політики. Інакшу мову хуйлофюрери не розуміють. Юнітів баби наплодять. Тільки гарантована перспектива втратити власну землю на користь жертви може зупинити агресора. Іншого рецепта нема. 
згоден, тим більше наші східні кордони по ідіотськи переважно накреслені - їх складно озороняти. Треба привязати до рельєфу (висот), річок та озер. Відсунути пожалі кордон від Харкова, Маріуполя, Сум, Чернігова
   
Re: Питання про Кубань.

Це мало би значення у просуванні інтересів українців в Рашці, та їхнього права на автономію, принаймні культурну.
.
   
Re: Питання про Кубань.

Топік стартер - кацап, хоч і піше зараз на мові (з перекладачем).

Ціль - доказувати, «ми все одінаковие, так получілось что мі забралі Крим, а ви у нас Кубань хотіте.»

Кацапе -Є міжнародні договори та визнані кордони. Точка.
Ні, кацап. Ти помилився.
Те, що в людській масі "ми всі однакові" мені навіть показувати не треба.
У кацапів так само були потужні повстанські рухи. (Тамбовське повстання)
Українці, опинившись у "в'язниці народів" так само як і всі інші, стріляли по афганським кишлакам і пригнічували угорське повстання.
Приклад Північної та Південної Кореї так яскраво показує, що справа не в нації, не в мові,  що ті, хто стверджує протилежне просто  повні йолопи.

Моє питання взагалі не про "націю".
У найкоротшому, спрощеному варіанті його можна сформулювати так:
Особисто ви - за "своїх" чи за "справедливість"?

Зараз для українців це одне і те ж саме.
А як ви вчините у ситуації, коли треба буде зробити вибір?

Останнє редагування: 20 травня 2024 10:26:06 від Beerimor
   
Re: Питання про Кубань.

Це мало би значення у просуванні інтересів українців в Рашці, та їхнього права на автономію, принаймні культурну.
Українці, які потрапляють у Рашку, втрачають будь-які інтереси, пов"язані зі збереженням їхньої ідентичності, національної і культурної.
   
Re: Питання про Кубань.

Ні, кацап. Ти помилився.
Те, що в людській масі "ми всі однакові" мені навіть показувати не треба.
У кацапів так само були потужні повстанські рухи. (Тамбовське повстання)
Українці, опинившись у "в'язниці народів" так само як і всі інші, стріляли по афганським кишлакам і пригнічували угорське повстання.
Приклад Північної та Південної Кореї так яскраво показує, що справа не в нації, не в мові,  що ті, хто стверджує протилежне просто  повні йолопи.

Моє питання взагалі не про "націю".
У найкоротшому, спрощеному варіанті його можна сформулювати так:
Особисто ви - за "своїх" чи за "справедливість"?

Зараз для українців це одне і те ж саме.
А як ви вчините у ситуації, коли треба буде зробити вибір?
за своїх чи справедливість можна повернути за справедливість чи законність.Але приклад з Кубанню абсолютно не вдалий.
   
Re: Питання про Кубань.

Українці, які потрапляють у Рашку, втрачають будь-які інтереси, пов"язані зі збереженням їхньої ідентичності, національної і культурної.
не з власного бажання, а лише від тиску та переслідувань
   
Re: Питання про Кубань.

не з власного бажання, а лише від тиску та переслідувань
На жаль, зовсім необов"язково. Ті, хто з власного бажання перебирається або перебирався до паРаші на постійне проживання, відпочатку був налаштований на відмову від власної ідентичності. 50% навіть мріяли позбутися тієї ідентичності, забути про неї і стати нарешті руууууссссскімі. Це якийсь феномен, як на мене.
У мене хрещений батько був такий "щирий українець" (ненавиджу це словосполучення насправді, але тут воно доречне), що де там кому! Його донька наприкінці совєцького союза відшукала собі якогось захудалого коцапа з санкт-ленінграду, і як вона тоді мені сказала дослівно : "Я в пітєр - с закритимі глазамі пайєду!". Поїхала, вийшла заміж за того коцапа, осіла..Зараз викладає у соцмережі власні фото з колорацькими стрічками і - ні слова про війну.
   
Re: Питання про Кубань.

А я зрозумів суть опитування так: Історія закінчилась чи твориться зараз?
   
Re: Питання про Кубань.

Так само можна було подарувати Галичину полякам - 600 років українці були поза державою, але боролися. І сили були нерівні з окупантами.
:facepalm1: Пані розуміє різницю між подарувати і захопити?
   
Re: Питання про Кубань.

:facepalm1: Пані розуміє різницю між подарувати і захопити?
Я добре розумію. Ви хочете подарувати Кубань, а я хочу щоб усі наші етнічні землі повернулися до України. Як? То вже Боженька поклопочеться. Наша справа настоювати на поверненні.
Інакше ми нічого не варті як нація, якшо самі відберемо собі памʼять.
   
Re: Питання про Кубань.

Кноп, українською треба писати ХТО, а не кто.  :punish:
Невже так важко вмикнути перевірку орфографіїї і не знущатись з читачів? Я вже не кажу, що таке просте слово  ожна запам'ятати просто.
їди на прутень...( так правильно написав).
   
Re: Питання про Кубань.

Я добре розумію. Ви хочете подарувати Кубань, а я хочу щоб усі наші етнічні землі повернулися до України. Як? То вже Боженька поклопочеться. Наша справа настоювати на поверненні.
Інакше ми нічого не варті як нація, якшо самі відберемо собі памʼять.
Пані та панове, зверніть увагу : ЛАРТА зараз непрямо ВИПРАВДАЛА окупацію коцабами Криму, частини Донбасу, Запоріжжя, Херсонщини та зазіхання коцабів на всю лівобережну Україну. Адже вони так само вважають це своєю етнічною територією.
   
Re: Питання про Кубань.

Пані та панове, зверніть увагу : ЛАРТА зараз непрямо ВИПРАВДАЛА окупацію коцабами Криму, частини Донбасу, Запоріжжя, Херсонщини та зазіхання коцабів на всю лівобережну Україну. Адже вони так само вважають це своєю етнічною територією.

Типова логічна помилка. "Якщо ми ні до кого не матимемо претензій то і до нас ніхто не матиме!" Нє-а! Це так не працює. От росія не думала, що в результаті війни втратить "кубань"  -  тому і напала. А якби подумала? І коли вона втратить  - то і китай задумається чи варто йому нападати на тайвань.
   
Re: Питання про Кубань.

Типова логічна помилка. "Якщо ми ні до кого не матимемо претензій то і до нас ніхто не матиме!" Нє-а! Це так не працює. От росія не думала, що в результаті війни втратить "кубань"  -  тому і напала. А якби подумала? І коли вона втратить  - то і китай задумається чи варто йому нападати на тайвань.
З мого боку жодної помилки немає. Позаяк це посил не до диких коцабів, які визнають лише право сильнішого, а до цивілізованого світу, на підтримку якого ми розраховуємо і покладаємося.
Бо це виглядало би так само як зараз коцаби, які сльозно скаржаться світу на українські дрони, що атакують Білгород, і через які гинуть або можуть загинути мирні коцаби.
   
Re: Питання про Кубань.

З мого боку жодної помилки немає. Позаяк це посил не до диких коцабів, які визнають лише право сильнішого, а до цивілізованого світу, на підтримку якого ми розраховуємо і покладаємося.
Бо це виглядало би так само як зараз коцаби, які сльозно скаржаться світу на українські дрони, що атакують Білгород, і через які гинуть або можуть загинути мирні коцаби.

А посил має були саме до кацапів (і їх вузькооких патронів): спробуєте загарбати чуже - не дише не набудете а ще й втратите!

І.. я раджу критичніше ставитись до того цивілізованого світу.

ЗІ Для чого називати кацапів коцабами?
   
Re: Питання про Кубань.

А посил має були саме до кацапів (і їх вузькооких патронів): спробуєте загарбати чуже - не дише не набудете а ще й втратите!
Ну от вони і вважають, що зараз повертають загарбане у них українцями, вигаданими у австрійському генштабі
не претендують хіба що на Галичину та Буковину
причому схоже, що у значній коцабській масі щиро впевнені саме у цій версії
нормально?
   
Re: Питання про Кубань.

Я добре розумію. Ви хочете подарувати Кубань, а я хочу щоб усі наші етнічні землі повернулися до України. Як? То вже Боженька поклопочеться. Наша справа настоювати на поверненні.
Інакше ми нічого не варті як нація, якшо самі відберемо собі памʼять.
розум у тебе вже відібрали.
   
Re: Питання про Кубань.
AI

Це та Кубань, звідки кізяки вигнали різних там місцевих адигів і отримали за це від царя по клаптю віджатої землі на прокорм? Мо ще й пишатися тим?

Нагадує історію Кремля про те, що раз Київ колонізував Москву, то Київ належить Москві.
   
Re: Питання про Кубань.

Це та Кубань, звідки кізяки вигнали різних там місцевих адигів і отримали за це від царя по клаптю віджатої землі на прокорм? Мо ще й пишатися тим?

Нагадує історію Кремля про те, що раз Київ колонізував Москву, то Київ належить Москві.
не було там адигів.
   
Re: Питання про Кубань.

Ну от вони і вважають, що зараз повертають загарбане у них українцями, вигаданими у австрійському генштабі
не претендують хіба що на Галичину та Буковину
причому схоже, що у значній коцабській масі щиро впевнені саме у цій версії
нормально?

Тобто вони як хочуть так і вважають. А ти вила собі тут червону лінію. Щодо подібних червоних ліній влучно висловився Макрон.

Що означає оте "коцаби"?

Останнє редагування: 20 травня 2024 23:32:58 від Допіру
   
Re: Питання про Кубань.

Пані та панове, зверніть увагу : ЛАРТА зараз непрямо ВИПРАВДАЛА окупацію коцабами Криму, частини Донбасу, Запоріжжя, Херсонщини та зазіхання коцабів на всю лівобережну Україну. Адже вони так само вважають це своєю етнічною територією.
дурня, вважати можна будь що, але на все мати підстави. По всім переписам від часів навіть РІ на тих територіях більшість становили українці
   
Re: Питання про Кубань.

На жаль, зовсім необов"язково. Ті, хто з власного бажання перебирається або перебирався до паРаші на постійне проживання, відпочатку був налаштований на відмову від власної ідентичності. 50% навіть мріяли позбутися тієї ідентичності, забути про неї і стати нарешті руууууссссскімі. Це якийсь феномен, як на мене.
У мене хрещений батько був такий "щирий українець" (ненавиджу це словосполучення насправді, але тут воно доречне), що де там кому! Його донька наприкінці совєцького союза відшукала собі якогось захудалого коцапа з санкт-ленінграду, і як вона тоді мені сказала дослівно : "Я в пітєр - с закритимі глазамі пайєду!". Поїхала, вийшла заміж за того коцапа, осіла..Зараз викладає у соцмережі власні фото з колорацькими стрічками і - ні слова про війну.
нікудишній батько, що так виховав доньку
   
Re: Питання про Кубань.

Тобто вони як хочуть так і вважають. А ти вила собі тут червону лінію. Щодо подібних червоних ліній влучно висловився Макрон.

Що означає оте "коцаби"?
Безумовно, коцаби можуть вважати будь-що, на що здатний їхній спотворений мозок. Це нація схиблених на своїй удаваній величі кривавих ізгоїв, які вважають що їм можна все, що захочеться.
Але я дуже не хотіла би щоб ми хоч у чомусь були схожими на цих виродків роду людського - ні в тому, що мав на увазі Блінкен, ні у дикунських зазіханнях на порушення міжнародно визнаних кордонів.
Розпадеться паРаша - висловить Кубань або Білгородщина бажання приєднатися до великої України - ніхто нічого не матиме проти.
Але уподібнень диким коцабам бути не повинно, ми - сучасна європейська нація з 21 століття, і такими маємо бути. Ніякі червоні лінії тут ні до чого.
   
Re: Питання про Кубань.

По всім переписам від часів навіть РІ на тих територіях більшість становили українці
то чий Крим?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія