Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розкрийте тайну, будь ласка, як мона бути етнічним українцем

Ксенофобом є ви, ваша ненависть до українців зашкалює, вас бісить, що українці хочуть бути українцями, а не тим, чим вам хочеться.
Ваше хамство усім відоме, нічим не здивували.
Дивує що саме такий тупорилий скот підтримує Порошенка, лідера партії європейська солідарність. Вам до Європи, як до неба рачки.
   
Дивує
Не приколюйся) Не дивує анітрохи ж)
   
Кацапидли, ви проспали реукраїнізацію України.

Вчора був на доу дей - офлайн збіговиську айтівців України, декілька тисяч. Українською говорило 95+%. Неймовірне відчуття

Году, эдак, в начале 2000-х был на сборище it-шников по теме on-line сервисов в Амстелвене. Не могу сказать, сколько там было людей, но народу было достаточно., Народ из разных стран приехал, в том числе из Украины. Вы не поверите, но все 100% говорили на английском!!! :)

PS На доу дей было чуть меньше полутора тысячи человек.
PPS У меня нет ни одного знакомого украинца, который не знает украинского языка. Некоторые, не имея разговорной практики, говорят немного забавно и неуклюже, но им нравится. :)
   
Году, эдак, в начале 2000-х был на сборище it-шников по теме on-line сервисов в Амстелвене. Не могу сказать, сколько там было людей, но народу было достаточно., Народ из разных стран приехал, в том числе из Украины. Вы не поверите, но все 100% говорили на английском!!! :)

PS На доу дей было чуть меньше полутора тысячи человек.
PPS У меня нет ни одного знакомого украинца, который не знает украинского языка. Некоторые, не имея разговорной практики, говорят немного забавно и неуклюже, но им нравится. :)

А, тобто, на думку кацапидла, на доу-дей всі насправді говорили не українською, а українська лише мова міжнародного спілкування. Що само по собі непогано, звичайно, але які народи нам були, га, кацапидло?))
   
А, тобто, на думку кацапидла, на доу-дей всі насправді говорили не українською, а українська лише мова міжнародного спілкування. Що само по собі непогано, звичайно, але які народи нам були, га, кацапидло?))

На думку кацапидла, как только кто-то начинает делать идеологические выводы из повседневных вещей, то этот кто-то НЕкацапидло моментально тащит в страну совковую жесть с подсчетом надоев...

То, что вчера на доудей где-то треть говорила на родном украинском, еще примерно треть немного неуклюже, НЕ ГОВОРИТ НИ О ЧЕМ, кроме того, что украинцы делают так, как хотят и как им удобно.
   
тут ще нюанс. Лазар це один з 32 ваших прапрапрапрадідів.

я рахую по рідній лінії від батька до сина і т.д.
чи що маєте на увазі?

   
то вона вже  задом вихвіляє.
а перша її цитата з іншої гілки.
чистесенький нацизм.
аж редіс нову гілку з того її перла створив.
Показати зображення...
"головне, що б були етнічні українці" (с Ларта)
головне! о як! не профі, не порядні, не чесні, не заплямовані. нє.
розумні і етнічні.

))))))
Ви знову упустили головну умову етнічного українця по Ларті. Можна профі, чесним, незаплямованим, але не на благо України.
   
Не знаю як в Канаді, а в Коннектикуті етнічне середовище більш українське чим у Києві.
це, м"яко кажучи, неправда.
а не м"яко кажучи - брехня.
Правда-правда. Я сама здивувалася.
   
я рахую по рідній лінії від батька до сина і т.д.
чи що маєте на увазі?
якщо так, то може бути один пра...дід поляк, а більшість українці.
   
Якщо твої батьки чи діди з українського села, то майже напевне ти етнічний українець.
А от якщо з вологодщини чи вятки, то навряд чи.
На заході, принаймні у Британії чітко розрізняють нацональність (громадянство) і етнічне походження. Але з точки зору держави головне,який у тебе паспорт, а не генетичний аналіз.
Серед кацапських військових купа етнічних українців і як це нам допомогло?
   
Як на мене, то головне - відношення людини до України.

І по фіг на етнічність та чистоту походження, якщо зараз  російськомовний громадянин України, в чиїх жилах тече кров українська, російська, польська і Бог знає яка ще, боронить зараз Україну від кацапів, а семиколінний етнічний українець тихенько сидить у схроні і навіть не думає  йти на війну, зате  ідеально розмовляє українською.

Одним з головних досягнень Незалежності є паспорт українця без відмітки про національність, на відміну від радянських паспортів та паспортів російської імперії.  І це я вважаю правильним.

Україна повинна бути в серці, ось і все. І всі ми, хто вболіває зараз за країну - її діти.
   
Як на мене, то головне - відношення людини до України.


загалом, підтримую таку тезу
   
Ви знову упустили головну умову етнічного українця по Ларті. Можна профі, чесним, незаплямованим, але не на благо України.
можна. а можна як гладковські, етнічні, розумні, профі в схематозах, але не на благо України.
може це ви щось не вловлюєте?
а можна мати пращурів монголо-татарів, чи поляків, чи молдаван, і щиро працювати на добро України.

може, щось не так з приоритетами у вас з лартою?
   
Як на мене, то головне - відношення людини до України.

І по фіг на етнічність та чистоту походження, якщо зараз  російськомовний громадянин України, в чиїх жилах тече кров українська, російська, польська і Бог знає яка ще, боронить зараз Україну від кацапів, а семиколінний етнічний українець тихенько сидить у схроні і навіть не думає  йти на війну, зате  ідеально розмовляє українською.

Одним з головних досягнень Незалежності є паспорт українця без відмітки про національність, на відміну від радянських паспортів та паспортів російської імперії.  І це я вважаю правильним.

Україна повинна бути в серці, ось і все. І всі ми, хто вболіває зараз за країну - її діти.
Це як раз навпаки - фундаментальна і основна помилка.Яка є троянським конем ,в якому ховаються всі злочинці,грабіжники,мародери .Які в очі кажуть (кажить і ви..(с)) що Україна в серці ,а насправді там тільки гроші..а може і серця нема..Мамона там замість..
Тому нема окремої сильного  спільного критерія едності,що дають можливість визначитись свій-чужий..
Що до тих хто боронить країну щиро - шана та повага..Але рожевих поні там практично нема..Від рядового "аватара" до комбріга,який списує матчастину і торгує наліво всім що є - така собі куйня..І всі,хто хоч якось стикався з військовими у реальному житті це підтвердять..
Тому ,до речі,перши реформи Ататюрка - заборона офіцерських звань жидам.Мо щось знав?Казав,але ще раз нагадаю..І право армії за Конституцією поновлювати Конституційний лад в разі порушення..
   
Ви знову упустили головну умову етнічного українця по Ларті.
ви знову пересмикуєте і вводити неіснуючи сутності в суперечку. що таке "головна умова етнічності"? )))

не можна упустити того, що не проголошувалось.
по ларті головна умова того, хто працює на добро україни, це етнічність.
   
Як на мене, то головне - відношення людини до України.
:lol:
Так відношення до мови то і є найточніший маркер відношення до України.
Перевірено неодноразово.
Падло, яке ховається за "конституції"  і вперто тримається "языка Пушкина и Лепса" - стовідсотковий латентний "ждун" та зрадник.
   
:lol:
Так відношення до мови то і є найточніший маркер відношення до України.
Перевірено неодноразово.

   
Пояснюю.
1. Українець за громадянством - це людина з українським паспортом. Незалежно від національної приналежності або походження.
2. Українець за національністю - це людина, яка є носієм національної української культури (і мови, як її складової) в наступні покоління. Незалежно від національного походження або громадянства.
3. Українець за походженням - це людина, яка отримала від батькіів національно-українське культурне виховання. Незалежно від того, ким за національністю ця людина стала в зрілому віці.   
4. Етнічний українець - це людина яка має українське походження.
 
Отже, якщо ваші батьки не спромоглися надати вам українокультурне виховання, ви вже ніяк не отримаєте українське походження і не станете етнічним українцем. А от стати українцем за національністю - запросто. Просто візьміть на себе місію бути носієм української культури в наступні покоління.         
   
Панове, не відношення а ставлення.
   
Панове, не відношення а ставлення.

Так. Я написала неправильно.
   
А секрет простий. Треба просто бути українцем в побуті, перебувати в українському середовищі, думати українською, жити українським змалечку, виховувати в українському дусі своїх нащадків і

Какая зачетнейшая чушь. :)
   
Кацапидли, ви проспали реукраїнізацію України.

Вчора був на доу дей - офлайн збіговиську айтівців України, декілька тисяч. Українською говорило 95+%. Неймовірне відчуття

Доу дей офлайн… это, надо полагать, справжня українська мова. :)
   
   Формою черепа. Череп етнічного українця має шляхетні обриси.

С этим к Вие. Большой специалист, чи, як ото ниньки кажуть новоявлені «некацапи», спецілістка, чи, моʼ, спецілісткиня, я якось не втулю… :)

Хотя у самой специалистки финно-угрские скулы, но то таке. :) Главное, чтобы костюмчик, тьху, вишиванка, пасувала… :)
   
Гм. Не знаю як в Канаді, а в Коннектикуті етнічне середовище більш українське чим у Києві. От така … малята.

Это ж где именно в Коннектикуте такая красота? :)
   
Якщо твої батьки чи діди з українського села, то майже напевне ти етнічний українець.

Га га га (с) Даже под Киевом есть село Вороньки. Которое является местом поселения некого племени воронков еще при царе Паньке. В летописях есть об этом селе. Когда само слово «Украина» появилось в Ипатьевской летописи. :)

О бойках, гуцулах, лемках и прочих сербах прочитаешь сам. Можешь еще поинтересоваться происхождением сел под названием Печенежин. Ну и шоп два раза не вставать - черта оседлости, штетели и «вот это вот все». :)
   
Як на мене, то головне - відношення людини до України.
загалом, підтримую таку тезу

«Ставлення», вельмишановні, «ставлення». :)
   
Це моя помилка. Тясмин мене просто процитував.
   
Пы.Сы. Спецом для Радныка… На Днепропетровщине есть молдавские села, внутри которых есть еще разделение на румын и влахов, или волохов. Отсюда происходит древнерусское слово «волхв». Это потомки римлян, образованные люди, которых местные папуасы из эпохи «до исторического материализма» считали колдунами и магами, что неудивительно. Правда, есть небольшая заковыка - изрядное количество волохов - римляне из Греции, не путать с понтийскими греками.

   
С этим к Вие. Большой специалист, чи, як ото ниньки кажуть новоявлені «некацапи», спецілістка, чи, моʼ, спецілісткиня, я якось не втулю… :)

Хотя у самой специалистки финно-угрские скулы, но то таке. :) Главное, чтобы костюмчик, тьху, вишиванка, пасувала… :)
   Во-первых, хорош отсебятину пороть. Есть  соответствующий Универсал Центрального Проводу, там указаны все базовые промеры, радиусы, контрольные точки, лицевые углы и так далее.
    Во-вторых, пора в этом вопросе ставить точку. Всё население Украины прогнать в спешном порядке через тест ДНК.  Создать на основе полученных данных Специальную и Чрезвычайную Комиссию, которая ,наконец , рассортирует
население в соответствии с этническим происхождением и определит соответствующие места расселения. А также место в общественной иерархии.
   
Все дуже просто. Належати, до українського етносу. 
Потрібно роз'яснення,  що таке етнос?
Потрібно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія