Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не устал ли Зеленский?

Re: Не устал ли Зеленский?

Чому не треба, бо порівняння дуже не на зелену користь?
то я ж написав, чи ти ТП не розумієш? Порівнювати треба також і кількість задіяних і знищених росіян. Вона скотина користь шукає. Все ж таки ви педдроти падли кончені, не може з вами бути нормальних стосунків.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

   
Re: Не устал ли Зеленский?
HSM

Прагнути кращого. Природній стан нормальної людини.
Лучшеє враг хорошего (с)

Ми ж про реальність а не побалакать
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Лучшеє враг хорошего (с)

Ми ж про реальність а не побалакать
А що реальність: дивитися спокійно на те, що є? Ми люди, чи ми стадо, якого годують марафонами?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

А що реальність: дивитися спокійно на те, що є? Ми люди, чи ми стадо, якого годують марафонами?

а в тебе немає вибору, або так, або держава зникне
   
Re: Не устал ли Зеленский?

а в тебе немає вибору, або так, або держава зникне
Смішно про державу. Ви певно ніколи з історичними подіями не знайомилися.
Ото вже незамінні у нас при владі… сміх вас з та й годі.
Спокійно чекати, поки заєрмачена буде вся країна. Отоді щойно держави може не стати. Але вірю, що до цього не дійде, бо українці сильна нація, вмсс їм є відроджуватися як фенікс.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

The Economist повідомляє, що президента України Володимира Зеленського тримають у "теплій інформаційній ванні" та не надають йому всієї інформації. Вказано, що, на думку українських військових, глава держави не повинен ставати схожим на Владіміра хуйло в контексті необізнаності з реальною ситуацією на фронті.
Співрозмовники The Economist повідомляють, що Зеленський вже відчуває приховування частини інформації з боку підлеглих. Джерело в українському уряді додало, що за це він кричить на своїх генералів.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ?
:facepalm1:  :facepalm:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ? Задовбала вже своєю брехнею.
Не отримав, а отримував (би) в наслідок виконання умов. Би. Якби комусь прийшлого в голову їх виконувати.
А саме узаконений антиукраїнодержавни й анклав, постійний очаг напруженості створений за існуючими аналогіями на інших пострадянських територіях.
Так ясніше? :)
   
Re: Не устал ли Зеленский?

то я ж написав, чи ти ТП не розумієш? Порівнювати треба також і кількість задіяних і знищених росіян. Вона скотина користь шукає. Все ж таки ви педдроти падли кончені, не може з вами бути нормальних стосунків.
Не нервуйтеся. Агні- найбільша зануда (нудна заноза) на укр.інтернетпростор і.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ?
Вашу нєпокобєлімую увєрєнность непохитно-потужну віру.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

The Economist повідомляє, що президента України Володимира Зеленського тримають у "теплій інформаційній ванні" та не надають йому всієї інформації. Вказано, що, на думку українських військових, глава держави не повинен ставати схожим на Владіміра хуйло в контексті необізнаності з реальною ситуацією на фронті.
Співрозмовники The Economist повідомляють, що Зеленський вже відчуває приховування частини інформації з боку підлеглих. Джерело в українському уряді додало, що за це він кричить на своїх генералів.
Може він ще й про Єрмака не чув, про ставлення до цього явища в українській політиці? Так про це неодноразово і зарубіжна преса писала. Нічєго на віжу, нічого нє слишу, нічого нє знаю.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Схоже, що ця стаття в Економіст - як згладжувальний фактор після  низки останніх антиєрмаківських статей на Заході.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Якщо що - то інформація щ Фіалиного радіо- НВ.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Схоже, що ця стаття в Економіст - як згладжувальний фактор після  низки останніх антиєрмаківських статей на Заході.
Ви вже прочитали чи просто от нефіг дєлать робите умозаключенія?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ? Задовбала вже своєю брехнею.

українську грузію пля
   
Re: Не устал ли Зеленский?

точніше грузнську Україну на чолі з кумом або його людини
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Схоже, що ця стаття в Економіст - як згладжувальний фактор після  низки останніх антиєрмаківських статей на Заході.

Захід єрмак цілком влаштовує
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Евросоюз не имеет никаких сомнений в легитимности Владимира Зеленского на посту президента Украины, заявил на пресс-конференции представитель внешнеполитической службы ЕС Петер Стано
   
Re: Не устал ли Зеленский?

то я ж написав, чи ти ТП не розумієш? Порівнювати треба також і кількість задіяних і знищених росіян. Вона скотина користь шукає. Все ж таки ви педдроти падли кончені, не може з вами бути нормальних стосунків.
А чого тільки росіян, кількість знищених сепаратистів не рахується чи вони проти нас не воювали? І таки користі від зелених ніякої - шукай не шукай.

П/с. Я з вами кози не пасла. Та що тикать будете он Мирославі ви з нею одного поля ягоди.
П/с2 Я так розумію зелені дали дозвіл ображати всіх хто не пляще під їх дудку?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Не отримав, а отримував (би) в наслідок виконання умов. Би. Якби комусь прийшлого в голову їх виконувати.
А саме узаконений антиукраїнодержавни й анклав, постійний очаг напруженості створений за існуючими аналогіями на інших пострадянських територіях.
Так ясніше? :)
Для чого ви повністю змінили зміст Мирославиного посту? Вона пише конкретно "отримав" ніякого "би" там немає. ОТЖЕ запитаю у всіх зелених ще раз: ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ? Так ясніше?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Не нервуйтеся. Агні- найбільша зануда (нудна заноза) на укр.інтернетпростор і.
Це похвала із зелених вуст. Чесно :)
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Вашу нєпокобєлімую увєрєнность непохитно-потужну віру.
Так, я вірю, що хуйло здохне в муках, як того і заслуговує.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

українську грузію пля
Поясніть, що саме ви мали на увазі?

точніше грузнську Україну на чолі з кумом або його людини

Це вже взагалі ні чим не підтверджені вигадки.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Питання для прихильників Порошенко - чи повинен був Зеленський підписувати «формулу Штайнмаєра»?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Для чого ви повністю змінили зміст Мирославиного посту? Вона пише конкретно "отримав" ніякого "би" там немає. ОТЖЕ запитаю у всіх зелених ще раз: ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ? Так ясніше?

там же написано, повернення кума його капіталізація, створення медійної імперії і політичної сили, це те що ВЖЕ ОТРИМАВ, а на наступні 5 років був би похід у владу с пропагандою через свої змі і підготовкою прокацапських виборів, і там вже все, повне цементування України в рашу
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Поясніть, що саме ви мали на увазі?

Це вже взагалі ні чим не підтверджені вигадки.

вище пояснив
   
Re: Не устал ли Зеленский?

там же написано, повернення кума його капіталізація, створення медійної імперії і політичної сили, це те що ВЖЕ ОТРИМАВ, а на наступні 5 років був би похід у владу с пропагандою через свої змі і підготовкою прокацапських виборів, і там вже все, повне цементування України в рашу

Що ти там у себе в Австралії куриш?

І ще, хочу нагадати - оті всі фантазії з часточкою "би" - то тільки твої вологі фантазії.

Як у дурника, який сів біля колодязя, і раптово почав ридати, бо вже намріяв собі, як потянеться рукою до води, перекинеться  в колодязь і ледь не втопиться у ньому.

У історії немає умовного способу і всі твої гіпотетичні мрії гівна варті.

Є тільки те, що вже сталося.

   
Re: Не устал ли Зеленский?

більше того навіть якби порошенко не був негідником і навіть якби не втік на місці зе, він би все одно не зміг врятувати Україну, як і будь який політик, з будь якої країни, тому що б діяли стандартно, і не везли б в бучу макрона драґе та шольца коли ті хотіли ламати на переговори, або не зверталися б до парламентів, замість міністрів та канцлерів за допомогою як це робив досить безрезультатно минулий през, і так в усьому
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Що ти там у себе в Австралії куриш?

І ще, хочу нагадати - оті всі фантазії з часточкою "би" - то тільки твої вологі фантазії.

Як у дурника, який сів біля колодязя, і раптово почав ридати, бо вже намріяв собі, як потянеться рукою до води, перекинеться  в колодязь і ледь не втопиться у ньому.

У історії немає умовного способу і всі твої гіпотетичні мрії гівна варті.

Є тільки те, що вже сталося.

що саме не стикується?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

що саме не стикується?

Будь-яку людину можна оцінювати по його вчинках, які він ВЖЕ зробив.

А оті твої буйні упереджені фантазії, як би та людина вчинила б у майбутньому, нічого не варті. Просто лякаєте один одного дурними припущеннями, які ж самі і придумали.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Будь-яку людину можна оцінювати по його вчинках, які він ВЖЕ зробив.

А оті твої буйні упереджені фантазії, як би та людина вчинила б у майбутньому, нічого не варті. Просто лякаєте один одного дурними припущеннями, які ж самі і придумали.

для того там і було виділено великими літерами ВЖЕ ОТРИМАВ    :laugh:

Цитата:
повернення кума його капіталізація, створення медійної імперії і політичної сили, це те що ВЖЕ ОТРИМАВ
   
Re: Не устал ли Зеленский?

для того там і було виділено великими літерами ВЖЕ ОТРИМАВ    :laugh:


Ось і пиши про те, що ВЖЕ отримав, а не прикрашай своїми фантазіями, що було би у умовному майбутньому.

   
Re: Не устал ли Зеленский?

Та що тикать будете он Мирославі ви з нею одного поля ягоди.
Тобто ви зараз просто так на порожньому місці обхамили мене і одночасно скаржитеся на те, що до вас хтось звернувся без очікуваної вами поваги?
Якого поля я з кимось ягоди? Що ви маєте на увазі? Які у вас пріоритети у житті? Ви взагалі адекватно сприймаєте світ і себе у цьому світі?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Я так розумію зелені дали дозвіл ображати всіх хто не пляще під їх дудку?
А. зрозуміло! То ви зараз тупо обхамили Мирославу і Вело, бо вони не пляшуть під вашу дудку, тобто посміли не захопитися обожнюваним вами олігархом?
Чи які претензії ?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Для чого ви повністю змінили зміст Мирославиного посту? Вона пише конкретно "отримав" ніякого "би" там немає. ОТЖЕ запитаю у всіх зелених ще раз: ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ? Так ясніше?
у Мирослави написано "отримував". Я не відслідковувала увесь ланцюг ваших взаємних пестощів, але логічно сприймати це слово саме в можливому розвитку, якби ту чи іншу подію не попередили вчасно.
Про хуйло з його мінськими вам щось не ясно, маєте свою особисту думку?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Це похвала із зелених вуст. Чесно :)
ну не знаю... Я і не ставила за ціль ображати вас, та іноді ви пишите в стилі ''а хтось пробував з'їсти слона'', наче ви зливаєтеся, але намагаєтеся виглядати нескореною при цьому.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

людину можна оцінювати по його вчинках, які він ВЖЕ зробив.
Ну так МУ підписали при Порошенкє? По-вашому це такий собі безвинний папірець, тим більш що "Петро не ставив особистого підпису" , чи шо?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ось і пиши про те, що ВЖЕ отримав, а не прикрашай своїми фантазіями, що було би у умовному майбутньому.

це моє передбачення на основі того що вже сталося, тому я і питав що не так, можливо у вас своe бачення подій якби курс не змінився в 19 році
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Питання для прихильників Порошенко - чи повинен був Зеленський підписувати «формулу Штайнмаєра»?
Ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія