Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не устал ли Зеленский?

Re: Не устал ли Зеленский?

А тобі хотілось війни?
Чому?
Тому що у тебе немає синів?
Тому що твій зять німець?
Тому що твої онуки німці?
Тому що тобі було куди здриснути на випадок війни?

а що вас дивує? воно їбануте на всю голову  :laugh:
ця мудачуківська підхуйлятниця писала тут, що звільнити окуповані території в 14-му завадили виключно мінські домовленості і що саме для цього їх і підписали.
і так, в неї ніхто не воює, всі в Німеччині, тому їй похуй на таке поняття як "наші втрати".
   
Re: Не устал ли Зеленский?

там же написано, повернення кума його капіталізація, створення медійної імперії і політичної сили, це те що ВЖЕ ОТРИМАВ, а на наступні 5 років був би похід у владу с пропагандою через свої змі і підготовкою прокацапських виборів, і там вже все, повне цементування України в рашу
І знов "умовний спосіб". Тобто ваші побрехеньки. 
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ти, недоумок, напевно забув, як протягом всіх років "мінського свиноперемир"я" щодня гинули наші захисники на Донбасі - в той час як в Україні міцнішали позиції Мудачука і заправляли свинарчуки?

завали своє їбало, мразота кацапська! тобі мінські сверблять в сраці тільки через те, що довелось 8 років чекати щоб зригнути до німців на соціал
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Можливо. Хоть я і іншої думки. Як на мене то Яценюк і Яресько прекрасно підійшли як кризові менеджери на період "виживання" і сильно не підходили (своєю економією і обережністю) після того як почався період росту.
ого, тут реально... якби пом'якше ці танці на пузі назвати.
Вирішила таки глянути розвиток дискусії.
Вище по тексту ще більший треш, та вирішила не пірнати в каламуть.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ні.

Навіть якщо б це могло запобігти цій війні?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ви гниди коли порівнюєте наші втрати, не забувайте порівнювати кількість задіяних і знищених техніки і особового складу у РФ.

я дивлюсь тебе, гниду, кацапські втрати цікавлять більше ніж наші
   
Re: Не устал ли Зеленский?

І ще одне питання - треба було проводити операцію по затримці вагнерівців?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

а що вас дивує? воно їбануте на всю голову  :laugh:
ця мудачуківська підхуйлятниця писала тут, що звільнити окуповані території в 14-му завадили виключно мінські домовленості і що саме для цього їх і підписали.
і так, в неї ніхто не воює, всі в Німеччині, тому їй похуй на таке поняття як "наші втрати".
що ти мелеш? Пройти повз- підло, тому натисла скаргу.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Тобто ви зараз просто так на порожньому місці обхамили мене і одночасно скаржитеся на те, що до вас хтось звернувся без очікуваної вами поваги?
Якого поля я з кимось ягоди? Що ви маєте на увазі? Які у вас пріоритети у житті? Ви взагалі адекватно сприймаєте світ і себе у цьому світі?
А чим саме я вас так обхамила? Вам не подобається манера поведінки пана Вело? Так ви ж з ним одними словами спілкуєтесь.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

кацапські втрати цікавлять більше
Це "погано"?
Якщо свої "цікавлять" більше то треба було капітулювати в першу ж ніч?...
   
Re: Не устал ли Зеленский?

що ти мелеш? Пройти повз- підло, тому натисла скаргу.

це до мимрослави питання? бо це саме вона так трактує підписання мінських
так шо тисни, хоч затиснись
   
Re: Не устал ли Зеленский?

у Мирослави написано "отримував". Я не відслідковувала увесь ланцюг ваших взаємних пестощів, але логічно сприймати це слово саме в можливому розвитку, якби ту чи іншу подію не попередили вчасно.
Не логічно.

Про хуйло з його мінськими вам щось не ясно, маєте свою особисту думку?
Назвати мінські домовленості "хуйловськими" можна виключно не розуміючи наскільки вони не відповідають бажанням хуйла. Якщо чесно то я не вірю що ви цього не розумієте.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

це до мимрослави питання? бо це саме вона так трактує підписання мінських
так шо тисни, хоч затиснись
Під скаргою вказала на мат, образи та провокації срачу.
Крім того ваша інтерпретація її слів не викликає довіри.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

наскільки вони не відповідають бажанням хуйла
І наскільки? І що саме?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Навіть якщо б це могло запобігти цій війні?
Це б не заподіяло війні. Бо хуйло якраз і пішло війною розуміючи, що бажання нашої нової влади іти на поступки треба підкріпити страхом. А бажання хуйла ніяк не завершувалися формулою Штайнмаєра.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Не логічно.

Назвати мінські домовленості "хуйловськими" можна виключно не розуміючи наскільки вони не відповідають бажанням хуйла. Якщо чесно то я не вірю що ви цього не розумієте.
А! Тобто мінськими ми переграли хуйла? Який цікавий погляд на вимушений крок, після черги поразок та втрачених територій за короткий час.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Це "погано"?
Якщо свої "цікавлять" більше то треба було капітулювати в першу ж ніч?...

До чого тут "капітулювати"?
Він говорить, що неможна порівнювати наші втрати з 14-го і з 22-го. Так якби не мінські, то в 14-му були б ніяк не менші втрати, і людей, і територій, а враховуючи тодішній стан наших збройних сил, то взагалі був би піздєц.
І це не моя думка, а багатьох військових, які з 14-го воюють. Ледь не в кожному великому інтерв'ю з кимось, хто починав ще тоді, одне й те саме - кацапи проїбали, шо тоді не пішли повномасштабно.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Під скаргою вказала на мат, образи та провокації срачу.
Крім того ваша інтерпретація її слів не викликає довіри.

тобто мимрослава срачі не провокує своїми регулярними прокацапськими висерами?
мадам, у вас з головою все добре?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

хуйло якраз і пішло війною розуміючи, що бажання нашої нової влади іти на поступки треба підкріпити страхом.
клініка. чиста, як сльоза.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

І ще одне питання - треба було проводити операцію по затримці вагнерівців?
Гм. Цікаве питання. З точки зору військової доцільності можливо і ні (не можу спрогнозувати наслідки і реакцію хуйла і кО). З точки зору насрать на хуйла і довести крутість наших спецслужб - так.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

А! Тобто мінськими ми переграли хуйла? Який цікавий погляд на вимушений крок, після черги поразок та втрачених територій за короткий час.

оце тобі америка відкрилась щойно, да?  :weep:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Це б не заподіяло війні. Бо хуйло якраз і пішло війною розуміючи, що бажання нашої нової влади іти на поступки треба підкріпити страхом. А бажання хуйла ніяк не завершувалися формулою Штайнмаєра.

У вас відсутня будь яка логіка.
Мінські угоди (бажання тої нової влади іти на поступки) зупинили велику війну.
Підписання формули Штайнмаєра (яка зʼявилась при Порошенко) не могло зупинити війну…
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Гм. Цікаве питання. З точки зору військової доцільності можливо і ні (не можу спрогнозувати наслідки і реакцію хуйла і кО). З точки зору насрать на хуйла і довести крутість наших спецслужб - так.

Насрати на хуйла голою дупою?
Отримати міжнародну ізоляцію і дати хуйлу законний привід для повномасштабної війни проти держави-терориста???

Особливо сподобалось « не можу спрогнозувати наслідки і реакцію хуйла і кО»…
На третьому році війни :facepalm:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Крім того ваша інтерпретація її слів не викликає довіри.

На, читай. І особливо уважно виділене червоним.

Ну ото хіба що від"ємними..
То коли Петро як головнокомандувач планував приступати до звільнення окупованих територій "збудованою" армією?
Чому після Мінська-2 Україна РАПТОМ припинила наступати на Донбасі?
У нас тут є форумчанка АРЕВ, вона з Антрациту Луганської обл. Каже, що наступ влітку 2014 йшов такими шаленими темпами, звільнювалося одне місто за іншим, вони з дня на день чекали наших, встигли браму пофарбувати синьо-жовтим, ВСУ були вже всього в 4 км від її будинку! Як раптом -ВСЕ! Наступ припинився і то вже назавжди. Чому?
І що робив в Україні Мудачук протягом всієї каденції Петро? ЧИ може ви не вбачаєте і у цій персоні ворога? Тоді питань немає.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

оце тобі америка відкрилась щойно, да?  :weep:
Якби Петю обрали на другий термін, не сумніваюсь тепер, навіть свято запровадили би на честь видатного досягнення.
''треш, угар і содомія'' порошки накой ви створюєте цю альтернатву? Ох, пороти вас треба нещадно.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

загалі був би
Тут ваші однодумиці за оце "би" вище вже досить розлого напхали прутнів.
а багатьох військових
ці, без найменшого сумніву, достойні люди в курсі про
тодішній стан
і готовність
армії РФ? Чи знову " якби"?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

І наскільки? І що саме?
Хуйло почало війну в Донецькому і Луганському регіонах виключно щоб закрити тему Криму. Мінські домовленості нічого подібного не закривають. Хуйло бажало залишатися в окупованих регіонах головною діючої особою поза кадром, однак його вимусили підписати Меморандум про виконання міського протоколу, який підтверджує кацапську присутність  на окупованих територіях. В самому протоколі закріплено пункт щодо виводу з ОРДЛО всіх збройних формувань. Практично всі перші санкції щодо рф вводилися саме за не виконання цього пункту Мінського протоколу. Цього хватить?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

порошки накой ви створюєте цю альтернатву? Ох, пороти вас треба нещадно.
Слова справжньої младопутінки  :gigi:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

На, читай. І особливо уважно виділене червоним.

Не і*и мені мозок, ок? Не знаю про що там у вас йшлося 22 квітня, якийсь припущення, переказ чужих слів, перечитувати не пропонуй.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Хуйло почало війну в Донецькому і Луганському регіонах виключно щоб закрити тему Криму.
Це лише одне з припущень, яке гуляло свого часу.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

А! Тобто мінськими ми переграли хуйла? Який цікавий погляд на вимушений крок, після черги поразок та втрачених територій за короткий час.
Гм. Втрачених чи повернутих? Якщо я не помиляюся то до початку мінських вдалося повернути Маріполь, Краматорськ, Славянськ? А далі так буда пастка і поразка, і саме загибель наших військових стала предтечею мінських. І так, я вважаю що ми переграли хуйла.   

Останнє редагування: 21 травня 2024 17:08:01 від Agni
   
Re: Не устал ли Зеленский?

У вас відсутня будь яка логіка.
Мінські угоди (бажання тої нової влади іти на поступки) зупинили велику війну.
Підписання формули Штайнмаєра (яка зʼявилась при Порошенко) не могло зупинити війну…
З логікою у мене все ок. Не зупинили, а відтермінували.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Насрати на хуйла голою дупою?
Отримати міжнародну ізоляцію і дати хуйлу законний привід для повномасштабної війни проти держави-терориста???

Особливо сподобалось « не можу спрогнозувати наслідки і реакцію хуйла і кО»…
На третьому році війни :facepalm:
Про яку міжнародну ізоляцію мова? З чого ви це вирішили?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

що ти мелеш? Пройти повз- підло, тому натисла скаргу.
Не зважайте - це брудне свинобидло, воно всюди таскається за мною слідом і сере, сере, сере. У мене воно в ігнорі, тож можу побачити його смердючі висери виключно у цитуваннях. Але не читаю навіть у цитуваннях - воно порожнє, злобне і надміру смердюче.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Якби Петю обрали на другий термін, не сумніваюсь тепер, навіть свято запровадили би на честь видатного досягнення.
''треш, угар і содомія'' порошки накой ви створюєте цю альтернатву? Ох, пороти вас треба нещадно.
Альтернативна реальність завжди створюється за допомогою "умовного способу". Отже не варто перекладати свої дії на опонентів. Розказувати як би воно могло бути це виключно ваша тема.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

А чим саме я вас так обхамила? Вам не подобається манера поведінки пана Вело? Так ви ж з ним одними словами спілкуєтесь.
я припустилася на вашу адресу чогось зневажливо-принизливого? А ви це зробили. Ініціативно. Пропонуєте і мені опуститися до вашого рівня ведення дискусій? Не відчуваю у тому жодної потреби.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Це лише одне з припущень, яке гуляло свого часу.
Ну звісно. Все що відбулося це припущення. Все що могло б бути це реальність. Зелені такі зелені.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

його вимусили підписати Меморандум про виконання міського протоколу, який підтверджує кацапську присутність  на окупованих територіях. В самому протоколі закріплено пункт щодо виводу з ОРДЛО всіх збройних формувань. Практично всі перші санкції щодо рф вводилися саме за не виконання цього пункту Мінського протоколу. Цього хватить?
Мдеее, я вже і думати забула про цю версію нашої великої перемоги над хуйлом, яке шалено боїться усіляких санкцій наче чорт ладану  :lol:
А хтось тарабанить,від зубів відлітає.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

У вас відсутня будь яка логіка.
Мінські угоди (бажання тої нової влади іти на поступки) зупинили велику війну.
Підписання формули Штайнмаєра (яка зʼявилась при Порошенко) не могло зупинити війну…

Владлен Мараєв говорить, що в істориків є таке поняття як "тягар післязнання", що заважає об'єктивній оцінці тих чи інших історичних подій та рішень.
Потрібно робити висновки було рішення помилковим чи вірним виходячи з наявної інформації на момент його прийняття.
Який відсоток людей тоді вірив, що хуйловці взагалі полізуть в повномасштабну війну? Дуже малий, переважно це військові, як брали участь в АТО, але навіть серед військових таких людей було мало.
Тому більшість на той момент були проти "формули штайнмаєра". Хоча якщо попитати тих самих людей зараз - більшість би була за. Особливо ті, хто втратив близьких, майно і взагалі нормальне життя через війну.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Не зважайте - це брудне свинобидло, воно всюди таскається за мною слідом і сере, сере, сере. У мене воно в ігнорі, тож можу побачити його смердючі висери виключно у цитуваннях. Але не читаю навіть у цитуваннях - воно порожнє, злобне і надміру смердюче.
Це ж не скільки не образа? У Мирослави індульгенція?

Останнє редагування: 21 травня 2024 17:19:50 від Agni
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія