Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тема для borderlander, про допомогу, по важкому стану здоров'я

Поясню трішки.  Це проявляється в нервових станах та приступах депресії. І дуже часто сняться тривожні сни.
Цим займається лікар психіатр по місцю проживання.
Сподіваюся у вашому місті є такий спеціаліст.
   
Я просто живу як живеться, хочу спати, сплю. Не хочу спати, лежу, слухаю аудіокнигу або дивлюся у ютьюбі фільм.
   
Поясню трішки.  Це проявляється в нервових станах та приступах депресії. І дуже часто сняться тривожні сни.
спробуйте кілька днів прокидатися якомога раніше, надвечір випийте трав'яний чай (невелику чашку) з додаванням м'яти. Якщо приймаєте ліки від гіпертонії, не робіть це перед самим сном.
Якщо вдень 'досипаєте'', не спіть довго.
Якщо прокинулися вночі, не вмикайте по можливості світло, гаджети.
Насолоджуйтесь (намагайтеся) безсонням, уявіть що ви йдете в гору стежиною, або підіймаєтеся на скелю по кам'яних сходинках.
Дихайте глибоко та рівно, уявіть що повітря яке вдихаєте виходить через маківку голови...
Пробуйте, щось допоможе.
   
Цим займається лікар психіатр по місцю проживання.
Сподіваюся у вашому місті є такий спеціаліст.
Та наче є такі у Львові. Поки лежав в лікарні, лікуючі двіччі обіцяли викликати, проте обидва раз забували ((
   
спробуйте кілька днів прокидатися якомога раніше, надвечір випийте трав'яний чай (невелику чашку) з додаванням м'яти. Якщо приймаєте ліки від гіпертонії, не робіть це перед самим сном.
Якщо вдень 'досипаєте'', не спіть довго.
Якщо прокинулися вночі, не вмикайте по можливості світло, гаджети.
Насолоджуйтесь (намагайтеся) безсонням, уявіть що ви йдете в гору стежиною, або підіймаєтеся на скелю по кам'яних сходинках.
Дихайте глибоко та рівно, уявіть що повітря яке вдихаєте виходить через маківку голови...
Пробуйте, щось допоможе.
Дякую за поради. Ліки від гіпертонії справді останнім часом приймав пізно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія