Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території— речниця Пентагону Сабріна С

Гнида чака сидить в Штатах і п***а про піднімати руки і здаваться…
Поїдь в Україну, запишись в ЗСУ і іпани по кацапській території
   
Гнида чака сидить в Штатах і п***а про піднімати руки і здаваться…
Поїдь в Україну, запишись в ЗСУ і іпани по кацапській території
А ти гнида коли приїдеш в Україну воювати в Вовчанськ під рашенські каби?
   
Всі оці ритуальні танці навколо хуйла, навпаки заохочують його застосувати ядерну зброю.
Та додають йому впевненості що ніфуя йому за це не буде.
Він і на Україну напав бо знав, що сцикло Байден не дасть йому гідної відповіді.
Як він і не дасть ніякої відповіді у випадку застосування ядерної зброї.
   
15 (!) ракет одразу випустили по Харкову та області, — Зеленський.

6 людей загинули, 13 поранено. Завали ще розбирають.



Ще довго будуть в Білому домі роздумувати ?
   
Сраліки і піздусі як завжди за те щоб не було ескалації  :-)o ?
   
Сьогодні какі черговий по ФУПу від бригади кацапських пропагандонів-трампанзів.
Прибіг агітувати за повну блокаду поставок зброї Україні.   (td)  :bueee:
   
А ти гнида коли приїдеш в Україну воювати в Вовчанськ під рашенські каби?

Ти молодий призовного віку , не ідеш захищати свою країну, хочеш щоб я старий дід робив це за тебе.
То хто ж тоді гнида?
   
Це і з опери жоден солдат НАТО не ступить на українську землю.
Старий гандон байден запрошує хуйла застосувати ядерну зброю.
   
Це і з опери жоден солдат НАТО не ступить на українську землю.
Старий гандон байден запрошує хуйла застосувати ядерну зброю.

Кацапські довбойоби знову почали пропихати мульку, що це не хуйло винний, а Байден примусив хуйла захищатись.  :facepalm1:
   
Кацапські довбойоби знову почали пропихати мульку, що це не хуйло винний, а Байден примусив хуйла захищатись.  :facepalm1:
І шо нам з того, що хуйло винний.
Хуйло того і борзіє, що Байден сцикло і гандон схильний до кулуарщини, що і треба хуйлу.
   
чувак правльно каже конгрес дав ракети і не давад заборону на будь яке їх використання, це тупо затія адміністрації

   
Всі оці ритуальні танці навколо хуйла, навпаки заохочують його застосувати ядерну зброю.
Та додають йому впевненості що ніфуя йому за це не буде.
Він і на Україну напав бо знав, що сцикло Байден не дасть йому гідної відповіді.
Як він і не дасть ніякої відповіді у випадку застосування ядерної зброї.
так, хуйло впивається безкарністю.
Хочеться вірити, ця безкарність тимчасова
   
Ти молодий призовного віку , не ідеш захищати свою країну, хочеш щоб я старий дід робив це за тебе.
То хто ж тоді гнида?
Ой звізданув, так звізданув. Якби ти не тільки срав тут на форумі,  то знав би, що я пенсіонер. Щось тут срати на форумі ти зовсім не старий дід. Так що саме ти гнида заокеанська.
І доречі, гнида, ти скільки українських вояків обмундирував та озброїв? А я ж забув, ти велфераст.

Останнє редагування: 23 травня 2024 16:58:01 від igor_ph
   
Ой звізданув, так звізданув. Якби ти не тільки срав тут на форумі,  то знав би, що я пенсіонер. Щось тут срати на форумі ти зовсім не старий дід. Так що саме ти гнида заокеанська.
І доречі, гнида, ти скільки українських вояків обмундирував та озброїв? А я ж забув, ти велфераст.

Ти мент пенсіонер чи справжній пенсіонер?
Навіть якщо справжній пенсіонер то якого куля ти кличеш мене захищати тебе а не їдеш сам воювати?

І я озброїв і обмундирував набагато більше українських вояк ніж ти.
Не напряму а перераховуванням грошей на рахунок ЗСУ.

Так що стули свою гнидну пельку
   
Треба шось на клашт Бреджоліна для піздуся та сраліка
Сратусь  :S
   
Ти мент пенсіонер чи справжній пенсіонер?
Навіть якщо справжній пенсіонер то якого куля ти кличеш мене захищати тебе а не їдеш сам воювати?

І я озброїв і обмундирував набагато більше українських вояк ніж ти.
Не напряму а перераховуванням грошей на рахунок ЗСУ.

Так що стули свою гнидну пельку
Не бреши. Ти дорікнув іншому американцю, що він не на фронті. І гнидою його обізвав. Я й спитав - а чому ти гнида не фронті?
І знов не бреши. Нікого ти не озброїв. Хрін ти велфераст що перерахував.
Так що гнидну пельку слід стулити тобі.
   
Здається інанна покусала какі і він остаточно їбанувся.  :facepalm1:
Скоро побіжить до неї в бложик дописувати і зіллється в екстазі з іншими трампанзями. :fuck:
   
Ти дорікнув іншому американцю

Це ти образився за кацапського пропагандончика чако, який голосував за припинення допомоги Україні?   :facepalm1:
Що з літ, то з розуму.  :punish:
   
Ну що там ескадроти сратусі вважають треба здавати Харків?
   
Це ти образився за кацапського пропагандончика чако, який голосував за припинення допомоги Україні?   :facepalm1:
Що з літ, то з розуму.  :punish:
Татусь давно в банi не був. Доповiдь за брехню та наклеп.
Пiпеточнiк саратовський.
   
Не бреши. Ти дорікнув іншому американцю, що він не на фронті. І гнидою його обізвав. Я й спитав - а чому ти гнида не фронті?
І знов не бреши. Нікого ти не озброїв. Хрін ти велфераст що перерахував.
Так що гнидну пельку слід стулити тобі.

Той гамериканець молодий здоровий хлопак.
Постійно сере на тих хто допомагає Україні, і каже що нема чого боятись ескалації (ТЯЗ від кацапів)
Ось я і запропонував йому відчути ту ескалацію на своїй шкурі.

Так що ти висрався як завжди собі в труселя.
Пельку ти не ступиш бо ти гнида ухилянт. Пенс ментовський :facepalm:
   
Чако, ти хочеш сказати, що в 2022-му ти голосував за демократів в Палату представників?

Якщо ні, то ти голосував за припинення допомоги Україні. :fuck:
   
Тут чергова зрада підвалила

Цитувати
Влада США оголосить в п’ятницю про виділення нового пакету військової допомоги для України в розмірі $275 млн. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на двох американських чиновників у четвер, 23 травня.

"Це буде четвертий транш військової допомоги для України після того, як наприкінці минулого місяця Конгрес ухвалив довгоочікуваний законопроект про допомогу іноземним державам", – йдеться в повідомленні.

За даними джерел, пакет включатиме додаткові системи HIMARS, а також 155-мм і 105-мм артилерійські снаряди, які користуються високим попитом на полі бою в Україні.

Пора вже валікам/алі/чакам/какам та іншим трампанзоїдам починати битись в істериках і репетувати про "піпєточну допомогу".  :fuck:
   

ось стаття гарна вийшла в Зе Хіллз

Доля України в руках Байдена.  Чи він знову зробить неправильний вибір?

Україні потрібен кардинальний фактор.  Насправді їх потрібно двоє.  Перший — однозначне зелене світло Вашингтона на використання зброї, виготовленої в США, для кінетичної перешкоди російським військам, які скупчуються вздовж його кордонів — особливо поблизу Харківської області.

 Києву теж потрібна безпольотна зона, і швидко.

   
Президенту Байдену потрібно викликати свого внутрішнього Франкліна Рузвельта.  Під час деяких із найтемніших днів Другої світової війни ФДР у 1941 році зробив те, чого Байден досі не хотів робити в Україні: він ризикував ескалацією війни в Північній Атлантиці.  Він зробив це за п'ять місяців до Перл-Харбора.

 Німецькі підводні човни били британські кораблі.  Британські військові стикалися з однією невдачею за одною в Середземномор’ї та Північній Африці від рук фельдмаршала Ервіна Роммеля та його знаменитого Африканського корпусу.

 Велика Британія ризикувала втратити продовольство, зброю, природні ресурси та життєво важливі виробничі компоненти, оскільки комерційний тоннаж підводних човнів тривожно зріс.  Рузвельт визнав, що ленд-лізу буде недостатньо.  Британському прем’єр-міністру Вінстону Черчиллю та його генералам потрібен був рятівний круг.
   
Для встановлення забороненої для польотів зони вже є достатньо обґрунтувань.  Наприклад, російські крилаті ракети кілька разів пролетіли над країнами НАТО на шляху до цілей в Україні, порушивши повітряний простір Польщі, Румунії та Молдови.

 хуйло також продовжує навмисно цілити та вбивати українських мирних жителів.  Нещодавні російські удари по Одесі з використанням касетних боєприпасів надають достатньо доказів військових злочинів хуйло та злочинів проти людства, як і його все більші удари по Харкову.

 Нещодавній напад Ірану на Ізраїль показує, чому безпольотна зона є важливою.  Незважаючи на браваду Тегерана та використання ним тих самих безпілотників і крилатих ракет Shahed, які Росія використовує в Україні, атака Ірану була на 99,99% неефективною через об’єднану протиповітряну оборону Ізраїлю, США, Великобританії та неназваних арабських держав.
   
Виживання України, швидше за все, залежить від готовності Байдена протистояти російській агресії, надавши наказ про створення забороненої для польотів зони на заході України.  хуйло, символічно кажучи, зараз у прицілі Байдена, як і бін Ладен у 2011 році.

 Рекомендація Байдена Обамі виявилася помилковою.  Чи провалить він і це випробування?  Українські мирні жителі буквально вмирають, щоб він прийняв правильне рішення. 
   
Виживання України, швидше за все, залежить від готовності Байдена протистояти російській агресії, надавши наказ про створення забороненої для польотів зони на заході України.  хуйло, символічно кажучи, зараз у прицілі Байдена, як і бін Ладен у 2011 році.

 Рекомендація Байдена Обамі виявилася помилковою.  Чи провалить він і це випробування?  Українські мирні жителі буквально вмирають, щоб він прийняв правильне рішення.

С вашего разрешения я добавлю, по моему мнению, важный абзац из этой статьи:

Одного разу Байден порадив Обамі не проводити рейд, який зрештою вбив Усаму бен Ладена.  Тепер він стикається з подібним критичним рішенням.  Чи стане він тією людиною, яка дозволила б Бен Ладену втекти, а потім дозволила Україні впасти?  Або він готовий зайняти місце Рузвельта і стати на правильний бік історії — і на правильний бік людства?

По моему мнению это риторический вопрос. Буду рад ошибаться.
   
Алі і валік вже підтягнулися. Чекаємо на чако та какі.

   
С вашего разрешения я добавлю, по моему мнению, важный абзац из этой статьи:

Одного разу Байден порадив Обамі не проводити рейд, який зрештою вбив Усаму бен Ладена.  Тепер він стикається з подібним критичним рішенням.  Чи стане він тією людиною, яка дозволила б Бен Ладену втекти, а потім дозволила Україні впасти?  Або він готовий зайняти місце Рузвельта і стати на правильний бік історії — і на правильний бік людства?
По моему мнению это риторический вопрос. Буду рад ошибаться.

Тут аналіз того абзацу https://www.washingtonpost.com/politics/2020/09/23/joe-biden-claim-he-opposed-taking-out-osama-bin-laden/
Do not assume, always verify.
   
Трампанзоїди, ви так і не відповіли на прості питання:

Чому респи блокували допомогу Україні? (td)
Чому більшість респів голосувала проти? (td)  :bueee:
Чому ви продовжуєте рвати за них дупи? :fuck:

   
Алі і валік вже підтягнулися. Чекаємо на чако та какі.
The Hill підтяггнувся?
   
Виживання України, швидше за все, залежить від готовності Байдена протистояти російській агресії, надавши наказ про створення забороненої для польотів зони на заході України

Забороненої для кого? Хто там літає???
Чи заборонити літати кацапським ракетам - раз-два, не літати!
   
Вот очень показательное мнение соратника наших форумных редких прапорщиков:

   
Забороненої для кого? Хто там літає???
Чи заборонити літати кацапським ракетам - раз-два, не літати!

Саме так. Не грай дурника
   
Тут аналіз того абзацу https://www.washingtonpost.com/politics/2020/09/23/joe-biden-claim-he-opposed-taking-out-osama-bin-laden/
Do not assume, always verify.

Стандартна брехлива тактика гандонів.
Один ляпнув, інші підхопили, а магакацетролі розносять по всім площадкам
   
Саме так. Не грай дурника

Саме як? Пограй в дурника
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія