Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слуги народу атакують сервіс Tabletki.ua .Відпрацьовують хабар ?

а хто це робить для аптеки яка співпрацює з таблеткою, оновлює ціни і наявність, святий дух, чи та ж людина на постійній зарплатні?
Ще раз. В будь якій аптеці є софт для обліку наявних товарів. Коли ви останній раз були в аптеці? Ліки шукають лише за допомогою комп'ютера. Ціни там же. Додатково робити сайт, який під'єднаний до БД аптеки, прикручувати до нього мапу, розсилати повідомлення - це додатковий софт, який треба розробляти і супроводжувати.

Головне питання, відповіді на яке ви старанно уникаєте: кому саме і чим шкодять таблетки?
   
Спробував підписати петицію. За допомогою файлового ключа і за допомогою банк айді.
Отримую: status code 403 ... error Forbidden.
Супер.
   
не буде перебільшенням взагалі розчистити ці стайні, перевірити та проаналізувати всі ціни на ліки в порівнянні близьких країн.
Комуняк в сраку
У себе вдома у холодильнику ціни перевіряйте
   
Спробував підписати петицію. За допомогою файлового ключа і за допомогою банк айді.
Отримую: status code 403 ... error Forbidden.
Супер.
Я з банк айди без проблем підписав
   
Ще раз. В будь якій аптеці є софт для обліку наявних товарів. Коли ви останній раз були в аптеці? Ліки шукають лише за допомогою комп'ютера. Ціни там же. Додатково робити сайт, який під'єднаний до БД аптеки, прикручувати до нього мапу, розсилати повідомлення - це додатковий софт, який треба розробляти і супроводжувати.

Головне питання, відповіді на яке ви старанно уникаєте: кому саме і чим шкодять таблетки?

відповідь для кого? все що я намагаюсь донести це те що це явна брехня, що малі аптеки без таблеток візьмуть раптом і збанкрутують, а шкодять чи не шкодять особисто мені абсолютно пох, не буде сайту, буду шукати в гуглі
   
Я з банк айди без проблем підписав
Спробував разів 10. Результат той самий. Діджіталізація на марші. :(
   
буду шукати в гуглі
Прапор в руки.
   
Спробував разів 10. Результат той самий. Діджіталізація на марші. :(
Слуги Народу слідкують за тобою ! :)
   
вбʼє
таваріщь гетманцев?
не вб'є, але нахуя зайві, з хуя висмоктані "тяготьі і лішенія"?
   
відповідь для кого? все що я намагаюсь донести це те що це явна брехня, що малі аптеки без таблеток візьмуть раптом і збанкрутують, а шкодять чи не шкодять особисто мені абсолютно пох, не буде сайту, буду шукати в гуглі

Агрегатор з величезним трафіком дає всім приблизно рівні умови. Заводить трафік на агрегатор сам агрегатор за власні кошти.
За відсутності агрегатора кожен буде викручуватись в міру своїх фінансів, а отже великі мережі будуть на перших сторінках видачі, тоді як малі аптеки в сраці.
Ота дурня, яку ти написав про сайт за 5 хвилин - таке могла написати тільки людина, яка уявлення не має як в інтернет-комерції розподілені затрати і яка найбільша стаття витрат у живого сайта.

особисто мені абсолютно пох, не буде сайту, буду шукати в гуглі

оце взагалі нагадало "он нам і накуй нє нужон, інтєрнєт ваш"
   
а хто це робить для аптеки яка співпрацює з таблеткою, оновлює ціни і наявність, святий дух, чи та ж людина на постійній зарплатні? таблетки сайт агрегатор, який є зручним і помічним для пошуку лік та цін, але казати, що його відсутність вбʼє малі аптеки є явним перебільшенням

Таблетка, ймовірно, має свій уніфікований програмний комплекс, який позбавляє необхідності мати свій домен та сайт та тримати в штаті контентера. Так само не треба мати окрему людину, яка буде обдзвонювати онлайн-замовлення. А завантажити свіжий прайс та зкоригувати поточну кількість товару - великого розуму та часу не треба.
   
Слуги Народу слідкують за тобою !
Та ні. Думаю то Петро гадить :D .
   
Агрегатор з величезним трафіком дає всім приблизно рівні умови. Заводить трафік на агрегатор сам агрегатор за власні кошти.
За відсутності агрегатора кожен буде викручуватись в міру своїх фінансів, а отже великі мережі будуть на перших сторінках видачі, тоді як малі аптеки в сраці.
Ота дурня, яку ти написав про сайт за 5 хвилин - таке могла написати тільки людина, яка уявлення не має як в інтернет-комерції розподілені затрати і яка найбільша стаття витрат у живого сайта.

оце взагалі нагадало "он нам і накуй нє нужон, інтєрнєт ваш"

а нахєра якійсь локальній аптеці без амбіцій безоса сайт рівня амазону, мені як треба було сайт зліпив з шаблону за пів дня, бо поняття до того не мав як це робити, все що мені було потрібно там, в плані донесення інформації до споживачів, там було, хоча супер профі співали бюджети мало не під 5 штук, можна звичайно і 5 штук заплатити профі, але нахєра якщо сайт що був зроблений на коліні дав необхідний результат,
ще раз що оновлювати ціни і відсилати таблеткам, що робити це на власному сайті робота за затратами одного рівня, і там і там треба щоб це хтось робив
   
а нахєра якійсь локальній аптеці без амбіцій безоса сайт рівня амазону, мені як треба було сайт зліпив з шаблону за пів дня, бо поняття до того не мав як це робити, все що мені було потрібно там, в плані донесення інформації до споживачів, там було, хоча супер профі співали бюджети мало не під 5 штук, можна звичайно і 5 штук заплатити профі, але нахєра якщо сайт що був зроблений на коліні дав необхідний результат,
ще раз що оновлювати ціни і відсилати таблеткам, що робити це на власному сайті робота за затратами одного рівня, і там і там треба щоб це хтось робив
Тю , нахєра ліпити сайт  з шаблону за пів дня ,якщо є телефон і покупці можуть просто зателефонувати ?
   
а нахєра якійсь локальній аптеці без амбіцій безоса сайт рівня амазону, мені як треба було сайт зліпив з шаблону за пів дня, бо поняття до того не мав як це робити, все що мені було потрібно там, в плані донесення інформації до споживачів, там було, хоча супер профі співали бюджети мало не під 5 штук, можна звичайно і 5 штук заплатити профі, але нахєра якщо сайт що був зроблений на коліні дав необхідний результат,
ще раз що оновлювати ціни і відсилати таблеткам, що робити це на власному сайті робота за затратами одного рівня, і там і там треба щоб це хтось робив

А звідки ти можеш знати який відсоток продажів забезпечувала тій локальній аптеці без амбіцій її присутність на агрегаторі?
Великі мережі можуть собі спокійно дозволити вкинутись нормально в рекламу і бути завжди на першій сторінці пошукової видачі.
Мала локальна аптека ніколи не зможе з ними конкурувати навіть у видачі по власному місту, це факт, отже, онлайн-комерція для неї на цьому закінчиться.
А для споживача замість кількох кліків на одному ресурсі знов повернеться геморой з переглядом купи сайтів з пошукової видачі, або йди купуй на сайтах з першої п'ятірки, де в ціну буде закладена вартість перебування в цій першій п'ятірці.
Це неймовірна дурня і крок назад. Не бачу тут нічого окрім спроби видавити з онлайну невеликі аптеки і мережі з адекватними цінами.
   
А звідки ти можеш знати який відсоток продажів забезпечувала тій локальній аптеці без амбіцій її присутність на агрегаторі?
Великі мережі можуть собі спокійно дозволити вкинутись нормально в рекламу і бути завжди на першій сторінці пошукової видачі.
Мала локальна аптека ніколи не зможе з ними конкурувати навіть у видачі по власному місту, це факт, отже, онлайн-комерція для неї на цьому закінчиться.
А для споживача замість кількох кліків на одному ресурсі знов повернеться геморой з переглядом купи сайтів з пошукової видачі, або йди купуй на сайтах з першої п'ятірки, де в ціну буде закладена вартість перебування в цій першій п'ятірці.
Це неймовірна дурня і крок назад. Не бачу тут нічого окрім спроби видавити з онлайну невеликі аптеки і мережі з адекватними цінами.
А може Слуги Народу просто хочуть віджати ці Таблетки ? Класний бізнес .
   
всі хто каже що не проблема подивитись в гуглі найближчі аптеки - ідіть в дупу

потрібні були ін`єкційні голки  0.8 мм
у всьому києві вони в наявності у двох аптеках, можете перевірити

скільки сотень аптек в києві?
і скільки я б шукала потрібні голки, прочісуючи аптеки?
 
   
Друзья, типа!
В шаговой доступности от меня десятка 2 разных аптек. Все они, до одной, принадлежат большим сетевым компаниям, часто, национального уровня. О каких маленьких локальных аптеках вы говорите? В Украине такое невозможно, и весь аптечный бизнес давно "картелизован".

PS Хотя, может кто просто подскажет пример, мол, в Кобыляках, по улице Богатыревой, 18 находится маленькая локальная аптека... Может я чего-то не знаю?
   
Друзья, типа!
В шаговой доступности от меня десятка 2 разных аптек. Все они, до одной, принадлежат большим сетевым компаниям, часто, национального уровня. О каких маленьких локальных аптеках вы говорите? В Украине такое невозможно, и весь аптечный бизнес давно "картелизован".

PS Хотя, может кто просто подскажет пример, мол, в Кобыляках, по улице Богатыревой, 18 находится маленькая локальная аптека... Может я чего-то не знаю?
Блін, це взагалі ні до чого.
Є агрегатор,  який дозволяє відразу бачити,  де є потрібний тобі препарат і які на нього ціни, вибрати найкращий варіант.

Це люто підвищує конкуренцію,  і само собою, що різним мережам це невигідно. Але надзвичайно вигідно для клієнтів (тобто нас з вами).

Тут навіть нема про що сперечатись. Сервіс суперкрутий, спроби його закрити - підарські
   
Блін, це взагалі ні до чого.
Є агрегатор,  який дозволяє відразу бачити,  де є потрібний тобі препарат і які на нього ціни, вибрати найкращий варіант.

Це люто підвищує конкуренцію,  і само собою, що різним мережам це невигідно. Але надзвичайно вигідно для клієнтів (тобто нас з вами).

Тут навіть нема про що сперечатись. Сервіс суперкрутий, спроби його закрити - підарські
(tu)
І не лише вигідно, але й зручно.
Просто дивно, що боти наважуються з цим сперечатись.
   
А може Слуги Народу просто хочуть віджати ці Таблетки ? Класний бізнес .
Навіщо Єрмаку ті Таблетки? Тільки запарюватися… Нема сайту - нема інфи про ціни, отож усі гуськом ідуть у ті аптеки, куди їм скажуть. А єрмакам - новий профіт.
У нас нарід слухняний, ще й від радості підстрибувати буде і хвалу найвеличнішому дорогою співатиме.
   
Так, Таблетки зручний сервіс, не треба довго щось шукати.
У Києві задовбаєшся бігати по сайтах сотень аптек
   
Как вам такие цифры:

Євген Муравщик створив петицію про додаткове допрацювання проєкту постанови КМУ, в тексті якої зазначає, що лише за квітень 2024 року на Tabletki.ua понад 4 млн українців зробили 12,573,070 бронювань.Також сервіс у 2023 році сплатив 194 млн гривень податків.

«Простенький» сайт, который только налогов заплатил 194 млн
   
Как вам такие цифры:

Євген Муравщик створив петицію про додаткове допрацювання проєкту постанови КМУ, в тексті якої зазначає, що лише за квітень 2024 року на Tabletki.ua понад 4 млн українців зробили 12,573,070 бронювань.Також сервіс у 2023 році сплатив 194 млн гривень податків.

«Простенький» сайт, который только налогов заплатил 194 млн
Але комусь дорогу перейшов…
   
Друзья, типа!
В шаговой доступности от меня десятка 2 разных аптек. Все они, до одной, принадлежат большим сетевым компаниям, часто, национального уровня. О каких маленьких локальных аптеках вы говорите? В Украине такое невозможно, и весь аптечный бизнес давно "картелизован".

PS Хотя, может кто просто подскажет пример, мол, в Кобыляках, по улице Богатыревой, 18 находится маленькая локальная аптека... Может я чего-то не знаю?
А ты знал, что одна и та же аптечная сеть может иметь разную цену на товар в зависимости от месторасположения аптеки?
И на сайте таблетки, чтобы найти выгодную тебе цену не надо в поиске устанавливать то один , то другой район.
Поиск по одному сайту просто безупречен.
Вокруг меня не менее 10 различных аптечных сетей, больших и маленьких. Замучаешься искать и сравнивать.


Останнє редагування: 19 травня 2024 08:51:11 від дмхз
   
а нахєра якійсь локальній аптеці без амбіцій безоса сайт рівня амазону, мені як треба було сайт зліпив з шаблону за пів дня, бо поняття до того не мав як це робити, все що мені було потрібно там, в плані донесення інформації до споживачів, там було, хоча супер профі співали бюджети мало не під 5 штук, можна звичайно і 5 штук заплатити профі, але нахєра якщо сайт що був зроблений на коліні дав необхідний результат,
ще раз що оновлювати ціни і відсилати таблеткам, що робити це на власному сайті робота за затратами одного рівня, і там і там треба щоб це хтось робив
Треба ще гугол заборонити бо людина не піде у аптеку а візме інформацію про лікі у гугола.
   
Експерти з фармацевтичного ринку вважають, що це спроба держави регулювати фармацевтичний бізнес і виконати зобовʼязання про регуляцію у сфері охорони здоровʼя перед ЄС.
інфа для розуміння

в германців що мають як основу обовязкову страхову медицину (тобто взаємний обов'язок лікар-пацієнт) самолікування є не те що заборонено але різними способами карається
оскільки може впливати на лікувальний процес тобто змінювати перетік хвороби і/або впливати  інші органи
одним словом все що в процесі лікування здійснює додатковий (неконтрольований) вплив

які ліки приймати -  визначає лише лікар
а аптека фармацевт контролює
і пацієнт мусить бути  під наглядом

ок
до біса незрозумілого для українця можна написати
принцип обліку рецептів електронний-паперовий
термін дії рецепту
система франшизи за безкоштовний рецепт
рецепт коли він платний
відповідальність і лікаря і фармацевта
система повернення коштів за ліки страховою касою
і ти ди і ти пи

але основне вибір ліків  і купівля в інтернеті проходить в рамках відповідальності сторін тобто виключно через рецепт (через інтернет електронний)
ніяк інакше

купівля на сайтах інших країн рецептурних ліків (а це тотальна більшість) є заборонена крім сертифікованих онлайн продавців
пошта не приймає посилки з ліками якщо ліки куплені кимось наприклад в Україні і відправлені в АТ
ліки можна завозити але то нелегал

перелік "ліків" )) що продають безрецептурно freiverkaeufliche arzneimittel і що можна легально ввозити
-лікувальні чаї
-льодяники від кашлю та захриплості
-легкі снодійні
-вітамінні добавки

тобто все що продають в дрогерай хаузхольд чи фуд мережах вільно

хто в тому бізнесі і хоче розуміти де є  апотекерство наприклад  фрн
лінк на офорган бундесуряду щодо купівлі ліків поза класичними аптеками з грізним фармацевтом
https://www.bfarm.de/DE/Arzneimittel/Arzneimittelinformationen/Versandhandels-Register/Registrierte-Arzneimittelhaendler/_node.html

В наступних переліках ви можете перевірити, чи включений ваш дилер ліків до реєстру. Посилання в стовпці «Інтернет-адреса/і» безпечно переведуть вас на веб-сайт потрібної компанії, що здійснює замовлення поштою. Ви також знайдете контактні дані дилерів та їхні відповідальні органи.
Інтернет-аптекам дозволено продавати ліки, що відпускаються як за рецептом, так і без рецепта.
Інші роздрібні торговці, які не є аптеками, можуть продавати лише безрецептурні ліки.


...
писи почитав деяких дописувачів
зрозуміло що між законами України і країн ЄУ прірва
але курва вона в макітрах ппц ще більш глибока

хз як то докупи звести

Останнє редагування: 19 травня 2024 09:05:28 від Lemberg.AT
   
Треба ще гугол заборонити бо людина не піде у аптеку а візме інформацію про лікі у гугола.
Якщо гугл би  продавав ліки його б єврокомісари давно б забанили
але він не продає
а продає рекламу
і там крім льодяників від кашлю і від шмарклів ніц більше нема)
навіть аспірину
   
в германців що мають як основу обовязкову страхову медицину (тобто взаємний обов'язок лікар-пацієнт) самолікування є не те що заборонено але різними способами карається
Як це пов'язано з пошуком аптеки в якій є потрібні ліки по прийнятній ціні? Нехай і по рецепту. В огороді бузина, а в Києві дядько.
   
Якщо гугл би  продавав ліки його б єврокомісари давно б забанили
але він не продає
а продає рекламу
і там крім льодяників від кашлю і від шмарклів ніц більше нема)
навіть аспірину
Якщо ти ніколи не користувався гуголем і таблеткамі яб тобі повірів би але ти щось пишеш на форумі тоді маеш знати.
 Гуголь і таблетки мають дещо спільне ,а саме-інформування користовачічів інтернету.
   
інфа для розуміння

в германців що мають як основу обовязкову страхову медицину (тобто взаємний обов'язок лікар-пацієнт) самолікування є не те що заборонено але різними способами карається
оскільки може впливати на лікувальний процес тобто змінювати перетік хвороби і/або впливати  інші органи
одним словом все що в процесі лікування здійснює додатковий (неконтрольований) вплив

які ліки приймати -  визначає лише лікар
а аптека фармацевт контролює
і пацієнт мусить бути  під наглядом

ок
до біса незрозумілого для українця можна написати
принцип обліку рецептів електронний-паперовий
термін дії рецепту
система франшизи за безкоштовний рецепт
рецепт коли він платний
відповідальність і лікаря і фармацевта
система повернення коштів за ліки страховою касою
і ти ди і ти пи

але основне вибір ліків  і купівля в інтернеті проходить в рамках відповідальності сторін тобто виключно через рецепт (через інтернет електронний)
ніяк інакше

купівля на сайтах інших країн рецептурних ліків (а це тотальна більшість) є заборонена крім сертифікованих онлайн продавців
пошта не приймає посилки з ліками якщо ліки куплені кимось наприклад в Україні і відправлені в АТ
ліки можна завозити але то нелегал

перелік "ліків" )) що продають безрецептурно freiverkaeufliche arzneimittel і що можна легально ввозити
-лікувальні чаї
-льодяники від кашлю та захриплості
-легкі снодійні
-вітамінні добавки

тобто все що продають в дрогерай хаузхольд чи фуд мережах вільно

хто в тому бізнесі і хоче розуміти де є  апотекерство наприклад  фрн
лінк на офорган бундесуряду щодо купівлі ліків поза класичними аптеками з грізним фармацевтом
https://www.bfarm.de/DE/Arzneimittel/Arzneimittelinformationen/Versandhandels-Register/Registrierte-Arzneimittelhaendler/_node.html

В наступних переліках ви можете перевірити, чи включений ваш дилер ліків до реєстру. Посилання в стовпці «Інтернет-адреса/і» безпечно переведуть вас на веб-сайт потрібної компанії, що здійснює замовлення поштою. Ви також знайдете контактні дані дилерів та їхні відповідальні органи.
Інтернет-аптекам дозволено продавати ліки, що відпускаються як за рецептом, так і без рецепта.
Інші роздрібні торговці, які не є аптеками, можуть продавати лише безрецептурні ліки.

...
писи почитав деяких дописувачів
зрозуміло що між законами України і країн ЄУ прірва
але курва вона в макітрах ппц ще більш глибока

хз як то докупи звести
Щось ти не те написав .Мова не про дилерів та наркотики а про ПОШУК потрібних ліків .
   
:D

там пише - власність секретаріату- відомства пана шмигаля
тобто власник може х покласти на ту петицію

ХЗ чим клерки пресслужби КМ займаються коли норм не  інформують людей
причина-наслідок
все по лекалам пьодричя
 
а нарід збуджений інтересантами також  лізе в підписання як можливість показати фак шмигальцям

халепа

   
   
в мене теж не вийшло підписати петицію, причому глючить ще до ввода даних.

Ліки - це для тих, кому вони потрібні, і по Таблетках їх шукати найзручніше, а часом - це практично єдиний доступний сервіс в сенсі факторів час/відстань/ціна_у_порівнянні, тому най йдуть у дупу ті, кому він заважає
   
Щось ти не те написав .Мова не про дилерів та наркотики а про ПОШУК потрібних ліків .
щось ти не про те прочитав
наркотики то невдалий переклад

агрегатор сервісів норм але агрегатор на хаос і лише підсилює сам хаос

якщо вдумливо розуміти тему інтернет торгівля ліками ми не з того боку заходимо
тотібно систематизувати  основу а онлайн бізнес відбудує надбудову
не навпаки
   
:D

На зараз 27488 підписів. За 2 дні 27 тис підписів. А за останній день лишень 7 підписів. Отака дивна фігня.
Спробував ще раз. Знов та сама помилка.
   
щось ти не про те прочитав
наркотики то невдалий переклад

агрегатор сервісів норм але агрегатор на хаос і лише підсилює сам хаос

якщо вдумливо розуміти тему інтернет торгівля ліками ми не з того боку заходимо
тотібно систематизувати  основу а онлайн бізнес відбудує надбудову
не навпаки
Таблетки це онлайн сервіс по якому ти шукаєш де тобі вигідніше придбати ліки, бачиш де вони є в наявності. Робиш бронювання і протягом доби можеш викупити вже у самій аптеці. Не онлайн, а реально йдеш до аптеки і там купуєш замовлене або заброньоване, називай як хочеш.
Це не інтернет торгівля ліками.
   
Друзья, типа!
В шаговой доступности от меня десятка 2 разных аптек. Все они, до одной, принадлежат большим сетевым компаниям, часто, национального уровня. О каких маленьких локальных аптеках вы говорите? В Украине такое невозможно, и весь аптечный бизнес давно "картелизован".

PS Хотя, может кто просто подскажет пример, мол, в Кобыляках, по улице Богатыревой, 18 находится маленькая локальная аптека... Может я чего-то не знаю?
Не знаєте. Батьку робили операцію на серці. В реанімації 3 тижні,  потрібен був антибіотик (на інші алергічна реакція) і був тільки в Луцьку. Знайшли через таблетки. Інакше б навряд взагалі знайшли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія