Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не устал ли Зеленский?

Re: Не устал ли Зеленский?

Повідомила модератору про образи.
Фіалі б на стіл покласти список нецензурщину, що вивалюється щодня від Вело. Це не просто  образи, це гниль поза межею цивілізації.
Якщо роль Фіали плекати в Україні такий людський бруд, який є під захистом модератора, то люди в Україні мають про це знати. 
Хтось тут давав координати Фіали, може повторить -  треба це конче зʼясувати. Це ресурс Гії Гонгадзе, який походив зі шляхетного роду Корчаків.
Заради його памʼяті ми повинні припинити цю антмукраїнську вакханалію.
Лайна місце на помийці, а Рашці… тільки не тут.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ще Фіалі варто знати, що той, кому він платить, не вміє направити редагування.
Тобто люди цілком некомпетентні заправляють форумом.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

 :lol: може вам парабелума?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Слов'янськ теж залишили організовано колоною. Забули?

Твоя німецька підзахисна доводила, що сєпарів зі Слов'янська випустили за домовленістю, Вадим Сухаревський в своєму нещодавньому інтерв'ю сказав, що ніхто нікого навмисно не випускав, кого була можливість дістати, то тих і дістали.
Так хто з них бреше?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Альтернативна реальність завжди створюється за допомогою "умовного способу". Отже не варто перекладати свої дії на опонентів. Розказувати як би воно могло бути це виключно ваша тема.
ми бачили, що вже є
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Повідомила модератору про образи.
Щодо брудних висерів з боку збоченця ІГІла теж повідомили модератора?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Твоя німецька підзахисна доводила, що сєпарів зі Слов'янська випустили за домовленістю, Вадим Сухаревський в своєму нещодавньому інтерв'ю сказав, що ніхто нікого навмисно не випускав, кого була можливість дістати, то тих і дістали.
Так хто з них бреше?
Десь написано, що моя прізвище Стрілков?
Я лише свідок як всю ніч гурла на великій швидкості техніка в бік Слов'янська, а на ранок дізналися, що гіркин залишив місто.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Фіалі б на стіл покласти список нецензурщину, що вивалюється щодня від Вело.
показово, що свинофермі явно своє не смердить
бо тому Вело до бруднюка ІГОГО як до Місяця пішки добиратися
   
Re: Не устал ли Зеленский?

З вікіпедії.

1 жовтня 2019 року українська делегація підписала відповідні папери. Від України лист підписав Леонід Кучма, від ОБСЄ — Мартін Сайдік, від Росії — Борис Гризлов.

Мені здавалось що Куча і Порошенко це різні люди.
Так само як Кучма і Зеленський.

Треба було Зелі підписувати Штанмайера чи ні
Дайте пряму відповідь. Потім піднімемо дописи тих часів і порівняємо :)
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Мені здавалось що Куча і Порошенко це різні люди.
Так само як Кучма і Зеленський.

Треба було Зелі підписувати Штанмайера чи ні
Дайте пряму відповідь. Потім піднімемо дописи тих часів і порівняємо :)
Дивно. А мене всі переконують, що Порошенко підписав мінські угоди. То він їх не підписував?

Щодо формули Штайнмаєра я як говорила так і продовжую говорити, що її підписувати не потрібно було.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Дивно. А мене всі переконують, що Порошенко підписав мінські угоди. То він їх не підписував?

Щодо формули Штайнмаєра я як говорила так і продовжую говорити, що її підписувати не потрібно було.

Це вже ви без мене визначтесь.
Підписа Порошенко під Мінськими не бачив.
Підписа Зеленського під формулою запропонованою за часів Порошенко не бачив.

Ви говорили і продовжуєте говорити що не треба було відтерміновувати цю війну.

Дякую за пряму відповідь 
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви говорили і продовжуєте говорити що не треба було відтерміновувати цю війну.

Нічого подібного я не говорила. Я сказала що підписання формули Штайнмаєра тільки наблизило цю війну.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Повідомила модератору про образи.
Ти гнидо повідом модератору, що маніпулюєш втратами, що неприпустимо під час війни.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Десь написано, що моя прізвище Стрілков?
Я лише свідок як всю ніч гурла на великій швидкості техніка в бік Слов'янська, а на ранок дізналися, що гіркин залишив місто.

ну от є дві протилежні і взаємовиключаючі думки про ті події, хто бреше?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ти гнидо повідом модератору, що маніпулюєш втратами, що неприпустимо під час війни.
Повідомила модератору про образи і брехню.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

показово, що свинофермі явно своє не смердить
бо тому Вело до бруднюка ІГОГО як до Місяця пішки добиратися

це ти про свого огира чи зятя? попроси його помитись і не смердітиме.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ну от є дві протилежні і взаємовиключаючі думки про ті події, хто бреше?
Про що саме бреше?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Нічого подібного я не говорила. Я сказала що підписання формули Штайнмаєра тільки наблизило цю війну.

Ви заплутались.
Підписання Мінських не наблизило війну а підписання Кучмой папірця по імплементації Мінських наблизило…
Логіка не працює.

Хуйло почав війну саме тому що Зеленський не імплементував ту формулу.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Про що саме бреше?

ну в попередньому ж моєму повідомленні написано про що мова  :facepalm1:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Повідомила модератору про образи і брехню.
Прошу модера також звернути увагу на виняткову вибірковість цієї юзеркині в плані реагування на образи від різних юзерів в залежності від їхньої приналежності до того чи іншого табору

ПС Якщо я не надсилаю модеру скарг - то не надсилаю ні на кого
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви заплутались.
Підписання Мінських не наблизило війну а підписання Кучмой папірця по імплементації Мінських наблизило…
Логіка не працює.

Хуйло почав війну саме тому що Зеленський не імплементував ту формулу.
Формула Шайнмаєра ніяким боком не є імплементацією мінських домовленостей, підписаних тим же Кучмою. Тому що в ній пропущено головний чинник імплементації мінських, а саме вивід військових формувань з території ОРДЛО
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Прошу модера також звернути увагу на виняткову вибірковість цієї юзеркині в плані реагування на образи від різних юзерів в залежності від їхньої приналежності до того чи іншого табору

ПС Якщо я не надсилаю модеру скарг - то не надсилаю ні на кого
Без питань. Я очікую що ви тут же зробите таке зауваження пані Златодорі. Якщо ви за рівноправʼя я тільки підтримую.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Це вже ви без мене визначтесь.
Підписа Порошенко під Мінськими не бачив.
Підписа Зеленського під формулою запропонованою за часів Порошенко не бачив.

Ви говорили і продовжуєте говорити що не треба було відтерміновувати цю війну.

Дякую за пряму відповідь
Але ВР і в першому і  другоиу випадку  проголосувала за мінські ос. статус бамбабве.
 В мене  про це є  декілька гілок.

Місцеві рошенівці = бабраєдка  скажуть "ета другоє"  :lol:

Останнє редагування: 21 травня 2024 19:36:52 від ElGuider
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Формула Шайнмаєра ніяким боком не є імплементацією мінських домовленостей, підписаних тим же Кучмою. Тому що в ній пропущено головний чинник імплементації мінських, а саме вивід військових формувань з території ОРДЛО


   
Re: Не устал ли Зеленский?

Без питань. Я очікую що ви тут же зробите таке зауваження пані Златодорі. Якщо ви за рівноправʼя я тільки підтримую.
Вона вас теж образила?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Але ВР і в першому і  другоиу випадку  проголосувала за мінські ос. статус бамьабве.
 В мене  про це є  декілька гілок.

Місцеві рошенівці = бабраєдка  скажуть "ета другоє"  :lol:
Який саме статус? «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Так про нього ще 4 рази слуги голосували. Вас яка саме редакція не влаштовує?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Вона вас теж образила?
Я когось образила? Вона так само вибірково реагує «на образи від різних юзерів в залежності від їхньої приналежності до того чи іншого табору».
   
Re: Не устал ли Зеленский?

https://youtu.be/97HQXyeThjY?si=ksucPxv7uFk7n815
https://youtu.be/c6h2GMJRHbg?si=LspMG0ZE0DpQOnEs
Що саме ви мені намагаєтеся довести? Що Порошенко (відео не дивилася) підтримував формулу Штайнмаєра? Мені пофіг. Я не підтримувала. В першу чергу відвід російських військ.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ну в попередньому ж моєму повідомленні написано про що мова  :facepalm1:
В смислі? Ти дійсно хочеш що би я на каві подивилася, або на бобах кинула хто правий вас з якої причини Гиркін вивів сепарів зі Слав'янську?
Я ж відповіла, що на мою думку відхід був неочікуваним для всіх.
А що там передувало події в тих чи інших кулуарах звідки мені знати?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Вона вас теж образила?
:lol:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Я когось образила? Вона так само вибірково реагує «на образи від різних юзерів в залежності від їхньої приналежності до того чи іншого табору».
Так, ви несподівано обхамили мене. В той час як я вас наче ніяк не принижувала і не намагалася образити.
Можете навести висловлювання Вело співрозмірні з брудом від оцього ІГІла?
   
Re: Не устал ли Зеленский?


Між іншим відео нагадає в яких умовах приймалися мінські, вересень 2014 або лютий 2015.
Ну і свідчення для Агні-, що Бахмут, Маріуполь, Краматорськ зі Слав'янськом не створювали переможної картини на той момент. Все було значно гірше.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Так, ви несподівано обхамили мене. В той час як я вас наче ніяк не принижувала і не намагалася образити.
Можете навести висловлювання Вело співрозмірні з брудом від оцього ІГІла?
Я обхамила вас назвавши одного поля ягодами з паном Вело? Всі висловлювання Вело співрозмірні з висловлюваннями ІГІла і вашими в багатьох випадках теж.

Останнє редагування: 21 травня 2024 19:56:51 від Agni
   
Re: Не устал ли Зеленский?

:lol:
Ви вважаєте що ваша вибірковість чимось відрізняється від моєї?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви вважаєте що ваша вибірковість чимось відрізняється від моєї?
А яке це має значення? 
Ок, я поясню. Цей Ігіл увалився в обговорення з матюками, просто щоби облаяти дописувачку. Мене це шокувало. І перед цим в м'якій формі я намагалася заспокоїти Вело, з яким тут сретеся другий день.
Всьо. Я вже кілька годин намагаюся вийти з цієї теми.

Останнє редагування: 21 травня 2024 20:02:49 від Златадобра
   
Re: Не устал ли Зеленский?

В смислі? Ти дійсно хочеш що би я на каві подивилася, або на бобах кинула хто правий вас з якої причини Гиркін вивів сепарів зі Слав'янську?
Я ж відповіла, що на мою думку відхід був неочікуваним для всіх.
А що там передувало події в тих чи інших кулуарах звідки мені знати?

Ще раз, є Вадим Сухаревський, який брав участь в обговорюваних подіях і який говорить, що ніхто нікого навмисне не випускав, а по тікаючих сєпарах працювали з того, шо було в наявності і кого змогли, тих і дістали.
І є мимрослава, яка доводить, що сєпарам дозволили спокійно вийти зі Слов'янська.
Питання, хто бреше?

Останнє редагування: 21 травня 2024 20:04:55 від I.G.I
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви вважаєте що ваша вибірковість чимось відрізняється від моєї?
Найсуттєвішим чином. ЗлатаДобра відреагувала на крайній ступінь бруду з боку ІГІла, причому повністю ініціативного бруду, тобто коли його/її ніхто навіть віддалено не зачіпав.
То ви наведете висловлювання Вело, співрозмірні з тим що спродукувало ІГОГО?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Так, ви несподівано обхамили мене. В той час як я вас наче ніяк не принижувала і не намагалася образити.
Можете навести висловлювання Вело співрозмірні з брудом від оцього ІГІла?

ти згадай, підхуйлятниця срана, хто з нас двох з тобою почав кидатись лайном в якості аргументів, а потім розкривай свій верхній сфінктер з якимись претензіями
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Сєкта рошен, а сукабєєва  у  вас  стажування  проходила?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Найсуттєвішим чином. ЗлатаДобра відреагувала на крайній ступінь бруду з боку ІГІла, причому повністю ініціативного бруду, тобто коли його/її ніхто навіть віддалено не зачіпав.
То ви наведете висловлювання Вело, співрозмірні з тим що спродукувало ІГОГО?
Ну звісно. Якщо вас назвати гнидою та підхуйлятницею то «неспровокована образа», а якщо мене то все ок. Ви довели саме те що я про вас думала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія