Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території— речниця Пентагону Сабріна С

... а гвалтують зараз Українок. але Редьку це не турбує. в його уяві це норм. головне щоб не було ескалації.
   
Кацапи гвалтують українок а гнида алік писав що треба з ними обʼєднатись і піти гвалтувати полячок.
І удари ядерною зброєю по Україні це не ескалація а маленька неприємність :facepalm:

Останнє редагування: 25 травня 2024 00:37:48 від SlavRedko
   
... а гвалтують зараз Українок.

Виблядок кацапський, скажи но намю завдяки кому пів року не надходила зброя в Україну? :punish:
Я тобі скажу - завдяки респам і Трампу. :fuck:

А хто тут вискакував з трусів з криками "респи прийдуть - зброя піде"?  :punish:
Ваша бригада кацапо-трампанзівських пропагандонів.  :bueee:

Тому всі злочини, що коять кацапи, на твоїй совісті, хоча совість у тебе відсутня, як така.  :fuck:
А от кров українців точно на твоїх руках, гнида кацапська.  :bueee:
   
Кацапи гвалтують українок а гнида алік писав що треба з ними обʼєднатись і піти гвалтувати полячок.
І удари ядерною зброєю по Україні це не ескалація а маленька неприємність :facepalm:
а ти хочеш щоб Україна іще 10 років страждала поступово віддаючи землі і любей, підкидуючи децл зброї, поки каци не втомляться? це твоя нев'їбецька стратегія?
   
а я забув - "Україні ніхто нічого не винен " (с) бувший Українець Редько
   
все шо ви можете чекати це наступних виборів. далекоглядні стратегії сша не здатне будувати за визначенням

А ви? :)
   
а ти хочеш щоб Україна іще 10 років страждала поступово віддаючи землі і любей, підкидуючи децл зброї, поки каци не втомляться? це твоя нев'їбецька стратегія?

А ти хочеш, щоб кацапи прямо зараз перемогли, бо респи заблокували зброю? :punish:
Ти б краще мовчав, виблядок кацапський, бо ти рвеш дупу за наволоч, яка проти України. :fuck:
   
нєнє ми тепер будемо голосувати за підвищення податків та права меньшин. це суттєво посилить позиції сша у світі.

ще забув -клімат.

Да пох, за овоща с десантисом ты уже доголосовался. :)
   
куплю 100 ATACMS. без обмежень. я купив, мої ракети. куди хочу туди стріляю. вірно?

І тоді рашка ядерну зброю не пульне... точно-точно
   
Мы уже ни за кого голосовать не будем. За нас проголосуют.

https://twitter.com/view/status/1794095318490824816Чак Шумер чітко дає зрозуміти, що демократи хочуть надати громадянство ВСІМ нелегальним іноземцям.

Статья для кретинов. :) Американское гражданство так просто никому не дают. :)
   
ДеСантіс норм губер. А за овоча я не голосував
Да пох, за овоща с десантисом ты уже доголосовался. :)

ДеСантіс норм губер. А за овоча я не голосував
   

Буду краток - не пи3ди! :)
   
А ти хочеш, щоб кацапи прямо зараз перемогли, бо респи заблокували зброю? :punish:
Ти б краще мовчав, виблядок кацапський, бо ти рвеш дупу за наволоч, яка проти України. :fuck:
які цікаві альтернативи, або зразу поразка або животіння та повільна смерть на протязі багатьох років..

а тріснути каців по їпалу і показати хто в домі хазяїн варіанту немає? а я забув, жінки не можуть такого зробити
   
які цікаві альтернативи, або зразу поразка або животіння та повільна смерть на протязі багатьох років..

а тріснути каців по їпалу і показати хто в домі хазяїн варіанту немає? а я забув, жінки не можуть такого зробити

А шо, американцы в Украине уже хозяева? Так это скабеево-соловьевщина, дружочек или дохазяйнувалыся? :)
   
І тоді рашка ядерну зброю не пульне... точно-точно
не буде ніякої ЯЗ.

якщо всі твої думки будуть пронизані страхом про ЯЗ, тоді sorry my friend, потрібно відразу здаватися. а то мало там що, Хуйло розсердиться за якусь атаку ЗСУ по русні і вєбе ТЯЗ

не кажучи вже про те щоб опустити Керченський міст на дно, чи розєбати Севастополь або Новоросійськ в хлам.
   
Якщо це станеться то всі каци що лізуть сюди нелегально через дель ріо отримають громадянство. А нещасні Українці по  U4U отримають облизня

Если представитель африканской диаспоры господин Обама получит ещё один срок то точно.

И смех и грех. Мистер Байден сегодня назвал кенийца "представителем африканской диаспоры"


Но выделил Кении немного военных плюшек:


И трошки денюжек:




Останнє редагування: 25 травня 2024 01:22:07 від Valentyn
   
І удари ядерною зброєю по Україні це не ескалація а маленька неприємність :facepalm:
а (гіпотетично) ще 10 років такої війни, та навіть 5 - це маленька чи велика неприємність? коли від України залишиться ніхуя, місячний ландшафт, але головне щоб без ЯЗ!

ти за Україну переживаєш, чи таки за Гамерику?? чи за мір во всьом мірє.
   
які цікаві альтернативи, або зразу поразка або животіння та повільна смерть на протязі багатьох років..

а тріснути каців по їпалу і показати хто в домі хазяїн варіанту немає?

То чому ти рвеш дупу за респів, які виступають проти допомоги Україні?
Ти виступаєш за миттєву поразку.  :punish: 
   
а (гіпотетично) ще 10 років такої війни, та навіть 5 - це маленька чи велика неприємність? коли від України залишиться ніхуя, місячний ландшафт, але головне щоб без ЯЗ!

ти за Україну переживаєш, чи таки за Гамерику?? чи за мір во всьом мірє.

А ти за що переживаєш?

Бо варіантів лише два:
1) Байден і демократи - це одностайна підтримка України і надання допомоги, більш ніж будь-яка інша країна світу.
або
2) Трамп і респи - повна блокада допомоги і викручування рук, щоб Україна підписала капітуляцію.

Все, інших варіантів немає.
Не подобається Байден і демократи, то буде Трамп і респи, що тобі більше підходить?
   
А ти за що переживаєш?

Бо варіантів лише два:
1) Байден і демократи - це одностайна підтримка України і надання допомоги, більш ніж будь-яка інша країна світу.
або
2) Трамп і респи - повна блокада допомоги і викручування рук, щоб Україна підписала капітуляцію.

Все, інших варіантів немає.
Не подобається Байден і демократи, то буде Трамп і респи, що тобі більше підходить?
яка різниця хто мені подобається.
голосують амери.

демси більш передбачувані.

але вся оця хуйня з неескалацією - це шлях в нікуди. русня буде тупо розйобувати Україну з своєї безпечної території. і зможе так робити 5, 10 років. а Україна не зможе 5, 10 років так існувати. тому ескалація і удари по території РФ - це єдино вірний шлях щоб розрубати цю "зону комфорту" для русні

Останнє редагування: 25 травня 2024 01:43:25 від T.Blair.
   
а (гіпотетично) ще 10 років такої війни, та навіть 5 - це маленька чи велика неприємність? коли від України залишиться ніхуя, місячний ландшафт, але головне щоб без ЯЗ!

ти за Україну переживаєш, чи таки за Гамерику?? чи за мір во всьом мірє.

Я переживаю за Україну, тому що розумію який колапс буде після першого ядерного удару.

У України є шанс, причому великий, вистояти в цій війні.
Після ядерного удару ні.

Тобі на це насрати. От і підзужуєш - хуйло засціть, сальйотся.

Точно як дебіли які істерили що не вкрали вагнерівців.
Тепер вони заткнулись, а ти ніяк, хочеш  побачити це на власні очі



Останнє редагування: 25 травня 2024 02:08:21 від SlavRedko
   
яка різниця хто мені подобається.
голосують амери.

демси більш передбачувані.

То чому ти виступаєш проти демократів і підспівуєш тим, хто агітує за респів, які виступають проти допомоги Україні?
   
Як зрозуміти тих, хто заявляє "деми допомагають, але я хочу більше, тому буду топити за респів, які проти допомоги взагалі"?
Це якась шизофренія чи що?
   
ці гамериканські краснопузі бумери, які пів життя працювали на СеРеСеРе, таким чином знищуючи все українське та викачуючи всі ресурси з неї, пережили найбільший шок, як каже їх вождь хуйло, у своєму житті, та побачили розпад імперії на яку вони працювали все життя....потім, вони були змушенні пройти всі стадії приниження, емігрувавши до країни яку вони вважали своїм ворогом з піонер-вожатих....тепер, ці краснопузі поліцаї, яким вже по 70+, трусяться за той велфер чек, бо розуміють що якшо навіть багато не залишилося, але все-таки ще попирдіти хочеться, а тут, йопт, ядерна війна і новий Перл Харбор, і шо тоді з їхнім велфером  8-) ...тому і сруться Сралікі різні, бо це їх чіпає персонально     
   
Стаття Залужного з Забродським поклала це рішення в шухляду
керівництво США не приймає рішень на підставі статті в газеті. Навіть якщо автор статті Залужний.
   
Так вы ж НАТО 30 лет дули крутили… что мешало заключить хоть партнерство вне НАТО, подобное кенийскому?
відсутність такого бажання в США.
   
Ну и получили иранцы по сусалам…
сміявсі (ц)
   
За два роки не можуть знайти обладнання… :facepalm:

А на якому такому відсутньому обладнанні був зроблений Нептун? Чи хтось вкрав те обладнання?
Скільки пистьожу було про підприємства за територією України.
Все так і залишилось пистьожем.

Мабуть із за Байдена. Він ще і в ліфті у тебе насцяв ;o
27 місяців тривають масовані ракетні обстріли всієї України, ти щось чув про це?
Вважаєш, що кацапські ракети та дрони в болота падають, бобрів лякають?
Від тих Нептунів і обладнання ще в першу ніч війни мало що могло залишитись.
А ти зловтішаєшся
   
27 місяців тривають масовані ракетні обстріли всієї України, ти щось чув про це?

А ти про блокування допомоги респами чув, а про те що більшість респів голосувала проти чув?
   
Вот именно. Поэтому слушайте людей, которые с вами делятся разведданными в режиме реального времени и интегрировали ПВО в систему НАТО.

И когда бриты говорят, что будет наступление на Харьков, стоит прислушаться и готовиться, а не размахивать лифчиками и разбрасываться шапками.
звертайся зі своїми подібними закликами до Єрмака, Зеленського, Сирського…
T. Blair тут до чого?
   
А у меня встречный вопрос - а почему кто-то кому-то должен что-то давать?
то не давай, якщо тебе так жаба давить
   
то не давай, якщо тебе так жаба давить

Схоже, що це тебе жаба давить, бо ти топиш за респів, які проти допомоги Україні.
Чому ти виступаєш проти допомоги Україні?
   
Не, не виновата. Просто выглядит, как посмешище. Ибо поляки в ЗУ ездили торговать в конце 80-х - начале 90-х, ибо по сравнению с украинцами были нищетой. Да и сейчас не очень богато живут. Но…. Польша в НАТО и в ЕС, а Украина «там же, где вы все».
100% багаторічний кацапський наратив, «бедннйшая страна Європи».
Ти ще про українських повій в Москві забув згадати, хунту і бЄндеровцов
   
відсутність такого бажання в США.

Чушь. :)
   
то не давай, якщо тебе так жаба давить

Да понятно, что тебя не давит. Тебе давать нечего, кроме фудстемпов, а фудстемпы ЗСУ на принимает. :)
   
сміявсі (ц)

Ракеты сбиты, през убит. Что тебе не так?
   
звертайся зі своїми подібними закликами до Єрмака, Зеленського, Сирського…
T. Blair тут до чого?

С ними говорить неочем.
   
100% багаторічний кацапський наратив, «бедннйшая страна Європи».
Ти ще про українських повій в Москві забув згадати, хунту і бЄндеровцов

А зачем в Москве? На первой странице ФУПа есть… :)

Какой кацапский наратив, дружочек? Страна, некогда выпускавшая ракетные двигатели и самолеты, танки и бронетранспортеры, грузовики, теперь клянчит все это на Западе и полностью зависит от западных подачек. Куда уж наративнее… :)
   
Кацапи гвалтують українок а гнида алік писав що треба з ними обʼєднатись і піти гвалтувати полячок.
І удари ядерною зброєю по Україні це не ескалація а маленька неприємність :facepalm:
Ядерна зброя кацапів перш за все проти США призначена.
   
керівництво США не приймає рішень на підставі статті в газеті. Навіть якщо автор статті Залужний.

Коли верховний головнокомандуючий ЗСУ пише програмну статтю про перспективи війни на наступний рік де вказує що йому потрібні дальнобійні ракети щоб стріляти по кацапським містам то керівництво США повинно сприйняти це як жарт?
Расміші коміка?

Можу помилятись але здається що перші атакамс на 90 миль дали тільки після відставки Залужного.
Пожартував :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія