Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Резерв+

Re: Резерв+

Цікаво чи є хоч одна людина яка зареєструвалася в тому резерві не будучи обмежено придатною, з відстрочкою чи маючи бронь...
судячи по реакції в Інеті, повно таких. Я в тому числі.
   
Re: Резерв+

судячи по реакції в Інеті, повно таких. Я в тому числі.

Все співпало ?
   
Re: Резерв+

я чомусь не можу увійти через приват
   
Re: Резерв+

Нарешті зміг вбити правильну адресу, решта пройшла ОК, підтягнуло дані, усе правильно.
   
Re: Резерв+

Нарешті зміг вбити правильну адресу, решта пройшла ОК, підтягнуло дані, усе правильно.

Тобто адресу фактичного поточного проживання таки дає змінити навіть якщо вона не співпадає з пропискою?
   
Re: Резерв+

Нічого. Чекати повістку

Ок
   
Re: Резерв+

Вже працює, оновив.
   
Re: Резерв+

Вже працює, оновив.
так реліз додатку в червні....  :D
   
Re: Резерв+

Нарешті зміг вбити правильну адресу, решта пройшла ОК, підтягнуло дані, усе правильно.

Є там відмітка - дані оновлено ?
   
Re: Резерв+

Тобто адресу фактичного поточного проживання таки дає змінити навіть якщо вона не співпадає з пропискою?

Так
   
Re: Резерв+

Є там відмітка - дані оновлено ?

Так, внизу біжучий рядок із датою оновлення
   
Re: Резерв+

Тобто адресу фактичного поточного проживання таки дає змінити навіть якщо вона не співпадає з пропискою?
телефон, адресу можна вказати будь-яку
   
Re: Резерв+

телефон, адресу можна вказати будь-яку

Не забудь, туди потім повістку мають принести, і вона буде вважатися врученою.
   
Re: Резерв+

Не забудь, туди потім повістку мають принести, і вона буде вважатися врученою.
питання було, чи можна вказати адресу, яка не співпадає з пропискою. відповідь: так, можна
   
Re: Резерв+

Все співпало ?
статус: уточнюється (нема мене в системі)
   
Re: Резерв+

Не забудь, туди потім повістку мають принести, і вона буде вважатися врученою.

Та то ясно,для того й все зроблено. Мені цікаво чи це впливає на те що тепер можна буде йти у ТЦК за вказаним місцем фактичного проживання чи всерівно по прописці. Тут вже десь у темі писали що у міністерстві пояснювали ніби при внесенні у кабінеті фактичного місця проживання людина автоматично знімається з обліку там де прописана і ставиться там де фактично проживає. Однак щось це дуже фантастично звучить
   
Re: Резерв+

статус: уточнюється (нема мене в системі)

Виключений з обліку можливо?
   
Re: Резерв+

статус: уточнюється (нема мене в системі)
служив/кафедра ?
   
Re: Резерв+

Нічого. Чекати повістку
а ти не оновив?
   
Re: Резерв+

а ти не оновив?

А сенс,у мене така підозра що знов через кадри поженуть в ТЦК. Якщо ні то в кінці червня оновлю
   
Re: Резерв+

Виключений з обліку можливо?
ні, скоріше всього справу пролюбили
   
Re: Резерв+

Нарешті через Моно вдалося пройти авторізацію. Виявилось, що я досі стою на обліку...в Херсоні. :facepalm:  Останній раз там був 30 років тому і після того стільки усього різного було коли без військового квитка не обійтись, що згадувати лячно. Ну хоч не в розшуку і на тому дякую.
   
Re: Резерв+

Нарешті через Моно вдалося пройти авторізацію. Виявилось, що я досі стою на обліку...в Херсоні. :facepalm:  Останній раз там був 30 років тому і після того стільки усього різного було коли без військового квитка не обійтись, що згадувати лячно. Ну хоч не в розшуку і на тому дякую.

Не поспішай :)
   
Re: Резерв+

Нарешті через Моно вдалося пройти авторізацію. Виявилось, що я досі стою на обліку...в Херсоні. :facepalm:  Останній раз там був 30 років тому і після того стільки усього різного було коли без військового квитка не обійтись, що згадувати лячно. Ну хоч не в розшуку і на тому дякую.

А прописка теж Херсон?
   
Re: Резерв+

служив/кафедра ?
кафедра, є тимчасовий військовий з постановкою на облік в далекому 2003
   
Re: Резерв+

Не забудь, туди потім повістку мають принести, і вона буде вважатися врученою.

здається підпис ще не відмінили
   
Re: Резерв+

Не забудь, туди потім повістку мають принести, і вона буде вважатися врученою.

Повістка виключно особисто вручається.
   
Re: Резерв+

Повістка виключно особисто вручається.

Правила поміняли минулого тижня:

Повістки, відправлені поштою на адресу, вказану у військово-облікових даних, вважаються врученими за будь-яких умов. Дата вручення повістки визначається однією з відміток поштового оператора:

про отримання поштового відправлення адресатом;
про відмову отримати поштове відправлення;
про відсутність особи за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання, повідомленою ТЦК під час уточнення своїх облікових даних.
   
Re: Резерв+

У застосунку Резерв+ оновили свої дані 260 тисяч військовозобов’язаних, — речник міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.

За словами Лазуткіна, для оновлення даних додатком скористалися у 80 разів більше людей, ніж послугами ЦНАПів.
   
Re: Резерв+

У застосунку Резерв+ оновили свої дані 260 тисяч військовозобов’язаних, — речник міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.

За словами Лазуткіна, для оновлення даних додатком скористалися у 80 разів більше людей, ніж послугами ЦНАПів.

Та воно простіше, можна навіть ліву адресу вказати та подивитися, чи в розшуку, і що є в системі Оберіг на себе.
   
Re: Резерв+

Правила поміняли минулого тижня:

Повістки, відправлені поштою на адресу, вказану у військово-облікових даних, вважаються врученими за будь-яких умов.

Які нах правила коли це прямо протилежне тому що в законі, при тому що різні посадові особи дають різну інформацію  :facepalm1:
   
Re: Резерв+

Які нах правила коли це прямо протилежне тому що в законі, при тому що різні посадові особи дають різну інформацію  :facepalm1:

ось ці правила офіційно

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennia-poriadku-provedennia-pryzovu-hromadian-na-viiskovu-sluzhbu-pid-chas-mobilizatsii-na-osoblyvyi-period-560-160524

а ось що закон каже



Останнє редагування: 20 травня 2024 12:10:22 від Potato
   
Re: Резерв+

подивитися, чи в розшуку, і що є в системі Оберіг на себе.


Там все просто,  хто після 24.02 ні разу не був в ТЦК автоматично в розшуку, і оновлення даних цей статус не знімає.
   
Re: Резерв+

Там все просто,  хто після 24.02 ні разу не був в ТЦК автоматично в розшуку, і оновлення даних цей статус не знімає.
хіба в розшуку не ті, хто підписав повістку і не з'явився?
   
Re: Резерв+

хіба в розшуку не ті, хто підписав повістку і не з'явився?
так і є
   
Re: Резерв+

ось ці правила офіційно

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennia-poriadku-provedennia-pryzovu-hromadian-na-viiskovu-sluzhbu-pid-chas-mobilizatsii-na-osoblyvyi-period-560-160524

а ось що закон каже

Показати зображення...

Так,  але це трошки протирічить прийнятому закону.
Цікаво, а як то буде працювати як що вказати адресу на окупованій території.  Будуть чекати відмітку про неможливість вручення від пошти Расії  ?
   
Re: Резерв+

   
Re: Резерв+

.
   
Re: Резерв+

хіба в розшуку не ті, хто підписав повістку і не з'явився?

Ні,  хоча по кожному конкретному ТЦК може бути по різному
   
Re: Резерв+

Так,  але це трошки протирічить прийнятому закону.
Цікаво, а як то буде працювати як що вказати адресу на окупованій території.  Будуть чекати відмітку про неможливість вручення від пошти Расії  ?

Наша пошта заверне через неможливість доставити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія