Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Резерв+

Re: Резерв+

Цікаво, що з тими, чиї справи були на окупованій території, кацапи могли понищити
   
Re: Резерв+

Цікаво, що з тими, чиї справи були на окупованій території, кацапи могли понищити

а що з тими які пролюбили при евакуації в Киеві?
   
Re: Резерв+

У мене вже пів доби висить "Отримуємо інформацію з реєстру. Зачекайте будь ласка"

"I'm waiter. I can wait." (C)
   
Re: Резерв+
den

У мене вже пів доби висить "Отримуємо інформацію з реєстру. Зачекайте будь ласка"

"I'm waiter. I can wait." (C)
Те саме було
Зайшов в меню і тицнюв типу логтфайл якийсь

Показало що вже інформація отримана
Повернувся на головний і побачив нарешті дані

Може якщо перевантажити програму так само буде ?
   
Re: Резерв+

Банк пройшов.
Тепер "дивне" на етапі адреси. Чекаю далі))
   
Re: Резерв+

Банк пройшов.
Тепер "дивне" на етапі адреси. Чекаю далі))

То саме: ввожу номер дома, потім пропадає поле з номером квартири і стається "дивне"  :weep:
   
Re: Резерв+

То саме: ввожу номер дома, потім пропадає поле з номером квартири і стається "дивне"  :weep:

Адреса по прописці чи інша?
   
Re: Резерв+

Адреса по прописці чи інша?

Та ні, що колись у банку була, вона вже не актуальна
   
Re: Резерв+

.

.
   
Re: Резерв+

Те саме було
Зайшов в меню і тицнюв типу логтфайл якийсь

Показало що вже інформація отримана
Повернувся на головний і побачив нарешті дані

Може якщо перевантажити програму так само буде ?

Розрулив.
Розлогінився, перереєструвався через банк. Не проканало.
Почистив кеш програми і дані. Запустив. Запитує зареєструватися. Пройшов реєстрацію через банк знову. Проканало. Всі дані підтягнулися. Механік ОТР, не в розшуку :)
Про придатний/непридатний жодної згадки.
   
Re: Резерв+

Розрулив.
Розлогінився, перереєструвався через банк. Не проканало.
Почистив кеш програми і дані. Запустив. Запитує зареєструватися. Пройшов реєстрацію через банк знову. Проканало. Всі дані підтягнулися. Механік ОЬР не в розшуку :)

А коли останній раз був у ТЦК? Я без всякого негативного підтексту якщо що. Тут просто було висловлено припущення що всі хто не оновляв дані від початку війни після реєстрації та встановлення додатку автоматично буде в розшуку.
   
Re: Резерв+

А коли останній раз був у ТЦК? Я без всякого негативного підтексту якщо що. Тут просто було висловлено припущення що всі хто не оновляв дані від початку війни після реєстрації та встановлення додатку автоматично буде в розшуку.

У червні 2022 р останній раз був.Після ВЛК.
Обмежено придатний. Зір поганий.
   
Re: Резерв+

У червні 2022 р останній раз був.Після ВЛК.
Обмежено придатний. Зір поганий.

Ну то це не підходить. Після початку війни в тебе дані оновлено. Цікаво що буде писати тим хто до 22 року в військоматі був. До війни.
   
Re: Резерв+

У червні 2022 р останній раз був.Після ВЛК.
Обмежено придатний. Зір поганий.

Мало б бути про обмежену придатність і дату постанови ВЛ. Мабуть тоді ще не налагоджено було і не внесли в базу. Загалом то обмежених за 9 місяців перереєструвати мають на придатних до тилу.
   
Re: Резерв+

Мало б бути про обмежену придатність і дату постанови ВЛ. Мабуть тоді ще не налагоджено було і не внесли в базу. Загалом то обмежених за 9 місяців перереєструвати мають на придатних до тилу.

Та біс його знає.
Поки що завжди при собі воєнник  і ось такий "мандат".



   
Re: Резерв+

H.Kropp прийдеться носити далі. Я от копію тисчасової картки ношу. Тепер ще резерв+ в телефоні.
А потім і тебе викличуть і мене викличуть  :D
   
Re: Резерв+

Я от думаю нащо було йти таким складним шляхом якщо можна було просто зробити це усе через дію. Сервіс вже добре знайомий та працює відносно стабільно. Це все було б набагато простіше
   
Re: Резерв+

Ну то це не підходить. Після початку війни в тебе дані оновлено. Цікаво що буде писати тим хто до 22 року в військоматі був. До війни.

А що , для оновлення мала бути особиста присутність ? А якщо відділ кадрів все шле у воєнкомат ?

Я вже 20 років не був у воєнкоматі, але після початку війни була броня. Як вона могла бути, якщо інфа не оновлена ?
   
Re: Резерв+

А що , для оновлення мала бути особиста присутність ? А якщо відділ кадрів все шле у воєнкомат ?

Я вже 20 років не був у воєнкоматі, але після початку війни була броня. Як вона могла бути, якщо інфа не оновлена ?

Ну взагалі то мала бути звичайно. Бронювання не відміняє проходження того ж ВЛК. Всі мої знайомі з тих хто мав і має бронь особисто були в ТЦК і проходили медкомісію.
Якщо вас зупиняють на вулиці з військовим чи тимчасовим де вже купу років немає ніяких відміток то відразу повістка і ще й штраф потім можуть впаяти
   
Re: Резерв+

Ну взагалі то мала бути звичайно. Бронювання не відміняє проходження того ж ВЛК. Всі мої знайомі з тих хто мав і має бронь особисто були в ТЦК і проходили медкомісію.
Якщо вас зупиняють на вулиці з військовим чи тимчасовим де вже купу років немає ніяких відміток то відразу повістка і ще й штраф потім можуть впаяти

А якщо в Оберігу оновлено, а воєннік - ні. То що ? Штраф за що ?
   
Re: Резерв+

А якщо в Оберігу оновлено, а воєннік - ні. То що ? Штраф за що ?
Я не знаю яким чином можна зробити бронювання не явившись в ТЦК особисто. Таке можливо хіба для когось типу поліції чи прокуратури може. У мене навіть знайомі податківці всі особисто проходили ВЛК хоч у них всіх бронювання
   
Re: Резерв+

Я от думаю нащо було йти таким складним шляхом якщо можна було просто зробити це усе через дію. Сервіс вже добре знайомий та працює відносно стабільно. Це все було б набагато простіше
Федоров категорично заборонив використовувати Дію тому що фактично всі ухилянти просто видалили би її..
   
Re: Резерв+
N88

Федоров категорично заборонив використовувати Дію тому що фактично всі ухилянти просто видалили би її..

А чому вони не хочуть щоб ухилянти видалили Дію?
Цікаво.
   
Re: Резерв+

Федоров категорично заборонив використовувати Дію тому що фактично всі ухилянти просто видалили би її..

А що заважало зробити підключення функції електронного військового обліку за бажанням?
   
Re: Резерв+

Федоров категорично заборонив використовувати Дію тому що фактично всі ухилянти просто видалили би її..
Щодо "Дії" - то така ж сама поробка, але вона вже хоча б працює через сайт ...gov.ua на який можна зайти стандартним браузером по https. І довіра до домену gov.ua хоча б якась є.
   
Re: Резерв+

Оновлення даних = смерть.
   
Re: Резерв+

А що , для оновлення мала бути особиста присутність ? А якщо відділ кадрів все шле у воєнкомат ?

Я вже 20 років не був у воєнкоматі, але після початку війни була броня. Як вона могла бути, якщо інфа не оновлена ?
З серпня 2022 року всі оновлювали данні, ніхто бронь не давав якщо медицині більше пʼяти років. Бронь по закону дається на півроку. Бронь виписується за місцем регістрації підприємства, а данні оновлюються за місцем регістрації військово зобовʼязаного . Так що ви могли отримати бронь тільки на один період без оновлення даних
   
Re: Резерв+

А чому вони не хочуть щоб ухилянти видалили Дію?
Цікаво.

отслеживать геолокацию наверное удобненько...  :-)o
   
Re: Резерв+

отслеживать геолокацию наверное удобненько...  :-)o
Там сервіс платіжний шкурний...  :beach:
   
Re: Резерв+

З серпня 2022 року всі оновлювали данні, ніхто бронь не давав якщо медицині більше пʼяти років. Бронь по закону дається на півроку. Бронь виписується за місцем регістрації підприємства, а данні оновлюються за місцем регістрації військово зобовʼязаного . Так що ви могли отримати бронь тільки на один період без оновлення даних

Саме так. Тому і дивно що людина вже багато років не оновляв дані у ТЦК,а бронь дали. Щось не те. Хіба якийсь усний договір між ТЦК і підприємством що не рухають
   
Re: Резерв+

Резерв+ протестували журналісти
https://dev.ua/news/chy-vidpravliatymut-povistky-u-rezerv-iaki-dani-tam-dostupni-korystuvachu-ta-chy-mozhna-vydalytysia-iz-zastosunku-devua-protestuvav-servis-1716022088#title5

З цікавого кому впадало все читати. На поточний момент даний додаток не є офіційним документом і на заміняє військового квитка))))  Все решта і так відомо
   
Re: Резерв+

Цікаво чи є хоч одна людина яка зареєструвалася в тому резерві не будучи обмежено придатною, з відстрочкою чи маючи бронь...
   
Re: Резерв+

Цікаво чи є хоч одна людина яка зареєструвалася в тому резерві не будучи обмежено придатною, з відстрочкою чи маючи бронь...

Альтернатива - штраф
   
Re: Резерв+

Саме так. Тому і дивно що людина вже багато років не оновляв дані у ТЦК,а бронь дали. Щось не те. Хіба якийсь усний договір між ТЦК і підприємством що не рухають
У мене на початку війни була бронь на півроку, потім ще на 3 місяці продовжили. Підприємство подавало списки. Може і був у них якійсь усний договір
   
Re: Резерв+

Альтернатива - штраф
Ще чуть менше 60 днів до штрафа...
   
Re: Резерв+

Саме так. Тому і дивно що людина вже багато років не оновляв дані у ТЦК,а бронь дали. Щось не те. Хіба якийсь усний договір між ТЦК і підприємством що не рухають

Залежить від критичності контори.
   
Re: Резерв+

Оновив. А далі що робити?
   
Re: Резерв+

Оновив. А далі що робити?

Нічого. Чекати повістку
   
Re: Резерв+

Цікаво чи є хоч одна людина яка зареєструвалася в тому резерві не будучи обмежено придатною, з відстрочкою чи маючи бронь...

Моя дочка оновила дані. 24 роки, лікар, ще вчиться (буде посиупати на післядипломну освіту. Зареєстрована як медсестра.
   
Re: Резерв+

Моя дочка оновила дані. 24 роки, лікар, ще вчиться (буде посиупати на післядипломну освіту. Зареєстрована як медсестра.

Я думаю що жінок дьоргати не будуть масово. Оновила та й на тому все скоріше за все. А вже як піде на роботу в лікарню тоді можуть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія