Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території— речниця Пентагону Сабріна С

О, знайшли нову вундервафлю яка дозволить ухилянтам сидіти на дивані а не ідти воювати.

«Єслі бі нам толька разрєшілі стрєлять атакамсамі па Расєє то мі би уже віігралі єту вайну.
Но Байден нє хочєт что бі мі віагралі, паєтому мі в ТЦК нє пайдьом»

   
О, знайшли нову вундервафлю яка дозволить ухилянтам сидіти на дивані а не ідти воювати.

«Єслі бі нам толька разрєшілі стрєлять атакамсамі па Расєє то мі би уже віігралі єту вайну.
Но Байден нє хочєт что бі мі віагралі, паєтому мі в ТЦК нє пайдьом»

значить ти проти такої ідеї??
окій, запишемо в кацапські пропагандончики  :ok:
   
Да мені насрати куди мене запише трампозадий троль.
Україна може і стріляє по кацапській території своєю зброєю.
   
тебе не обурює така безпринципна позиція адміністрації діда?

Перше Байден надавав допомогу Україні завжди, а Майк Джонсон її блокував півроку.
Тебе не обурювало це?

Не треба ліпити з Майка Джонсона друга України, бо він завжди був проти допомоги. Подивись на результати його голосувань.
А тут він просто взявся попіздіти на теми, де йому нічого не треба робити.

   
Послухати бригаду кацапських виблядків, то у них таке
1) Байден підписав пакет допомоги Україні - вони б'ються в падучій і репетують "піпєточну допомога".
2) трампанзоїд півроку блокував допомогу, а потім ляпнув пару слів на тему де йому нічого робити не треба, і вони відразу записують його в рятівника України.  :suicide2:
   
Перше Байден надавав допомогу Україні завжди, а Майк Джонсон її блокував півроку.
Тебе не обурювало це?

Не треба ліпити з Майка Джонсона друга України, бо він завжди був проти допомоги. Подивись на результати його голосувань.
А тут він просто взявся попіздіти на теми, де йому нічого не треба робити.

тема не про це,
ти підтримуєш політику адміністрації байдена про заборону використовування американської зброї по території підарашії?

 :shuffle:
   
Да мені насрати куди мене запише трампозадий троль.
Україна може і стріляє по кацапській території своєю зброєю.

лол, право на записування кудись тільки має воакісткий троль і кацапський пропагандончик   (tu)

   
Послухати бригаду кацапських виблядків, то у них таке
1) Байден підписав пакет допомоги Україні - вони б'ються в падучій і репетують "піпєточну допомога".
2) трампанзоїд півроку блокував допомогу, а потім ляпнув пару слів на тему де йому нічого робити не треба, і вони відразу записують його в рятівника України.  :suicide2:

забуть про цю каку, ми всі знаємо шо це трамповська підстилка

ти підтримуєш політику адміністрації байдена про заборону використовування американської зброї по території підарашії?  :rotate:
   
Я за те щоб ЗСУ били кацапів де завгодно і чим завгодно.
Але я розумію чому Байден не дозволяє бити по території Параши атакамсами.
Тому всі ці заяви і заламування рук гівна варті
   
 
тема не про це

Якраз про це.
Ти підтримуєш дії респів, які більшістю голосували проти допомоги Україні, та Майка Джонсона зокрема, який півроку цілеспрямовано блокував допомогу?

Оце реальні справи, а то слова нічого не значать.
   
Якраз про це.
Ти підтримуєш дії респів, які більшістю голосували проти допомоги Україні, та Майка Джонсона зокрема, який півроку цілеспрямовано блокував допомогу?

Оце реальні справи, а то слова нічого не значать.

тема якраз про те як трампонська підстилка змінила свою позицію на користь України і це не може не радувати, бо мені наплювати на ваші міжпартійні розберухи десь там за океаном

тепер, що заважає дідові перейняти пальму першості та позмагатися зі своїми конкурентами у цьому плані і чому ти відстоюєш кацапську позицію на українському форумі  :shuffle:
   
Я за те щоб ЗСУ били кацапів де завгодно і чим завгодно.
Але я розумію чому Байден не дозволяє бити по території Параши атакамсами.
Тому всі ці заяви і заламування рук гівна варті

Чому?
   
Чому?

Десь в вересні 2022 в кацапії почали істерику по застосуванню тактичної ЯЗ в Україні.
Штати це сприйняли серйозно і провели ряд бесід з кацапами де попередили про наслідки.
Кацапи здали назад але могли виторгувати обіцянку не дозволяти ЗСУ застосовувати атакамси по Параші.

Я при переговорах присутнім не був, це моя версія і не більше, але це я розумію
   
Я за те щоб ЗСУ били кацапів де завгодно і чим завгодно.
Але я розумію чому Байден не дозволяє бити по території Параши атакамсами.
Тому всі ці заяви і заламування рук гівна варті

як чому, у вас на америці поки що ще демократія і якшо дідо не хоче втратити можливість критикувати іншу партію щодо не підтримки України, тоді прийдеться якось еволюціювати таку позицію чи ні

і ще, ти виборець демократичної партії США чи делегований працівних на форумі??
тому що виборці абсолютно мають право критикувати своїх за неправильну політику, а штабні ні   8-)

   
Десь в вересні 2022 в кацапії почали істерику по застосуванню тактичної ЯЗ в Україні.
Штати це сприйняли серйозно і провели ряд бесід з кацапами де попередили про наслідки.
Кацапи здали назад але могли виторгувати обіцянку не дозволяти ЗСУ застосовувати атакамси по Параші.

Я при переговорах присутнім не був, це моя версія і не більше, але це я розумію

ага, ну як і підозрювалося: кулуарні домовленості  :pleasantr:
тоді виходячи із принципів демократії та передвиборчих обіцянок, варто голосувати за тих у кого немає кулуарних і не обмежують тебе як воювати    :shuffle:
   
якшо дідо не хоче втратити можливість критикувати іншу партію щодо не підтримки України

Пів року гальмування фінансування допомоги Україні вже забув?
Тоді п***а далі без зупинки :lol:
   
Десь в вересні 2022 в кацапії почали істерику по застосуванню тактичної ЯЗ в Україні.
Штати це сприйняли серйозно і провели ряд бесід з кацапами де попередили про наслідки.
Кацапи здали назад але могли виторгувати обіцянку не дозволяти ЗСУ застосовувати атакамси по Параші.

Я при переговорах присутнім не був, це моя версія і не більше, але це я розумію

у вересні 22-го ніякими атакамсами ще не пахло.
Гєгємон просто далі демонструє свою наростаючу імпотенцію. Блет, вже китай санкції вводить проти американських компаній! Китай, Карл! 20 років тому це було би взагалі смішно, а якби хто носився з такими прогнозами, то скінчив би життя овочем на дурці. А тепер це реальність.
   
як чому, у вас на америці поки що ще демократія і якшо дідо не хоче втратити можливість критикувати іншу партію щодо не підтримки України, тоді прийдеться якось еволюціювати таку позицію чи ні

Байден і демократи не можуть втратити право критикувати респів за блокування допомоги Україні,  бо більшість респів проти допомоги Україні.
Байден і демократи завжди підтримували Україну і одностайно голосували за. Респам треба дуже багато чого зробити для України,  перш ніж вони отримають хоч якесь моральне право критивувати Байдені і демократів.


тому що виборці абсолютно мають право критикувати своїх за неправильну політику, а штабні ні   8-)

Тобто ти визнаєш, що вся ваша бригада - це виключно штабні? Бо від вас не було жодного слова критики в сторону респів та Майка Джонсона за півроку навмисного блокування допомоги і голосування проти.

Останнє редагування: 22 травня 2024 23:25:20 від Tatus
   
Гии, а китайською, іранською та корейською зброею кацапам можна бити по територіі Украіни?

і Китай-Корея-іран не ссуцься ескалаціі як безхребетний Байден?
   
Український військовий катер може на сьогодні пройти Босфор? На вихід. Чи не може?
   
у вересні 22-го ніякими атакамсами ще не пахло.
Гєгємон просто далі демонструє свою наростаючу імпотенцію. Блет, вже китай санкції вводить проти американських компаній! Китай, Карл! 20 років тому це було би взагалі смішно, а якби хто носився з такими прогнозами, то скінчив би життя овочем на дурці. А тепер це реальність.

Ще літом 2022 Штати розглядали можливість поставки атакамсів Україні.
Але Залужний з Забродським тоді написали статтю що кацапи повинні відчути війну в своїх містах.
І Байден натиснув на гальма. А потім почалась істерія кацапів про ТЯЗ.

Кацетролям типа Crux Ansata , чакі-какі-алікам-валікам звичайно наплювати на це, але думаю що українцям ні
   
Пів року гальмування фінансування допомоги Україні вже забув?
Тоді п***а далі без зупинки :lol:

буває, позиції дрейфують, всі чудово розуміють як у вас демократія працює
можеш дати посилання, хоча на одну цитату де ти критикуєш адміністрацію діда за неналежну допомогу Україні і де тебе обурюють кулуарні домовленості з підарашою??
   
Ще літом 2022 Штати розглядали можливість поставки атакамсів Україні.
Але Залужний з Забродським тоді написали статтю що кацапи повинні відчути війну в своїх містах.
І Байден натиснув на гальма. А потім почалась істерія кацапів про ТЯЗ.

Кацетролям типа Crux Ansata , чакі-какі-алікам-валікам звичайно наплювати на це, але думаю що українцям ні

ну точно,  то все Залужний, вражина! Монстрів типу кацапії та китаю теж  він виростив, ага
   
буває, позиції дрейфують, всі чудово розуміють як у вас демократія працює
можеш дати посилання, хоча на одну цитату де ти критикуєш адміністрацію діда за неналежну допомогу Україні і де тебе обурюють кулуарні домовленості з підарашою??

«Неналежну допомогу» це як? Зброї на 50 мільярдів це «піпєтка»?
А гальмування допомоги на пів року це «позиції дрейфують»

Ти б не палився так тупо :D

Якщо результатом «кулуарних домовленностей» є заборона використання ТЯЗ в Україні то я за такі домовленості.
Те що ти проти зрозуміло. Бо тобі на це насрати
   
ну точно,  то все Залужний, вражина! Монстрів типу кацапії та китаю теж  він виростив, ага

Я ще тоді написав що йому краще не займатись епістолярним жанром.
Він не вражина, він виніс на своїх плечах страшний тягар в 2022 і заслуговує пошани і подяки
Але та куйня в статті була помилкою
   
Кацапські пропагандончики-трампазі все намагаються довести, що повна відсутність зброї, за що виступають респи, це краще ніж наявність зброї якою можна бити по Криму і окупованих територіях. :facepalm1:
   
Цитувати
Бейден і демократи не модуть втратити право критикувати респів за блокування допомоги Україні,  бо більшість респів проти допомоги Україні.
Байден і демократи завжди підтримували Україну і одностайно голосували за. Респам треба дуже багато чого зробити для України,  перш ніж вони отримають хоч якесь моральне право критивувати Байдені і демократів.



тому що виборці абсолютно мають право критикувати своїх за неправильну політику, а штабні ні   8-)

Тобто ти визнаєш, що вся ваша бригада - це виключно штабні? Бо від вас не було жодного слова критики в сторону респів та Майка Джонсона за півроку навмисного блокування допомоги і голосування проти.

дебільний прийом який тільки працює на дебілів

а на рахунок республіканців, як вождь накаже, так і буде що абсолютно не відрізняється від демократів

так скажи, кацапський пропагандончик, чому ти тут так на українському форумі розриваєшся із переживанням про кацапів
   
Десь в вересні 2022 в кацапії почали істерику по застосуванню тактичної ЯЗ в Україні.
Штати це сприйняли серйозно і провели ряд бесід з кацапами де попередили про наслідки.
Кацапи здали назад але могли виторгувати обіцянку не дозволяти ЗСУ застосовувати атакамси по Параші.

Я при переговорах присутнім не був, це моя версія і не більше, але це я розумію
Якщо штати дали хуйлу таку обіцянку, то вони всралися, а хуйло отримав те, чого і хотів.
Патамушта якщо не розйобувати рашку у відповідь, хуйло може воювати вічно.
Якщо так дристать перед хуйлом, то хуйло свого таки добʼється.
   
Якщо штати дали хуйлу таку обіцянку, то вони всралися, а хуйло отримав те, чого і хотів.
Патамушта якщо не розйобувати рашку у відповідь, хуйло може воювати вічно.
Якщо так дристать перед хуйлом, то хуйло свого таки добʼється.

Ти знаєш скільки у Штатів тих атакамсів на 300 км?
І що ти ними розїбеш щоб хуйло здався?
Параша вже більше 5 тисяч ракет по Україні випустила. Вже заставили українців здатись?
   
«Неналежну допомогу» це як? Зброї на 50 мільярдів це «піпєтка»?
А гальмування допомоги на пів року це «позиції дрейфують»

Ти б не палився так тупо :D

Якщо результатом «кулуарних домовленностей» є заборона використання ТЯЗ в Україні то я за такі домовленості.
Те що ти проти зрозуміло. Бо тобі на це насрати

звичайно замало, але ти не слизи і відповідай по темі

і про ядерну зброю ти собі трохи нафантазувало, але те що ти підтримуєш кулуарні домовленості так це було очевидно з початку війни,
і те що зброя затрималася на 6 місяців, у світлі нових подій та заяв, скоріше виглядає як пом'якшення позиції непоступної України і примушення до миру 

   
а на рахунок республіканців, як вождь накаже, так і буде

Ваш вождь наказує блокувати допомогу Україні.
Чому ти продовжуєш його підтримувати?
   
Ти знаєш скільки у Штатів тих атакамсів на 300 км?
І що ти ними розїбеш щоб хуйло здався?
Параша вже більше 5 тисяч ракет по Україні випустила. Вже заставили українців здатись?

високоточною балістикою, яку каци практично не збивають, можна багато що досягти
   
Кацапські пропагандончики-трампазі все намагаються довести, що повна відсутність зброї, за що виступають респи, це краще ніж наявність зброї якою можна бити по Криму і окупованих територіях. :facepalm1:

тож твій напарник розказує про кулуарні домовленості, ви шо не звіряєте методички  8-:

чому вам вірити що кулуарні є щодо застосування американської зброї, але їх немає щодо затримки допомоги, щоб трохи простимулювати Україну на компроміс з підарашією??
   
Ти знаєш скільки у Штатів тих атакамсів на 300 км?
І що ти ними розїбеш щоб хуйло здався?
Параша вже більше 5 тисяч ракет по Україні випустила. Вже заставили українців здатись?
Нам достатньо розйобувати їх щоб вони не мали змоги скупчуватися у наших кордонів, щоб потім нам робити прориви оборони.
Ну і якщо трохи вʼїбати їм по нафтопереробці, то вже трохи відчують по чом коряк дришні, заодно і нафта здешевшає.
Такшо варіанти є зробити так, щоб СВО їм вилізло трохи боком.
   
Ваш вождь наказує блокувати допомогу Україні.
Чому ти продовжуєш його підтримувати?

таж вже наказав підтримувати коли ваш наказав попереживати про разчьєлавєчівання   :laugh: :lol: :weep:
   
Ти знаєш скільки у Штатів тих атакамсів на 300 км?
І що ти ними розїбеш щоб хуйло здався?
Параша вже більше 5 тисяч ракет по Україні випустила. Вже заставили українців здатись?

скільки б не було, а ЗСУ вже розберуться на кого їх застосовувати
на приклад, можна було б використати на це скупчення орків в Білгородщині які зараз атакують Харків
але це не в планах байдена та його адміністрації, бо має більш вагомі домовленості зі своїм партнером, хуйло  8-)
   
Момент с обращением председателя комитета Палаты представителей по иностранным делам Майкла Маккола к государственному секретарю США Энтони Блинкену, когда они вытянули карту с линией фронта на трибуну:

Майкл Маккол:

«Относительно Украины: у нас здесь действительно плохая ситуация, как вы знаете. Вот это - зона убежища для русских, на их территории, и все что они делают - это просто развертывают свою артиллерию и ракеты вдоль границ Украины и используют ее для обстрела украинцев через границу. Тем не менее, ваша администрация и Джейк Салливан запретили Украине использовать оружие (по территории РФ), и Украина не может защитить себя, и начать стрелять в ответ. Вот почему я отметил здесь радиус действия ATACMS: дальний и ближний и HIMARS (имеется ввиду GMLRS). А ваша администрация завязывает украинцам руки за спиной, кстати, как она пытается сделать это и с Израилем. Скажите, вы, ваша администрация собирается менять эту политику, чтобы Украина смогла сражаться, без одной руки привязанной за спиной?»

Энтони Блинкен:

«Вы знаете, мы объединили 50 стран, которые дают Украине оружие, чтобы она могла защищать себя. Но когда речь идет о том, чтобы предоставить разрешение и одобрять удары за пределами Украины, это не что-то что мы поощряем, но Украине предстоит делать, и она делает, собственный выбор в этом вопросе. Мы же хотим убедиться, что у нее есть все необходимое».

Майкл Маккол:

«Это Конгресс предоставил Украине оборудование, и спасибо, что подписали. Но Конгресс не накладывал (в Украину) ограничений на использование этого оружия - это Джейк Салливан - это ваша администрация наложили эти ограничения. И я говорил с украинцами. Они не могут достичь победы с этими ограничениями, которые вы, а не Конгресс на них наложили. И я надеюсь вы обратитесь в Совет нацбезопасности США, и измените это политическое решение, которое очень опасно и вредно для народа Украины».
   
Нам достатньо розйобувати їх щоб вони не мали змоги скупчуватися у наших кордонів, щоб потім нам робити прориви оборони.
Ну і якщо трохи вʼїбати їм по нафтопереробці, то вже трохи відчують по чом коряк дришні, заодно і нафта здешевшає.
Такшо варіанти є зробити так, щоб СВО їм вилізло трохи боком.

Здається що ЗСУ дронами розʼїбали всі НПЗ в 300 км від кордону України
СВО вже вилазить їм боком.

Ти так і не відповів на питання чим декілька десятків атакамсів краще 5 тисяч кацапських крилатих ракет,не рахуючи їх балістику
   
високоточною балістикою, яку каци практично не збивають, можна багато що досягти

Скільки їх??? 10 тисяч? Тисяча?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія