Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території— речниця Пентагону Сабріна С

Цікаво коли Байден зрозуміє що його політика де-ескалації приводить до незворотних процесів він закрутиться як вуж на пательні в кінці?

Я так розумію, що ти не маєш жодних претезій до респів за блокування допомоги і голосування проти?
Чи підтримка кацапів -  це добре, а підтримка України - це погано?
   
22-23 роках їх хіба не було?

SlavRedko
17 листопада 2022 20:47:49
Навіщо ЗСУ засоби дальнього ураження зараз? Не вистачає цілей на фронті? Чи  щоб влупити по Москві і отримати отвєтку з ЯО?

Дякую що знайшли цю цитату!
Саме тоді хуйло почав погрожувати ТЯЗ. І саме тоді адміністрація Байдена його попередили що ніззя.
І я підозрюю що саме тоді вони домовились про правила - українці не бʼють американською зброєю по Параші, хуйло не думає про ЯЗ.

Зараз тролі почнуть знову в істериці битись «закулісніє дамовлєності», «Байдєн сціт іскалації»

Але якщо моя гіпотеза вірна то я повністю підтримую такі домовленості і таку не ескалацію.

Невже хтось з притомних українців (гнид валіка-аліка-чаку-каку не враховуємо, вони кацетролі) проти такої не ескалації.
І хочуть в реалі перевірити чи хуйло йобнутий.
Для мене питання цього нема - він йобнутий, інакше не почав би цю війну.

А ви як вважаєте?
   
Слава за Юлю свого часу воював так що тріски летіли

Це правда. Ти ж 2010 році був проти Юлі і за овоча.
Бо ти ще тоді був прокацапською гнидою
   
Але якщо моя гіпотеза вірна то я повністю підтримую такі домовленості і таку не ескалацію.
україна НЕ може перемогти. маючи звязану за спиною 1 руку.
русня собі вільно розміщує війська за кордоном і  розстрілює Украхну як в тирі.

тільки ескалація і перенос воєнних дй на територію РФ - шлях до перемоги України в цій війні.

п.с.
тобі скільки рокі що ти так сцишся "ескалації" ??
пишуть що під 70 десь.
до 150 хочеш дожити на крапельниці, чи що?

Останнє редагування: 24 травня 2024 20:44:16 від T.Blair.
   
україна НЕ може перемогти. маючи звязану за спиною 1 руку.
русня собі вільно розміщує війська за кордоном і  розстрілює Украхну як в тирі.

тільки ескаллція і перенос воєнних дй на територію РФ - шлях до перемоги України в цій війні.

п.с.
тобі скільки рокі що ти так сцишся "ескалації" ??
пишуть що під 70 десь.
до 150 хочеш дожити на крапельниці, чи що?

Не думай про мене. Думай про себе і про мільйони українців в Україні.

Дай пряму відповідь

Ти приймаєш рішення - атакувати територію параші американською зброєю і отримати у відповідь удар ЯЗ по Україні.

Що ти вирішиш?
   
Не думай про мене. Думай про себе і про мільйони українців в Україні.

Дай пряму відповідь

Ти приймаєш рішення - атакувати територію параші американською зброєю і отримати у відповідь удар ЯЗ по Україні.
Що ти вирішиш?
атакувати територію параші американською зброєю - це рішення українців і українських генералів.

ніякої ЯЗ не буде. шанс майже нульовий.

а ти сцишся що тобі (американцям) довдееться ламати голову як реагувати на потенційне викор. ЯЗ, вірно?
   
Сратусі ескодрочери і далі несуть пургу
   
атакувати територію параші американською зброєю - це рішення українців і українських генералів.

ніякої ЯЗ не буде. шанс майже нульовий.

а ти сцишся що тобі (американцям) довдееться ламати голову як реагувати на потенційне викор. ЯЗ, вірно?

Я нічого не сцусь і мені не прийдеться ламати голову.
А ти пишеш маячню про нульовий шанс.
Він не нульовий а 99% реальний. Причому після першого удару ТЯЗ і деякої паузи буде і удар стратегічною ЯЗ.
Як тільки джин вийде з пляшки його назад не засунеш.

Ти з Англії будеш волати «Байден сцікло» але українські фупчеги цього не почують

Але мені сподобалось я4 ти сховався за українських генералів.
Ушьол ат атвєта :lol:
   
У мене одне питання..
Чому нізя було дати нам ту ж зброю на тих же умовах хоча б рік тому??
   
Дякую що знайшли цю цитату!
Саме тоді хуйло почав погрожувати ТЯЗ. І саме тоді адміністрація Байдена його попередили що ніззя.
І я підозрюю що саме тоді вони домовились про правила - українці не бʼють американською зброєю по Параші, хуйло не думає про ЯЗ.

Зараз тролі почнуть знову в істериці битись «закулісніє дамовлєності», «Байдєн сціт іскалації»

Але якщо моя гіпотеза вірна то я повністю підтримую такі домовленості і таку не ескалацію.

Невже хтось з притомних українців (гнид валіка-аліка-чаку-каку не враховуємо, вони кацетролі) проти такої не ескалації.
І хочуть в реалі перевірити чи хуйло йобнутий.
Для мене питання цього нема - він йобнутий, інакше не почав би цю війну.

А ви як вважаєте?

чудовий приклад як кацапський пропагандончик з америки, якого утримують мої податки, штовхає хуйловські наративи

всі повинні боятися його хуйла, бо знищить світ ядерною зброєю, тому треба пожертвувати Україною, і взагалі будь-які домовленості в цьому напрямку виправдані, бо бумеру ще залишилося 20 років до гроба

рєдка, скажи по якій річці будемо відступати тому що, якшо ядерний шантаж спрацює по Дніпру тоді твоя підараша явно на цьому не зупиниться...по якій річці, редиска?? Віслі? Ельбі? Може зразу по Гудзоні, щоб два рази не вставати??? і все щоб якісь кацапомірні бумери продовжили діставати свій велфер чек ще декаду :facepalm:
   
чудовий приклад як кацапський пропагандончик з америки, якого утримують мої податки, штовхає хуйловські наративи

всі повинні боятися його хуйла, бо знищить світ ядерною зброєю, тому треба пожертвувати Україною, і взагалі будь-які домовленості в цьому напрямку виправдані, бо бумеру ще залишилося 20 років до гроба

рєдка, скажи по якій річці будемо відступати тому що, якшо ядерний шантаж спрацює по Дніпру тоді твоя підараша явно на цьому не зупиниться...по якій річці, редиска?? Віслі? Елбі? Може зразу по Гудзоні, щоб два рази не вставати??? і все щоб якісь кацапомірні бумери продовжили діставати свій велфер чек ще декаду :facepalm:

 :good:
   
У мене одне питання..
Чому нізя було дати нам ту ж зброю на тих же умовах хоча б рік тому??

Стаття Залужного з Забродським поклала це рішення в шухляду
   
скажи по якій річці будемо відступати


Я не знаю на берегу якої річки ти живеш. В Штатах річки Дніпро нема.
   
Я нічого не сцусь і мені не прийдеться ламати голову.
А ти пишеш маячню про нульовий шанс.
Він не нульовий а 99% реальний. Причому після першого удару ТЯЗ і деякої паузи буде і удар стратегічною ЯЗ.
та ти шо??
а Крим повертати треба? (є ризик що коли Україна почне повертати Крим, Хуйло може застосувати ЯЗ)
а Південь і Приазовя повертати треба? (є ризик що коли Україна почне повертати Південь і Приазовя, Хуйло може застосувати ЯЗ)

може просто зразу Хуйлу віддати все що він хоче (з Аляскою включно. а може і з Каліфорнією. там буде база Тихоокеанського флоту РФ)
   
Ця стара миршава халупа продавала, шо її сцуця з її погрозами й почала піднімати ставки..
Це як гопгікзпітєрскойпад варонє ножиком пригрозив, а очкарик й всрався..
Чи є в нього той ножик..
Чи нє..
Чи готовий він його примінить й нарваця на турму?
А їх..
Но луччє отдать йому дєнюшку, може успокоїця..
А вот Х.У.Й.!!!
Не успокоїця!
Таких треба сразу п***а ить в їбало і будь шо буде!!!
Як правило, то гопнік зразу здуваєця, плаче і мпрашує" за что??"
   
та ти шо??
а Крим повертати треба? (є ризик що коли Україна почне повертати Крим, Хуйло може застосувати ЯЗ)
а Південь і Приазовя повертати треба? (є ризик що коли Україна почне повертати Південь і Приазовя, Хуйло може застосувати ЯЗ)

може просто зразу Хуйлу віддати все що він хоче (з Аляскою включно. а може і з Каліфорнією. там буде база Тихоокеанського флоту РФ)

ЗСУ використовували атакамси по Криму.
Крим це Україна. Як і інша тимчасово окупована територія. Ти мабуть забув. :(
   
Стаття Залужного з Забродським поклала це рішення в шухляду
українці своїми дронами відкрили цю шухляду.
експериментально перевірили про ескалацію.
вїбали дронами по НПЗ в радіусі 1000км, по новоросійську, і що?
і нічого.
русня втерлася.

даремно ти сцявся і срався  над Потомаком.
   
Почалось залякування ТЯЗами. Хіба демси думають що всі ідіоти і не розуміють що то був БЛЄФ? А навіть якщо не блєф, наслідки для України- втрата 8 мільонів виїхавших громадян, втрата величезної за площею території, деякі місця просто місячний пейзаж, який не досягнути багатьма ТЯЗами.
Далі кількість жертв серед воїнів.

Тепер якщо хуйло застосує ТЯЗ від нього вже остаточно відвернуться усі включаючи Китай, Індію, та інші Ірани. Може хіба шо пончік залишиться.

Але швидше за все це, ескалація закінчиться тим що хуйло вальнуть свої ж...
   
українці своїми дронами відкрили цю шухляду.
вїбали дронами по НПЗ в радіусі 1000км, по новоросійську, і що?
і нічого.
русня втерлася.

даремно ти сцявся і срався  над Потомаком.

Ти просто тупий чи прикидаєшся?
Україна може бити своєю зброєю куди хоче.
   
Он брава гнида алік не боїться ТЯЗ… Каже що це куйня повна і боятись не треба.
Кака пагодка ва Флорідє?
   
Ти просто тупий чи прикидаєшся?
Україна може бити своєю зброєю куди хоче.
я в курсі.
але це має помінятися.
зарубжною зброєю так само.
дл звільнення своїх територій УА має мати право бити по всіх законних цілях на території агресора. неважно якою зброєю.
чомусь ні Іран ні КНДР не обмежують Росії викоритсання наданих ракет і шахедів.
   
Стаття Залужного з Забродським поклала це рішення в шухляду

Стаття Залужного була реакцією а не причиною..
Це був " крик жаждущего в пустині"
   
Стаття Залужного була реакцією а не причиною..
Це був " крик жаждущего в пустині"

Докричався до паузи на рік з гаком
   
Он брава гнида алік не боїться ТЯЗ… Каже що це куйня повна і боятись не треба.
Кака пагодка ва Флорідє?
Та краще ніж десь в Запоріжжі чи Одесі, які щоночі обстрілюють і вбивають людей. Але ж ми прекрасно розуміємо що мова йде не про Україну а про рейтинги, і все що ти тут пердиш це просто виправдання прорахованої стратегії виборів демократів на листопад 2024.
   
я в курсі.
але це має помінятися.
зарубжною зброєю так само.
дл звільнення своїх територій УА має мати право бити по всіх законних цілях на території агресора. неважно якою зброєю.
чомусь ні Іран ні КНДР не обмежують Росії викоритсання наданих ракет і шахедів.
Славік сам писав що там вже все домовлено. І блєф хуйла оформлений у червоні лінії, і йде постійний обмін обмеженнями...
   
Докричався до паузи на рік з гаком

Ну ти й уєбан...
От тільки не можу понять- чи реально уєбан, чи відпрацьвуєш капєєчку?
   
Ти точно трохи (а може і не трохи) здурів.
Ніхто не «економив» минулого року. Самі перерахували вартість поставленої зброї в сторону зменшення.
Для України це добре, а тобі зрада :facepalm:
Що ж тут доброго? Поставок на ці 4,2 мільярда не було і нема. Отака перемога.
   
Але мені сподобалось як ти сховався за українських генералів.
Ушьол ат атвєта :lol:
так я і не укр. генерал. і не вирішую.
Якої відповіді ти від мене хочеш?

щоб зберегти Харків, я би так, безсумнівно.
нищив би всі рос. воєнні формування на території РФ вглиб на 30 км.
неважно якою зброєю.
   
я в курсі.
але це має помінятися.
зарубжною зброєю так само.
дл звільнення своїх територій УА має мати право бити по всіх законних цілях на території агресора. неважно якою зброєю.
чомусь ні Іран ні КНДР не обмежують Росії викоритсання наданих ракет і шахедів.

Тобі як менту двічі… ні трічі треба повторювати?
Параша ядерна держава. Україна ні. Я вже навіть не кажу що Параша тупо купує ту зброю.

Якщо є домовленості що параша не використовує ЯЗ по Україні а українці не використовують американську зброю по параші але можуть бити своєю то я тільки за такі домовленості (закулісніє канєчна :D)

Україна вже працює дронами по аеродромах і НПЗ. Це чудово.
Треба ще наладити випуск своїх ракет. Третій рік війни … :facepalm:
   
Я вже навіть не кажу що Параша тупо купує ту зброю.
ок. я куплю. продасиш "томагавк" з ядерною боєголовкою?
я  зберу суму. Гарантую що українці скинуться донатами для такого діла.
продаєш?
але жодних обмежень по викоритсання.
українці купили - і господарі зброї. вірно?

Останнє редагування: 24 травня 2024 21:20:25 від T.Blair.
   
так я і не укр. генерал. і не вирішую.
Якої відповіді ти від мене хочеш?

щоб зберегти Харків, я би так, безсумнівно.
нищив би всі рос. воєнні формування на території РФ вглиб на 30 км.
неважно якою зброєю.

Так нищи українською зброєю. Хто не дозволяє.
А після використання атакамсів, ти б дивувався - чому в Харкові такий високий рівень радіації…
Зберіг, бля :facepalm:
   
я в курсі.
але це має помінятися.
зарубжною зброєю так само.
дл звільнення своїх територій УА має мати право бити по всіх законних цілях на території агресора. неважно якою зброєю.
чомусь ні Іран ні КНДР не обмежують Росії викоритсання наданих ракет і шахедів.

По всім зброярським поняттям чи законам-

Продав чи передав зброю- то вже зброя власника і він може нею робить шо завгодно і де завгодно!

Якщо нам попаде пару китайських чи іранських ракет ( теоретично), то шо , кацапи в'їбуть ядеркою по Пекіну чи Тегерану???
   
Параша ядерна держава. Україна ні.

І чому так сталось?
   
Так нищи українською зброєю. Хто не дозволяє.
А після використання атакамсів, ти б дивувався - чому в Харкові такий високий рівень радіації…
давай так.
після використання атакамсів по РФ, якщо в Харкові ріевнь радіації буде в нормі.
ти само-забанишся. на... тиждень?

тому що використання атакамсів по РФ - буде
   
Цілей більше ніж атакамсів. Час свої ракети виробляти. Чи ще не на часі, бо треба потиснути поляків на ринку локшини ;o
Довбню. Україна фізично не може випускати такі ракети. Ти ж торочиш що штати їх зробили всього ніфіга. З боїнгом та макдонелдугласом. В Україні просто нема відповідного обладнання і ніхто того обладнання не дасть ні задарма ні за гроші .
Це рашці можна продавати комплектуху через Кіпр а потім заявляти "та ми не знали для чого Кіпру та комплектуха потрібна".
   
ок. продасиш "томагавк" з ядерною боєголовкою?
я  зберу суму. Гарантує що українці зберуть донатами для такого діла.
продаєш?
але жодних обмежень по викоритсання.
українці купили - і господарі зброї. вірно?

Продам. Починай збирати суму :D

Це як в 90-х цукром торгували.
Зустрічаються двоє, домовляються про ціну.
Покупець питає - а у тебе цукор точно є?
- Є! А у тебе гроші є?
А якже!
Ну тоді по рукам… і розійшлись - один шукати цукор а інший гроші.


На куа цей тупий тролінг не розумію. Ти ж не троль
   
До речі гарне питання. Чому є цей наратив - "як ми передамо Тауруси" то станемо учасниками конфлікту. це хуйло так усіх залякав? це реально західні лідери так страшно ссуться яи там шось інше?
   
Параша ядерна держава а Україна неядерна.
США теж ядерна держава.
Тому по території парашки можна бити лише українською зброєю.
Нмд логіка так собі.
   
Продам. Починай збирати суму :D

На куа цей тупий тролінг не розумію.
ну як же.
ти кажеш що все діло в тому щоб купити за гроші.
ок. не ЯЗ.
куплю 100 ATACMS. без обмежень. я купив, мої ракети. куди хочу туди стріляю. вірно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія