Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Третій рік війна. Які компромісні рішення? Що заважало власнику компанії протягом цього часу навести лад серед водіїв (щоб вони оновили данні) та зайнятись роцедурою бронювання. Можливо був би знайдений компроміс, частина молодих та здорових водіїв пішли б країну захищати, а їм на зміну прийшли водії з ЗСУ в віці 55+.
 Розумію що багатьом не хочеться в окоп, але таке життя

Ви керівник підприємства може?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Так що, не треба, щоб водії мали оновлені документи з військкомату?
ну кого ти запитуєш?  Рошен  обслуговують  фури ФОП, забув як контрабасом цинарки Рошен  возили?

Рошен -  це  справжні   ухилянти.
Від  сплати  податків до ухилення  від  ЗСУ

Які  проблеми  коли  водій   робить  в  білу і  має  всі доки ?

Які  проблеми сєкта  рошена, га?
Н
Економісти хуєви б***ь  :facepalm1:
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

навтіь сюжет є! не одним Голобородьком)
Фу. Гидота !  :X
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Ви керівник підприємства може?
Я не керівник підприємства, але знаю хитровиіпаних які протягом двох років питляють від тцк, і наразі шукають всі шляхи тільки щоб не оновлювати данні. Я звичайно вибачаюсь, але 35 річний водій може сміливо писдувати в ЗСУ а йому на зміну прийде з ЗСУ 57 річний с такою ж категорією. І все буде по чесному
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Третій рік війна. Які компромісні рішення? Що заважало власнику компанії протягом цього часу навести лад серед водіїв (щоб вони оновили данні) та зайнятись роцедурою бронювання. Можливо був би знайдений компроміс, частина молодих та здорових водіїв пішли б країну захищати, а їм на зміну прийшли водії з ЗСУ в віці 55+.
 Розумію що багатьом не хочеться в окоп, але таке життя
ФОП з найманими водіями з  мін.  зарплатою в 6900 грн  :facepalm:

і  плачуть сукі хитровиєбані
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

А  фрахт -  окрема тема. Моя улюблена.  Платять в чорну,   і  знають що шафьор солярки спиздить  :facepalm1:

йобане  днище
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Я не керівник підприємства, але знаю хитровиіпаних які протягом двох років питляють від тцк, і наразі шукають всі шляхи тільки щоб не оновлювати данні. Я звичайно вибачаюсь, але 35 річний водій може сміливо писдувати в ЗСУ а йому на зміну прийде з ЗСУ 57 річний с такою ж категорією. І все буде по чесному

Якщо ви не керівник підприємсива, то звідки ви знаєте, що заваджає керівнику підприємства ?

Якщо прийде умовно Слав, то я його з великим інтересом послухаю

   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Зелені знайшли крайніх- фопів  :laugh:

Не будете мати чим сраку витерти, то згадаєте про роботяг на колесах
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Я не керівник підприємства, але знаю хитровиіпаних які протягом двох років питляють від тцк, і наразі шукають всі шляхи тільки щоб не оновлювати данні. Я звичайно вибачаюсь, але 35 річний водій може сміливо писдувати в ЗСУ а йому на зміну прийде з ЗСУ 57 річний с такою ж категорією. І все буде по чесному
І засне за кермом…
Я ні в якому разі не захищаю ухиляниів, я за постійну ротацію, але не треба писати дурниць, що дядько під 60 такий самий витривалий і швидкий як і молодий. То чому до війська не будуть в 60+?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Зелені знайшли крайніх- фопів  :laugh:

Не будете мати чим сраку витерти, то згадаєте про роботяг на колесах
шоколядний спєц, економіст ти шоколадний, я пишу  те що знаю.
 А ти з РиГами по методичці пишеш
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Зелені  ВЕСНА ПРИЙШЛА коли ви саджати  будете? Га?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

А  фрахт -  окрема тема. Моя улюблена.  Платять в чорну,   і  знають що шафьор солярки спиздить  :facepalm1:

йобане  днище
Ви серед зелених вже всі порядки навели? Ніхто вже не краде, не ухиляється, всі по чесному працюють на благо країни?
До речі, скільки від вас воює? Хоча б візьмемо тутешніх ботів. Скільки хто пробув на фронті, або сини?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

шоколядний спєц, економіст ти шоколадний, я пишу  те що знаю.
 А ти з РиГами по методичці пишеш

Що ти знаєш- що хлопці світу не бачать, хєрачать в фурах тижнями , а навколо п***а гроші, як в останній день?

Люди хочуть поваги і хоч якоїсь справедливості
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

І засне за кермом…
Там не тільки засне. Після фронту (звичайно я не про відсидку в тилу) навіть відносно здоровим потрібна буде тривала реабілітація.
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Ви серед зелених вже всі порядки навели? Ніхто вже не краде, не ухиляється, всі по чесному працюють на благо країни?
До речі, скільки від вас воює? Хоча б візьмемо тутешніх ботів. Скільки хто пробув на фронті, або сини?
Бабцю, ви чогось усіх хто неподобається у зелених записуєте.
А ваши сини та зять де? 
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Що ти знаєш- що хлопці світу не бачать, хєрачать в фурах тижнями , а навколо п***а гроші, як в останній день?

Люди хочуть поваги і хоч якоїсь справедливості
не бреши мені  тут штабне. ЗСУ херачять,  а то  робота.
РОБОТА! 
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

І засне за кермом…
Я ні в якому разі не захищаю ухиляниів, я за постійну ротацію, але не треба писати дурниць, що дядько під 60 такий самий витривалий і швидкий як і молодий. То чому до війська не будуть в 60+?

Одна з найгірших професій, тому і платять їм відносно багато

Але теоретики фупу цих проклятих фопів бачать наскрізь
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

не брешт мені  тут штабне

Чувак, тобі таблетки скоро не привезуть, запасись краще, а ти далі штабних шукаєш
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Словом, в зелених все добре, всі ухилянти і сцикуни і фопи прокляті

Все пояснили і все розставили на місця

Розходимось
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Бабцю, ви чогось усіх хто неподобається у зелених записуєте.
А ваши сини та зять де? 
Про себе розкажете, дідусю, чому ухиляєтеся? І мова була про зелених,  чітко. Маєте щось нам розповісти, чи знову герой тільки  жінку пообзивати? На фронті чудово можна по кацапах пройтися: проклинати, матюкати, обзивати і т п.
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Про себе розкажете, дідусю, чому ухиляєтеся? І мова була про зелених,  чітко. Маєте щось нам розповісти, чи знову герой тільки  жінку пообзивати? На фронті чудово можна по кацапах пройтися: проклинати, матюкати, обзивати і т п.
То ваши сини вже на фронті?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Словом, в зелених все добре, всі ухилянти і сцикуни і фопи прокляті

Все пояснили і все розставили на місця

Розходимось
розходься ухилянте, знаток ухилянтів та фопівців
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Я не керівник підприємства, але знаю хитровиіпаних які протягом двох років питляють від тцк, і наразі шукають всі шляхи тільки щоб не оновлювати данні. Я звичайно вибачаюсь, але 35 річний водій може сміливо писдувати в ЗСУ а йому на зміну прийде з ЗСУ 57 річний с такою ж категорією. І все буде по чесному

 так того 35и річного, явно не на військовий бензовоз посадять ?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

так того 35и річного, явно не на військовий бензовоз посадять ?
і що?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Дальнобійник це людина без якої країні пісець. Можна жити без цирку, без кварталу, без депутатів та навіть без ОП. А от без дальнобійника ніяк.

Для снарядів водії є. А от якщо перестануть возити губну помаду чи ламінат держава не помре, а навпаки ще вірівняє торгівельний баланс. Так що водії не унікальніші від іших професій, спокійно можна прорідити їх ряди.
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Одна з найгірших професій, тому і платять їм відносно багато

Але теоретики фупу цих проклятих фопів бачать наскрізь
Ти водій?
Професія як професія, є багато гірших.
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

То ваши сини вже на фронті?
Мої рідні на щастя не зелені. Мова про зелених, чому не на  передовій, а всіх розуму вчать, як не ухилятися?
Таке природнє запитання, а відповіді не почуєш.
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Мої рідні на щастя не зелені. Мова про зелених, чому не на  передовій, а всіх розуму вчать, як не ухилятися?
Таке природнє запитання, а відповіді не почуєш.
То вони у Німеччині, чи у мацкве?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

DFMB  ти ж та ТС там в гілочці проф. ухилянтів і навіть в спец. створеній гілці все бачив. І що. Водій далекобійник  не зможе посрати  та поїсти в посадці?
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Мої рідні на щастя не зелені. Мова про зелених, чому не на  передовій, а всіх розуму вчать, як не ухилятися?
Таке природнє запитання, а відповіді не почуєш.
Бабцю, нікого не вчив, і окрім вас не цікавився, бо тільки від вас таке прочитати можна
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Каха Бендукідзе ще коли вказував  ДЕ та  ЩО треба рубати під корінь. І що? Ні коричневі не зелені -  ніт.


   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Можливо був би знайдений компроміс, частина молодих та здорових водіїв пішли б країну захищати, а їм на зміну прийшли водії з ЗСУ в віці 55+.
ага, і скільки було повідомлень про смертельеі дтп з багатьма жертвами через те що водій фури заснув за кермом бо не спав декілька діб
а якщо дядька 55+ декілька діб на кордоні постоїть під пекучим сонцем - потім гіпертонічний криз за кермом
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

То вони у Німеччині, чи у мацкве?
Які ви зелені імпотенти нудні, просто край.
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

DFMB  ти ж та ТС там в гілочці проф. ухилянтів і навіть в спец. створеній гілці все бачив. І що. Водій далекобійник  не зможе посрати  та поїсти в посадці?

зможе посрати та поїсти, можливо навіть і поспати в посадці. тільки ти прийшовши в магазин зможеш купити паперу туалетного шоб собі в квартирі сраку підтерти коли ті фурщики засядуть по хатах ?

і мамашки з дітями завиють перші без дит харчів та медикаментів.

і ні воно не ляже одномоментно, шось буде працювати та доставлятись, але з значним запізненням певно
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

зможе посрати та поїсти, можливо навіть і поспати в посадці. тільки ти прийшовши в магазин зможеш купити паперу туалетного шоб собі в квартирі сраку підтерти коли ті фурщики засядуть по хатах ?

і мамашки з дітями завиють перші без дит харчів та медикаментів.

і ні воно не ляже одномоментно, шось буде працювати та доставлятись, але з значним запізненням певно
Похій, лопуха багато  :beach:

А от з паливом буде срака і все встане нахій
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Похій, лопуха багато  :beach:

А от з паливом буде срака і все встане нахій
а нахуя тобі паливо, в посадці з лопухом  :gigi:
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

нагадаю

   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

ага, і скільки було повідомлень про смертельеі дтп з багатьма жертвами через те що водій фури заснув за кермом бо не спав декілька діб
а якщо дядька 55+ декілька діб на кордоні постоїть під пекучим сонцем - потім гіпертонічний криз за кермом

Ви так пишетете, що тіпа війна для солдата це санаторій. В окопі сутками в будь яку погоду  зі зброєю сидіти може, а от на фуру здоров'я нема.
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

а нахуя тобі паливо, в посадці з лопухом  :gigi:
А доїхати? :punish:
   
Re: Зарплата дальнобійника. Фрахт з 18.05.2024.

Я не керівник підприємства, але знаю хитровиіпаних які протягом двох років питляють від тцк, і наразі шукають всі шляхи тільки щоб не оновлювати данні. Я звичайно вибачаюсь, але 35 річний водій може сміливо писдувати в ЗСУ а йому на зміну прийде з ЗСУ 57 річний с такою ж категорією. І все буде по чесному

Так і є.Водій це навіть не моряк ,якому потрібно 5 років вчитися .Але моряки чомусь нічого не блокують
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія