Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території— речниця Пентагону Сабріна С

іде війна і війну мус воювати.
а в кого буде капітуляція, то в фіналі виясниться.

якби Гітлер в 1945р чуть швидше зміг/встиг зробити ЯЗ, то ще не факт хто і де би капітулював.

Ти описав сценарій капітуляції і хочеш щоб Україна це виконала.
Навіщо???
   
поiдь в Харкiв, гандон, стань сьогоднi в Епiцентрi i розкажи що не можна бити по аеродрому звiдки бомблять мiсто.
любою зброею.
пiсля того як Украiна придбала зброю, вона стала ii власнiстю, хоч американська, хоч нiгерiйська, хоч китайська.

Це такий пас вiд хуйла сенiльному, пiдморгуючи: ти не хочеш дати Украiнi зброю, а я тобв пiдгоню таку вiдмазочку. i заодно нiчого не скажу про те як твоя сiм'я брала бабки в Батурiноi. Полiтика.

Гниду чаку прорвали і з нього побився гній… Вже і Батуріну сюди приплів…

А що хуйло підморгував рудому коли магагівці за його командою не давали ніякої зброї Україні?
Ти тоді не хотів поїхати в Харків і сказати що «сначала мі далжні защітіть сваю граніцу, а патом помагать вам».
Як ти срав тут на ФУПі…

Піздуй у гілку Трамп і там зі своїм бригадним валіком сери про Батуріну :D
   
А як тоді Петро закупив лінію по виробництву снарядів? Тайком від ембарго?

Ти вже брешеш і не соромишся :facepalm:
Петро закупив лінію в штатах? Для виробництва снарядів калібру 152 мм?  Ти хоч би ту новину прочитав уважно. Не закупили лінію, а запустили.
Ой я ж забув - в тебе дислексія.
   
З Харків Лайф
Російські Су-34 для атаки на Епіцентр у Харкові злетіли з аеродрому "Балтімор", Воронезькій області

Він на 50 км ближче, ніж військовий аеродром Бельбек у Севастополі, який минулого тижня атакували ракети ATACMS. Наші партнери не дають по ньому вдарити, тож російські Су-34 спокійно літають на бойові завдання.
   
Нет, педераст это ты. Слово трольо на испанском языке как раз имеет значение "педераст"

А я таких как ты изучаю, как всякую дрянь типа тарантулов и скорпионов.

Обтекай молча. :)
   
Ти описав сценарій капітуляції і хочеш щоб Україна це виконала.
сценаріїв можна описати 100500.
я щитаю що існує вища ймовірність капітуляції України в сценарії якщо УА а)не буде мати досить зброї і б) обмеження використання цієї зброї будуть серйозно підривати шанси УА на відбиття атак. Тобто УА буде знекровлена і зруйнована атаками через кордон які РФ безборонно буде проводити 2-3-5-10 років не отримуючи при цьому ударів у відповідь. Зруйнована укр. промисловість, міста, інфраструктура, і підірвано моральний дух українців.
   
Петро закупив лінію в штатах? Для виробництва снарядів калібру 152 мм?  Ти хоч би ту новину прочитав уважно. Не закупили лінію, а запустили.
Ой я ж забув - в тебе дислексія.

При чому тут де закупив?
Де він взяв те обладнання для лінії? Власного виробництва?
То в чому проблема зробити обладнання для виробництва Нептунів?
Якщо це не можливо і справді було ембарго на обладнання (що просто брехня) то на куп взагалі була потрібна та розробка яку не можна було запустити в серію.
Зупинись, ти вже забрехався по самі сурільки :facepalm:
   
Ти довбануте зовсім? Китайське прислів'я про життя в часи перемін чув?
На танкових заводах роблять ракети?
До речі, на тих заводах не було замкненого циклу. Поцікався де за совка робили стволи танкових гармат.

«Это просто какой-то… позор?» (с) :)

За 30 лет, имея в заделе ракетные двигатели и научную базу в виде КПИ, где учился Королев, КБ «Южное», где работал Янгель, козаченьки не сподобились создать производство ракет… :)

Орудие на Т-80 Харьковского завода можно было купить на Западе, а сам танк модифицировать. :)

Но это не про вас… :)
   
Ти назву гілки бачив?.

Сколько вам, идиотам, Блинкен должен повторять - мы не одобряем, но окончательное решение за вами? :)
   
Сколько вам, идиотам, Блинкен должен повторять - мы не одобряем, но окончательное решение за вами? :)
ммм. це йому медовухи чарку налили і дали на гітарі пограти на публіку
от він на радощах і пообіцяв хорошим людям.
юридично не зобовязуючі вербальні обіцянки.

а такі рішення і директиви виписуються на папері (з підписами сторін і стенограмами розмов) в серйозних кабінет у Вашингтоні.
   
Приятно почитать как редких тут сраными тряпками пиzдят.

Но сколько откровений. Оказывается, это не клятий Трамп мешал поставкам вооружения, а это администрация прочитав статью Залужного эти поставки задерживала. Вот это коленкор. :facepalm1:

И оказывается господин Зеленский не герой нации а оказался "шашличником" . Но об этом нельзя было писать, бо забанят.

Я просто получаю оргазьм. Ближе к выборам буду биться в конвульсиях от гибкости этих дегенератов.

   
Но это не про вас…

Про вас, про вас

Пiсля того як Америка здала своiх союзникiв у Вьетнамi та позорно програла вiйну совку, американський долар втратив золотий стандард i Америка скотилася в пiвтора десяткiв рокiв глибокоi жопи.

Тепер коли Амерка програе вiйну в здасть союзника та програе вiйну в Украiнi Китаю, КНР, iрану та кацапii, наслiдки будуть набагато гiршi нiж пiсля Вьетнаму.

Попрощаешся зi своiми пару потними доларами на 401к та що там на рахунках. Вони вже й зараз коштують половину того що ранiше, а далi то лi iсчо будет, дарагiе реднекi.
   
«Это просто какой-то… позор?» (с) :)

За 30 лет, имея в заделе ракетные двигатели и научную базу в виде КПИ, где учился Королев, КБ «Южное», где работал Янгель, козаченьки не сподобились создать производство ракет… :)

Орудие на Т-80 Харьковского завода можно было купить на Западе, а сам танк модифицировать. :)
зочем вьі тгавите? (с)
багато чого можна було зробити, натомість багато чого просрали.
і навіть якби не просрали, самостійно УА стільки зброї не могла би наклепати щоб відбитися від РФ.

тому або допомагаєте до перемоги УА
або не морочте нікому голову несміливими напівмірами і допомогами піпеточними по горнятку в день. Чесно скажіть: "нам набридлло і дорого і страшно ескалації, так що розибрайтеся самі. а в нас тут мексиканський кордон, гендери, інклюзивність, права арізонсських тушканчиків і т.д.".

Останнє редагування: 25 травня 2024 20:30:49 від T.Blair.
   
зочем вьі тгавите? (с)
багато чого можна було зробити, натомість багато чого просрали.
і навіть якби не просрали, самостійно УА стільки зброї не могла би наклепати щоб відбитися від РФ.

тому або допомагаєте до перемоги УА
або не морочте нікому голову несміливими напівмірами і допомогами піпеточними по горнятку в день. Чесно скажіть: "нам набридлло і дорого і страшно ескалації, так що розибрайтеся самі".
або "нам набридло й дорого, ми зайнятi бо у нас вибори, так що об'еднуйтесь з хуйлом i нападайте на НАТО вже разом". Вони це пропонують?
   
При чому тут де закупив?
Де він взяв те обладнання для лінії? Власного виробництва?
То в чому проблема зробити обладнання для виробництва Нептунів?
Якщо це не можливо і справді було ембарго на обладнання (що просто брехня) то на куп взагалі була потрібна та розробка яку не можна було запустити в серію.
Зупинись, ти вже забрехався по самі сурільки :facepalm:
Ти явно не маєш ніякого стосунку до виробництва .
Так що стули пельку і не відсвічуй сурілька.

   
Ти явно не маєш ніякого стосунку до виробництва .
Так що стули пельку і не відсвічуй сурілька.

Коли забрехався то це відповідь :lol:
   
або "нам набридло й дорого, ми зайнятi бо у нас вибори, так що об'еднуйтесь з хуйлом i нападайте на НАТО вже разом". Вони це пропонують?
щось типу того. "у нас виборчий цикл. Приходьте через 5 років"
2,5 роки війна. літака ще ЖОДНОГО захдіного не надійшло.
6 міс мурижили допомогу в Сенаті, слава Богу що пройшло нарешті.
вони що , думають українці лопатами від КАБів відбиватися будуть?
а, той же SlavRedko пропонував що в українців замала армія. Треба 2 мільйони.
   
«Это просто какой-то… позор?» (с) :)

За 30 лет, имея в заделе ракетные двигатели и научную базу в виде КПИ, где учился Королев, КБ «Южное», где работал Янгель, козаченьки не сподобились создать производство ракет… :)

Орудие на Т-80 Харьковского завода можно было купить на Западе, а сам танк модифицировать. :)

Но это не про вас… :)
То чого ж ти не сподобився?
Ди дебіл рівняєш можливості Рашки з нафтогазовими доларами та України, в якій навернулось більшість виробництв, бо були заточені на сирисири.
Польща он тоже не спромоглась, хоча їй списали десятки мільярдів боргів та ввалили в неї купу євробабла.
Ембарго на продаж озброєнь в Україну відмінили лише в 2018 році. Поправку Джексона в 2006. Негласне ембарго на обладнання і зараз діє.
Зі. Ти думаєш зараз українці воюють на тих 31 абрамсі? Та рашка нам "поставила" понад 400 танків.
   
Коли забрехався то це відповідь :lol:
Брешеш тут в основному ти., сурілька.
   
То чого ж ти не сподобився?
Ди дебіл рівняєш можливості Рашки з нафтогазовими доларами та України, в якій навернулось більшість виробництв, бо були заточені на сирисири.
Польща он тоже не спромоглась, хоча їй списали десятки мільярдів боргів та ввалили в неї купу євробабла.
Ембарго на продаж озброєнь в Україну відмінили лише в 2018 році. Поправку Джексона в 2006. Негласне ембарго на обладнання і зараз діє.
Зі. Ти думаєш зараз українці воюють на тих 31 абрамсі? Та рашка нам "поставила" понад 400 танків.

Я не думаю, я знаю, что Абрамсов потеряно 6, остальные отведены в тыл. Зато на ФУПе патриоты обкончали экраны… Как Валик сегодня, пенс флоридский… :)
   
Про вас, про вас

Пiсля того як Америка здала своiх союзникiв у Вьетнамi та позорно програла вiйну совку, американський долар втратив золотий стандард i Америка скотилася в пiвтора десяткiв рокiв глибокоi жопи.

Тепер коли Амерка програе вiйну в здасть союзника та програе вiйну в Украiнi Китаю, КНР, iрану та кацапii, наслiдки будуть набагато гiршi нiж пiсля Вьетнаму.

Попрощаешся зi своiми пару потними доларами на 401к та що там на рахунках. Вони вже й зараз коштують половину того що ранiше, а далi то лi iсчо будет, дарагiе реднекi.

Вот когда будут, тогда и будешь песдеть. :) А пока - чемодан-аэропорт-нах с пляжа к «победителям»… у них и просите вооружение :)
   
От і гнида валік підтягнувся зі своєю стандартною брехнею.

Аказівається єто нє Трамп дав команду блокувати допомогу Україні а гаспадін Байдєн нє давал аружіє (на 50 мільярдів зброї вже поставили )

І це не валік істерив «сначала нужна защітіть сваю граніцу, а патом памагать Украінє» а я був проти поставок зброї.

Ну нічого, респи прийдуть - зброя піде Трамп прийде - ЗСУ буде бити атакамсами по Ростову…

Граблі намбер 2 :facepalm:
   
«Это просто какой-то… позор?» (с) :)

За 30 лет, имея в заделе ракетные двигатели и научную базу в виде КПИ, где учился Королев, КБ «Южное», где работал Янгель, козаченьки не сподобились создать производство ракет… :)

Орудие на Т-80 Харьковского завода можно было купить на Западе, а сам танк модифицировать. :)

Но это не про вас… :)
Чувак, шо ти блєать верзеш. Ти знаєш скільки прильотів було на Південмаш?
То лучче тобі і не знать. Виробництво ракет, коли тебе обстрілюють калібрами неможливе.
Такшо не їби нам мізки. Про якісь там підземні виробництва також можеш забути, ракет там не набудуєш.
   
Я не думаю, я знаю, что Абрамсов потеряно 6, остальные отведены в тыл. Зато на ФУПе патриоты обкончали экраны… Как Валик сегодня, пенс флоридский… :)
Тобто українці воюють таки на українських танках.
Які відремонтовані та модернізовані на українських заводах.
Все що вище зі ти пропустив. Мда.
   
Вот когда будут, тогда и будешь песдеть. :) А пока - чемодан-аэропорт-нах с пляжа к «победителям»… у них и просите вооружение :)
А ти шо так захвилювався, реднек тупий, зрозумiв що тебе чекае?

А чемодан-аеропорт ми обовязково зробимо у правильний момент. Англiйське слови таймiнг знаеш? Поки що нам треба ще якийсь час подоiти тут тушку Америки. Твiй сенiльний пресидент розкидае направо-налiво грошi платиникiв податкiв, буде неправильним не зкористатися з цього.
   
Тобто українці воюють таки на українських танках.
Які відремонтовані та модернізовані на українських заводах.

Танки з Чехії, Словаччини, Марокко. Не памʼятаю точно але більше 400 поставили

Польщу забув :(
270 Т72 і ще 40 якихось польских.






Останнє редагування: 25 травня 2024 21:51:40 від SlavRedko
   
Про якісь там підземні виробництва також можеш забути, ракет там не набудуєш.

Чому? Німці могли в печерах австрійських гір будувати літаки а українці ракети не можуть ?
   
Негласне ембарго на обладнання і зараз діє.

О, це ембарго вже «негласне».
От же брехунець :facepalm:
   
обісрані суки з БД... Саліван і ко...
Я думав Америка мае президента.
А насправдi в Бiлому Домi немiчний, виживший з розуму, корумпований дiдок. Яким оточення крутить як лялькою.

Бридотство
доiпались до мишей. Визнання реальностi буде дуже болiсним.
   
Чому? Німці могли в печерах австрійських гір будувати літаки а українці ракети не можуть ?
Скільки раз тобі вже писав чому. Біля печер з фау було декілька концтаборів. Німці мали величезний майже безкоштовний трудовий ресурс. Вся Європа працювала на них.
   
О, це ембарго вже «негласне».
От же брехунець :facepalm:

Але воно є.
   
На нев'iбеннi мiльярди пиляли бабло на будiвництвi десятка авiаносних груп i в результатi iранськi мулли через якихось своiх бандюкiв крутять iх на пенiсi перекриваючи судохiдство через Суецький канал.

Кацапи збивають американський безпiлотник в нейтральному просторi i вони це покiрно зглотують

i вже нарештi клубнiчка на тортi, пару десяткiв кацапiв ганяють пiдрачниками бравих джиай на iх же африканськiй базi
   
Чому? Німці могли в печерах австрійських гір будувати літаки а українці ракети не можуть ?
як би тобi пояснити...

ну от можуть же люди заробити собi на достойну старiсть, а от ти ж сидиш на соцiалi. Приблизно так, бувае як бачиш по-рiзному.
   
О, це ембарго вже «негласне».
От же брехунець :facepalm:
Так. Ти ж про підковерні домовленості в курсі.
За бабамби було негласне ембарго і на зброю. І відмінив його ну звісно Трамп.
Спецпредставник США з питань України Курт Волкер, виступаючи на Атлантичній раді у Вашингтоні в п'ятницю, 19 жовтня сказав
«Ми зняли ембарго на поставки зброї в Україну. Це було щось таке, що кілька років тому ми вважали потенційно провокаційним кроком – допомагати Україні захищати себе»
   
Але воно є.

Наведи приклад.
   
Так. Ти ж про підковерні домовленості в курсі.
За бабамби було негласне ембарго і на зброю. І відмінив його ну звісно Трамп.
Спецпредставник США з питань України Курт Волкер, виступаючи на Атлантичній раді у Вашингтоні в п'ятницю, 19 жовтня сказав
«Ми зняли ембарго на поставки зброї в Україну. Це було щось таке, що кілька років тому ми вважали потенційно провокаційним кроком – допомагати Україні захищати себе»

При чому тут станки та інше обладнання

Повторю питання - навіщо розробляли Нептун якщо в Україні не було обладнання для його виробництва?
   
При чому тут станки та інше обладнання

Повторю питання - навіщо розробляли Нептун якщо в Україні не було обладнання для його виробництва?
Ти хто такий аби задавати такі питання? Хотіли , могли і розробляли. 
   
Наведи приклад.

Відповідь від Analog Devices - "ми не постачаємо ці компоненти в країни де ведеться збройний конфлікт".

Ну купили, звісно, але трохи дорожче, бо американці гроші люблять :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія