Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українська еліта не воює?

Чому українська еліта не воює?

   
Re: Чому українська еліта не воює?

Ну взагалі потрібні пруфи а так звісно очікуванно B-)
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Ну взагалі потрібні пруфи а так звісно очікуванно B-)
Ну, я розумію, що тема, якби не підтверджена фактами.
Але й нема фактів, щоби населення чітко бачило, що еліті не пофіг на країну і вони її захищають у бою.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

В томто і діло що Еліта - воює...
   
Re: Чому українська еліта не воює?

В томто і діло що Еліта - воює...

 (tu) а то про що пише ТС — наші гниди.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

https://t.me/ukrpravdafup/4062
Коли а Данілова запитали, чому після початку війни Суркісів у повному складі з дітьми, онуками та торбами валюти випустили за кордон, він відповів, що вони мабуть непридатні.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

автор розганяє зраду і відпрацьовує зарплату ФСБ? еліти теж воюють як і всі. на відміну від Сосії. а то що дехто не воює, ну так нема закону заставити або наказати
   
Re: Чому українська еліта не воює?

автор розганяє зраду і відпрацьовує зарплату ФСБ? еліти теж воюють як і всі. на відміну від Сосії. а то що дехто не воює, ну так нема закону заставити або наказати

Ти десь чув, шоб депутатський корпус прийшов на похорон ? В Києві? В інших містах?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Ти десь чув, шоб депутатський корпус прийшов на похорон ? В Києві? В інших містах?

На похорони Барни приходили, але скоріше колишні.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

автор розганяє зраду і відпрацьовує зарплату ФСБ? еліти теж воюють як і всі. на відміну від Сосії. а то що дехто не воює, ну так нема закону заставити або наказати

Та ні, це пост з телеграм каналу відомого Зятя. Можете самі зайти і подивитися, що він там розганяє про мобілізацію.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Риє під українців? Чомусь прізвище тільки Гелетея.
Та ні, це пост з телеграм каналу відомого Зятя. Можете самі зайти і подивитися, що він там розганяє про мобілізацію.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Та ні, це пост з телеграм каналу відомого Зятя. Можете самі зайти і подивитися, що він там розганяє про мобілізацію.
Риє під українців? Чомусь прізвище тільки Гелетея…
   
Re: Чому українська еліта не воює?

до сраки чій це пост. це кацапська зрада і ІПСО. не треба таке поширювати
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Коли а Данілова запитали, чому після початку війни Суркісів у повному складі з дітьми, онуками та торбами валюти випустили за кордон
А чого би їх мали НЕ випускати?

Задрав цей новітній совєтський совковий совок - і же ж звикли усі! Наче так і має бути!

p.s.
Щодо Гелетея... так, славний чувак. Вірю що непридатний. Ну а як інакше? Але впевнений, що за час війни точно має нові пільги, надбавки та медалі а ля "за звільнення Порубного"
   
Re: Чому українська еліта не воює?

У нас і Залужний непридатний  :gigi:
   
Re: Чому українська еліта не воює?

до сраки чій це пост. це кацапська зрада і ІПСО. не треба таке поширювати

Людина спокійно сидить у Кончі і собі таке дозволяє. Сам же і відноситься до цих недоторканих.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Риє під українців? Чомусь прізвище тільки Гелетея…

Та ні, йому пофіг який шлак постити. Він там навіть тролів кацапських не банить, щоб була видимість активності.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

В томто і діло що Еліта - воює...
Правильно сказати, що ті, хто пішов на війну, має право називатися елітою.

Але ж питання про той прошарок, який нами керував або керує.
Чи повинні вони віддати своїх синів на цю війну? Для мене відповідь очевидна. Чи зробили вони це?
Питання відкрите.
Хочу прикладів, як еліта воює.
Поки є поодинокі приклади .
   
Re: Чому українська еліта не воює?

(tu) а то про що пише ТС — наші гниди.
Ти не будеш заперечувати, що то ті гніди нами керують, нашими життями, нашою країною.
Чи повинні вони самі, їх сини  показати нам свою здатність захищати Україну ?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Ну Залужний також непридатний...  :facepalm:
   
Re: Чому українська еліта не воює?
HSM

Гелетей еліта ?
Пані нах ви все перекручуєте ?
Воює саме еліта
Все інше серуни
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Та ні, це пост з телеграм каналу відомого Зятя. Можете самі зайти і подивитися, що він там розганяє про мобілізацію.
А шо там розганяти? Якби працював закон усі мобілізатори вже мали були бути у в'язниці, бо порушення прав та перевищення повноважень набули систематичного характеру
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Гелетей еліта ?
Пані нах ви все перекручуєте ?
Воює саме еліта
Все інше серуни
Не перекручую. Еліта це термін . Дивимось.
Елі́та (від лат. eligo — вибираю) — група осіб, яка займає провідне або керівне становище в будь-якій галузі людської діяльності: політичній, економічній, військовій, науковій, управлінській, культурній, інтелектуальній, спортивній тощо[1].
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Ти не будеш заперечувати, що то ті гніди нами керують, нашими життями, нашою країною.
Чи повинні вони самі, їх сини  показати нам свою здатність захищати Україну ?

Це ж не еліта в класичному розумінні. Немає у нас графьйов і князьйов. Вчора фотограф, а сьогодні у нього вже доходи з майном не сходяться. Самі обирали, деякі за гречку.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Не перекручую. Еліта це термін . Дивимось.
Елі́та (від лат. eligo — вибираю) — група осіб, яка займає провідне або керівне становище в будь-якій галузі людської діяльності: політичній, економічній, військовій, науковій, управлінській, культурній, інтелектуальній, спортивній тощо[1].

Так провідні формально мають броню)
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Гелетей еліта ?
Пані нах ви все перекручуєте ?
Воює саме еліта
Все інше серуни
оце і є перекручування.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

автор розганяє зраду і відпрацьовує зарплату ФСБ? еліти теж воюють як і всі. на відміну від Сосії. а то що дехто не воює, ну так нема закону заставити або наказати
:facepalm1:
Яка зрада, яке фсб? Не пиши маячню.
Невже так складно стало розмірковувати на важливі для суспільства питання?
По закінченню війни головним буде питання - а де ти був під час війни. Правильно?
Якщо це питання ще не назріло, так і напиши ще рано запитувати, треба мовчки воювати.
   
Re: Чому українська еліта не воює?
HSM

Не перекручую. Еліта це термін . Дивимось.
Елі́та (від лат. eligo — вибираю) — група осіб, яка займає провідне або керівне становище в будь-якій галузі людської діяльності: політичній, економічній, військовій, науковій, управлінській, культурній, інтелектуальній, спортивній тощо[1].

Що займає гелетей ?

Під час війни є тіко один вид діяльності
Яка генерує еліту
Все інше допоміжні сфери дічльності
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Так провідні формально мають броню)
Прийнято.
А стосовно синів ? Вони ж не провідні.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Це ж не еліта в класичному розумінні. Немає у нас графьйов і князьйов. Вчора фотограф, а сьогодні у нього вже доходи з майном не сходяться. Самі обирали, деякі за гречку.
В сучасному класичному розумінні еліта - це високі керівні посади. На моє розуміння вони просто зобов'язані принести в жертву боротьби проти ворога своїх синів, тим самим довевши, що це їх країна, вони до неї не байдужі і захищають не тільки словом , а й ділом.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Син Тягнибока воює, і не  так алкололи та інші.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Прийнято.
А стосовно синів ? Вони ж не провідні.

Не у всіх вони є. Не у всіх вони тут живуть (я маю на увазі стабільно роками). А всіх інших треба виписувати із еліт. Тільки хто б такий список склав?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Син Тягнибока воює, і не  так алкололи та інші.

Алколол міг би взагалі не рипатися, але ж хоч щось.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Не у всіх вони є. Не у всіх вони тут живуть (я маю на увазі стабільно роками). А всіх інших треба виписувати із еліт. Тільки хто б такий список склав?

а давайте тут на ФУПе сделаем ветку, куда ббудем складировать списки высокопоставленных ухылянтов: ФИО, возраст, кто папа/мама, тесть, теща, их должности и их родителей/родичей, адреса прописки и реального проживания, фото, ссылки на соцсети, сайты их фирм, и тд.

И посмотрим, через сколько часов эта ветка окажется в смитныку  :lol:
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Я навіть знаю хто там буде номером один.  ;) Тому вона перетвориться на звичайний флуд на 100 сторінок.
Та і за вивалюювання інфи із закритих реєстрів буде гітлєр капут.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Я навіть знаю хто там буде номером один.  ;) Тому вона перетвориться на звичайний флуд на 100 сторінок.
Та і за вивалюювання інфи із закритих реєстрів буде гітлєр капут.

там не будет номера один! Их тысячи окажутся. А флудеров из той ветки надо чистить сразу. Там должна быть только объективка на ухылянта, и все. Без всяких посторонних эмоций. Просто такая себе база данных. Не знаю, может где в сети уже сделали что-то подобное. Там поле непаханное для работы — депутаты, министры, судьи, прокуроры, менты, военкомы, высший комсостав, мэры, чинуши всякие.

Про какие закрытые реестры речь? Состав семьи и родственные связи?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Я навіть знаю хто там буде номером один.  ;) Тому вона перетвориться на звичайний флуд на 100 сторінок.
Та і за вивалюювання інфи із закритих реєстрів буде гітлєр капут.
Нічого не заважає вести цей список десь у даркнеті, як би хто взявся то робити і написав зрозумілої для манюпаса інструкції, я б навіть задонатив на це богоугодне діло 100 єврів.

Це і була б справжня журналістика, а не оце все кон'юнктуре лайно.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Нічого не заважає вести цей список десь у даркнеті, як би хто взявся то робити і написав зрозумілої для манюпаса інструкції, я б навіть задонатив на це богоугодне діло 100 єврів.

Це і була б справжня журналістика, а не оце все кон'юнктуре лайно.
і туди ж добавити як воєю ляшко з "охороною" і тому подібне?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Гелетей еліта?
Сенцов еліта, він воює.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

там не будет номера один! Их тысячи окажутся. А флудеров из той ветки надо чистить сразу. Там должна быть только объективка на ухылянта, и все. Без всяких посторонних эмоций. Просто такая себе база данных. Не знаю, может где в сети уже сделали что-то подобное. Там поле непаханное для работы — депутаты, министры, судьи, прокуроры, менты, военкомы, высший комсостав, мэры, чинуши всякие.

Про какие закрытые реестры речь? Состав семьи и родственные связи?

«адреса прописки и реального проживания,»  таке навряд чи можна викладати. Але якщо на чєліку є фірма, то часто вони зареєстровані на адресу проживання. Хоча в Прозорро є навіть скани паспортів. Але на їхній стороні закон.
Судді і прокурори перші закриють цю лавочку, бо формально вони заброньовані.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія